dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 631 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 631 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wierna

Elsnerów,Warszawa

1 059 000 zł60 m² 17 504,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Jasne, przestronne mieszkanie urządzone z dbałością o detale szuka nowego właściciela! W skrócie ul. Wierna, targówek, warszawa Rok budynku: 2018 Powierzchnia: 60,5 m 3 pokoje-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budy

Bemowo,Warszawa

817 000 zł55 m² 14 908,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie 54,8 m z balkonem i piwnicą, obok stacji metro Bemowo Na sprzedaż przestronne i doskonale zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 54,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

689 000 zł36 m² 18 970,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż oferujemy własnościowe, dwupokojowe mieszkanie o świetnym układzie, po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania bez żadnych nakładów finansowych. Położone na Bielanach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Płosa

Targówek,Warszawa

749 000 zł38 m² 19 551 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty Numer Licencji : 32026 tel. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,31 m2 wykończone w wysokim standardzie na nowoczesnym osiedlu. Duża loggia 5,9 m z wejściem od salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zawadowskiego

Kabaty,Warszawa

1 139 000 zł82 m² 13 890,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Nietuzinkowe mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Układ pomieszczeń: - salon (20,35 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Kabaty,Warszawa

2 490 000 zł141 m² 17 659,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż dwupoziomowe, czteropokojowe mieszkanie położone na ostatnim piętrze kameralnego budynku z windą, przy ul. Mielczarskiego na Kabatach. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Warszawa

Górny Mokotów,Warszawa

726 000 zł28 m² 26 087 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka przy Galerii Mokotów idealna zarówno na wynajem jak i do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż komfortowe, nowe mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 27,83 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łucka

Śródmieście,Warszawa

2 850 000 zł123 m² 23 208,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

/5 pokoi / Centrum / 700 m do Metra / Łucka / doskonała inwestycja / uwaga! Prezentowane mieszkanie znajduje się na najwyższym 10 piętrze z ładnym widokiem na panoramę miasta i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Ksawerów,Warszawa

4 700 zł83 m² 56,90 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z niezależną widną kuchnią, położone przy ul. Woronicza 15. Doskonała lokalizacja! Odległość do stacji metra Wierzbno to około 150m! Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cieszyńska

Ksawerów,Warszawa

2 480 000 zł101 m² 24 669,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedam bezpośrednio wyjątkowy apartament, wykończony w bardzo wysokim standardzie, z dbałością o każdy detal. Mieszkanie położone przy ul. Cieszyńskiej 7a, w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kossutha

Jelonki Północne,Warszawa

3 150 zł53 m² 59,98 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - około 350 m od Metro Bemowo. Oferuję na wynajem świeżo wyremontowane, mieszkanie po generalnym remoncie - jeszcze nikt w nim nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sternicza

Bemowo,Warszawa

950 000 zł52 m² 18 361 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Bemowo, ul. Sternicza 96 Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,74 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

2 720 000 zł196 m² 13 877,50 zł/m²

 

Piętro:25/30

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Apartament 196m2, 4 pokoje, 25 piętro, widok na panoramę miasta, ogromny potencjał, łucka 15, wola Budynek: łucka City to 30-piętrowy wieżowiec wybudowany w 2004 roku - w budynku znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

1 540 000 zł94 m² 16 383 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

W ofercie sprzedaży 4-pokojowe, dwustronne mieszkanie znajdujące się przy ul. Lazurowej. Znana i ceniona inwestycja "metro Zachód" wybudowana przez dewelopera Dom Development. Adres: bemowo, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szolc-Rogozińskiego

Ursynów,Warszawa

799 900 zł57 m² 14 033 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zobacz plan mieszkania i video - tuż pod galerią zdjęć. I speak pl / en / es - feel free to call. Współpracuję ze wszystkimi agencjami. Ogłoszenie dostępne tylko u nas! wyobraź sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Smyczkowa

Mokotów,Warszawa

1 180 000 zł65 m² 18 153,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedaży 65m2 mieszkanie na Mokotowie przy ul. Smyczkowej na pierwszym piętrze w budynku czteropiętrowym. W budynku jest winda, nieruchomość jest ogrodzona i monitorowana, salon 28m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

2 000 zł23 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecamy Państwa uwadze niewielkie, ale całkiem przyjemne mieszkanie przy ul. Gagarina 15 koszty - 2000 czynsz najmu + 600 czynsz do administracji co daje kwotę 2600zł + 100zł zaliczka na media (prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

2 400 zł28 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z osobną sypialnią I metro i balkon Do wynajęcia bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 26 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w zadbanym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Wola,Warszawa

3 900 zł48 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 niezależne pokoje | po generalnym remoncie | Metro Ratusz / Metro Płocka | pierwszy najem Na wynajem świeżo wyremontowane, funkcjonalne mieszkanie z trzema niezależnymi, zamykanymi pokojami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Mirów,Warszawa

6 651 216 zł150 m² 44 200 zł/m²

 

Piętro:19/30

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Luksusowy apartament W unique tower Wysokie piętro | Luksusowe wykończenie | Wysoki standard | 2 miejsca parkingowe ***** rozkład pomieszczeń: apartament składa się z: * Przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

1 399 000 zł72 m² 19 430,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zapraszam Państwa do zakupu nietuzinkowego mieszkania w staromiejskim układzie w samym Centrum Warszawy. Ciche, rozkładowe daje poczucie spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chrzanowska

Bemowo,Warszawa

745 000 zł47 m² 15 932,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie na Bemowie w bloku z 2019 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 46.76m2 przy ul. Chrzanowskiej składające się z: przedpokoju Salonu Aneksu kuchennego Pokoju Sypialni Łazienki Dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

619 000 zł37 m² 16 729,70 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na Starym Żoliborzu, zlokalizowane przy Dworcu Gdańskim (metro) W skład lokalu wchodzą: - salon, - sypialnia I - kuchnia - łazienka, - przedpokój, budynek ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

959 000 zł32 m² 29 754,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 32,22 m2, usytuowane w apartamentowcu z 2024 roku. Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji na Woli, 800m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

798 000 zł49 m² 16 419,80 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Sprzedam przestronne mieszkanie o powierzchni 48.6 m (46,6 m2 + 2m2 piwnica).Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w budynku z cegły z 1966 roku. Posiada odzielną kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

3 899 zł60 m² 64,98 zł/m²

 

Piętro:15/22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Duże wygodne 2 pok. mieszkanie o pow. 60m2 z dużą oddzielną i widna kuchnią oraz dwoma pokojami. Idealne dla pary, mieszkanie jasne i słoneczne położone na XV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Stary Żoliborz,Warszawa

1 199 000 zł58 m² 20 672,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w przedwojennej kamienicy składające się z: - salonu - aneksu kuchennego - sypialni - pokoju - widnej łazienki - przedpokoju Drewniana podłoga. 500 m od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

6 500 zł63 m² 103,17 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowy apartament w prestiżowym apartamentowcu przy Grzybowskiej 4. Rozkład: apartament o powierzchni 63m2 znajduje się na 10 piętrze. Składa się z przedpokoju, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł51 m² 107,84 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl/en/ua/ru Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie w samym sercu Warszawy z widokiem na Dom Handlowy Smyk. Na wynajem oferujemy przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 50,46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz miejsca, w którym naprawdę można odetchnąć takiego, które otula spokojem i daje poczucie, że jesteś u siebie ta kameralna kawalerka będzie idealna. Wysokie sufity,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowogrodzka

Filtry,Warszawa

6 300 zł67 m² 94,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 67 m2, piętro 1/4 z windą, w budynku z 2000r. przy ul. Nowogrodzkiej, ochota, filtry. W pełni wykończone, właśnie odświeżone, ciche mimo swojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janusza

Wola,Warszawa

585 000 zł37 m² 15 810,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2 pokoje 37 m Metro Księcia Janusza Prezentujemy funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

699 000 zł42 m² 16 540,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe (w księdze zapisane jako jednopokojowe) mieszkanie z oddzielną kuchnią przy ul. Chłodnej (wola). nieruchomość ma 42,26 mkw znajduje się w klimatycznej, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejezdna

Kobiałka,Warszawa

649 999 zł46 m² 14 182,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokoje z ogródkiem | Komórka lokatorska | Garaż | Zielona Białołęka Szukasz mieszkania z prywatną przestrzenią na świeżym powietrzu? To 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

1 239 000 zł57 m² 21 736,80 zł/m²

 

Piętro:19/30

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 57 m , w prestiżowej lokalizacji przy ul. Łuckiej w Warszawie, w ścisłym centrum biznesowej Woli, tuż przy granicy ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

2 799 000 zł94 m² 29 776,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż unikatowy apartament stworzony przez renomowaną pracownię Moovin Interiors. Perfekcyjnie wykończony, nigdy nie był zamieszkany. To nie jest zwykłe wnętrze to manifest nowoczesnej elegancji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

1 450 000 zł62 m² 23 577,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 62 m2 zlokalizowane na Warszawski Żoliborzu, przy ul. Krasińskiego. To idealna propozycja dla osób ceniących kameralny charakter nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

649 000 zł43 m² 14 953,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem - zielony Mokotów, świetna komunikacja, idealne na wynajem lub własne cele mieszkaniowe Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,4 m2, +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

1 999 zł35 m² 57,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaoferować Państwu odświeżone mieszkanie dostępne do wynajęcia od zaraz. Ta urokliwa przestrzeń czeka na nowego najemcę, który pragnie cieszyć się komfortem życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie, 50 m2, ul. Zwycięzców 40, saska Kępa, praga-Południe Budynek: oferujemy do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na 5. piętrze apartamentowca przy ul. Zwycięzców 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stanisława Augusta

Praga-Południe,Warszawa

16 500 zł109 m² 151,38 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

We also speak ua|eng|ru wysokiej jakości apartament usytuowany W otulinie parku skaryszewskiego | rezydencja stanisława augusta Część dzienna z tarasem i widokiem na Park Skaryszewski |.