dowolna

Mieszkania Warszawa Praga Południe

989 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

989 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rębkowska

Grochów,Warszawa

2 900 zł31 m² 93,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Uprzejmie dziękuję agencjom. English version below. Wynajmę umeblowane mieszkanie o pow. 31 m2, zlokalizowane w Warszawie na Pradze-Południe, przy ul. Rębkowskiej. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

630 000 zł40 m² 15 590,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie dwupokojowe po generalnym remoncie, usytuowane na parterze w kamienicy z 1939 roku zlokalizowane na Pradze Południe przy ul. Szaserów. Wejście do budynku od strony cichego patio, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dubieńska

Praga-Południe,Warszawa

2 350 zł38 m² 61,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla singla, pary lub 2 znajomych - potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu Do wynajęcia wygodne mieszkanie o powierzchni 38 mkw na warszawskiej Pradze Południe przy ul. Dubieńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

735 000 zł49 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie: dwa niezależne pokoje z widną kuchnią, mieszkanie 5 lat temu przeszło remont (nowa elektryka, drzwi wewnętrzne, łazienka, kuchnia) Salon 22 m z wyjściem na mały balkonik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna Droga

Praga-Południe,Warszawa

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia wygodne dwupokojowe mieszkanie mieszczące się niedaleko Ronda Wiatraczna przy ulicy Wspólna Droga. W budynku jest winda. Kilkanaście metrów od budynku przystanek Wspólna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Gocław,Warszawa

629 000 zł41 m² 15 492,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować ciche, 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Gocławiu. Budynek Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Saska Kępa,Warszawa

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 50m2, piętro 1/4 bez windy w budynku z 1973r. przy ul. Afrykańskiej, praga-Południe, saska Kępa. Idealne dla rodziny, pary, trójki studentów. Zwierzęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Celownicza

Gocław,Warszawa

849 000 zł42 m² 20 214,30 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szukasz swojego pierwszego mieszkania i chciałbyś po zakupie od razu się wprowadzić? Lubisz Gocław i okoliczny Park nad Balatonem? Dobrze trafiłeś! możesz od razu zamieszkać W tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

850 000 zł46 m² 18 486,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe, wykończone mieszkanie z ogródkiem gotowe do zamieszkania! Nowoczesna inwestycja Mińska 69, praga-Południe, warszawa. Zamieszkaj wygodnie w nowym, stylowo urządzonym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Irlandzka

Saska Kępa,Warszawa

7 500 zł89 m² 84,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

89 M2 | 3 pok | saska kępa | 2 balkony Na wynajem klimatyczne, przestronne mieszkanie o powierzchni 89 m2 z dwoma balkonami. Mieszkanie znajduje się w znakomitej lokalizacji na Saskiej Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paca

Praga-Południe,Warszawa

621 000 zł36 m² 17 083,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na Pradze Południe. Na powierzchnię mieszkania składa się: -2 pokoje, kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Wymieniona elektryka, hydraulika, wycyklinowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamoyskiego

Kamionek,Warszawa

3 100 zł46 m² 67,39 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu- zamoyskiego 37 Westate Praga ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkanie o powierzchni 46 m , znajdujące się przy ul. Zamoyskiego 37 w Warszawie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walecznych

Saska Kępa,Warszawa

4 800 zł75 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest ponad siedemdziesięcio metrowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Walecznych na Saskiej Kępie. Mieszkanie posiada 3 niezależne pokoje, dużą widną kuchnie, garderobę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Saska Kępa,Warszawa

6 600 zł83 m² 79,52 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 83m2, piętro 6/8 z windą w budynku z 2007r. przy ulicy Meksykańskiej, praga-Południe, saska Kępa. Idealne dla rodziny. Cena: 6600 zł + 1100 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żupnicza

Grochów,Warszawa

825 000 zł40 m² 20 640,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu klimatyczne mieszkanie 39,97 m2 z loggią ok. 4,30 m2 w na Pradze Południe (pogranicze Grochowa i Kamionka). Lokal ma bardzo niskie koszty utrzymania! Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

1 092 827 zł74 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer. Na sprzedaż piękne 4 pokojowe mieszkanie w nowoczesnym osiedlu Metro Art zaledwie 10 minut do Centrum Warszawy. Z pewnością to mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

2 350 zł46 m² 51,09 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z garażem przy ul. Kobielskiej, w bloku z 2011r. Blok znajduje się minutę piechotą od Ronda Wiatraczna - punkt jest więc idealny jeśli chodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podskarbińska

Praga-Południe,Warszawa

2 400 zł37 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia rozkładowe mieszkanie o powierzchni 37,2 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły z 1975 roku. W bliskiej odległości znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Saska

Saska Kępa,Warszawa

1 499 000 zł86 m² 17 430,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Nowe, z przedwojennym klimatem, do własnej aranżacji. Lokalizacja ; Saska Kępa, doskonała komunikacja, szybki dojazd do Centrum, świetna infrastruktura, sklepy, szkoły, przedszkole - wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Terespolska

Praga-Południe,Warszawa

3 500 zł44 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia przytulne oraz świetnie wyposażone, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2. To wygodne lokum znajduje się na 5 pietrze nowoczesnego apartamentowca z 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Suchodolska

Praga-Południe,Warszawa

1 040 000 zł65 m² 16 049,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Do sprzedania trzy kawalerki, wydzielone funkcjonalnie na przestrzeni trzypokojowego mieszkania o powierzchni 64,80 m2, w świetnej lokalizacji na Pradze Południe, tuż obok Saskiej Kępy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostrobramska

Gocławek,Warszawa

2 900 zł57 m² 50,88 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie na Gocławiu przy ul. Ostrobramskiej. Mieszkanie ma 57 mkw i składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Kępa Gocławska,Warszawa

4 400 zł54 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje/55 mkw Z balkonem I garażem na gocławiu. na granicy z Saską Kępą. Mieszkanie o podwyższonym standardzie. 2 niezależne pokoje kompletnie umeblowane I wyposażone:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chrzanowskiego

Grochów,Warszawa

750 000 zł37 m² 20 270,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, praga-Południe, ul. Chrzanowskiego 16 Metraż: 37,08 m Piętro: 3/6 Stan prawny: pełna własność Cena: 750 000 zł Czynsz: około 520 zł Dodatkowo płatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Stanisława Augusta

Praga-Południe,Warszawa

410 000 zł18 m² 22 527,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przytulna kawalerka zlokalizowana przy ul. Stanisława Augusta, tuż przy Parku Skaryszewskim. Z okna roztacza się widok na park, a po drugiej stronie ulicy znajduje się doskonałe miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrówki

Praga-Południe,Warszawa

7 300 zł90 m² 81,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Property parameters The apartment with an area of 90 sqm consists of: - 2 bedrooms (in each built-in wardrobe), one of which has a balcony - an open living room - a bright semi-open kitchen -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Gocław,Warszawa

1 150 000 zł64 m² 17 968,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem w apartamentowcu na warszawskim Gocławiu. Budynek/ osiedle: apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

690 000 zł46 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Polecamy Państwu mieszkanie usytuowane w zadbanym budynku przy ul. Grochowskiej , 500m za rondem Wiatraczna. Idealne dla singla lub pary, lub jako inwestycja pod wynajem ze względu na bardzo dobry pun.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

480 000 zł37 m² 12 973 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentowane mieszkanie to doskonała propozycja dla osób poszukujących inwestycji pod wynajem lub do zamieszkania w atrakcyjnej lokalizacji na Pradze Południe. Mieszkanie Prezentowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia na Saskiej Kępie. Mieszkanie składa się z: pokoju z wyjściem na oszkloną loggię, sypialni, łazienki, widnej osobnej kuchni Mieszkanie w budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osowska

Praga-Południe,Warszawa

730 000 zł38 m² 19 210,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i balkonem | Warszawa, ul. Osowska Na sprzedaż komfortowe, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mińska

Kamionek,Warszawa

802 135 zł59 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie zwlekaj! Dlaczego warto wybrać nas? Oszczędność: 0%pcc Brak prowizji Biuro Czynne: pon-niedz od 8:00 - 20:00 Twoje nowe, inteligentne mieszkanie Warszawa Praga Południe już czeka! To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osowska

Praga-Południe,Warszawa

650 000 zł46 m² 14 054 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Warszawa, praga-Południe, grochów, ul. Osowska Mieszkanie usytuowane na II piętrze w 3 piętrowym budynku z połowy lat 80-tych. Układ mieszkania: (do zdjęć dołączony jest rzut mieszkania) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Terespolska

Kamionek,Warszawa

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i klimatyzacją - Kamionek, praga-Południe / ul. Terespolska Na wynajem przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Igańska

Praga-Południe,Warszawa

790 000 zł72 m² 10 972,20 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie o powierzchni 72 m2 - usytuowane na 11 piętrze w wysokim budynku z lat 80-tych zlokalizowane na Pradze Południe. Na powierzchnię mieszkania składa się: -3 pokoje, łazienka +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Optyków

Praga-Południe,Warszawa

1 348 000 zł72 m² 18 722,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sprzedam piękne, przestronne oraz w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 71,6 m . Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze nowoczesnego 8-piętrowego budynku z 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

679 000 zł48 m² 14 145,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne, przestronne i funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Brazylijskiej 9a, na Saskiej Kępie. Po przeprowadzeniu remontu lokal będzie świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiatraczna

Grochów,Warszawa

570 000 zł44 m² 12 913,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Dwupokojowe, jasne mieszkanie W kamienicy Z lat 50. | 44,14 M | ul. Wiatraczna 13a | warszawa - grochów Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, jasne i bardzo ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żupnicza

Kamionek,Warszawa

1 262 000 zł79 m² 15 892,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Porównaj tysiące ofert deweloperskich w jednym miejscu (bezpłatnie) Uzyskaj wakacyjny rabat na wykończenie wnętrza Otrzymaj wsparcie na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania po finalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opinogórska

Gocław,Warszawa

515 000 zł38 m² 13 552,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2