dowolna

Mieszkania Warszawa Praga Południe

990 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

990 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

593 551 zł79 m² 7 553 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2% Gotowe na już 4 pokoje Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Liczba pokoi: 2 cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stanisława Augusta

Praga-Południe,Warszawa

530 000 zł44 m² 11 977,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kup bez prowizji Praga Południe Kamionek z widokiem na przepiękny Park Skaryszewski to takie miejsce, w którym chce się mieszkać. Doskonała lokalizacja. Idealnie skomunikowane miejsce zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

593 551 zł79 m² 7 553 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Argentyńska

Saska Kępa,Warszawa

2 543 805 zł188 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2 apartamenty usytuowane obok siebie z opcją połączenia: apartament nr 9- powierzchnia 51,12 mkw 1 sypialnia, balkon 66,31 mkw. Apartament nr 10- powierzchnia 137,31 (dwupoziomowy) 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czechowicka

Praga-Południe,Warszawa

680 000 zł76 m² 8 941,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w którym się zakochasz. Wyjątkowe, niebanalne, o niestandardowym wykończeniu - to określenia, które idealnie opisują to niesamowite mieszkanie. Przedstawiam mieszkanie znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

593 551 zł79 m² 7 553 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

520 000 zł44 m² 11 818,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie | 3 pokoje | 49m2 | Saska Kępa | Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią w enklawie ciszy, spokoju i zieleni na warszawskiej Saskiej Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Murmańska

Praga-Południe,Warszawa

382 000 zł37 m² 10 324,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Przytulne 1 pok. mieszkanie o pow.37 m2 w nowym budownictwie na Pradze Południe. Budynek położony jest przy ul.Murmańskiej, na ogrodzonej posesji, w sąsiedztwie domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boremlowska

Praga-Południe,Warszawa

315 000 zł28 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 28m usytowane na wysokim parterze w niskim bloku Praga Południe- grochów. Idealne na wynajem lub do zamieszkania- w stanie do drobnego remontu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rodziewiczówny

Gocław,Warszawa

2 300 zł47 m² 49 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie w budynku Aura Sky (druga część inwestycji) to nowoczesny apartamentowiec z 2019 r. Budynek zlokalizowany na Gocławiu - róg Ostrobramskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

1 450 zł30 m² 48 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o powierzchni 30 m2 z wyjściem na balkon, piękny widok na zieleń z balkonu tuż przy bloku kanał wodny oraz Park Skaryszewski. Zdjęcia kuchni przed remontem, istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Osowska

Praga-Południe,Warszawa

699 000 zł97 m² 7 213,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania czteropokojowe dwupoziomowe mieszkanie o pow 96,90 m2 na Pradze Południe przy ulicy Osowskiej z niezależnymi wejściami z klatki schodowej na każdej kondygnacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe, jasne, rozkładowe, przytulne, z balkonem wzdłuż całego mieszkania, funkcjonalne. Budynek inteligentny osiedle zamknięte, oświetlenie na czujki, nowoczesne przeszklone szyby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chłopickiego

Praga-Południe,Warszawa

769 000 zł89 m² 8 640,45 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Rozkładowe mieszkanie 4-pokojowe, z osobną kuchnią, o powierzchni 89 m ,1 piętro w 5-piętrowym bloku z windą z 1998 roku,Warszawa, gocławek, ul. Józefa Grzegorza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Biskupia

Praga-Południe,Warszawa

2 200 zł88 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Piękne i funkcjonalne mieszkanie 4 pokoje oddzielne, niezależna kuchnia z oknem oraz duży balkon, całość o powierzchni 88 m2 na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Lokal bez mebli, świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolińska

Praga-Południe,Warszawa

359 000 zł45 m² 7 907,49 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania dla rodziny, w bloku na Witolinie- praga Południe w atrakcyjnej cenie za gotówkę, ta oferta jest dla Ciebie. Polecam Państwu 2 pokojowe mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Saska Kępa,Warszawa

449 000 zł38 m² 11 723,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Saska Kępa | Ul. Saska | 2 Pokoje| 38m2 | Ciche Oferuję do sprzedaży słoneczne mieszkanie na warszawskiej Saskiej Kępie. Opis mieszkania: okna wychodzą na zachód, z widokiem na korony drzew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

696 600 zł54 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży oferuję mieszkanie położone na ul. Międzynarodowa o pow. 54 mkw. Lokal położony na V piętrze w bloku 10 piętrowym. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rondo Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - zaledwie 100m od ronda Wiatraczna. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku (brak windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witolińska

Praga-Południe,Warszawa

415 000 zł60 m² 6 928,21 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rozkładowe, przestronne mieszkanie na Warszawskim Grochowie, praga Południe, ul. Witolińska. Dogodne miejsce do pracy i nauki. Rewelacyjne miejsce do spędzania wolnego czasu. Świetne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żupnicza

Kamionek,Warszawa

368 000 zł33 m² 11 004,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż I 2 pokoje I Praga I 368 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,44 m2 w nowopowstałej inwestycji na Pradze. Lokal mieści się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

733 000 zł65 m² 11 276,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Pod opisem link do spaceru 3D! Biuro Nieruchomości Royal City ma przyjemność zaprezentować poniższy apartament na sprzedaż. Apartmaent: wykończony materiałami wysokiej jakości. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Adampolska

Praga-Południe,Warszawa

913 000 zł68 m² 13 367,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przestronne ustawne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, o powierzchni 68,3m2, na parterze w niskim bloku w najlepszej części Saskiej Kępy - w pobliżu parku Skaryszewskiego, bazarku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Grochów

Grochów,Warszawa

403 800 zł34 m² 11 786 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Mozliwość podpisania umowy na majla! oddanie lipiec 2020 Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mińska

Kamionek,Warszawa

475 000 zł43 m² 11 046,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do odkupienia cesji umowy na mieszkanie deweloperskie na warunkach z przedsprzedaży. Mieszkanie w inwestycji Mińska 63. Mieszkanie o powierzchni 42,56 m2 : Salon a aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamionkowska

Kamionek,Warszawa

358 000 zł32 m² 11 187,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz 2 pokojowego mieszkania w kameralnej kamienicy (cegła) z lat 50-tych na Pradze Południe ta oferta jest dla Ciebie. Lokal po gruntownym remoncie w 2018. Zmieniony został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Minerska

Praga-Południe,Warszawa

460 000 zł50 m² 9 292,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 49,5m2, wykończone w wysokim standardzie wraz z miejscem garażowym o powierzchni 10m2. Mieszkani jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Saska Kępa,Warszawa

1 750 zł37 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne Mieszkanie w Świetnym Punkcie, przy ul. Peszteńskiej na Saskiej Kępie, w Budynku na Terenie Zamykanym, otoczonym Piękną Zielenią. W Pobliżu Tramwaje i Autobusy. Stąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Edisona

Praga-Południe,Warszawa

519 000 zł50 m² 10 380 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy Państwu mieszkanie znajdujące się na zamkniętym terenie, co sprawia że jest bezpiecznie. Mieszkanie, dwupokojowe, o całkowitej powierzchni - 50m2, składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Majdańska

Praga-Południe,Warszawa

909 000 zł122 m² 7 438,63 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bardzo przestronny, jasny, apartament, zlokalizowany w zacisznej okolicy Ronda Wiatraczna. 122 M kw., SALON Z KUCHNIĄ I JADALNIĄ, 2-3 SYPIALNIE, 2 ŁAZIENKI, DUŻA GARDEROBA, MIEJSCE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

344 500 zł22 m² 15 919,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości Przed Państwem mieszkanie znajdujące się na warszawskiej Pradze Południe (saska Kępa) usytuowane przy ulicy Zwycięzców 45. Lokum znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osowska

Praga-Południe,Warszawa

404 000 zł46 m² 8 688,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Doskonała inwestycja - trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym! Nieruchomość o powierzchni 46,5 m2 dzieli się na: salon Dwie ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

3 400 zł56 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę Warszawy obok centrum handlowego Promenada. Lokal mieści się na 14 piętrze w wielorodzinnym budynku, który stanowi część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mikołajczyka

Praga-Południe,Warszawa

3 500 zł75 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne, przestronne i klimatyczne mieszkanie 3 pokojowe szuka nowych lokatorów. Jeżeli szukasz komfortowego mieszkania w dwiema sypialniami, to mieszkanie jest dla Ciebie. To cudowne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dzielna

Saska Kępa,Warszawa

960 000 zł82 m² 11 636,40 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużego mieszkania 4 pokojowego przy ulicy Dzielnej w Warszawie. Nowolipki bo tak nazywa się osiedle na zachodnim Muranowie na którym położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Gocławek

Gocławek,Warszawa

889 000 zł62 m² 14 338,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Niebywale klimatyczne, nietuzinkowe i ciche miejsce W enklawie gocławka - połączenie skandynawskiego umiaru Z prozdrowotnym podejściem do życia miejsce idealne zarówno dla miłośników.