dowolna

Mieszkania Warszawa Praga Południe

990 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

990 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Omulewska

Praga-Południe,Warszawa

5 000 zł56 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dla jednej lub dwóch polskich osób, bez dzieci I zwierząt. Piękne, zupełnie nowe, nigdy nie wynajmowane, jasne oraz bardzo ciche mieszkanie usytuowane na 5 piętrze 11- piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

499 000 zł45 m² 11 088,90 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Ostrobramskiej w Warszawie. Budynek Nieruchomość wybudowana w 2004 roku. Wspólnota dba o dobry stan części wspólnych. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Południe,Warszawa

3 500 zł37 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Podobają Ci się jasne mieszkania wykończone z dbałością o najdrobniejsze detale, jednocześnie zapewniające swoim mieszkańcom dużo przestrzeni? Chcesz wynająć mieszkanie w pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kokoryczki

Praga-Południe,Warszawa

3 400 zł47 m² 72,34 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowy apartament o pow. 47m2 z 2 tarasami - Praga Południe ul. Kokoryczki. Mieszkanie wykończone w stylu nowoczesnym, przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Jasny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

539 800 zł31 m² 17 520,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Gotowe do odbioru. Funkcjonalne mieszkanie z dwoma tarasami ponad 32 mkw już wkrótce może być Twoje. - duże panoramiczne okna z białym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Saska Kępa

Saska Kępa,Warszawa

517 500 zł37 m² 13 986,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Remont kapitalni w 2013r. Wymiana instalacji elektrycznej, ogrzewania - kaloryfery. Przebudowa łazienki, kuchni, posadzek w całym mieszkaniu. W korytarzu szafa. Kuchnia (7m2) z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Praga-Południe,Warszawa

465 000 zł47 m² 9 810,13 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż świetne mieszkanie, 4 pokojowe (47 m2!), idealne pod wynajem! Doskonała lokalizacja, w chwili obecnej lokal jest wynajęty, umowa najmu podpisana do 2024 roku. Mieszkanie: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stanisławowska

Praga-Południe,Warszawa

420 000 zł37 m² 11 351,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Zapraszam na prezentację Oferujemy do sprzedaż przestronną kawalerkę 37 M2 z widną kuchnią i dużym salonem w ciekawej rozwijającej się części Warszawy Praga Południe lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gocławek

Gocławek,Warszawa

580 000 zł44 m² 13 181,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe eleganckie osiedle Osiedle położone jest na Gocławku, będącym częścią Pragi Południe. Dzielnica w ciągu ostatnich lat przeszła gruntowną przemianę, stając się jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Kamionek,Warszawa

529 000 zł53 m² 9 981,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Szukasz świetnie skomunikowanego mieszkania w spokojnej i zielonej okolicy? Oferuję 2-pokojowe, rozkładowe, widne mieszkanie w wyremontowanej kamienicy na warszawskiej Pradze Południe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kokoryczki

Grochów Południe,Warszawa

649 000 zł47 m² 13 808,50 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowy, świeżo wykończony apartament w inwestycji Nowa Grochowska. Doskonała lokalizacja pozwala na szybki dojazd do centrum, jak również w inne strony miasta. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siennicka

Grochów,Warszawa

949 000 zł60 m² 15 869,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Rozkład Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, dwóch przestronnych sypialni, łazienki wyposażonej w wannę z parawanem oraz balkonu. Standard Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Saska Kępa,Warszawa

2 790 zł38 m² 73,42 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy ul. Zwycięzców na warszawskiej Saskiej Kępie. Mieszkanie jest na parterze z pięknym widokiem na zieleń. Duży pokój jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

729 000 zł50 m² 14 550,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Bardzo przyjemne, przytulne mieszkanie przy Rondzie Wiatraczna (praga Południe). Doskonałe zarówno do zamieszkania jak i na inwestycję pod wynajem. Wymaga jedynie delikatnego odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Igańska

Praga-Południe,Warszawa

590 000 zł72 m² 8 194,44 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na Pradze Południe (grochów) przy ul. Igańskiej. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 72 m2, na którą składa się: - salon 22 m2 - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Umińskiego

Gocław,Warszawa

569 000 zł63 m² 8 979,01 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 63.37 metrowe, trzypokojowe mieszkanie, położone przy ul. Umińskiego, gocław, praga - Południe, warszawa. Stan prawny mieszkania: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Apteczna

Grochów Centrum,Warszawa

635 000 zł51 m² 12 402,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

300 m od Ronda Wiatraczna. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Aptecznej na Pradze-Południe. Nieruchomość o powierzchni 51 m2, na drugim piętrze 4-piętrowego budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boremlowska

Praga-Południe,Warszawa

620 000 zł63 m² 9 902,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Szanowni Państwo, pragnę przedstawić niezwykle rozkładowe, ciche mieszkanie położone przy ul. Boremlowskiej 4 na warszawskim Grochowie! Mimo tego, że nieruchomość jest przeznaczona do całkowitego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siennicka

Grochów,Warszawa

939 000 zł60 m² 15 755 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Rozkład Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, dwóch przestronnych sypialni, łazienki wyposażonej w wannę z parawanem oraz balkonu. Orientacja okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

559 000 zł47 m² 11 793,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Sprawdź vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! zadzwoń teraz Na sprzedaż 3- mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku z 2004 roku. Mieszkanie dwustronne w stanie dobrym.Oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Międzyborska

Gocław,Warszawa

1 350 000 zł81 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu 4-pokojową nieruchomość na warszawskim Gocławiu, która usytuowana jest na 5-tym piętrze w budynku z 2018 roku. Mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Argentyńska

Saska Kępa,Warszawa

799 000 zł45 m² 17 756 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Do sprzedania bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w rewelacyjnej lokalizacji na Saskiej Kępie przy ulicy Argentyńskiej 9. Lokal mieści się na 3.piętrze w 4.piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Umińskiego

Praga-Południe,Warszawa

795 000 zł72 m² 10 965,50 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprawdź vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! zadzwoń teraz 3 pokoje przy ul. Umińskiego na Gocławiu Idealne mieszkanie dla rodziny z dziećmi Budynek z lat 80-tych w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa Nila

Praga-Południe,Warszawa

465 000 zł35 m² 13 323,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferuję do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na Pradze Południe - Gocław, przy ul. Fieldorfa Mieszkanie: powierzchnia mieszkania wynosi 34,9m2 plus powierzchnia loggi 5,3m2 W mieszkaniu znajduje się :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

770 000 zł87 m² 8 850,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

*Wyłącznie u nas* Szukasz apartamentu w cichej i pięknej okolicy? Nie mogłeś trafić lepiej. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Trzy minuty do pkp Wawer. Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

725 000 zł88 m² 8 192,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Z przyjemnością prezentuję Państwu lokal położony na Pradze Południe w bliskiej odległości od Ronda Wiatraczna. Tramwaje, przystanki autobusowe, supermarket - wszystko w zasięgu ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

820 000 zł56 m² 14 642,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprawdź vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! zadzwoń teraz wiatraczna residence! Przytulne i słoneczne mieszkanie w prestiżowym budynku w bliskiej odległości od Ronda Wiatraczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kompasowa

Gocław,Warszawa

3 500 zł55 m² 64 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne, zadbane, umeblowane mieszkanie o powierzchni 55m2 znajdujące się na 5.piętrze w 6.piętrowym bloku z windą 2000 roku na zamkniętym osiedlu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

635 500 zł45 m² 14 230 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja- gotowe mieszkania skandynawski styl - zamieszkaj na nowym osiedlu, zielone patio * nowoczesne osiedle * duże odległości pomiędzy budynkami * dobra komunikacja- planowana linia metra wzdłuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

300 000 zł18 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

**tylko U nas** Zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnego od zaraz funkcjonalnego, przytulnego mieszkania w stanie do zamieszkania, znajdującego się w fenomenalnym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Peszteńska

Saska Kępa,Warszawa

3 150 zł55 m² 57,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy ulicy Peszteńskiej. Nieruchomość o powierzchni 55 mkw składa się z dwóch dużych niezależnych pokoi, zamkniętej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

3 600 zł41 m² 87,80 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, salonu z aneksem kuchennym oraz sypialni. Nieruchomość jest całkowicie umeblowana, gotowe do zamieszkania. Z salonu jest wyjście na duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

487 763 zł33 m² 14 930 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne apartamenty Mińska 9 blisko ścisłego centrum Warszawy, to wygodne miejsce do życia w odrestaurowanej, prawie stuletniej kamienicy, 300 metrów od Jeziora Kamionkowskiego i zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

1 460 000 zł100 m² 14 643,90 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprawdź vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! zadzwoń teraz Przestronny, komfortowy apartament na XII piętrze. Dwie loggie i komórka. Piękna panorama miasta. Komfortowy, słoneczny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Saska Kępa

Saska Kępa,Warszawa

2 000 000 zł110 m² 18 165,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1937

Apartament na Saskiej Kępie w kamienicy z 1937r. Apartament w kamienicy o niepowtarzalnej architekturze z okresu międzywojennego w modernistycznym stylu nawiązującym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Umińskiego

Praga-Południe,Warszawa

599 000 zł57 m² 10 545,80 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż jasne, słoneczne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie na ul. Umińskiego w Warszawie (dzielnica Praga-Południe) o powierzchni 56,8 m2, idealne dla młodej rodziny. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Saska

Saska Kępa,Warszawa

2 000 000 zł110 m² 18 165,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1938

Dwupoziomowe, słoneczne i przestronne mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy z ogródkiem - na Saskiej Kępie! Idealna propozycja dla rodziny z dziećmi! Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

632 260 zł45 m² 14 176 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

1 061 000 zł66 m² 15 988,50 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne, komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 66,36 mkw. Mieszkanie znajduje się na najwyższym, 17-piętrze z pięknym widokiem na panoramę Warszawy. Zakupione w 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Praga-Południe,Warszawa

754 500 zł45 m² 16 913,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Już możesz się wprowadzić. Funkcjonalne mieszkanie z tarasem ponad 15 mkw już wkrótce może być Twoje. - duże panoramiczne okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meissnera

Praga-Południe,Warszawa

625 000 zł54 m² 11 467,90 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 54,5 m2 znajdujące się na wysokim parterze przy ul.Meissnera. Bardzo dobra komunikacja. Mieszkanie położone w sąsiedztwie planowanej 3 linii metra. Mieszkanie składa się z: 2 pokoi.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij