dowolna

Mieszkania Warszawa Praga Południe

991 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

991 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Znanieckiego

Praga-Południe,Warszawa

945 000 zł105 m² 8 991,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Super okazyjna cena. Mieszkanie do odświeżenia. Praga Południe - Gocław Blisko do parku nad balatonem. Czteropokojowe, rozkładowe, przestrzenne mieszkanie powierzchni 105,1 mkw znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mińska

Kamionek,Warszawa

3 000 zł39 m² 77,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Skrót: do wynajęcia nowe, nigdy nie zamieszkałe 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na osiedlu Spravia na Pradze Południe - Kamionek. Opis: mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kokoryczki

Praga-Południe,Warszawa

4 800 zł76 m² 62,84 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu apartament na Pradze Południe przy ul. Kokoryczki 5a , znajdujący się w inwestycji Nowa Grochowska. Dzielnica Praga Południe to prężnie rozwijająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jugosłowiańska

Praga-Południe,Warszawa

730 000 zł48 m² 15 272 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Jugosłowiańskiej na warszawskim Gocławiu. Nieruchomość znajduje się w bardzo przyjemnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

580 000 zł62 m² 9 354,84 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Do sprzedaży 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 62,2m2 na 11 piętrze w bloku 12 piętrowym na Pradze Południe przy ul. Łukowskiej. Mieszkanie jest dwustronne co jest duża zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ostrobramska

Gocławek,Warszawa

539 900 zł30 m² 18 276,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. 0% podatku pcc. Nowoczesne, kameralne osiedle na Gocławiu. W pobliżu sklepy, market, kino, przedszkola, szkoły i żłobki. Kawalerka o metrażu 30,20 mkw, balkon 3,66 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Jerzego Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

955 000 zł73 m² 13 082,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż dwupoziomowe, 70 metrowe mieszkanie z tarasem w odrestaurowanej kamienicy z 1935 roku. Mieszkanie w stanie deweloperskim składa się z: 47 m powierzchni na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dwernickiego

Praga-Południe,Warszawa

1 200 zł13 m² 92,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka przy ulicy Józefa Dwernickiego. *Ogrzewanie gazowe. *Powierzchnia: 12m2. *Obok Wojskowego Instytutu Medycznego. *Blisko przystanku autobusowego i parku. Wyposażenie: *pokój:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Manteuffla

Praga-Południe,Warszawa

509 000 zł53 m² 9 603,77 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Zapraszam na prezentację Mieszkanie 2 pokojowe - 53 m2 Lokalizacja: warszawa ul. Tadeusza Manteuffla 9 dzielnica Praga Południe-Gocław Cena: 509 000 pln Metraż: 53 m2 Piętro: 11 z 11 Winda - tak Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Praga-Południe,Warszawa

754 500 zł45 m² 16 883 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Gotowe do odbioru! Funkcjonalne mieszkanie z tarasem ponad 23 mkw już może być Twoje. - duże panoramiczne okna z białym od wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jugosłowiańska

Gocław,Warszawa

970 000 zł62 m² 15 772 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na super osiedlu Adria III z 2012 roku przy ulicy Jugosłowiańskiej. Ekspozycja na 2 strony świata (północny-wschód oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rodziewiczówny

Praga-Południe,Warszawa

589 000 zł35 m² 16 761,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 36m2 w Warszawie przy ulicy Marii Rodziewiczówny w doskonałej lokalizacji Pragi-Południe. Mieszkanie w nowym apartamentowcu z 2018 r. jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kawcza

Praga-Południe,Warszawa

575 000 zł32 m² 17 968,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Topowa inwestycja! Ciche mieszkanie na Warszawskim Grochowie. Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 31,86 m2 i wysokości 3 m w budynku z 1938 r. zlokalizowane na Grochowie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

538 900 zł61 m² 8 834,43 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przestronne mieszkanie na parterze z oddzielną, widną kuchnią Gocławek, praga Południe Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

575 000 zł48 m² 11 979,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Trzypokojowe słoneczne i ustawne mieszkanie o pow. 48 m2 na Warszawskim Grochowie. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku z 1965 r. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jerzego Waszyngtona

Kamionek,Warszawa

769 000 zł57 m² 13 491,20 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Westate Praga ma przyjemność zaproponować mieszkanie na sprzedaż na Alei Jerzego Waszyngtona 43. Lokal składa się z: - salonu o powierzchni 17m2 z bezpośrednim wyjściem na przestronny balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szklanych Domów

Grochów,Warszawa

2 500 zł33 m² 76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia od 1 października duża, jasna kawalerka z aneksem kuchennym i dużą łazienką, położona w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Motorowa

Praga-Południe,Warszawa

661 000 zł55 m² 12 040,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Dwupokojowe mieszkanie na Pradze Południe, ul. Motorowa, o pow. 54,9 m2, usytuowane na parterze w 10 piętrowym budynku z lat 90-tych. Mieszkanie rozkładowe, jednostronne (pd/zach).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobrowoja

Praga-Południe,Warszawa

667 000 zł42 m² 15 881 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim powstałe w wyniku nadbudowy kamienicy z lat 50. Niezwykła kumulacja znakomitych parametrów: -stan deweloperski, więc wszystko jest nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

2 050 zł25 m² 82 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *cicha kawalerka z balkonem. *Dobra komunikacja miejska. *Bliskość terenów zielonych. *Komórka lokatorska dostępna dla lokatorów. *Przyjazne dla zwierząt. Wyposażenie: *salon:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

490 000 zł36 m² 13 161,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,71 m znajdujące się na 2 piętrze kamienicy z windą. Mieszkanie składa się z: - 1 pokój - kuchnia - łazienka Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Libijska

Saska Kępa,Warszawa

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Chciałabym Państwu zaprezentować przestronne dwa pokoje na Saskiej Kępie. Mieszkanie o powierzchni ok. 52 m2, w którego skład wchodzą salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

699 000 zł61 m² 11 384,40 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Pracujesz w Centrum i nie chcesz tracić czasu na codzienne dojazdy? Lubisz Gocław i okoliczny Park Nad Balatonem? Chcesz mieć w pobliżu sklepy, kino, kawiarnie, szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

585 000 zł62 m² 9 435,48 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Idealne pod inwestycję, uregulowane grunty z kw i dużym potencjałem aranżacyjnym. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

673 000 zł59 m² 11 406,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Dwustronne i ustawne mieszkanie (59m2) na Pradze Południe w niskim budynku, kameralna lokalizacja z szybkim dojazdem do centrum. Aktualnie 3 niezależne pokoje, jasny aneks kuchenny, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rozłucka

Praga-Południe,Warszawa

829 000 zł59 m² 14 050,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1956

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 59 m2 w Warszawie przy ulicy Rozłuckiej w doskonałej lokalizacji Pragi-Południe. Mieszkanie wielu możliwości. W obecnej wersji idealnie nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jerzego Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

4 000 zł84 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Mieszkanie położone na Saskiej Kępie, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Skarszewskiego i Bulwaru Kamionkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakole

Praga-Południe,Warszawa

569 000 zł36 m² 15 589 zł/m²

 

Piętro:5/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mam do zaoferowania na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji koło Rondo Wiatraczna, mieszkanie o powierzchni 36,5 m2 + duży balkon (loggia), w skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kawcza

Praga-Południe,Warszawa

575 000 zł32 m² 18 030,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie w zrewitalizowanej przedwojennej kamienicy na Pradze Południe. Podstawowe informacje: mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tarnowiecka

Praga-Południe,Warszawa

619 000 zł62 m² 9 904 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 62,5m2 przy ul. Tarnowieckiej. Doskonała lokalizacja Pragi-Południe na Gocławiu, przy ch Atrium Promenada. Mieszkanie do remontu. Jest usytuowane na 13 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Saska Kępa,Warszawa

619 000 zł37 m² 16 729,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie w kameralnym trzypiętrowym bloku z 1967 roku, usytuowanym w kultowej lokalizacji, jaką jest ulica Brazylijska, która mieści się w sercu Saskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

3 200 zł57 m² 56,14 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Urocze, wygodne mieszkanie z balkonem i garażem na nowym osiedlu Saska przy ul. Skalskiego. Widok z okien i balkonu na piękne drzewa! Świetnie wyposażona kuchnia otwarta na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

599 000 zł49 m² 12 224,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Dwupokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie na szóstym piętrze, rozkładowe - z przedpokoju wejście do każdego pomieszczenia. W przedpokoju i pokojach drewniana podłoga w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Międzyborska

Gocław,Warszawa

880 000 zł52 m² 16 923,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

0% prowizji od Kupującego Mieszkanie o powierzchni 51,19 mkw doskonale zaprojektowane z wykorzystaniem najlepszych materiałów oraz rozwiązań. Funkcjonalność i komfort to słowa, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

499 000 zł36 m² 13 861,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m znajdujące się na 4 piętrze 4 piętrowego budynku bez windy, z ekspozycją okien w kierunku wschodnim. W planach jest budowa windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Gocławek

Gocławek,Warszawa

970 120 zł61 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Gocławiu. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7-piętrowym budynku z 2011 roku. Osiedle ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

849 000 zł55 m² 15 436,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu, dwupokojowe, dwustronne mieszkanie znajdujące się w kamienicy z 1960 roku na Warszawskiej Saskiej Kępie! Spokojna okolica z jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołajczyka

Gocław,Warszawa

744 000 zł53 m² 14 037,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zakupu mieszkania o powierzchni 53 m2, usytuowane na siódmym piętrze z pięknym widokiem na centrum Warszawy w doskonałej lokalizacji Gocławia, na Pradze-Południe, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witolińska

Praga-Południe,Warszawa

728 000 zł61 m² 11 934,40 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2 z oddzielną, widną kuchnią oraz dużym balkonem. Lokal znajduje się na Pradze Południe przy ul. Witolińskiej 6 i usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Umińskiego

Gocławek,Warszawa

3 200 zł57 m² 56,14 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *bardzo ładne, zadbane 3 pokojowe mieszkanie na Gocławiu, w zielonej, bezpiecznej i spokojnej okolicy. *Usytuowane na 4 piętrze w bloku 15- piętrowym z windą. *Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wał Miedzeszyński

Praga-Południe,Warszawa

4 700 zł74 m² 63,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcie trzypokojowe mieszkanie przy Wale Miedzeszyńskim 868 (dawniej Walecznych 2) na Saskiej Kępie. *Lokal o powierzchni 73,5 m2 znajduję się na drugim piętrze.