dowolna

Mieszkania Warszawa Praga Południe

990 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

990 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mycielskiego

Grochów,Warszawa

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. Po generalnym remoncie, w stanie deweloperskim. Na podłogach wylewka przygotowana do położenia podłóg, okna nowe plastkowe, nowe drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szaserów

Grochów,Warszawa

2 000 zł70 m² 28,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wysokim parterze czteropiętrowej kamienicy. Po remoncie. Kuchnia widna, zabudowana. W pokojach na podłodze parkiet debowy (cyklinowany). Biały montaż w łazience (wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

196 000 zł29 m² 6 758,62 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie w stanie dobrym, kuchnia osobna, umeblowana, łazienka z wc w glazurze i terakocie. Okna stare drewniane ewentualnie do wymiany, na podłodze w pokoju parkiet, kuchnia ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubelska

Grochów,Warszawa

399 000 zł57 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie położone w cichej okolicy. Blisko parki, jeziorko Kamionkowskie. Dobry punkt komunikacyjny. Blisko sklepy, pkp Warszawa wschodnia. Osiedle zamknięte. Parking na terenie osiedla. Piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rondo Wiatraczna

Grochów,Warszawa

333 000 zł42 m² 7 928,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym. W bardzo dobrym stanie (zaprojektowane przez architekta wnętrz). Kuchnia otwarta ( z nową zabudową i sprzętem agd). Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Meksykańska

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł77 m² 32,47 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, umeblowane, 77 m2 na Saskiej Kępie w nowym bloku. Mieszkanie ma duży taras 15 metrów z wyjściem na patio. Kuchnia połączona z salonem. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

414 000 zł47 m² 8 808,51 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Super mieszkanie z widnym aneksem kuchennym.Do wykończenia mieszkania użyto najwyższej jakości materiałów. Pomieszczenia są przestronne z dużą ilością światła dziennego. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Znanieckiego

Praga-Południe,Warszawa

2 700 zł83 m² 32,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne 3-pokojowe mieszkanie o wielkości 83.20m2 na Gocławiu. Mieszkanie posiada wyposażoną kuchnię, otwartą na salon, 1 łazienkę, oddzielną toaletę oraz duży balkon .Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, al. Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

277 000 zł37 m² 7 486,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

W super lokalizacji mieszkanie 37,12m 2 w Al. Waszyngtona. Kamienica - cegła. 1 pokój z dużą kuchnią. Wysoki parter. Nowe okna, parkiet dębowy. Łazienka glazura, terakota, prysznic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grochowska

Kamionek,Warszawa

224 000 zł26 m² 8 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie w kamienicy na tyłach której rozciaga się Park Skaryszewski wraz z Jeziorkiem Kamionkowskim. W mieszkaniu przeprowadzone zostały remonty: całkowita wymiana instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

650 000 zł65 m² 9 998,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe atrakcyjne w samym sercu Saskiej Kępy. Pokoje rozkładowe, kształtne, dobrze doświetlone/25, 13, 10 m2/. Kuchnia duża, osobna, widna /10m2. Wypoczynkowi sprzyja loggia 4,5m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

195 000 zł24 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Kupujący nie płaci wynagrodzenia. Wynagrodzenie po stronie sprzedającego! Do sprzedania kawalerka na 3p./4 w budynku po kompleksowym remoncie oraz termomodernizacji z dużą piwnicą. Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grenadierów

Praga-Południe,Warszawa

184 000 zł30 m² 6 108,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Idealna dwupoziomowa kawalerka dla Studenta. Lokal 30 m 2 przy ul. Grenadierów parter w 2 piętrowej kamienicy. pokój 12m 2 okna wychodzą na wschód kuchnia 12m 2 jadalnia z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Afrykańska

Praga-Południe,Warszawa

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Niepowtarzalne mieszkanie na Saskiej Kępie! Jedyne w swoim rodzaju, wyjątkowe mieszkanie na Saskiej Kępie przy ul. Afrykańskiej! Witam wszystkich poszukujących mieszkania w najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paca

Praga-Południe,Warszawa

2 000 zł57 m² 35,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie 57 m, na I piętrze, zlokalizowane w nowym budynku trzy piętrowym niedaleko Ronda Wiatraczna. Bardzo dobry dojazd do centrum (tramwaj,autobus). W mieszkaniu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostrobramska

Ostrobramska,Warszawa

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa osobne pokojowe, kuchnia z oknem, łazienka, słoneczne, ciche, (okolice - fieldorfa/grenadierów/grochowska/rondo Wiatraczna). Ściany odmalowane, parkiet wycyklinowany, okna wymienione na pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Terespolska

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 60 m2, w apartamentowcu na osiedlu Cora. Mieszkanie jest nowe, wykończone w wysokim standardzie, w części umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Umińskiego

Gocław,Warszawa

290 000 zł40 m² 7 341,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym. W dobrym stanie. Kuchnia widna. W przedpokoju i salonie wysokiej jakości panele podłogowe. Kuchnia i łazienka wyłożone glazurą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

492 104 zł62 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o pow. 61,59 m2 w stanie deweloperskim w kameralnym budynku mieszkalno - usługowym na Saskiej Kępie.W skład mieszkania wchodzi:pokój 25,14 m2, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

520 000 zł79 m² 6 582,28 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie w doskonałym punkcie komunikacyjnym ,na skrzyżowaniu Bora Komorowskiego i Fieldorfa. W bezpośrednim sąsiedztwie przystanki autobusowe. Wokół pełna infrastruktura,sklepy,punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

276 000 zł38 m² 7 206,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie położone w zielonej okolicy. Blisko sklepy, szkoła, przystanek autobusowy. Piwnica, balkon 1,9m2. Mieszkanie po częściowym remonice, jednostronne. Nowa glazura, terakota w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Walecznych

Praga-Południe,Warszawa

2 800 zł66 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do wynajęcia mieszkania na Saskiej Kępie w kamienicy położonej na zamkniętej posesji. Lokal rozkładowy, przestronny z przeznaczeniem na biuro, kancelarię, gabinet lekarski, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Motorowa

Praga-Południe,Warszawa

2 300 zł59 m² 38,85 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane mieszkanie w bardzo przyjemnej okolicy na Gocławiu. Mieszkanie przestronne, wykończone w wysokim standardzie. Salon został połączony z kuchnią. Jednak dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Waszyngtona

Kamionek,Warszawa

370 000 zł57 m² 6 491,23 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie w stanie dobrym, rozkładowe, jednostronne, kuchnia osobna z oknem, łazienka i wc osobno w glazurze i terakocie. W pokojach na podłodze parkiet. Nowe okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

400 000 zł50 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Atrakcyjna , przytulna i cicha nieruchomość o powierzchni 50m2 (solidny budynek z lat 50tych) na Saskiej Kępie - idealna pod wynajem, jak i dla rodziny z dzieckiem. Słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grochów

Grochów,Warszawa

310 000 zł52 m² 5 961,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie w budynku z cegły, na zamknietym siedlu, blisko pętli autobusowej. po częściowym remoncie, do wykończenia. Bez białego montażu. Kuchnia widna. W pokojach na podłodze panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, al. Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

225 000 zł31 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kupujący nie płaci wynagrodzenia. Wynagrodzenie po stronie sprzedającego! Do sprzedania kawalerka 31m2, 9 piętro, słoneczna, widok na panoramę Warszawy, blok po remoncie, czynsz 320 zl miesięcznie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Apartament Saska to miejsce gdzie można znaleźć spokój i ukojenie ponieważ wszystko tutaj podporządkowane jest funkcjonalności i wygodzie. Wejście przez reprezentacyjną recepcję, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brazylijska

Praga-Południe,Warszawa

287 000 zł38 m² 7 552,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Budynek położony na Saskiej Kępie. Mieszkanie widne ,ciche z widokiem na zielone podwórze. Powierzchnia 38 w tym; pokój ok 16 m2, sypialnia ok 8 m2, widna kuchnia z oknem na obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Motorowa

Praga-Południe,Warszawa

499 000 zł59 m² 8 429,05 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Tylko 1% prowizji W przypadku decyzji O kupnie. Do sprzedania mieszkanie w bardzo przyjemnej okolicy na Gocławiu. Mieszkanie przestronne, wykończone w wysokim standardzie. Salon został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolińska

Grochów,Warszawa

295 000 zł45 m² 6 497,80 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym. Do remontu. Kuchnia widna. W pokojach na podłodze parkiet. Łazienka z wanną. Budynek jest ocieplony i ma wymienioną instalację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kickiego

Praga-Południe,Warszawa

499 000 zł67 m² 7 458,89 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 3-pokojowe ( ok. 67mkw ) położone na Warszawskim Grochowie przy ul. Kickiego. Jest to cicha i spokojna uliczka, z niska zabudową wielorodzinną. Teren wokół zagospodarowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cichociemnych

Praga-Południe,Warszawa

659 000 zł75 m² 8 786,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Nowoczesne, przestronne i słoneczne mieszkanie 3 pokojowe w świetnej lokalizacji na Gocławiu. Lokal składa się z salonu z jadalnią, otwartej kuchni z oknem, 2 pokoi, hallu,.