dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 245 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Homera

Anin,Warszawa

1 750 000 zł183 m² 9 563 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1996

Sympatyczny, słoneczny 6 pokojowy apartament w Aninie. Osoba prowadząca: łukasz. Apartament bezczynszowy. Teren ogrodzony. Na piętrze jest tylko 1 mieszkanie. Działka 1000m, udział w gruncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

497 000 zł29 m² 17 137,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Gagarina na warszawskim Mokotowie - w pobliżu Łazienek Królewskich. Lokal idealnie nadaje się pod inwestycje - najem długo lub krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Stare Bielany,Warszawa

5 500 zł96 m² 57,59 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Czeka na pierwszego najemcę! Oferuję do wynajęcia piękne mieszkanie 95m2 przy ul.Żeromskiego. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, gotowe do wprowadzenia od zaraz. W cenie miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płocka

Wola,Warszawa

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w świetnym punkcie Woli tuż przy Metrze. Apartament powstał z wydzielenia z jednego dużego mieszkania na dwie osobne kawalerki zupełnie niezależne. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Hübnera

Żoliborz,Warszawa

720 000 zł36 m² 20 011,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty tel. Jasne, świeżo wykończone 36m2 na Żoliborzu Artystycznym Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania w dobrym stanie wizualnym oraz technicznym. Dostępne od ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

455 000 zł35 m² 12 944,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 35 m2, 2-pokojowe z otwartą kuchnią, po remoncie, w pełni wykończone i częściowo umeblowane, dostępne od zaraz bez jakichkolwiek nakładów finansowych. Zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonifraterska

Śródmieście,Warszawa

835 000 zł48 m² 17 395,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Podstawowe informacje Jasne, rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie w pięknej okolicy w odnowionym bloku. DO zamieszkania lub pod inwestycję. Idealne dla singla lub 2 - 3 osobowej rodziny ceniącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białołęka,Warszawa

548 000 zł57 m² 9 614,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Sprawdź vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! zadzwoń teraz tylko U nas Mieszkanie na najlepszym osiedlu na Białołęce. Polecam atrakcyjne, rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z tarasem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

10 900 zł73 m² 149,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam śliczny i komfortowy trzypokojowy apartament z tarasem i ogródkiem! Mieszkanie w prestiżowej lokalizacji "nowe Powiśle" - budynek Menolly. Uklad: salon dwie sypialnie kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palmowa

Wawer,Warszawa

3 500 zł46 m² 76,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 z ogródkiem o powierzchni około 40m2 oraz miejscem parkingowym. Lokal znajduje się na cichym i zamkniętym kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

549 000 zł38 m² 14 405,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania mieszkanie na Kabatach. 38m/kw, typu studio (można wydzielić 2 pokój, 2 okna, 2 kaloryfery). W pełni umeblowane. Stan bardzo dobry - do wprowadzenia się. Okna na stronę wschodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kopalniana

Bemowo,Warszawa

680 000 zł51 m² 13 367,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wykończone, przestronne mieszkanie o powierzchni 50,87 mkw. na Bemowie przy ul. Kopalnianej - Osiedle Metro Połczyńska, znajdujące się na parterze w 4-piętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

849 000 zł49 m² 17 326,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mam przyjemność zaprezentować państwu niezwykle klimatyczne, bardzo ciche, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2. Lokal o wysokości ponad 3,5 m usytuowany w zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

7 990 zł92 m² 87 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Czy poszukujesz apartamentu w przedwojennej kamienicy, wysokiego, z klimatycznymi drzwiami, skrzynkowymi oknami i pod najlepszym warszawskim adresem? Czy docenisz ciszę w centrum miasta?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Stegny,Warszawa

980 000 zł64 m² 15 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kup i od razu zamieszkaj w wykończonym przez dewelopera mieszkaniu, w gotowej inwestycji na Mokotowie! To mieszkanie to świetna propozycja dla osób które nie chcą miesiącami samodzielnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hennela

Ursus,Warszawa

690 000 zł51 m² 13 529,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

*Wyłącznie u nas* Szukasz dwupokojowego mieszkania, w nowym budownictwie, z dużym tarasem? Zależy Ci na garażu podziemnym i super widoku? Nie musisz dalszej szukać. Chcesz umówić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przylesie

Białołęka,Warszawa

435 600 zł41 m² 10 526,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Niespotykane: mieszkanie w oddanej inwestycji już urządzone! - Podłogi - panele w salonie i sypialni i terakota w łazience - meble w aneksie kuchennym - w łazience jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bródno,Warszawa

519 999 zł56 m² 9 369,35 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam do sprzedaży mieszkanie, znajdujące się na warszawskim Targówku. Nieruchomość charakteryzuje się świetnym układem, z trzema nieprzechodnimi pokojami, świetną lokalizacją, dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Askenazego

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

490 000 zł59 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Poranna kawa we własnym ogródku? Do metra na piechotę i do pracy bez korków? Lokata kapitału z gwarantowanym zarobkiem ? Odpowiedź brzmi tak - to czytaj dalej. Na sprzedaż rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

767 000 zł52 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie przestrzenne, widne, ustawne, klimatyczne w bliskim sąsiedztwie cała infrastruktura miejska. Mieszkanie 52 m składa się z kuchni, przedpokoju, łazienki z wc, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Mokotów,Warszawa

879 000 zł47 m² 18 702,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Piękny Apartament na Mokotowie po generalnym remoncie. gdzie: mokotów ul. Kwiatowa odpowiedni dla: pary, singla, inwestora. w kilku słowach: piękny, nowoczesny apartament po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

4 600 zł62 m² 74,19 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Śródmieście, plac Bankowy / Al. Solidarności. Do wynajęcia trójstronne, bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 62 m2, z balkonem , zlokalizowane przy stacji metra Ratusz Arsenał , niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

540 000 zł42 m² 13 012 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie dwupokojowe na Żoliborzu przy ul. Elbląskiej. Mieszkanie ma 41,5 m2. Składa się z dwóch oddzielnych, nieprzechodnich, pokoi (sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Górny Mokotów

Górny Mokotów,Warszawa

6 000 zł92 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękny, jasny apartament znajdujący się na terenie Rezydencji Narbutta na Starym Mokotowie. Mieszkanie składa się z otwartej, wspólnej przestrzeni: salonu, kuchni, jadalni i gabinetu. Ponadto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesławicka

Bródno,Warszawa

555 000 zł50 m² 11 167 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

2-pokojowe 49,7 m2 mieszkanie w dzielnicy Targówek (początek osiedla Bródno ul. Bolesławicka - Warszawa). Dobra lokalizacja (blisko LIDL, bazarek i inne sklepy, do galerii Renova jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wyścigowa

Służewiec,Warszawa

1 088 000 zł75 m² 14 507 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

***** biuro nieruchomości ładna willa prezentuje**** rewelacyjna oferta- okazja! przepiękne mieszkanie wraz Z garażem I komórką przy alei wyścigowej W eleganckim apartamentowcu point.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

774 616 zł35 m² 21 950 zł/m²

 

Piętro:6/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Sprzedam luksusowy, dwupokojowy apartament na Bliskiej Woli. Mieszkanie jest wynajęte umowa na kolejne 18 msc nabywca będzie otrzymywał czynsz od najemcy, a po tym okresie będzie mógł zdecydować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

579 000 zł40 m² 14 349,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Kup i od razu zamieszkaj! W gotowym i kompletnie wyposażonym apartamencie! Mieszkanie składa się z widnego salonu połączonego z kuchnią, z sypialni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 01/10/2022, ciche, dwupokojowe mieszkanie 49 m, położone na osiedlu strzeżonym na piątym piętrze z windą, przy ulicy Pileckiego 130 ( blisko metra ) Mieszkanie całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ludna

Śródmieście,Warszawa

699 000 zł44 m² 15 886,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na warszawskim Powiślu. Okolica spokojna lecz sąsiadującą z centrum Warszawy 10 minut pieszo do placu Trzech Krzyży Parki i tereny rekreacyjne, również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kinowa

Praga-Południe,Warszawa

470 000 zł36 m² 12 990,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania położonego w Warszawie, w dzielnicy Praga Południe, przy ulicy Kinowej. Powierzchnia mieszkania wynosi 36 m2. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 950 zł32 m² 92,19 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty tel. Przestronna i w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 32 m2 na Mokotowie. Podstawowe informacje: prezentowana nieruchomość znajduje się w apartamentowcu z 2009.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemyka

Praga-Południe,Warszawa

539 000 zł46 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Wygodne, jasne 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie z półotwartą kuchnią idealne na start lub jako inwestycja na wynajem! budynek: budynek 12 piętrowy z lat 80 zlokalizowany przy ul. Przemyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

3 900 zł51 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Podstawowe informacje: do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe 51 m2 w budynku na ulicy Grójeckiej 194, 1/5 piętro, umeblowane z dużym miejscem postojowym w garażu podziemnym. Zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Mokotów,Warszawa

550 000 zł38 m² 14 473,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wynagrodzenie agencji W całości pokrywa strona sprzedająca Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie, położone na 1 piętrze w 11 kondygnacyjnym budynku z 1972.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł37 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu mieszkanie położone w jednej z najbardziej topowych lokalizacji w Warszawie- ul. Andersa. Mieszkanie składa się z: * salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dubois

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł34 m² 80,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ofertą najmu okazjonalnego jest funkcjonalna kawalerka na warszawskim Muranowie (śródmieście) przy ul. Dubois 4. Mieszkanie jest po remoncie i ma powierzchnię niecałych 34 mkw i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zaściankowa

Zawady,Warszawa

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, nowe mieszkanie, usytuowane w apartamentowcu, przy ul. Zaściankowej 6. Budynek położony w drugiej linii zabudowy w bardzo cichym i spokojnym miejscu. W skład lokalu.