dowolna

Mieszkania Warszawa Praga Południe

989 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

989 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

999 000 zł54 m² 18 610,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie o powierzchni niespełna 54 mkw w stanie deweloperskim - nowe wylewki, gładzie, instalacje elektryczne, piony wodno-kanalizacyjne, wymienione okna na trzyszybowe oraz nowe drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

580 000 zł33 m² 17 575,80 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Powierzchnia: 33 m , jasna kawalerka Pomieszczenia: przestronny, dobrze doświetlony pokój z wyjściem na balkon Widna kuchnia z dużym oknem Ustawna łazienka z wc, wanną, umywalką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

890 000 zł49 m² 18 237,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni ok. 49m2, usytuowane na 7 piętrze w bloku 10-cio piętrowym zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe -saska Kępa. Blok z lat 70-tych - zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

4 800 zł63 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio od właściciela, brak kosztów związanych Z biurami I agencjami nieruchomości. Nowoczesne i komfortowe mieszkanie na pierwszym piętrze, w pełni wyposażone, 2 ochrony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na wynajem - Osiedle Saska, ul. Bora-Komorowskiego 56 Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 50m , położone na prestiżowym osiedlu Saska. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

649 000 zł45 m² 14 282,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 45,44 m mieści się na 7. piętrze zadbanego budynku z windą i monitoringiem. W jego skład wchodzą kuchnia, trzy pokoje (w tym jeden przechodni),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 390 000 zł106 m² 13 113,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1956

Powierzchnia: po podłodze: około 104 m W księdze wieczystej: 75 m Możliwość rozszerzenia przestrzeni o dodatkowe 50 m Piętro: mieszkanie dwupoziomowe, na 4. i 5. piętrze (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

779 000 zł61 m² 12 770,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga: trzy pierwsze zdjęcia to przykładowe wizualizacje, jak można zaaranżować to mieszkanie. Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 61 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

899 000 zł63 m² 14 202,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Zapraszam do kontaktu w celu umówienia prezentacji | Jeśli zakup wiąże się ze sprzedażą innej nieruchomości, chętnie przeprowadzę Państwa przez ten proces | Możliwy zakup na kredyt hipoteczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

880 000 zł45 m² 19 555,60 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na osiedlu Saska na pograniczu Gocławia i Saskiej Kępy. Powierzchnia całkowita 45 m2: - umeblowany salon z aneksem kuchennym (meble na wymiar,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

3 100 zł37 m² 83,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker oferta bez pośrednika. Proponuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 37 m2, znajdujące się przy ul Brazylijskiej 13a na Saskiej Kępie. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skalskiego

Gocław,Warszawa

5 000 zł71 m² 70,42 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowy apartament położony na nowoczesnym Osiedlu Saska nad jeziorkiem Gocławskim, blisko Parku Balaton. Apartament o pow. 71 m2 jest starannie wykończony w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meksykańska

Praga-Południe,Warszawa

794 000 zł53 m² 14 981,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie na kultowej Saskiej Kępie czeka na nowego właściciela! Mieszkanie Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2, zlokalizowane na warszawskiej Saskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Gocław,Warszawa

699 000 zł40 m² 17 696,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie położone niedaleko Promenady w cichej i spokojnej części Gocławia. Budynek/osiedle: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komorska

Praga-Południe,Warszawa

850 000 zł60 m² 14 261,70 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Jeśli szukasz jasnego 3-pokojowego mieszkania w wygodnej lokalizajcji, z fantastycznym widokiem z okien na centrum miasta i na Stadion Narodowy, proszę poświęć kilka minut na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

759 000 zł50 m² 15 180 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Nieruchomość: jeśli szukasz dogodnie położonego i gotowego do wprowadzenia mieszkania w dobrym punkcie komunikacyjnym to biuro nieruchomości findsquare ma do zaoferowania dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna Droga

Praga-Południe,Warszawa

758 000 zł47 m² 16 127,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , usytuowane przy ul. Wspólna Droga na warszawskiej Pradze Południe. Nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witolińska

Praga-Południe,Warszawa

699 000 zł61 m² 11 459 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61 m 3 piętro w 12-piętrowym bloku z płyty z windą z 1979 roku Warszawa, grochów Balkon, piwnica, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

860 000 zł45 m² 19 153,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44,9 m , położone na warszawskiej Pradze Południe. Mieszkanie usytuowane jest na 1. piętrze w nowoczesnym budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Motorowa

Gocław,Warszawa

1 255 000 zł58 m² 21 519,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,32 m , zlokalizowane przy ul. Motorowej w Warszawie. Znajduje się ono na 8, ostatnim piętrze budynku z 2018 roku, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do sprzedaży: piękne mieszkanie na Praga-Południe. Położenie: na piątym piętrze 7-piętrowego budynku z cegły, wybudowanego w latach 2000-tych. Widok: z dużego balkonu rozpościera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Czechowicka

Praga-Południe,Warszawa

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia ustawną, zadbaną kawalerkę na Warszawskiej Pradze-Południe (ul. Czechowicka.) Jest to bardzo cicha spokojna, kameralna okolica. Mieszkanie składa się dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

1 699 000 zł78 m² 21 782,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowa okazja! Komfortowe mieszkanie z ogrodem i dwoma tarasami w sercu Warszawy! Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania, które łączy przestrzeń, wygodę i doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Liwiecka

Praga-Południe,Warszawa

934 000 zł52 m² 17 961,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż polecam mieszkanie o powierzchni na warszawskiej Pradze - Południe. 52m2, na które składa się: - sypialnia - 14,27 m2 - łazienka - 4,92 m2 - przedpokój - 6,7 m2 - garderoba - 4 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Garwolińska

Praga-Południe,Warszawa

575 000 zł48 m² 11 979,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

3 pokoje 48 m Praga-Południe Rondo Wiatraczna Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 48 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Garwolińskiej 12 (praga-Południe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gocław,Warszawa

2 600 zł34 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Westate Praga ma przyjemność zaprezentować mieszkania na ulicy Ostrobramskiej 83. Nieruchomość o powierzchni 34 m2 składa się z : -sypialni -salonu z aneksem kuchenny , -łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mlądzka

Grochów,Warszawa

889 000 zł49 m² 18 058,10 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty tel. W pełni wyposażone, 2 pokojowe mieszkanie w idealnym stanie 20min od centrum! Podstawowe informacje: prezentowane mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gocław,Warszawa

850 000 zł50 m² 16 932,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować słoneczne 2-pokojowe mieszkanie na Gocławiu niedaleko ch Promenada. Budynek/osiedle Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 3-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garwolińska

Młodych,Warszawa

569 000 zł38 m² 15 173,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferuje do sprzedaży ustawne, dwupokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na Park Józefa Polińskiego. Mieszkanie jest bardzo widne i przytulne. Mieszkanie O powierzchni 37,5m2 składa się Z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jugosłowiańska

Gocławek,Warszawa

3 500 zł39 m² 89,74 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Gocławiu - ul Jugosłowiańska. Jasne, przestronne, nowe -niezamieszkałe, w pełni umeblowane i wyposażone. =lokalizacja= Tuż przy trasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

875 000 zł49 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w pięknej, zielonej okolicy, idealnej dla osób ceniących spokój i bliskość natury. Mieszkanie jest doskonale skomunikowane z resztą miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

750 000 zł49 m² 15 368,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż przestronne mieszkanie, które świetnie sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja. W skład mieszkania wchodzą: -przestronny salon -duży balkon -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krypska

Praga-Południe,Warszawa

689 000 zł40 m² 17 139,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Biuro Nieruchomości Pure Estates oferuje 2-pokojowe mieszkanie na Pradze-Południe. 200m od Galerii Wiatraczna. Mieszkanie znajduję się w bloku na 4 piętrze wybudowanym w 2000r. Blok 5 piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Podskarbińska

Praga-Południe,Warszawa

2 900 zł33 m² 87,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu na najem przytulne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Warszawie przy ul. Podskarbińskiej (praga Południe). Budynek z 2023 roku, osiedle "aleje Praskie". Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Grochów,Warszawa

2 400 zł26 m² 94,12 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Westate Praga prezentuje funkcjonalną kawalerkę z oddzielną kuchnią o powierzchni 25,5m2 zlokalizowaną w sercu warszawskiej Pragi-Południe przy ulicy Wspólna Droga. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drwęcka

Praga-Południe,Warszawa

529 998 zł30 m² 17 596,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny Apartament 1-pokojowy 30,12 m na Warszawskiej Pradze Południe - Idealna inwestycja kapitału! Zakup bez prowizji i podatku pcc! Te nowoczesny apartament, zlokalizowany w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grochów,Warszawa

669 000 zł48 m² 13 937,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko W the estate warsaw! Przedstawiamy Państwu wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie z trójstronną ekspozycją. Zlokalizowane na Grochowie zapewnia wspaniałe połączenie z każdą częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Praga-Południe,Warszawa

3 500 zł73 m² 47,95 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osoba prowadząca Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Do wynajęcia przestrzenne mieszkanie po remoncie o pow 73 m 2 w apartamentowcu przy Rondzie Wiatraczna na Grochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleja Jerzego Waszyngtona

Saska Kępa,Warszawa

539 000 zł25 m² 21 321,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Opiekun oferty tel. Wyjątkowa kawalerka po generalnym remoncie w doskonałej lokalizacji na Saskiej Kępie Podstawowe informacje: prezentujemy funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 25m , po.