dowolna

Mieszkania Warszawa Praga Południe

991 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

991 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocławek,Warszawa

2 900 zł41 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne mieszkanie na Gocławiu przy ulicy Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Zapraszam do kontaktu w godzinach 10:00 - 18:00, od poniedziałku do piątku. Po wyznaczonych godzinach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

6 970 000 zł139 m² 50 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

Mamy przyjemność w imieniu właściciela zaprezentować wyjątkowy penthouse z możliwością zbudowania tarasu oraz ogrodu zimowego na dachu, w jednym z najlepszych adresów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

634 400 zł34 m² 18 463,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Wkrótce będziesz mógł się wprowadzić. Funkcjonalne mieszkanie z tarasem ponad 10 mkw już wkrótce może być Twoje. - duże panoramiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamionkowska

Praga-Południe,Warszawa

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uwagi: nie pobieram prowizji od Najemcy Mieszkanie dla osób nie palących Ciche i dobrze skomunikowane mieszkanie blisko uczelni, komunikacji miejskiej, restauracji i zieleni brzmi jak świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tatarkiewicza

Gocław,Warszawa

549 000 zł42 m² 13 071,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Dwupokojowe mieszkanie na Gocławiu z widokiem na zieleń do własnej aranżacji. Idealnie ciche mieszkanie z dużą loggią w niskim budynku z windą do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocławek,Warszawa

6 000 zł73 m² 82,19 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkładowe, trzy pokojowe mieszkanie na zielonym Gocławiu z świetnym dojazdem do centrum Warszawy. Rozkład Mieszkanie składa się z trzech komfortowych pokoi, w tym salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modrzewiowa

Praga-Południe,Warszawa

8 000 zł63 m² 126,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker nieaktualne nieaktualne nieaktualne nieaktualne nieaktualne nieaktualne nieaktualne nieaktualne nieaktualne nieaktualne nieaktualne Telefon:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Paca

Praga-Południe,Warszawa

1 250 zł15 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka przy ul. Ludwika Michała Paca w zrewitalizowanej, kameralnej kamienicy z ogrodem. *Lokal o powierzchni 15 m2 znajduje się na parterze w zacisznym, spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Francuska

Saska Kępa,Warszawa

1 994 000 zł85 m² 23 431,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Z przyjemnością prezentuję Państwu unikatowe mieszkanie w sercu Saskiej Kępy! Kamienica, wyjątkowy rozkład, doświetlenie jak i świetna jak na tę okolicę cena to tylko niektóre plusy tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Motorowa

Praga-Południe,Warszawa

750 000 zł51 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Jeżeli szukasz nieruchomości dla siebie lub mieszkania inwestycyjnego w spokojnej i zielonej okolicy na Pradze Południe, ta oferta powinna Cię zainteresować. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Igańska

Praga-Południe,Warszawa

1 600 zł12 m² 133,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia ładna mikro-kawalerka w kameralnej kamienicy. *Położona wśród małych uliczek Grochowa, na tyłach Ronda Wiatraczna. *Nieruchomość z klimatem - czerwona cegła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Osiecka

Praga-Południe,Warszawa

1 240 000 zł75 m² 16 520,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania nowoczesne, przestronne mieszkanie w pełni umeblowane zlokalizowane na Pradze Południe, przy ulicy Osieckiej. Blok został wybudowany w 2020 roku. Lokal jest funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jerzego Waszyngtona

Grochów,Warszawa

879 000 zł50 m² 17 650,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Na nieruchomość składa się mieszkanie o powierzchni 47,7 m oraz piwnica o powierzchni 2,1 m . Na sprzedaż przestronne, dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie przy parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbrowiecka

Saska Kępa,Warszawa

1 899 000 zł96 m² 19 864 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Nietypowe mieszkanie tylko dla Ludzi, którzy poczują ducha przedwojennej kamienicy. Przestrzeń stworzona z dużą dozą artystycznego polotu! Przestrzeń, która inspiruje, intryguje i pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrzycka

Gocław,Warszawa

659 000 zł48 m² 13 873,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż przy ulicy Ostrzyckiej 1/3 na Pradze-Południe, przyczółek Grochowski. Lokal składa się z oddzielnej kuchni z oknem, jadalni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

549 000 zł29 m² 18 924,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferuje do sprzedaży klimatyczną, w pełni urządzoną kawalerkę przy spokojnej ulicy na Saskiej Kępie. Idealne miejsce dla studenta, pary, singla lub inwestycyjnie. Doskonała lokalizacja, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kinowa

Praga-Południe,Warszawa

1 060 000 zł67 m² 15 820,90 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Sns Studio Nieruchomości Siostry Staromłyńskie zaprasza do prezentacji i zakupu mieszkania na Pradze Południe, ul. Kinowa: powierzchnia: 67 m Forma własności: spółdzielcze własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Majdańska

Grochów,Warszawa

549 000 zł37 m² 14 837,80 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Jednopokojowe mieszkanie na Grochowie z panoramą miasta do własnej aranżacji. Idealnie ciche mieszkanie z zabudowaną loggią w odnowionym budynku do własnej z pięknym widokiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

2 500 zł50 m² 50,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie, ul. Zwycięzców 40. Budynek z 2008 roku, elegancki z windami. Teren zamknięty, monitorowany. Dużo zieleni. Wokoło restauracje, doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Praga-Południe,Warszawa

625 000 zł38 m² 16 447,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

W pełni umeblowane, ciche 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Wojciecha Chrzanowskiego na Warszawskiej Pradze Południe. o powierzchni użytkowej 36,2 m2 (nieużytkowa: 38 m) z małym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jugosłowiańska

Gocław,Warszawa

3 600 zł41 m² 87,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Gocławiu - ul Jugosłowiańska. Jasne, przestronne, w pełni umeblowane i wyposażone. =lokalizacja= W okolicy trasy Siekierkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chłopickiego

Praga-Południe,Warszawa

849 000 zł71 m² 11 994,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Pokoje 4 - 70,78 m 2, piętro 3 / 4, (bez windy), 1994 r. przy ul. Chłopickiego. Budynek w stanie bardzo dobrym, nowa elewacja. klatki czyste. Posesja w całości ogrodzona, zamknięta. Plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sprzeczna

Praga-Południe,Warszawa

1 400 874 zł56 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 56,26 m2, usytuowane na 2 piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opinogórska

Gocław,Warszawa

610 000 zł38 m² 16 052,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Praga-Południe, gocław, ul. Opinogórska | przystanki autobusowe 300 m | w okolicy mnóstwo sklepów i punktów usługowych 38 m2 | 2 pokoje z oddzielną, widną kuchnią | mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Optyków

Praga-Południe,Warszawa

3 500 zł46 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe, świeżo wykończone i umeblowane mieszkanie 3-pokojowe 45,5m2 z ogródkiem 30m2 w inwestycji Park Skandynawia dewelopera skanska. Mieszkanie składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Sygietyńskiego

Grochów,Warszawa

385 000 zł20 m² 19 250 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność prezentować Państwu 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 19,45 m2 zlokalizowane na Pradze Południe / Grochów. Ulica Sygietyńskiego Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sprzeczna

Praga-Południe,Warszawa

1 197 690 zł48 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 1-pokojowe mieszkanie o pow. 48,10m2 z antresolą, usytuowane na 6 piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sprzeczna

Praga-Południe,Warszawa

1 837 932 zł59 m² 30 900 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 59,48 m2 usytuowane na 6 piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kakowskiego

Praga-Południe,Warszawa

835 000 zł58 m² 14 298 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Wejdź i ciesz się pięknym mieszkaniem 58,4m2 z 11-metrowym balkonem w spokojnej okolicy Na sprzedaż 2-pokojowe 58,4m2 mieszkanie ulicy Kakowskiego w Warszawie w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sulejkowska

Praga-Południe,Warszawa

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, dwa pokoje oraz otwarta kuchnia w idealnej lokalizacji na Pradze Południe. Mieszkanie w świetnej okolicy. Idealna propozycja singla lub pary. Rozkładowe mieszkanie o metrażu 64m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

550 000 zł35 m² 15 914,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Do sprzedania cicha kawalerka o pow. 34,56 m w kamiennicy, po generalnym remoncie, umeblowane wg. zdjęć, z oddzielną widną kuchnią, przy ulicy Grochowskiej na warszawskiej Pradze Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Majdańska

Praga-Południe,Warszawa

948 000 zł62 m² 15 168 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ładna willa nieruchomości prezentuje. Oaze ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni W sercu pragi południe przy ul. Majdańskiej. Mieszkanie 3 pokojowe 62,5 M2. Mieszkanie po generalnym remoncie. Zostają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Kamionek,Warszawa

7 200 zł110 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

English description below Komfortowe trzypokojowe mieszkanie na Kamionku tuż przy Parku Skaryszewskim Słoneczny i przestronny apartament na parterze z prywatnym tarasem i ogródkiem wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siennicka

Gocławek,Warszawa

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, do tej pory nie wynajmowane 2-pokojowe mieszkanie (38 m2) z balkonem i garderobą., oraz szerokim i wygodnym miejscem postojowym. Usytuowane ostatnim, 5. piętrze na nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Igańska

Grochów,Warszawa

930 000 zł72 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Westate Praga ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż przy ulicy Igańskiej 28 na warszawskiej Pradze-Południe. Nieruchomość znajduję się na 3 piętrze 11 piętrowego bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sprzeczna

Praga-Południe,Warszawa

1 424 280 zł57 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 57,20 m2, usytuowane na 4 piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamieniecka

Praga-Południe,Warszawa

439 000 zł36 m² 12 060,40 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość zlokalizowaną na Pradze-Południe. Lokalizacja Lokal jest zlokalizowany na Pradze-Południe przy ul. Zamienieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Francuska

Praga-Południe,Warszawa

1 650 000 zł80 m² 20 625 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Przestronne, w klimatycznej lokalizacji na Saskiej Kępie - 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m znajdujące się na wysokim parterze 2 piętrowej kamienicy, rozkład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Abrahama

Praga-Południe,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Czy poszukujesz nowego, nowocześnie wykończonego, nieużywanego mieszkania w świetnej lokalizacji? Czy bliskość wszelkich sklepów oraz parku jest dla Ciebie ważna? Czy szukasz spokoju niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

1 210 000 zł59 m² 20 508,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zainwestuj w przyszłość swoją i swojej rodziny. Mieszkanie parterowe z ogrodem znajduje się na cichym i zielonym osiedlu Olympic, oddanym do.