dowolna

Mieszkania Warszawa Praga Południe

991 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

991 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kokoryczki

Praga-Południe,Warszawa

2 650 zł25 m² 106 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa kawalerka w doskonałej lokalizacji. Adres: ulica Kokoryczki 5, praga Południe Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze nowoczesnego bloku, z całodobową ochroną. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

629 000 zł40 m² 15 725 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie po remoncie w świetnej lokalizacji Praga-Południe. Idealna propozycja zarówno dla pary, jak i inwestorów! Opis nieruchomości: to wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

569 000 zł37 m² 15 246,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe, przy ulicy Augustyna Kordeckiego. Powierzchnia 37,32 m2. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. 2 pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

520 000 zł28 m² 18 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Sprzedam kawalerkę o powierzchni 28m2. Mieszkanie położone jest na parterze w 10 piętrowym budynku. Na powierzchnię 28m2 składa się: - przestronny główny pokój - aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

460 677 zł21 m² 21 968,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Do nabycia bez prowizji inwestycyjne studio o powierzchni niespełna 21m2 z możliwością samodzielnego wykorzystania na własne potrzeby mieszkaniowe lub wynajem krótkoterminowy w modelu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

660 000 zł46 m² 14 505 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Jasne, 3-pokojowe mieszkanie z potencjałem | 45,5 m | Saska Kępa | ul. Międzynarodowa 68b Jeśli marzysz o mieszkaniu w jednej z najbardziej zielonych i prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Optyków

Praga-Południe,Warszawa

649 000 zł31 m² 20 935,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością prezentuje Państwu nowoczesne jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m2. Lokal z dużym balkonem, usytuowany na warszawskiej Pradze Południe. ul. Optyków Lokal obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Fieldorfa Nila

Gocław,Warszawa

2 400 zł34 m² 71,64 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia cichą, widną kawalerkę na Gocławiu w W-wie. Powierzchnia mieszkania 33,5 m2 Widny salon 18m2 wyposażony w drewniane meble z rozkładaną kanapą, z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tytoniowa

Praga-Południe,Warszawa

924 000 zł71 m² 13 014,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | 0% pcc Mamy w swojej ofercie inne metraże: od 27 - 78 m | Balkon | Komórka lokatorska | Miejsce parkingowe | Stan deweloperski | Bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaczeńca

Gocław,Warszawa

4 000 zł45 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajmu warszawa wawer, ul. Korkowa lokalizacja Budynek w wysokim standardzie, położony na granicy Pragi Południe i Wawra, przy ul. Kaczeńca. Lokalizacja zapewnia wygodny dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kompasowa

Gocław,Warszawa

2 300 zł46 m² 49,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem mieszkania na gocławiu - nowość, komfort I idealna lokalizacja! Kompasowa 5 | 2 pokoje | Balkon | Miejsce w garażu | Dostępne od zaraz! kluczowe atuty: świeży remont I nowe meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Angorska

Saska Kępa,Warszawa

2 200 000 zł74 m² 29 629,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament w kameralnej inwestycji premium na zielonej Saskiej Kępie. Nieruchomość Kameralny apartamentowiec klasy premium składa się jedynie z 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ateńska

Saska Kępa,Warszawa

640 000 zł48 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3-pokojowe mieszkanie 48 m | Warszawa - Saska Kępa, ul. Ateńska 2 Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 4. piętrze w zadbanym, 10-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Saska Kępa,Warszawa

729 000 zł39 m² 18 692,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Z przyjemnością prezentuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie z balkonem, położone w sercu Saskiej Kępy. Stan prawny Pełna własność z księgą wieczystą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

835 000 zł68 m² 12 326,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na Warszawskiej Pradze-Południe Budynek: wielka płyta, ocieplony. Mieszkanie: dwustronne, ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skalskiego

Gocław,Warszawa

870 000 zł49 m² 17 755,10 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Z przyjemnością prezentuję Państwu jasne i przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na Osiedlu Saska - w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Gocławek,Warszawa

600 000 zł49 m² 12 244,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Prezentuję mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na pierwszym piętrze siedmiopiętrowego bloku z windą, wybudowanego w 1974 roku z wielkiej płyty. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem na Saskiej Kępie, ul. Międzynarodowa Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie, czyste i jasne. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jerzego Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

549 900 zł36 m² 15 140,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przytulne i umeblowane mieszkanie dwupokojowe o łącznej powierzchni 36,32 m2. Dla kogo: mieszkanie jest idealne dla singla/pary/pod wynajem długoterminowy Mieszkanie: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Francuska

Praga-Południe,Warszawa

710 000 zł30 m² 23 432,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Meszkanie o powierzchni 30m2 w zadbanym apartamentowcu na Placu Przymierza położone na trzecim piętrze sześciopiętrowego budynku z windą, recepcją oraz całodobową ochroną Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przeworska

Praga-Południe,Warszawa

961 140 zł60 m² 15 899,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokojowe Mieszkanie na warszawskiej Pradze 0% Prowizji 0% pcc Ostatnie wolne mieszkania - Nie czekaj, zadzwoń i umów się na spotkanie. Bezpłatnie porównaj oferty w interesujących Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białowieska

Praga-Południe,Warszawa

830 000 zł46 m² 17 918,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,32 m , na którą składają się: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, dwa niezależne pokoje, łazienka, przedpokój. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubartowska

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywne studio jednopokojowe na wynajem w sercu Pragi Południe. Studio: do wynajęcia wyjątkowe jednopoziomowe przestronne i jasne studio jednopokojowe o powierzchni 70 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Znicza

Grochów,Warszawa

830 000 zł55 m² 15 047,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż świetne 55 metrowe mieszkanie z widokiem na park. Oferta dla Klienta gotówkowego. Bardzo dobra cena. Mieszkanie składa się Z: kuchni z jadalnią i dużym balkonem pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

918 000 zł54 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, gotowe do wprowadzenia położone na warszawskiej Pradze-Południe. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dubieńska

Praga-Południe,Warszawa

5 500 zł90 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie częściowo umeblowane, trzy pokoje + salon połączony z aneksem kuchennym. Dwie łazienki jedna z wanną druga z natryskiem. Balkon. Miejsce w garażu. Czynsz najmu 5500 pln +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opinogórska

Praga-Południe,Warszawa

670 000 zł56 m² 12 482,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3-pokojowe mieszkanie idealne dla rodziny zielona okolica, świetna komunikacja, gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Gocławek,Warszawa

910 000 zł60 m² 15 242,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Biuro nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje 2 - pokojowe mieszkanie na Gocławiu. Przestrzenne, świeżo wyremontowane, gotowe do wprowadzenia. Spokojna okolica z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

869 000 zł60 m² 14 363,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Cena: 869.000 zł Powierzchnia: 60,5 m Pokoje: 3 Piętro: 2 (winda) Rok budowy: 1981 Balkon 4m2 Możliwość wykupienia miejsca na parkingu strzeżonym 120 zł/m-c Komórka lokatorska 2m2 Własność:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Igańska

Praga-Południe,Warszawa

720 000 zł72 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż ul. Igańska 30, warszawa Parametry nieruchomości: 3 niezależne pokoje Oddzielna kuchnia Mała garderoba/schowek Łazienka i wc Powierzchnia: do własnej aranżacji9 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

1 385 000 zł64 m² 21 630,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży oferuję słoneczne i przytulne mieszkanie w położone w popularnej inwestycji "soho" dewelopera Yareal w Warszawie, w dzielnicy Praga - Południe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podskarbińska

Praga-Południe,Warszawa

961 140 zł60 m² 15 899,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie, praga-Południe Przygotuj się na nowy rozdział w wymarzonym mieszkaniu! Lokalizacja: dynamicznie rozwijająca się okolica! Blisko komunikacji miejskiej, wszystko w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

840 000 zł67 m² 12 537,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m , znajdujące się przy ul. Grochowskiej w Warszawie. Nieruchomość. Nieruchomość położona jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Kamionek,Warszawa

899 000 zł57 m² 15 827,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

2 minut rowerem do Parku Skaryszewskiego! Spacerem do przystanku autobusowego 3 minuty umów się na spotkanie I zapytaj O dodatkowy rabat zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lipska

Saska Kępa,Warszawa

599 000 zł31 m² 19 322,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie z klimatem na Saskiej Kępie ul. Lipska obok Francuskiej - 31 m , balkon, piwnica, kamienica z 1935 roku Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 31 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gocław,Warszawa

675 000 zł39 m² 17 263,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży komfortowego, 2-pokojowego mieszkania położonego w spokojnej, zielonej części Warszawy, przy ul. Kard. A. Kakowskiego, tuż obok malowniczego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rogalskiego

Praga-Południe,Warszawa

749 000 zł60 m² 12 458,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie przeznaczone do remontu, położone w budynku trzypiętrowym, który niedawno został docieplony Zostały również odnowione klatki schodowe wraz z piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna Droga

Praga-Południe,Warszawa

698 000 zł46 m² 15 330,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Serdecznie zapraszam osoby zainteresowane do obejrzenia i zakupu tego przestronnego, pięknie zaaranżowanego, dwu pokojowego mieszkania na Pradze Południe przy ulicy Wspólnej Drogi 7. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Krypska

Grochów,Warszawa

598 000 zł40 m² 14 875,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Warszawa, grochów, rondo Wiatraczna, ul. Krypska Wyremontowana, wysoka 2,68 m, gotowa do wprowadzenia, słoneczna, kawalerka typu studio w nowoczesnym budynku z 2001 roku. Powierzchnia 40,2 m2 plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Minerska

Gocławek,Warszawa

879 000 zł80 m² 10 994,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

English below. Nowa cena! :) cudowne mieszkanie, które czeka na ciebie:) okazja! na rynku prawie nie ma takich mieszkań! jedyne W swoim rodzaju I może być twoje:) mieszkanie Strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogalskiego

Gocław,Warszawa

759 000 zł66 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie na sprzedaż z ogromnym potencjałem inwestycyjnym jak i architektonicznym Przedmiotem oferty jest 63 metrowe mieszkanie z cztero metrową loggią. Mieszkanie jest w stanie do.