dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 636 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 636 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga Południe

Praga Południe,Warszawa

349 900 zł40 m² 8 654 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

To już ostatnia szansa na mieszkanie 2 pokojowe przy Rondzie Wiatraczna! Nie czekaj dłużej! Nie strać okazji! Położenia tuz przy Rondzie Wiatraczna czyni inwestycję najlepiej skomunikowaną po tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

473 000 zł65 m² 7 276 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie 2 sypialnie + duży pokój dzienny wraz z wygodnym aneksem kuchennym (z możliwością jej zamknięcia) Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

416 000 zł59 m² 7 051 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez podatku pcc I bez prowizji Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna (2,5m wysokości), które dodają elegancji i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Franciszkańska

Warszawa,mazowieckie

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 44 m2 przy ul. Franciszkańskiej, blisko Rynku Nowego Miasta , 5 min. pieszo do stacji metra Dworzec Gdański. Pokoje oddzielne, w jednym szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 55 mkw w kameralnym budynku przy Al. Komisji Edukacji Narodowej na Ursynowie przy stacji metra Kabaty. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

2 990 zł45 m² 67,04 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie Z garażem dla pierwszego najemcy na mokotowie. Mieszkanie nowe, dotąd nie zamieszkałe - wysoki standard wykończenia - w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania - jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lewandów

Lewandów,Warszawa

440 000 zł66 m² 6 667 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Białołęka- lewandów- 67m2 Mieszkanie 3- pokojowe narożne, przytulne na nowo powstającym osiedlu na Białołęce- lewandów. Atutem są: inwestycję charakteryzuje położenie w cichej zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

163 000 zł16 m² 10 188 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony luksusowy apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębicka

Bemowo,Warszawa

574 900 zł76 m² 7 554,53 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Szukasz wygodnego mieszkania dla siebie i rodziny? Lubisz spędzać dużo czasu na świeżym powietrzu? Marzy Ci się kawałek własnego ogrodu? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagów

Ursynów,Warszawa

2 400 zł33 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Super mieszkanie na Ursynowie lux! Bardzo wysoki standard! Eleganckie i nowoczesne! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie usytuowane w doskonałej lokalizacji przy stacji metra Natolin 3-4 min,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Freta

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł66 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 66 mkw w kamienicy przy ul. Freta na Śródmieściu, stare Miasto. Mieszkanie składa się z 3 oddzielnych pokoi, oddzielnej widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

316 000 zł41 m² 7 707 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Nowoczsne osiedle zlokalizowane przy ulicy Sowinskiego w poblizu budowanej stacji metra Ks Janusza! Inwestycja położona jest, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

980 000 zł101 m² 9 703 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Wyjątkowy apartament z prywatnym tarasem i ogrodem 12 pietrze. Plan oraz opis powierzchni w galeri zdjęć, wysoki Standard Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

289 900 zł41 m² 6 994 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Ustawne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, osiedle posiada doskonałą komunikację z miastem. Oddalone jest zaledwie 4 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przy Bażantarni

Ursynów,Warszawa

1 099 000 zł110 m² 9 991 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Oferujemy do sprzedaży przestronne 5-pokojowe mieszkanie położone w świetnym punkcie na Kabatach, w pobliżu parku i metra Kabaty. Rewelacyjna lokalizacja: sklepy, restauracje, usługi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

230 000 zł31 m² 7 494 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia Możliwość zwrotu podatku vat Apartamenty już od 153.000zł netto 20,5 m2 Doskonała lokalizacja blisko Centrum w pobliżu METRO RONDO DASZYŃSKIEGO, tramwaje, autobusy, PKP, hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

3 200 zł35 m² 91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowy 2 pokojowy apartament przy ulicy Jaktorowskiej - mieszkanie nie było jeszcze zamieszkałe. Znajduje się w samym centrum miasta (okolica Warsaw Spire) ale jest idealnie cichy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

430 000 zł56 m² 7 615 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym 22,75m2, sypialnia 8,9 m2, sypialnia 8,2m2, łazienka 3,21 m2, łazienka II 2m2 Hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

425 000 zł58 m² 7 302 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Nowoczesne osiedle zlokalizowane na Warszawskiej Woli tuż obok budowanej stacji metra Ks Janusza! Inwestycja położona jest, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Mirów,Warszawa

2 300 zł40 m² 58 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ulica: grzybowska; okolice: al.Jana Pawła; Powierzchnia: 40; F.władania: własność; Dzielnica: Wola; Mirów; Rok budowy: 1980 Materiał: rama H Piętro: 7; L. kond.: 15 L. pokoi: 2; 16/9 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Joliot-Curie

Wierzbno,Warszawa

585 000 zł50 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mokotów, ul.F.Joliot Curie, trzypokojowe mieszkanie urządzone w nowoczesnym stylu o bardzo funkcjonalnym rozkładzie. Przestronny salon z aneksem kuchennym-20m2 z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Grochów

Grochów,Warszawa

369 000 zł48 m² 7 668 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

duży przestronny i jasny salon a aneksem kuchennym + 2 pokój, duża łazienka, nowy budynek z windą z poziomu garażu dostępne od ręki okna od południowego wschodu Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

3 000 zł53 m² 57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w przedwojennej kamienicy na Górnym Mokotowie przy ul. Narbutta i Skwerze Słonimskiego. Mieszkanie dwustronne, bezpieczne i ciche, ponieważ mieści się w ofiycynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lewandów

Lewandów,Warszawa

440 873 zł67 m² 6 570 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

425 000 zł57 m² 7 456 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio (bez prowizji oraz bez podatku pcc ) Mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, funkcjonalny rozkład mieszkania Sąsiedztwo zapewnia imponującą ofertę usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

489 900 zł68 m² 7 204 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Najszybszy termin realizacji na woli! Iwestycja gotowa do zamieszkania już za pół roku! Projekt dla wymagających. Rewelacyjna komunikacja : - bliskie sąsiedztwo stacji metra Płocka - tramwaje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

430 000 zł62 m² 6 935 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Ulica: wincentego św. Powierzchnia: 62 mkw F.władania: własność Okolice: Rondo "Żaba" Dzielnica: Targówek; Targówek Rok budowy: 1990 Materiał: cegła Piętro: 2; L. kond.: 4; L. wind: 0; L. pokoi: 3;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

559 000 zł79 m² 7 076 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł76 m² 8 301,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Doskonałe, trzypokojowe mieszkanie na parterze budynku z 2010 roku, w bliskim sąsiedztwie Wyścigów Konnych. Znakomicie doświetlone pokoje (okna na południe i południowy zachód),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Górny Mokotów,Warszawa

2 400 zł36 m² 67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajecia dwupokojowe mieszkanie 36 m kw. na Dolnym Mokotowie (ul. Dąbrowskiego róg Kazimierzowskiej) 10 minut do stacji metra Racławicka, 5 minut do ul. Puławskiej. Mieszkanie dostępne od 22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

412 500 zł47 m² 8 777 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Szucha

Ujazdów,Warszawa

3 100 zł54 m² 57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ujazdów, al.Szucha, dwupokojowy apartament, pow.54 m2 ,umeblowany, z dużą loggią, dwie windy. Wysoki standard wykończenia, elegancka nowoczesna architektura. Ochrona całodobowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wyzwolenia

Centrum,Warszawa

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zgrabne mieszkanie w centrum Warszawy przy Al. Wyzwolenia. Mieszkanie składa się z: 2 pokoje + ciemna kuchnia + łazienka z wanną + 2 przedpokoje. Wyposażone w instalację alarmową, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

510 000 zł72 m² 7 083 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie 3 pokoje możliwością aranżacji na 3 sypialnie + duży pokój dzienny wraz z wygodnym aneksem kuchennym Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Asfaltowa

Górny Mokotów,Warszawa

561 000 zł53 m² 10 585 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Stan deweloperski*53m2,2pok.*PRZEDWOJENNA KAMIENICA 1934R! BLISKO METRA POLE MOKOTOWSKIE* UL. Asfaltowa* polecam! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 53 m2 usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

255 000 zł43 m² 5 951 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o łącznej powierzchni 42,85 m2, zaadoptowane na lokal użytkowy (pracownię), znajdujące się na parterze. Lokal można w łatwy sposób przywrócić na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

4 200 zł67 m² 62,69 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Warszawy,300m do stacji metra,Parku Saskiego,Krakowskiego Przedmieścia.Salon połączony z kuchnią,częściowo wydzielony mały pokój-gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

651 900 zł96 m² 6 805 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Poczuj sie jak w domu jedyne takie Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 96m2! Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

159 000 zł22 m² 7 227 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli blisko Śródmieścia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Banderii

Wola,Warszawa

428 000 zł52 m² 8 184 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przedstawiamy Państwu mieszkanie na Woli. Dobre połączenie autobusowe, w niedalekiej przyszłości w pobliżu stacja II linii metra (zaledwie 7 minut). W okolicy sklepy, restauracje oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

453 402 zł64 m² 7 050,26 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: przytulne dwupokojowe mieszkanie dwustronne z dwoma ogródkami i dwoma tarasami na parterze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Okna wychodzące na wschód.