dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 645 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 645 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

862 435 zł45 m² 19 004,70 zł/m²

 

Piętro:9/29

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Prestiżowa inwestycja w biznesowym centrum Warszawy. Nowe mieszkania do zakupu od dewelopera, zapraszamy do współpracy z Agencją. Brak prowizji agencji i bez podatku pcc. Doradca kredytowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ogrodowa

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne, przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu na pograniczu Woli i Śródmieścia z dużym balkonem. Jeśli lubisz przestrzeń, cenisz sobie spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

433 800 zł29 m² 15 031 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Skandynawski styl - zamieszkaj na nowym osiedlu, zielone patio okzaja- gotowe już W lipcu 2022 R. * nowoczesne osiedle * duże odległości pomiędzy budynkami * dobra komunikacja * Balkon * Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Stary Mokotów,Warszawa

999 260 zł59 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun Oferty: tel. 2-pokojowe świetnie skomunikowane mieszkanie z oknami na zachód na Starym Mokotowie. Oraz pcc! (podatek od czynności cywilno-prawnych) otoczenie nieruchomości: stary Mokotów to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

698 000 zł64 m² 10 906,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1967

Bardzo ustawne mieszkanie w opcji z 3 lub 4 pokojami i balkonem! Świetna lokalizacja - żoliborz/sady - Przasnyska 16. Jest tu cicho, zielono i bardzo miło. Najważniejsze zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

1 600 000 zł90 m² 17 977,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w Warszawie na terenie Starego Mokotowa. Lokal mieszkalny zajmuje powierzchnię 89,83 m2 na co składają się 3 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienki i wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Białołęka,Warszawa

518 025 zł54 m² 9 664,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kup mieszkanie i odbierz klucze w gotowym budynku. Ostatnie dostępne mieszkania w stanie deweloperskim. Wysoki rabat. Zainteresowany obejrzeniem dostępnych mieszkań? Zadzwoń teraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

9 000 zł91 m² 98,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Gdzie: do wynajęcia apartament o pow. 91 m2 zlokalizowany w Śródmieściu przy ul. Grzybowskiej. Zalety: apartament składa się z 3 pokoi, 2 łazienek, garderoby oraz loggy (13 m2) miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

1 350 000 zł60 m² 22 473,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1877

Szukasz wyjątkowego mieszkania pod inwestycję? Uwielbiasz wysokie wnętrza z ogromnym potencjałem, w kamienicach z bogatą historią? Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Ochota

Ochota,Warszawa

1 442 000 zł170 m² 8 482 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1990

Trzypoziomowe! Ciekawe architektonicznie, przestrzenne, trzypoziomowe mieszkanie wschód-zachód w niskim budynku wśród zieleni. Kamerlane mieszkanie , gdzie tylko 8 rodzin mieszka w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bracka

Centrum,Warszawa

5 000 zł72 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Home One prezentuje apartament o powierzchni 72 m2 w zrewitalizowanej, przedwojennej kamienicy położonej przy samym Placu Trzech Krzyży. Kamienica zlokalizowana przy ul. Brackiej 5, zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaracza

Powiśle,Warszawa

1 580 000 zł88 m² 17 999,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność zaprosić do zapoznania się z ofertą mieszkania z doskonałym adresem, tuż obok Bulwarów Wiślanych oraz stacji metra Centrum Nauki Kopernik, które może być świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Wola

Wola,Warszawa

599 000 zł47 m² 12 663,80 zł/m²

 

Piętro:6/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie znajduje się na pograniczu Woli i Śródmieścia, super punkt. Al. Solidarności, na 9 piętrze/16 tylko 4 sąsiadów duża widna klatka.2 super windy. Zadbane. Mieszkanie : 2 pokoje, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łowicka

Stary Mokotów,Warszawa

3 200 zł48 m² 66,25 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone o powierzchni 48 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym (zmywarka, lodówka z zamrażarką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ptasia

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł83 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ładne, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie na 3 pietrze w 5 piętrowym budynku. Kuchnia połączona z salonem, zabudowana, z oknem, w pełni wyposażona. Wydzielona część jadalniana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

550 000 zł55 m² 10 163,60 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Housing market ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 54m, - trzypokojowe, dwustronne, z dużą loggią. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cybernetyki

Lotnisko,Warszawa

929 000 zł67 m² 13 932,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Jeśli poszukujesz mieszkania z ogródkiem , gotowego do wprowadzenia się, polecam zapoznanie się z tą wyjątkową ofertą. Piękne, nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wincentego

Zacisze,Warszawa

2 650 zł54 m² 49,07 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia słoneczne mieszkanie 2-pokojowe na Targówku na 1 piętrze z balkonem i widokiem na park. Apartamentowiec znajduje się na terenie osiedla zamkniętego z całodobową ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

725 000 zł64 m² 11 328,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

**** super oferta - City Profit Nieruchomości prezentuje : ***** ***** topowa lokalizacja - piękna zielona okolica - ulica Belgradzka - stacja metro Natolin 20m ****** Wyśmienite 3 - pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

717 000 zł40 m² 17 925 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na mokotowie. Nieruchomość mieści się na 10 piętrze dwunastokondygnacyjnego budynku z 2013 roku. Usytuowane jest od strony dziedzińca co sprawia, że hałas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

599 000 zł53 m² 11 301,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy Parku Skaryszewskim. Bardzo dobrze skomunikowana lokalizacja - w okolicy liczne przystanki tramwajowe oraz autobusowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

460 500 zł33 m² 13 775 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Przedstawiam Państwu do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji usytuowane na Dolnym Mokotowie w otoczeniu Parków Arkadia i Morskie Oko, do Parku Łazienki Królewskie będziemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tarchomin

Tarchomin,Warszawa

511 210 zł47 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Atrakcyjne mieszkanie, w stanie deweloperskim , usytuowane w nowopowstajacym budynku, zlokalizowanym na Tarchominie (obok Galerii Północnej). Budynek przystosowany do całodobowej ochrony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

1 099 315 zł69 m² 15 932 zł/m²

 

Piętro:18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakończenie budowy do końca 02.2022r! BEZPOŚREDNIO DEWELOPERPROMOCJA! GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY! NIGDZIE NIE KUPISZ TANIEJ NIŻ U WŁAŚCICIELA! CENA DEWELOPERA! ZAKUP BEZPOŚREDNIO PRZEZ BIURO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

499 000 zł31 m² 16 307,20 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Nie daj się inflacji. Zainwestuj I żyj Z najmu. Oferuję bardzo ładne mieszkanie w super lokalizacji - Babka Tower zaraz obok centrum handlowego Arkadia. To w zasadzie mówi już samo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3 pokoje 70 m.kw. na ul. Puławskiej 27 przy Placu Unii Lubelskiej Mieszkanie położone jest na 4 piętrze w 4 piętrowej w kamienicy (1955r.) Mieszkanie po generalnym remoncie nowe meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syrokomli

Bródno,Warszawa

508 900 zł42 m² 11 974 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Dwupokojowe mieszkanie na Bródnie przy ul. Syrokomli, blisko metra. Pokoje niezależne, oddzielna kuchnia z oknem. Mieszkanie wyremontowane, wymienione wszystkie instalacje. Umeblowane, wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Ursynów,Warszawa

584 000 zł53 m² 10 998,10 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dwupokojowe mieszkanie na Ursynowie Północnym, o pow. 53 m2 usytuowane na 11 piętrze w 12 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie rozkładowe, okna na 3 strony świata, w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasna

Śródmieście,Warszawa

740 000 zł42 m² 17 619,10 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

***rezerwacja*** Dwustronne mieszkanie w centrum miasta, 250 m. od wejścia do stacji metra Świętokrzyska. Doskonałe jako inwestycja kapitału, pod wynajem długo lub krótkoterminowy, lub dla kogoś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Targówek,Warszawa

410 000 zł42 m² 9 669,81 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Rozkładowe , dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 42,40m2 usytuowane na 8 piętrze w wysokim budynku zlokalizowane na Targówku przy ul. Piotra Wysockiego. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

480 000 zł38 m² 12 631,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dla każdego to chce być w centrum tętniącego życiem miasta i mieć wszystko na wyciągnięcie ręki. 300 m od Warsaw Spire oraz Metra Rondo Daszyńskiego! Zdjęcia to przykład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jaworzyńska

Śródmieście,Warszawa

2 150 zł26 m² 82,69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Jeżeli szukasz na wynajem w pełni umeblowaną kawalerkę zlokalizowaną tuż przy metrze, to mieszkanie jest dla Ciebie. Lokalizacja: metro Politechnika, ul.Jaworzyńska Metraż : 26m2 Piętro: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boguckiego

Żoliborz,Warszawa

797 000 zł54 m² 14 624 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Housing Market przedstawia Państwu unikatowe, eleganckie i urządzone w wysokim standardzie mieszkanie na warszawskim starym Żoliborzu. Mieszkanie ulokowane jest w ośmiopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belgijska

Mokotów,Warszawa

790 000 zł43 m² 18 372,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe po remoncie w 2021 na Mokotowie Mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 43 m jest po remoncie we wrześniu 2021 w wewnątrz jak i na zewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wolska

Wola,Warszawa

860 000 zł43 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Luksusowe, dwupokojowe mieszkanie dla pary lub singla. Kompletnie umeblowane i zaprojektowane przez jedną z najwybitniejszych projektantek wnętrz. Gotowe do zamieszkania od zaraz. Urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

596 900 zł45 m² 13 203 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Skandynawski styl - zamieszkaj na nowym osiedlu, zielone patio gotowe już W lipcu 2022 R. * nowoczesne osiedle * duże odległości pomiędzy budynkami * dobra komunikacja- planowana linia metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lewartowskiego

Śródmieście,Warszawa

980 000 zł65 m² 15 076,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

3-pok., pow. 65 m2 - do remontu - Świetna Lokalizacja blisko Starówki - ul. Gen. Władysława Andersa / ul. Edelmana Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 65 m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny i przemyślany rozkład - podział pomieszczeń na część dzienną oraz oddzieloną część prywatną z sypialnia, z wejściem z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

5 300 zł83 m² 64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny, trzypokojowy apartament na Starym Mokotowie, znajdujący się w kompleksie Apartamenty Bruna. Lokalizacja: budynek umiejscowiony jest w spokojnej, zadrzewionej okolicy. Bliskość alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

548 429 zł61 m² 8 926,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Kup mieszkanie i odbierz klucze w gotowym budynku. Ostatnie dostępne mieszkania w stanie deweloperskim. Wysoki rabat. Cena katalogowa: 592 896 zł Cena promocyjna: 548 428,80 Zainteresowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ciołka

Warszawa,mazowieckie

361 000 zł24 m² 15 168,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Do sprzedania kawalerka 23,8 m2 położona przy ul. E. Ciołka 5. Mieszkanie mieści się na II piętrze bloku z windą. Lokal składa się z: - aneksu kuchennego w pełni wyposażonego: lodówka,.