dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 636 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 636 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

160 000 zł16 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli blisko Śródmieścia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

150 000 zł15 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje, pow. 47 m2 - Jasne i funkcjonalne! - Doskonała lokalizacja - Mokotów, metro Wilanowska, ul. Bukowińska Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, w pełni umeblowane i wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

2 650 zł35 m² 76 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne i praktycznie zaprojektowane przez architekta 35-metrowe mieszkanie położone na bliskiej Woli w bezpośrednim sąsiedztwie ze śródmieściem, przy ul. Siedmiogrodzkiej. Rozkład: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łucka

Wola,Warszawa

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:8/22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe z widokiem na centrum,panoramę Warszawy,duży balkon.W budynku basen i siłownia tylko dla mieszkańców.Tuż obok otwarta stacja metra Rondo Daszyńskiego.W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

650 000 zł96 m² 6 799 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Poczuj sie jak w domu Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 96m2! Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone w duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rosoła

Ursynów,Warszawa

3 100 zł70 m² 44,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia niespotykanie ciche i przytulne mieszkanie na Natolinie, w osiedlu Dębina. Z okien widać zieleń i ogródki segmentów. Osiedle ma bardzo duży, zadbany teren zielony, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białostocka

Praga Północ,Warszawa

545 350 zł65 m² 8 390 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przestronne mieszkanie na Pradze Mieszkanie bardzo ustawne z 3 przestronnymi pokojami, dużą kuchnią oraz łazienką z osobnym wc plus spory balkon z widokiem na zielony osiedlowy ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

341 000 zł45 m² 7 544,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych kosztów! Mieszkanie w stanie deweloperskim. Umów się na spotkanie I dopytaj O szczegóły Nowa inwestycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Joliot-Curie

Wierzbno,Warszawa

365 000 zł38 m² 9 605,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dwupokojowe mieszkanie o metrażu 38 m2 położone na Mokotowie niedaleko stacji metra Wierzbno. Niska zabudowa, budynek z cegły z lat 70-tych, tylko 24 mieszkania. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Wola,Warszawa

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe (z możliwością aranżacji na 3 pokoje) mieszkanie położone na 6 piętrze w wyremontowanej i zadbanej kamienicy (1950r.) z windą. Mieszkanie ma 47m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Szlenkierów

Wola,Warszawa

5 900 zł100 m² 59 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia 3-pokojowy penthouse, x piętro, ul. Szlenkierów 1. Opis: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kabacki Dukt

Ursynów,Warszawa

2 100 zł54 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia umeblowane, wyposażone mieszkanie z garażem w cenie które znajduje się na Ursynowie przy ulicy Kabacki Dukt. Usytuowane jest na 2/6 pięter w apartamentowcu z windą, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł65 m² 49,23 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia, kompletnie umeblowany, klimatyzowany, 3-pokojowy apartament, zlokalizowany w budynku z całodobowym monitoringiem, na terenie strzeżonym, z windami, domofonem, garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

2 450 zł36 m² 68,06 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia atrakcyjny 2-pokojowy apartament na Mokotowie przy ul. Konstruktorska 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne, 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w samym sercu zagłębia biznesowego - ul. Domaniewska. Lokal jest wysoki na ok. 3 metry co daję wrażenie dużej przestrzeni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

350 000 zł44 m² 8 028 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Ustawne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, osiedle posiada doskonałą komunikację z miastem. Oddalone jest zaledwie 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Centrum,Warszawa

3 800 zł67 m² 56,72 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Warszawa, metro Politechnika. Dla poszukujących lokalizacji w sercu Warszawy jak również dla wielbicieli miejskiego, dynamicznego życia p olecamy do wynajęcia lokal o pow. 67 m. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staffa

Bielany,Warszawa

450 000 zł52 m² 8 738 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Trójstronne mieszkanie na Bielanach Widna kuchnia, łazienka z wanną, garderoba, 4 pawlacze, balkon, piwnica. 2 pokoje: 20,20 od wsch i płd i 13,50 mkw od północy Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

170 000 zł17 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony luksusowy apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orkana

Mokotów,Warszawa

7 500 zł135 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Elegancki apartament w prestiżowej, cichej i bezpiecznej okolicy Górnego Mokotowa przy ul. Orkana/wielickiej. Powierzchnia 135 m kw. Kameralny budynek otoczony ogrodem z oczkiem wodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bruna

Stary Mokotów,Warszawa

3 200 zł65 m² 49,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Warszawa sprzedam mieszkanie 4 pokojowe na Starym Mokotowie ul. Bruna przy Batorego, metro "pole Mokotowskie. Budynek po termomodernizacji, wymianie instalacji oraz remoncie klateki schodowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

420 000 zł30 m² 13 861,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie na sprzedaż, po generalnym remoncie, który odbył się w 2015r., Warszawa, Śródmieście Płd., okolica stacji metra "Politechnika", 30,3m2, 1 pokój, usytuowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

435 000 zł54 m² 8 070,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Szukasz 3 pokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji, do którego można się od razu wprowadzić lub szybko je wynająć w bardzo dobrej cenie? Oto świetna propozycja. W skrócie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płaskowickiej

Ursynów,Warszawa

3 300 zł65 m² 50,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie w okolicy metra Imielin (10 min. pieszo, 3 min. autobusem), jednocześnie w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych (las Kabacki). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tylżycka

Potok,Warszawa

405 000 zł48 m² 8 437,50 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Sprzedam bezpośrednio przestronne, rozkładowe, jasne mieszkanie na Żoliborzu (osiedle Potok). Mieszkanie znajduje się tuż przy pięknych terenach rekreacyjnych (park Kępa Potocka, rezerwat Przyrody Las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniegockiej

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kamienica przy Parku Śmigłego-Rydza, 750m do sejmu, 1000m do Pl. Trzech Krzyży, 600m do Łazienek Królewskich. W sąsiedztwie ambasad Francji, niemiec, kanady, usa i innych. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

3 500 zł75 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia unikalny i luksusowy apartament z klimatyzacją o powierzchni 75 m kw. z antresolą na ostatnim piętrze na Starym Mokotowie, przy ul. Rakowieckiej przy Polu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Marymoncka

Warszawa,mazowieckie

212 000 zł24 m² 8 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Do sprzedaży kawalerka do remontu na Bielanach. Lokal o powierzchni 24 m2 idealny pod wynajem oraz dla singla. Okolica spokojna, dużo zieleni, w pobliżu Lasek Bielański. Budynek 10-piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Atrakcyjna

Warszawa,mazowieckie

203 811 zł36 m² 5 610 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

0% prowizji brak podatku 2% pcc zakup od dewelopera. Bezpłatnie wyliczamy zdolność kredytową. Oferta 26 banków hipotecznych. Wyselekcjonowani deweloperzy W ofercie, mieszkania W całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Białołęka,Warszawa

262 000 zł48 m² 5 139 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio deweloper gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, w przedwojennej kamienicy na Górnym Mokotowie, przy ul. Odyńca. Rozkład: mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Białołęka,Warszawa

307 000 zł51 m² 6 020 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018