dowolna

Mieszkania Warszawa Praga Południe

989 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

989 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

3 850 zł52 m² 74,04 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Międzyborskiej na Pradze Południe. Nieruchomość ma 52 mkw i składa się z dwóch pokoi: jednego zaaranżowanego na salon, drugiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowska

Grochów Południe,Warszawa

599 999 zł57 m² 10 476,70 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania mieszkanie 55,50 m2 ul. Łukowska. Lokal znajduje się na 12 piętrze - piękny widok z okna ( nad mieszkaniem znajduje się tzw. piętro techniczne, więc nie sąsiaduje bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Garwolińska

Praga-Południe,Warszawa

1 790 zł18 m² 99,44 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *komfortowa kawalerka na Pradze Południe. *Bardzo zielona okolica blok znajduje się tuż przy wejściu do Parku. *Kilka minut piechotą do ronda Wiatraczna. *Świetny punkt komunikacyjny liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Manteuffla

Gocławek,Warszawa

529 000 zł52 m² 10 173,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie na sprzedaż o pow.52,5m2 położone na warszawskim Gocławiu.Mieszkanie usytuowane na jedenastym piętrze w budynku z 1986r.W skład mieszkania wchodzą:2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Terespolska

Praga-Południe,Warszawa

2 795 zł53 m² 52 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz wolnego od zaraz, przestronnego, rozkładowego mieszkania w dogodnej lokalizacji? Marzy Ci się mieszkanie ciche, ale położone zaledwie kilkanaście minut od najważniejszych punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

699 900 zł51 m² 13 804,70 zł/m²

 

Piętro:7/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferujemy do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Pradze Południe, przy ul. Grochowskiej o powierzchni 50,70 m2, zlokalizowane na 7 piętrze w 19 piętrowym bloku z 1982 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tarnowiecka

Gocławek,Warszawa

888 000 zł96 m² 9 202 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Biuro ładna willa nieruchomości prezentuje oaza ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni W sercu gocławka zamknięta prestiżowa enklawa na strzeżonym osiedlu. Mieszkanie bez windy dwupoziomowe 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meissnera

Praga-Południe,Warszawa

779 000 zł54 m² 14 425,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Posiadamy na sprzedaż mieszanie na Gocławiu o powierzchni 54,5mkw mieszczące się na wysokim parterze. Nieruchomość składa się z: oddzielnej kuchni, przedpokoju, łazienki wc sypialni salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

597 000 zł46 m² 12 978,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mam do zaoferowania nieruchomość o powierzchni 46 m2 znajdującą się na warszawskiej Pradze Południe - 5 minut piechotą od Ronda Wiatraczna! Mieszkanie mieści się na 2 piętrze (z 4) bez windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tarnowiecka

Gocławek,Warszawa

888 000 zł96 m² 9 202 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meksykańska

Saska Kępa,Warszawa

4 000 zł54 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 52m2, piętro 7/9 z windą, w budynku z 2007 r., przy ul. Meksykańskiej, praga-Południe, saska Kępa. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 4000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

999 000 zł57 m² 17 526,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

*Wyłącznie u nas* Szukasz gotowego mieszkania na osiedlu Saska? Nie musisz już dłużej szukać. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Osiedle Saska, ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Przeworska

Praga-Południe,Warszawa

525 000 zł28 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Atrakcyjna Kawalerka na Grochowie informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 1 pokój. Standard wykończenia: bardzo dobry. Dostępne od zaraz. Forma prawna odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majdańska

Praga-Południe,Warszawa

599 000 zł51 m² 11 814,60 zł/m²

 

Piętro:5/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Rezerwacja Do sprzedania przytulne i funkcjonalne dwa pokoje - 50,7 m2, do mieszkania lub na inwestycję pod wynajem, zlokalizowane na Warszawskiej Pradze - Południe, przy ul. Majdańskiej 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gocławska

Kamionek,Warszawa

3 600 zł57 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 57m2, piętro 1/5 z windą, w budynku z 2013 r. przy ul. Gocławskiej, praga-Południe, kamionek. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 3600zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

1 130 000 zł48 m² 22 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Oferujemy do sprzedaży,trzypokojowe mieszkanie w przedwojennej z 1937r. klimatycznej kamienicy na starej Saskiej Kępie, ul. Francuska. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze, jest dwustronny :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego

Praga-Południe,Warszawa

595 000 zł44 m² 13 522,70 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m usytuowane na 5. piętrze w 15. piętrowym budynku z 1982 r., ul. Umińskiego. Na mieszkanie składa się: pokój dzienny z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kapelanów Armii Krajowej

Gocław,Warszawa

9 900 zł107 m² 92,52 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

English version below. Przedstawiamy na wynajem bardzo komfortowy, czteropokojowy apartament przy ulicy Kapelanów ak 3 w dzielnicy Praga Południe. Cisza i spokój z jednoczesnym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

430 000 zł23 m² 18 695,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka na Pradze Południe. Mieszkanie o powierzchni 23 m2 składa się z: - pokoju dziennego - widnej kuchni, - łazienki z wanną i wc - przedpokoju. Dodatkowo piwnica. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąchocka

Praga-Południe,Warszawa

4 700 zł68 m² 69,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasne, ciche i klimatyczne mieszkanie usytuowane na 3 ostatnim piętrze budynku z 1990 r.w znakomitej lokalizacji na Saskiej Kępie. Brak windy. Mieszkanie o pow.68 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Grochów Południe,Warszawa

700 000 zł35 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie mieszkania spełniające warunki bezpieczny kredyt - 2%. Wartość mieszkania z miejscem postojowym 740 000 zł termin oddania - II kw 2024r. Mieszkanie Wysokie piętro i duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Kamionek,Warszawa

798 000 zł65 m² 12 276,90 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Stan deweloperski Gotowe do odbioru. Doskonała lokalizacja co sprawia że mieszkanie jest idealne do zamieszkania lub wynajmu. Dworzec Wschodni - 150 metrów Autobusy i tramwaje - 200 metrów Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marsa

Praga-Południe,Warszawa

943 200 zł72 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie od dewelopera bez prowizji i podatku pcc. Etap V 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem. Pokój dzienny Z an. Kuchennym 28 m 2 łazienka - 5 m 2 sypialnia 1 - 13 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Grochów Południe,Warszawa

1 000 000 zł70 m² 13 820 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzypokojowe, dwustronne mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 117m2. Zaproponowano tu pokój dzienny, dwie sypialnie, oddzielną kuchnię, dwie łazienki, hol z miejscem na dużą szafę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

629 000 zł49 m² 12 836,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie spełnia wymagania preferencyjnego kredytu 2%. 3 przystanki do Metra Stadion 20 min. do Centrum zarówno autem jak i komunikacją miejską. Stacja skm - 200 metrów od osiedla Bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Grochów Południe,Warszawa

1 503 890 zł93 m² 16 170,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji od dewelopera bez podatku pcc Komfortowe pięciopokojowe mieszkanie z dwoma balkonami. Wysokie piętro zapewnia bardzo przyjemny widok. Mieszkanie dwustronne. Salon 20 m2 Duża sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Grochów Południe,Warszawa

723 921 zł58 m² 12 555 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta specjalna deweloprera Dwustronne, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na parterze. Posiada pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, dwie łazienki, przedpokój z miejscem na szafę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tarnowiecka

Gocławek,Warszawa

888 000 zł96 m² 9 202 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Holenderska

Praga-Południe,Warszawa

3 370 zł52 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ciche i przytulne mieszkanie w sercu Saskiej Kępy do wynajęcia od zaraz! For english please call. Opis mieszkania: mieszkanie znajduje się na parterze kameralnego bloku przy ulicy Holenderskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marsa

Grochów Północny,Warszawa

655 668 zł61 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji i pcc zalety: - 3 jasne pokoje - nowoczesne osiedle - całodobowa ochrona - stan deweloperski - 30 min do centrum ostatnie dostępne mieszkanie! zakończenie budowy W grudniu nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gocławek,Warszawa

522 800 zł30 m² 17 311,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. 0% podatku pcc. Nowoczesne, kameralne osiedle na Gocławiu. W pobliżu sklepy, market, kino, przedszkola, szkoły i żłobki. Kawalerka o metrażu 30,20 mkw, balkon 3,66 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nubijska

Praga-Południe,Warszawa

799 000 zł56 m² 14 370,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Jeśli szukasz mieszkania do własnej aranżacji na klimatycznej i pachnącej bzem Saskiej Kępie, to jest to oferta, która na pewno Cię zainteresuje! Funkcjonalne mieszkanie na osiedlu "ateńska".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Saska Kępa,Warszawa

467 000 zł53 m² 8 873,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości 3parts (partner home) ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę gotowego mieszkania inwestycyjnego w centrum torunia na ul. Kraszewskiego 44. Mieszkanie ma 52,63 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Motorowa

Grochów Południe,Warszawa

590 000 zł47 m² 12 633,80 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem o powierzchni 42,1 m2 usytuowane na parterze w 9 piotrowym budynku. Mieszkanie znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. W skład mieszania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

463 000 zł31 m² 14 935,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

tel. Jedyne takie osiedle W całej warszawie! rynek pierwotny! niepowtarzalny styl! stan deweloperski do wykończenia! bardzo dobre ceny! 10 minut do centrum warszawy! wszystkie konieczne udogodnienia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jerzego Waszyngtona

Saska Kępa,Warszawa

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy Al. Waszyngtona 12/14 (saska Kępa). *Lokal o powierzchni 43,5 m2 znajduję się na piątym piętrze w 6-piętrowym budynku. *Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamoyskiego

Praga-Południe,Warszawa

589 000 zł42 m² 13 990,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe, klimatyzowane mieszkanie (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z kw) położone na strzeżonym i ogrodzonym osiedlu przy ul. Zamoyskiego 53, obok Teatru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witolińska

Grochów Południe,Warszawa

599 000 zł61 m² 9 819,67 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Opis Prezentowane mieszkanie to 3 funkcjonalne pokoje z zamkniętą kuchnią i dużym balkonem, wyposażonym w przesuwane okna balkonowe. Salon mieszkania posiada okna od strony południowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

459 000 zł37 m² 12 506,80 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Warszawa, grochów, ul. Grochowska ,100 metrów od Ronda Wiatraczna, węzeł komunikacyjny, mnóstwo sklepów, punktów usługowych, galeria handlowa Mieszkanie o powierzchni 36,7 m2, na co składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Grochów,Warszawa

690 000 zł49 m² 14 087,40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Westate Praga ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż na ulicy Siennickiej 23. Lokal składa się z: - salonu z balkonem - sypialni - kuchni z oknem - łazienki Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ostrobramska

Gocławek,Warszawa

702 000 zł34 m² 20 353,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. 0% podatku pcc. Nowoczesne, kameralne osiedle na Gocławiu. W pobliżu sklepy, market, kino, przedszkola, szkoły i żłobki. Mieszkanie o metrażu 34,49 mkw, balkon 11,5 mkw.