dowolna

Mieszkania Warszawa Praga Południe

969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

969 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

465 751 zł65 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Termin realizacji: III kw. 2018r opis: nowoczesna inwestycja zlokalizowana we wspaniałym punkcie komunikacyjnym miasta. W pobliżu znajdują się zarówno zielone tereny jak i lokale komercyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Praga Południe

Praga Południe,Warszawa

499 000 zł52 m² 9 666,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Saska kępa - mieszkanie 2-pokojowe oraz miejsce postojowe W nowoczesnej inwestycji vantage development! Mieszkanie - 499 000 zł (9 669 zł/m2) Lokal w stanie deweloperskim o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Grochów

Grochów,Warszawa

453 390 zł65 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Doskonała lokalizacja! Czteropiętrowy apartamentowiec z lokalami mieszkalnymi - razem 56 lokali mieszkalnych. Duże balkony: od 5m2 do 10m2. Duży garaż podziemny (nieobowiązkowy), również komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ludwisarska

Praga Południe,Warszawa

3 220 zł70 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 70 mkw w budynku przy ul. Ludwisiarskiej na Pradze Południe. Mieszkanie składa się z 3 oddzielnych pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Grochów

Grochów,Warszawa

780 100 zł98 m² 7 955 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Własność gruntu. Termin oddania: luty 2018. Kameralny, dwupiętrowy budynek z 15 mieszkaniami w cichej okolicy. Wysoka jakość wykonania. Na parterze wysokość w lokalu 3,10m, ogródki, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grochów

Grochów,Warszawa

350 000 zł48 m² 7 287 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szukasz kawalerki w spokojnej okolicy? Do kupienia mieszkanie na Pradze-Południe, w cichej i kameralnej uliczce niedaleko jednej z praskich arterii. Aktualnie lokal do wyboru na każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rapperswilska

Praga Południe,Warszawa

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne mieszkanie w sercu Saskiej Kępy z wyjątkowym tarasem i własnym ogródkiem! Wejście do budynku jest od ulicy Paryskiej. Obok kilka sklepów spożywczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Grochów

Grochów,Warszawa

545 000 zł75 m² 7 265 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

W ofercie jedno z ostatnich mieszkań w eleganckiej inwestycji na pradze-południe. Do użytku przestronny salon z półotwartą, przechodnią kuchnią, dwie oddzielne sypialnie, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Grochów

Grochów,Warszawa

715 000 zł91 m² 7 855 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

W ofercie przestronne, rozkładowe mieszkanie z osobną łazienką i balkonem. Znajduje się ono na zamkniętym osiedlu z ochroną i monitoringiem. Wysoki standard wykończenia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Grochów

Grochów,Warszawa

480 000 zł63 m² 7 615 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Grochów

Grochów,Warszawa

489 000 zł63 m² 7 758 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

W ofercie przestronne, rozkładowe mieszkanie z osobną łazienką i ogródkiem. Znajduje się ono na zamkniętym osiedlu z ochroną i monitoringiem. Wysoki standard wykończenia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga Południe

Praga Południe,Warszawa

714 628 zł94 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Rodzinne mieszkanie W spokojnej okolicy na pradze południe Dostępny jest jeden lokal o powierzchni: 94m2 z tarasem 12,5m2 oraz balkonem 12,09m2, położony na ostatnim III piętrze. zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga Południe

Praga Południe,Warszawa

322 235 zł38 m² 8 502 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przedsprzedaż mieszkań, nowa inwestycja zapraszam do kontaktu   sypialnia 11,24m2 salon z aneksem 16,92m2, możliwość wydzielenia kuchni łazienka 4,68m2 korytarz 5,07m2 plus loggia +31 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga Południe

Praga Południe,Warszawa

411 642 zł53 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedsprzedaż mieszkań, nowa inwestycja Zapraszam do kontaktu, dwie sypialnie: 8,61m2 i 7,43m2 salon z aneksem 22,4m2 korytarz 10,35m2 łazienka 4,67m2 +balkon +31 000 zł garaż, obowiązkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Praga Południe

Praga Południe,Warszawa

489 761 zł62 m² 7 897 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Budynek wykończony w wysokim standardzie. Na klatkach schodowych, piękne, szare gresy. Prostota i minimalizm, każdy szczegół idealnie dopracowany. Hol (16,55 m2) wc (1,47 m2) sypialnia (9,11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga Południe

Praga Południe,Warszawa

1 053 370 zł126 m² 8 390 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Budynek wykończony w wysokim standardzie. NA własności gruntu. Na klatkach schodowych, piękne, szare gresy. Prostota i minimalizm, każdy szczegół idealnie dopracowany. W sprawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Grochów

Grochów,Warszawa

425 503 zł60 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ostatnie mieszkania W inwestycji Oddanie w 2kw. 2019r. kontakt, nr. przedpokój 2,68m2 przestronny salon z aneksem kuchennym 28,78m2 dwie duże sypialnie: 11,55m2 i 12,99m2 łazienka 3,8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga Południe

Praga Południe,Warszawa

465 152 zł59 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Przedsprzedaż mieszkań, nowa inwestycja Zapraszam do kontaktu, sypialnia 8,52m2; 8,52m2; 8,57m2 salon z aneksem 22,66m2 łazienka 4,36m2 korytarz 6,25m2 plus balkon + 31 00 zł garaż, obowiązkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga Południe

Praga Południe,Warszawa

542 271 zł79 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Przedsprzedaż mieszkań, nowa inwestycja Zapraszam do kontaktu, sypialnia 8,17m2; 10,13m2; 10,84m2 salon z aneksem 26,05m2 możliwość wydzielenia 4 sypialni. kuchnia będzie widna i osobna!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Grochów

Grochów,Warszawa

425 645 zł60 m² 7 101 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ostatnie mieszkania W inwestycji Oddanie w 2kw. 2019r. kontakt, nr. przedpokój 2,48m2 przestronny salon z aneksem kuchennym 28,92m2 dwie duże sypialnie: 11,66m2 i 13,09m2 łazienka 3,8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga Południe

Praga Południe,Warszawa

500 688 zł70 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Ostatnie mieszkania W tej inwestycji W celu umówienia się na oglądanie mieszkania, proszę o kontakt, nowe 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 69,54 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Praga Południe

Praga Południe,Warszawa

871 000 zł104 m² 8 374 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

104m2 + ogród 147m2, garaż w cenie, 871 000 zł. w sprawie umówienia się na spotkanie , proszę o kontakt, przestronny apartament z dużym ogrodem. Mieszkanie o powierzchni 104m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga Południe

Praga Południe,Warszawa

449 540 zł64 m² 6 997 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie o podwyższonym standardzie, w eleganckiej bryle, posiada 64,22m2: dwie sypialnie (11,88m2; 11,80m2), przestronny salon z aneksem kuchennym (17,51m2), z którego wychodzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga Południe

Praga Południe,Warszawa

507 570 zł73 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w nowo powstałej inwestycji, znajdujące się na warszawskim Grochowie, ma 72m2, składa się z 3 sypialni (8,21 m2 11,07 m2 8,33 m2) hallu (6,04m2) dużej łazienki (6,7m2 jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga Południe

Praga Południe,Warszawa

505 804 zł71 m² 7 102 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Ostatnie mieszkania W tej inwestycji W celu umówienia się na oglądanie mieszkania, proszę o kontakt, mieszkanie o powierzchni 71,24m2 posiada 3 sypialnie (11,03; 10,39; 9,09m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga Południe

Praga Południe,Warszawa

717 630 zł91 m² 7 895 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Budynek wykończony w wysokim standardzie. NA własności gruntu. Na klatkach schodowych, piękne, szare gresy. Prostota i minimalizm, każdy szczegół idealnie dopracowany. W celu umówienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga Południe

Praga Południe,Warszawa

492 385 zł69 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Ostatnie mieszkanie W tej inwestycji W celu umówienia się na oglądanie mieszkania, proszę o kontakt, nowe 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 69,4 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga Południe

Praga Południe,Warszawa

409 902 zł52 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedsprzedaż mieszkań, nowa inwestycja W celu umówienia się na oglądanie mieszkania, proszę o kontakt, sypialnia 11,63m2 i 7,3m2 salon z aneksem 20,31m2 łazienka 3,76m2 korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Praga Południe

Praga Południe,Warszawa

544 434 zł75 m² 7 306 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Inwestycja na Pradze Południe to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Funkcjonalne rozplanowanie wnętrze otwiera możliwości dogodnej aranżacji stosownie do potrzeb i preferencji domowników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Grochów

Grochów,Warszawa

425 645 zł60 m² 7 099 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ostatnie mieszkania W inwestycji Oddanie w 2kw. 2019r. przedpokój 2,48m2 przestronny salon z aneksem kuchennym 28,92m2 dwie duże sypialnie: 11,66m2 i 13,09m2 łazienka 3,8m2 Garaż 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga Południe

Praga Południe,Warszawa

480 037 zł63 m² 7 663 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018