dowolna

Mieszkania Warszawa Praga Południe

989 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

989 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boremlowska

Praga-Południe,Warszawa

570 000 zł63 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

! mieszkanie jest zarezerwowane do 15.02.2023R.! szanowni Państwo, pragnę przedstawić niezwykle rozkładowe, ciche mieszkanie położone przy ul. Boremlowskiej 4 na warszawskim Grochowie! Mimo tego, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

770 000 zł58 m² 13 207,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni 58,30 mkw na Pradze Południe - przy ul. Międzyborskiej, znajdujące się na 6. piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gocław,Warszawa

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne nowe mieszkanie czeka na pierwszego najemcę! Serdecznie zapraszamy! Warszawa Gocław, gotowe wyremontowane i w pełni wyposażone do wynajęcia nowe mieszkanie. Dwupokojowe 40 mkw. mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

485 000 zł47 m² 10 319,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 47 m2, w skład którego wchodzi kuchnia z oknem, salon z balkonem, sypialnia oraz łazienka. Bardzo jasne, przytulne mieszkanie, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skalskiego

Praga-Południe,Warszawa

2 850 zł41 m² 69,51 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie ulicy gen. Stanisława Skalskiego 1 (praga Południe, gocław). *Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

2 450 zł36 m² 68,06 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie będzie dostępne od 27 lutego! *piękna, duża kawalerka (36 m2) z tarasem o powierzchni prawie 13 m2, w nowoczesnym apartamentowcu Villa Onyx. *Osiedle monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Kordeckiego

Grochów,Warszawa

1 950 zł15 m² 130 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka na parterze w kamienicy z 1936 roku, w zielonej, cichej i spokojnej okolicy. *Grochów, świetny punkt komunikacyjny, zaledwie 190 metrów do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

2 980 000 zł108 m² 27 584,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż 4 pokojowy apartament w przedwojennej kamienicy, z dodatkowym osobnym biurem/studiem, zlokalizowany w samym centrum Saskiej Kępy! -(english describtion below)- mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować jasne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 37,8m2. Nieruchomość położona jest w spokojnej i cichej lokalizacji, widok z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

349 999 zł30 m² 11 666,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na Saskiej Kępie Oferta idealna pod inwestycję. Mieszkanie w przepięknej lokalizacji, 10 min od centrum. Zielona okolica przy jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gedymina

Grochów Południe,Warszawa

2 900 zł48 m² 59,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 48,5 m2, piętro 2/2 bez windy w budynku z 1991 r. przy ul. Gedymina, praga-Południe. Idealne singla/singielki, pary lub młodej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komorska

Praga-Południe,Warszawa

503 000 zł48 m² 10 479,20 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Lokalizacja: warszawa Praga Południe; grochów ul. Komorska Metraż: 48 m2 Piętro: 6 Rok budowy: 1978 Stan prawny: pełna własność z kw W skład mieszkania wchodzą * salon 19 m2 * sypialnia 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Praga-Południe,Warszawa

754 500 zł45 m² 16 883 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Gotowe do odbioru! Funkcjonalne mieszkanie z bardzo dużym tarasem już może być Twoje. - duże panoramiczne okna z białym od wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Igańska

Praga-Południe,Warszawa

4 590 zł52 m² 88,27 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Proponujemy wyjątkowe, wygodne mieszkanie. Wysoki standard + energooszczędne wyposażenie - oświetlenie I sprzęty "eko" - mieszkanie przyjazne zwierzętom, bardzo słoneczne, ciche i Bezpieczne!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rapperswilska

Praga-Południe,Warszawa

4 085 000 zł229 m² 17 869,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:1991

Okazja dla koneserów saskiej kępy! Na sprzedaż całe piętro w eleganckiej kamienicy na Saskiej Kępie, składające się z dwóch połączonych lokali mieszkalnych (na oddzielnych Księgach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

479 000 zł47 m² 10 191,50 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam Państwu do zaoferowania dwupokojową nieruchomość do generalnego remontu na warszawskiej Pradze Południe - kilka minut piechotą od centrum handlowego promenada! Nieruchomość jest dostępna od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kinowa

Praga-Południe,Warszawa

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe przy parku Skaryszewskim Przytulne mieszkanie 36 m2 idealne dla pary, z pięknym widokiem na panoramę Warszawy, widok na Saską Kępę i centrum miasta, ciche, po remoncie, do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naddnieprzańska

Gocław,Warszawa

593 000 zł54 m² 10 981,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,36 m2 w skład, którego wchodzi duża kuchnia z oknem, salon z balkonem, sypialnia, łazienka z prysznicem oraz duży, przestronny hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Praga-Południe,Warszawa

1 700 000 zł92 m² 18 579,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Okazja! piętro kamienicy uwaga mieszkanie składa się z kawalerki ( odrębna kw), oraz 3 pokojowego mieszkania (odrębna kw) - może funkcjonować jako jedno mieszkanie lub oddzielne dwa mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mikołajczyka

Praga-Południe,Warszawa

3 500 zł57 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 15.02.2023. Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Mikołajczyka (praga Południe). Nieruchomość ma 57 mkw. i składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dwernickiego

Praga-Południe,Warszawa

642 000 zł59 m² 10 937 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! Idealne na wynajem ( blisko Szpitala mswia na Szaserów, 3 niezależne pokoje ) oraz na cele mieszkalne. Mieszkanie w świetnej lokalizacji, blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Saska Kępa,Warszawa

600 000 zł48 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Narożne mieszkanie położone na drugim piętrze czteropiętrowego bloku z lat siedemdziesiątych bez windy. Przestronny salon z wyjściem na duzy balkon, dwie przytulne sypianie, osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brazylijska

Praga-Południe,Warszawa

599 999 zł49 m² 12 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5m2, w którego skład wchodzą trzy pokoje: salon z aneksem kuchennym Dwa niezależne pokoje Łazienka Korytarz. Mieszkanie przechodziło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

14 000 zł81 m² 172,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu niepowtarzalną nieruchomość premium świetnie zlokalizowaną w prestiżowej dzielnicy Saska Kępa. To wyjątkowe miejsce zostało zaprojektowane w duchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 37 m2, znajdujące się przy ul Brazylijskiej 13a na Saskiej Kępie. Lokal znajduje sie na pierwszym piętrze, składa się z pokoju dziennego (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Gocławek,Warszawa

560 000 zł41 m² 13 793,10 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy do zapoznania się z tą niezwykłą ofertą! Przedstawiamy Państwu wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,60 m2 zlokalizowane na Gocławiu, niedaleko malowniczego Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czechowicka

Praga-Południe,Warszawa

569 000 zł38 m² 14 973,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szukasz nowego, świeżo wykończonego mieszkania do wprowadzenia od zaraz z szybkim dojazdem do centrum Warszawy? Dla siebie lub pod wynajem? Oto 2 pokoje przy ul. Czechowickiej 21. O mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przeworska

Praga-Południe,Warszawa

3 500 zł38 m² 91,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Przeworskiej na Pradze Południe. Lokal znajduje się na 3. (z 5) piętrze nowoczesnego budynku z windą w obrębie zamkniętego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

499 000 zł47 m² 10 617 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na Warszawskiej Saskiej Kępie! Spokojna okolica z jednocześnie bliską infrastrukturą oraz terenami zielonymi czyni tę ofertę wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Saska Kępa,Warszawa

529 000 zł50 m² 10 643,90 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

2 pokoje | rozkładowe | saska kępa | 9 piętro | dwie windy | loggia! Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni 49,70 m 2 , z potencjałem na zmianę funkcji na 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orlego Lotu

Praga-Południe,Warszawa

646 000 zł59 m² 11 005,10 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Nie Wynajmuj, zamieszkaj u Siebie.! Rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie o pow. 58,7m2 (w tym piwnica 1,8m2) na drugim piętrze w 9 piętrowym budynku. Mieszkanie słoneczne, przytulne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

544 900 zł28 m² 19 460,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż świeżo wyremontowana, w pełni wyposażona kawalerka o wysokim standardzie w świetnej lokalizacji, na malowniczej Saskiej Kępie! - You can buy this flat even if You are not.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Umińskiego

Gocław,Warszawa

4 000 zł56 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie (56 mkw) przy ul. Władysława Umińskiego na Gocławiu. Mieszkanie usytuowane na 12. piętrze 15 piętrowego bloku mieszkalnego z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

450 000 zł30 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

W ofercie na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie własnościowe. Mieszkanie o powierzchni 30 m2 składa się z pokoju, łazienki, kuchni, przedpokoju. Do mieszkania należy również balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamieniecka

Praga-Południe,Warszawa

3 600 zł56 m² 64,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Skrót: 3 pokojowe mieszkanie w bloku z 2003r. z pięknym, zagospodarowanym zielenią tarasem. Oferta dla osób lubiących rośliny:) Spacer 3D opis: mieszkanie jasne, przestronne i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czechowicka

Grochów Północny,Warszawa

588 000 zł44 m² 13 452,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Opiekun oferty tel. Przestronne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43,71 m2 z balkonem. Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania, dostępne od ręki. Generalny remont wykonany w 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nizinna

Praga-Południe,Warszawa

699 000 zł45 m² 15 533,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

715 000 zł razem Z garażem! oferta ważna 24h! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w świetnej, cichej lokalizacji na Pradze-Południe. Mieszkanie z 2015r, które składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Afrykańska

Saska Kępa,Warszawa

515 000 zł38 m² 13 552,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2, po remoncie z wymienioną instalacją elektryczną. Nieruchomość położona na 3 piętrze w bloku z 1973 roku (saska Kępa). Osiedle bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Afrykańska

Kępa Gocławska,Warszawa

3 400 zł45 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 45 m2 na granicy Saskiej Kępy i Gocławia (kępa Gocławska), na ostatnim piętrze czteropiętrowego bloku z lat 70, bez windy. Mieszkanie bardzo jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paryska

Saska Kępa,Warszawa

690 000 zł45 m² 15 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości o powierzchni 45 m2, świetnie zlokalizowanej w sercu Saskiej Kępy. Nieruchomość, położona jest na 3 piętrze 4 kondygnacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

895 000 zł54 m² 16 574,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Budynek starszej daty, jeszcze przed remontem elewacji. Wymienione piony, świeżo po wymianie co i kaloryferów. Wysokość prawie 3 metry daje piękne poczucie przestrzenności. Wszystko w cegle,.