dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 245 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

579 000 zł43 m² 13 465 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Górny Mokotów! Piękna okolica, piękne osiedle, ul. Modzelewskiego! Jest tam wszystko w kilku krokach! Szkoła, przedszkole, przychodnie lekarskie, 2 stacji Metra! Plac zabaw dla najmłodszych!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

407 777 zł34 m² 11 993,40 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie na Pradze Południe, przy ul. Łukowskiej na 10 piętrze,składające się z przedpokoju, oddzielnej kuchni, łazienki, pokoju oraz balkonu. (Istnieje możliwość wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Madalińskiego

Stary Mokotów,Warszawa

2 018 000 zł122 m² 16 541 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1927

Do kupienia 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 122m2, piętro 4/4 w kamienicy bez windy z 1927 roku, stary Mokotów. Unikatowe, klimatyczne mieszkanie to: * salon 29,77 m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogińskiego

Targówek,Warszawa

420 000 zł40 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Sprzedam 2 pokojowe Mieszkanie 40 m2 na Targówku. Lokal znajduje się na 5 piętrze z 10 w budynku z 1977r. Idealnie sprawdzi się dla rodziny, lub pod inwestycję. Mieszkanie 40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

519 000 zł38 m² 13 657,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Ciche, jasne i nowoczesne - to najważniejsze atuty tego mieszkania. Świeżo wyremontowane mieszkanie w kamienica z balkonem to idealny wybór dla singla lub pary, którzy poszukują spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 225 000 zł101 m² 12 128,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedż stylowy apartament dla wymagających Warszawa, zielona Białołęka. Gotowy do wprowadzenia! Urządzono ten apartament z myślą o tym, by był wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Goleszowska

Odolany,Warszawa

3 500 zł36 m² 95,89 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na nowym osiedlu. Właściciele przy współpracy z architektem stworzyli wygodną przestrzeń do mieszkania. Salon z wydzielonym aneksem kuchennym z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaczarowanej Dorożki

Ursus,Warszawa

539 000 zł47 m² 11 468,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na warszawskim Ursusie przy ul. Zaczarowanej Dorożki w kameralnej 2 piętrowej inwestycji z 2011 roku. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Służew,Warszawa

1 200 000 zł91 m² 13 215,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1976

Wygodne 5-pokojowe mieszkanie o pow. 91 m2, w budynku z 1976 r, piętro 4/10, mokotów-Służew. Mieszkanie ciche, dwustronne - okna od kuchni i salonu są skierowane na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dubois

Śródmieście,Warszawa

2 115 000 zł111 m² 18 994,20 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszam na prezentację przez 7 dni w tygodniu! W tej inwestycji posiadamy kilka ofert! .Szanowni Państwo z największą przyjemnością pragnę polecić Państwu, piękny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Westate Praga ma przyjemność przedstawić ofertę wynajmu mieszkania zlokalizowanego na ulicy Zwycięzców 25 róg Francuskiej Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

849 000 zł59 m² 14 488 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty tel. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,6 m2 z balkonem na Ursynowie tuż przy stacji metra Natolin. Podstawowe informacje: przestronne mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

980 000 zł50 m² 19 600 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Śródmieście , rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 5. piętrze w 6- piętrowej powojennej kamienicy z lat 50. Na powierzchni 50 m2 znajduje się : Salon 21 m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wola

Wola,Warszawa

3 200 zł54 m² 58,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bliska Wola, 54,5 m. Mieszkanie w przedwojennej, trzypiętrowej, elegancko wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie jest przestronne, jasne, dużą zaletą są wysokie sufity. Salon 25 m2, sypialnia 12 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Wierzbno,Warszawa

459 000 zł34 m² 13 468,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Mam przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę 1/2-pokojowego mieszkania w Kamienicy z dala od ulicy ruchliwej w pobliżu Metra Wierzbno - 400 metrów, 5 min. na pieszo. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Kamionek,Warszawa

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

#metrostadionnarodowy #kamionek #parkskaryszewski Do wynajęcia bezpośrednio ładnie urządzone mieszkanie na 1 piętrze w bloku z prywatnym wyjściem nad jezioro kamionkowskie i do parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzyżówki

Praga-Północ,Warszawa

3 500 zł45 m² 76,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o pow. 45,46 m, czwarte piętro z windą, z balkonem 4,16 m. Nowe, widne, świeżo odmalowane, wygodny rozkład, nowe wyposażenie. Salon z aneksem kuchennym 23.39 m, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żupnicza

Stara Praga,Warszawa

4 150 zł50 m² 83 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opispiękne, stylowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 50 m2 z ogromnym narożnym balkonem 26 m2 i miejscem parkingowym w garażu podziemnym na Pradze Południe na terenie soho.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Noakowskiego

Śródmieście,Warszawa

950 000 zł38 m² 24 947,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1913

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie w jednej z najpiękniejszych warszawskich kamienic pod unikatowym adresem - ul. Noakowskiego 16. Ta modernistyczna kamienica została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

549 000 zł38 m² 14 447,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Prezentuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie w cichej, spokojnej okolicy, blisko Łazienek Królewskich. Mieszkanie to świetny zakup jako pierwsza, własna nieruchomość lub lokata oszczędności na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sternicza

Bemowo,Warszawa

714 000 zł60 m² 11 840,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 60.3m2 plus piwnica 1.5m2, usytuowane na 10 piętrze, na piętrze nie ma innych mieszkań (są komórki lokatorskie i pomieszczenia administracyjne). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Powsin,Warszawa

535 000 zł32 m² 16 834,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty tel. Please scroll down for English version Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 31,78 m2 na zielonym Wilanowie. Podstawowe informacje: mieszkanie wykończone w nowoczesnym stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

2 900 zł42 m² 68,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu pięknie urządzone mieszkanie na wynajem przy ulicy Żupczniczej 25. Opis: mieszkanie ma powierzchnię 42,4 m2. Jest w pełni umeblowane oraz wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolska

Wola,Warszawa

779 000 zł60 m² 12 983,30 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1976

Do sprzedaży świetne, rozkładowe, 5-pokojowe mieszkanie 60 m2 z balkonem, znajdujące się w Warszawie przy ulicy Wolskiej w bloku z 1976 roku. Urządzone i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Malborska

Bródno,Warszawa

650 000 zł46 m² 14 161 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania bardzo atrakcyjne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45.90 m2 znajdujące się przy ulicy Malborskiej 16 na pięknym Osiedlu Tivoli tuż przy Lesie Bródnowskim oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ulanowska

Radość,Warszawa

3 500 zł75 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dom, 3 pokoje, po remoncie, wawer budynek: dwupoziomowe mieszkanie znajduje się w domu w zabudowie bliźniaczej - dom dwukondygnacyjny o powierzchni 75m2, usytuowany na zalesionej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Skorochód-Majewskiego

Ochota,Warszawa

399 000 zł26 m² 15 525,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przytulna i jasna kawalerka na warszawskiej Ochocie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki, która będzie idealna dla pary jak również pod inwestycję. Została zaprojektowana tak, aby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 390 000 zł81 m² 17 160,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

W ofercie eleganckie 81m2 mieszkanie- 4 pokojowe w Miasteczku Wilanów z dwoma niezależnymi ogródkami o łącznej powierzchni 48m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wiślicka

Rakowiec,Warszawa

2 000 zł18 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wolne od 13 marca! Najem okazjonalny , na minimum rok. Zapraszam Mieszkanie 18m2 zlokalizowane jest na 5. piętrze, okno skierowane na zachód. Bardzo dobra lokalizacja - druga linia zabudowy od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przerwana

Włochy,Warszawa

3 300 zł43 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42,71 mkw, zaprojektowane z dbałością o każdy detal. Mieszkanie znajduje się na nowym Osiedlu Warszawa przy ulicy Przerwanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

689 000 zł46 m² 15 040,40 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

*** mieszkanie zostało sprzedane, jeśli jesteś zainteresowany podobną ofertą - zadzwoń *** Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stary Mokotów,Warszawa

2 366 000 zł92 m² 25 717,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Piękne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 92m2 w sercu Starego Mokotowa, 250 m od parku Morskie Oko. Położone w wyjątkowej, modernistycznej kamienicy z windą, zwanej Domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chlewińska

Bielany,Warszawa

2 850 000 zł108 m² 26 420,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Zamieszkaj w spokojnej willowej części Bielan w kameralnym 8 lokalowym budynku z 2016 r. na granicy Żoliborza i Bielan. Sprzedam luksusowy, trzypokojowy apartament 107,87m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Miła

Wola,Warszawa

480 000 zł26 m² 18 823,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Atrakcyjna kawalerka po remoncie na ulicy Miłej w niskim bloku na Muranowie. Mieszkanie położone na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 60-tych. Brak windy. Blok po remoncie, klatki będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

1 095 000 zł73 m² 14 991,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Trzypokojowe mieszkanie na Woli w kameralnej inwestycji Budimexu. Salon z balkonem od strony zadbanego patio, kuchnia otwarta, dwie duże sypialnie (jedna z balkonem, a druga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

964 505 zł80 m² 12 038,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Dla inwestora poszukującego bezpiecznej lokaty, na sprzedaż apartamenty inwestycyjne na wynajem z wykończeniem "pod klucz", ze stopą zwrotu 7% rocznie _________________ Osiem apartamentów (z.