dowolna

Mieszkania Warszawa Praga Południe

989 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

989 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozłucka

Praga-Południe,Warszawa

449 000 zł36 m² 12 301,40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży, bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m2 na Pradze Południe, ulica Rozłucka. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jugosłowiańska

Praga-Południe,Warszawa

2 800 zł32 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez zwierząt. Na wynajem, nowe, ciche i bardzo ładne mieszkanie o pow. 32 m2 usytuowane w nowoczesnym budynku przy ul. Jugosłowiańskiej w W-wie, tylko 200m od Wisły. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domeyki

Grochów,Warszawa

3 744 zł54 m² 69,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ze względu na spore zainteresowanie mieszkanie można zobaczyć w ten piątek 5.08 (od godz 18) do Niedzieli 7.08 (do 16). W niedzele podejmę decyzje i podpisanie umowy będzie już na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witolińska

Grochów Południe,Warszawa

549 000 zł45 m² 12 092,50 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentowane mieszkanie to 2 funkcjonalne pokoje z oddzielną kuchnią. Wszystkie pomieszczenia posiadają okna, ponadto mieszkanie usytuowane jest od strony zachodniej, w związku z czym jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Praga-Południe,Warszawa

3 800 zł65 m² 58,10 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Oferuję do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie przy ul. Targowej na Pradze Południe. Lokal usytuowany na 6. piętrze 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Angorska

Praga-Południe,Warszawa

810 000 zł53 m² 15 254,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Kameralne mieszkanie na Saskiej Kępie. Własność. Pokoje o pow. 17 m2 i 17 m2. Kuchnia o pow. 6,5m2, łazienka z wanną o pow. 3 m2. przedpokój o pow. 9 m2. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Celownicza

Gocław,Warszawa

3 800 zł54 m² 69,72 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Celowniczej na Pradze Południe (gocław). Nieruchomość ma 54,5 mkw i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lizbońska

Saska Kępa,Warszawa

649 000 zł60 m² 10 780,70 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 60,2 m2, położonego na malowniczej Saskiej Kępie przy ulicy Lizbońskiej 4. Budynek: lokal usytuowany jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tarnowiecka

Praga-Południe,Warszawa

619 000 zł62 m² 9 983,87 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szukasz okazji inwestycyjnej? Zależy Ci dużych możliwościach aranżacyjnych? Nie mogłeś lepiej trafić! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Praga Południe, osiedle Ostrobramska. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

350 000 zł17 m² 20 588,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie o powierzchni 17 m2 składa się z przestronnego pokoju z aneksem świetnie wkomponowanym w wystrój lokalu. Mieszkanie zostało zaprojektowane w stylu minimalistycznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bracławska

Gocław,Warszawa

450 000 zł39 m² 11 538,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem francuskim i widokiem na panoramę Warszawy, na 5 piętrze w 7 piętrowym bloku z 1971 roku, na ulicy Bracławskiej 10, na Osiedlu Hansenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego

Praga-Południe,Warszawa

590 000 zł44 m² 13 409,10 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m usytuowane na 5 piętrze w 15 piętrowym budynku z 1982 r., ul. Umińskiego. Skład; duży pokój z balkonem, sypialnia, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Igańska

Grochów,Warszawa

619 000 zł51 m² 12 209 zł/m²

 

Piętro:8/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Zakup tylko za gotówkę!. Lux mieszkanie 50,70 M2 - 3 pokoje ul. Igańska rewlacyjny układ mieszkania. Okolica Rondo Wiatraczna - 10 min. do : traktu królewskiego, metro politechnika, pkin. bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kawcza

Praga-Południe,Warszawa

575 000 zł32 m² 18 030,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie w zrewitalizowanej przedwojennej kamienicy na Pradze Południe. Podstawowe informacje: mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Grochów Południe,Warszawa

454 700 zł31 m² 14 667,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 1-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia na Grochowie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8-piętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Praga-Południe,Warszawa

995 000 zł53 m² 18 678,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży świeżo wykończonego mieszkania o powierzchni 53,27 metrów kwadratowych, znajdującego się w prestiżowej części Warszawy - Soho Factory. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

2 480 zł37 m² 67,03 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w Warszawie przy ul. Grochowskiej na Pradze-Południe. Dostępna od zaraz. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze w 7 piętrowym budynku z windą z 2003 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 70m2 usytuowane na 6 piętrze w 10-pietrowym bloku z 1988 roku przy ul. Targowej, na Pradze Południe. Powierzchnia mieszkania składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Stanisława Augusta

Praga-Południe,Warszawa

479 000 zł22 m² 21 772,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż stylowa kawalerka, zlokalizowana przy ulicy Stanisława Augusta 18 w dzielnicy Praga-Południe. Mieszkanie o powierzchni 22 m2 składa się z przestronnego pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Libijska

Saska Kępa,Warszawa

979 000 zł61 m² 15 996,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie, które zaraz będzie wolne ma niecałe 62 m2, taras został zabudowany w wyniku czego powstała niepowtarzalna sypialnia z wyjściem na dach! To wyjątkowe mieszkanie w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Irlandzka

Saska Kępa,Warszawa

999 500 zł63 m² 15 865,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Uwaga! Mieszkanie mieści się w samym sercu starej Saskiej Kępy , która uznawana jest za jedną z najbardziej klimatycznych dzielnic Warszawy. Kamienica jest położona wśród licznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

2 800 zł30 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Designerska wyposażona kawalerka typu studio z balkonem do wynajęcia! Lokalizacja: warszawa ul. Praga Południe ul. Przeworska 2a Mieszkanie metraż 30 m2 + balkon, dla niepalących, bez zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

1 570 000 zł71 m² 22 112,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Opis nieruchomosci Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na Pradze Południe w wysokim standardzie. Metraż mieszkania 71m2 składa się : salon kuchnia dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Gocławek,Warszawa

1 200 000 zł72 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować rodzinne 4-pokojowe mieszkanie na Gocławiu. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 13-piętrowym apartamentowcu z 2013 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowska

Grochów Południe,Warszawa

660 000 zł57 m² 11 524,40 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie 57,30 m2 ul. Łukowska. Lokal znajduje się na 12 piętrze - piękny widok z okna ( nad mieszkaniem znajduje się tzw. piętro techniczne, więc nie sąsiaduje bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamieniecka

Praga-Południe,Warszawa

635 000 zł42 m² 15 083,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,10 m2 usytuowane na 2 piętrze w budynku z 2003 roku. Funkcjonalny układ mieszkania z oddzielną sypialnią, przestronnym salonem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komorska

Praga-Południe,Warszawa

2 200 zł34 m² 65 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Mieszkanie ze świetną lokalizacją, blisko centrum (dojazd komunikacją miejską w 20 min), obok centrum handlowego Promenada. Niesamowity widok na panorame centrum miasta. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rechniewskiego

Praga-Południe,Warszawa

699 000 zł66 m² 10 543 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Trójstronne mieszkanie 66,3m2 przy ul. Rechniewskiego 9b na Gocławiu podstawowe informacje: + Rozkładowe do remontu mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem. + ekspozycja lokalu: wschód - południe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sulejkowska

Praga-Południe,Warszawa

500 000 zł39 m² 12 886,60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zapraszam na prezentację lokalizacja: warszawa Praga Południe ul. Sulejkowska cena: 500 000 pln z garażem podziemnym - tylko zakup za gotówkę mieszkanie: całkowita powierzchnia 38.8 m2 * Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kakowskiego

Praga-Południe,Warszawa

799 000 zł60 m² 13 294,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Skrót: dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie na zamkniętym, strzeżonym osiedlu obok Parku nad jeziorem Balaton - Praga Południe Gocław. Dzień Otwarty, podczas którego będzie można zobaczyć mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gocław,Warszawa

797 000 zł45 m² 17 578,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,34 mkw. na szóstym piętrze z dużym tarasem o powierzchni 14 mkw. Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witolińska

Gocławek,Warszawa

760 000 zł60 m² 12 666,70 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60m2. Lokal usytuowany jest na osiedlu Gocławek na Pradze Południe, przy ulicy Witolińskiej 8. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 15 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gocław,Warszawa

765 000 zł60 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferuję Państwu świetnie wykończone 3-pokojowe mieszkanie z loggią i oddzielną toaletą. Budynek jest zlokalizowany na Gocławiu, w budynku z Wielkiej Płyty z 1974 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

629 000 zł61 m² 10 311,50 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Nie szukasz gotowych rozwiązań? Wolisz własne aranżacje? Marzysz aby urządzić swoje mieszkanie według swojego gustu? Idealnie! Zabierz swoje pomysły i spraw, by stały się rzeczywistością! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czechowicka

Grochów Północny,Warszawa

568 000 zł44 m² 12 994,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Opiekun oferty tel. Przestronne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43,71 m2 z balkonem. Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania, dostępne od ręki. Generalny remont wykonany w 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Optyków

Gocław,Warszawa

684 500 zł33 m² 20 742,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukasz swojego pierwszego mieszkania i chciałbyś skorzystać z kredytu 2%? Lubisz Gocław i okoliczny Park nad Balatonem? Dobrze trafiłeś! możesz od razu zamieszkać W tym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kokoryczki

Praga-Południe,Warszawa

2 400 zł25 m² 94,67 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 Czerwca! Apartament położony w budynku hotelowym przy ul. Kokoryczki 5 na Pradze Południe. Wykończony z dbałością o każdy detal. Dzięki wysokiej i pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

410 000 zł37 m² 11 171,70 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Kawalerka o powierzchni 36,7 m2 usytuowana na 58 piętrze w budynku z windą zlokalizowana na warszawskiej Pradze Południe w bliskiej odległości od Ronda Wiatraczna. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

899 000 zł59 m² 15 263,20 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Opis nieruchomosci Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować, 3 pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie po generalnym remoncie. Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe. Metraż nieruchomosci to 58,9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

600 000 zł38 m² 15 868,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę mieszkania znajdującego się na warszawskiej Pradze-Południe. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze pięciopiętrowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stanisława Augusta

Saska Kępa,Warszawa

12 200 zł81 m² 150,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

/ apartament na saskiej kępie Z widokiem na park/ budynek: apartament znajduje się na 1. piętrze. Rozkład pomieszczeń: - 81 m2 powierzchni - Przestronny salon z otwartą kuchnią - 2 sypialnie.