dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 245 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stegny,Warszawa

4 000 zł55 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament o powierzchni 55 mkw. usytuowany na ostatnim piętrze w budynku wielorodzinnym. Mieszkanie po generalnym remoncie i wykończone w najwyższym standardzie. Opis: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

570 000 zł27 m² 21 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Sprzedam bezpośrednio piękną kawalerkę przy ul. Anielewicza 45 na Woli. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

819 000 zł55 m² 14 783 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

.Muranów! Śródmieście nieopodal Stacja Metra Dworzec Gdański! Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie 55,40m2. Usytuowane przy jednej z centralnych ulic Warszawy al. Jana Pawła II. Mieszkanie 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

442 652 zł28 m² 15 809 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkania w słonecznej Walencji, hiszpanii. Te nowoczesne mieszkania o powierzchni od 25 do 48 m2 są już całkowicie wykończone i w pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursynów,Warszawa

889 000 zł58 m² 15 222,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,4m2 zlokalizowane na Ursynowie / Natolin. ( 500 metrów od stacji Metra ) Nieruchomość położona jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

810 500 zł38 m² 21 328,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Opiekun oferty Martyna Płaneta tel. 2-pokojowe mieszkanie na piętrze o powierzchni 38 m2 z komórką lokatorską na Woli. Podstawowe informacje: mieszkanie po generalnym remoncie, po wymianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szlachecka

Białołęka,Warszawa

649 500 zł44 m² 14 890 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w inwestycji zrealizowanej przez dewelopera Victoria Dom w Warszawie przy ul. Szlacheckiej. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Śródmieście,Warszawa

1 354 000 zł72 m² 18 805,60 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowy apartament na warszawskim Muranowie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 14 piętrowym apartamentowcu z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

3 700 zł45 m² 82,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę piękne i komfortowe mieszkanie na Starym Mokotowie przy Królikarni. Mamy przyjemność zaoferować dwupokojowe mieszkanie, zatopione w zieleni, świeżo po remoncie i nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

4 300 zł46 m² 93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam! Nowe mieszkane pierwszy raz wynajmowane - wszystkie meble i sprzęty są nowe. Miejsca garażowe w cenie! Siłownia, sauna w cenie dla mieszkańców budynku! Do wynajęcia bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Muranów,Warszawa

4 300 zł47 m² 90,93 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Zygmunta Słomińskiego na warszawskim Śródmieściu. Nieruchomość ma 47,29 mkw i składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okólnik

Śródmieście,Warszawa

5 400 zł57 m² 94,74 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, klimatyczne, jasne mieszkanie w odnowionej, przedwojennej kamienicy w Śródmieściu. Rewelacyjna lokalizacja sprawia, że mieszkanie jest świetną propozycją dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kocjana

Bemowo,Warszawa

1 150 000 zł75 m² 15 333,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Opiekun oferty tel. Trzypokojowe mieszkanie w Warszawie na zielonym Bemowie (osiedle Budimex), w bardzo oryginalnej aranżacji. Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Flisaków

Kobiałka,Warszawa

739 000 zł65 m² 11 341 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Osiedle Regaty Bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie na parterze trzypiętrowego bloku z zagospodarowanym i zadbanym ogródkiem. Łazienka z z wanną i kabiną prysznicową oraz dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Roentgena

Ursynów,Warszawa

830 000 zł48 m² 17 291,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 z klimatyzacją i garażem podziemnym. Mieszkanie jest przytulnie urządzone, zadbane (po remoncie), gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Służew,Warszawa

599 000 zł32 m² 18 973,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż pokój z kuchnią na mokotowskim Służewiu. Mieszkanie własnościowe, powierzchnia 31,57 m2. 8 piętro w bloku 10 piętrowym. Widna osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bruna

Stary Mokotów,Warszawa

440 000 zł18 m² 24 444,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

**tylko U nas** Zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnego od zaraz funkcjonalnego, przytulnego mieszkania w stanie do zamieszkania, znajdującego się w fenomenalnym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Mokotów,Warszawa

950 000 zł40 m² 24 050,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Nieruchomość ma 39,5 m2 i składa się z: - dużego pokoju z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Arabska

Praga-Południe,Warszawa

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Saskiej Kępie przy spokojnej ul. Arabskiej. Osiedle bezpieczne, ogrodzone, strzeżone, z portiernią. Tren wokół budynków zadbany, dużo zieleni, miejsca postojowe na rowery przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 690 000 zł88 m² 19 205 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Tylko u Nas. Znakomita lokalizacja. Ulica Marszałkowska tuż obok Placu Konstytucji. Nieruchomość sprzedawana jest jako lokal mieszkalny, bo takie też zastosowanie widnieje w księdze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerniakowska

Powiśle-Solec,Warszawa

749 000 zł47 m² 15 936,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie 47 m2, piętro 2/6 z windą, w budynku z 1994, śródmieście Ujazdów Przestronne, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla singla/singielki lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Ochota,Warszawa

1 475 000 zł80 m² 18 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość usytuowana na Starej Ochocie w przedwojennej kamienicy projektu Wacława Wekera powstał w 1929r. W okolicy zabudowa przedwojennych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

755 000 zł92 m² 8 248,66 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Polish above / english below Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 5-pokojowe na Białołęce. Charakterystyka Mieszkania: powierzchnia Użytkowa: 91,53 m Powierzchnia Całkowita: 128,17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

700 000 zł37 m² 18 918,90 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na Starej Pradze nad samą Wisłą. Nieruchomość o powierzchni 37 m2 znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grupy AK Krybar

Mokotów,Warszawa

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie dwu pokojowe z garażem położone w rejonie Bluszczańskiej, czerniakowskiej, na nowym osiedlu Wiślany Mokotów. Osiedle pięknie zagospodarowane w tereny zielone, miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ochota,Warszawa

599 000 zł38 m² 15 558 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Cena do negocjacji. Ustawne, dwa oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka ( po remoncie) i przedpokój. Przynależy balkon i piwnica. Mieszkanie o powierzchni : 38,5 m2. Orientacja okien wschodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Saska Kępa,Warszawa

690 000 zł35 m² 19 714,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę na warszawskiej Saskiej Kępie. Nieruchomość ma 35 m2 i składa się z: - z dużego pokoju z wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Monteverdiego

Białołęka,Warszawa

890 000 zł77 m² 11 558,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Digital Broker prezentuje 3-pokojowe mieszkanie na ul. Monteverdiego lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku 3 piętrowym z 2021 roku. Idealne rozwiązanie na cele inwestycyjne lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Stary Mokotów,Warszawa

1 850 000 zł70 m² 26 428,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować piękny apartament na Starym Mokotowie. Metraż mieszkania to 70m2 składa sie z: dwóch pokoi ( możliwość aranżacji 3 pokoju) Dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Wola,Warszawa

5 500 zł63 m² 87,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 8 stycznia 2024roku- 3pokojowe mieszkanie o wyjątkowo dobrym rozkładzie pomieszczeń-z 2 tarasami/ogródkami.Mieszkanie zlokalizowane jest na nowym osiedlu z 2015r na Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Conrada

Chomiczówka,Warszawa

1 328 000 zł68 m² 19 587 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować piękny apartament na bielanach/chomiczówka w kameralnej inwestycji Shiraz Trio Lokalizacja: ul. Josepha Conrada Powierzchnia: 67,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Geodezyjna

Białołęka,Warszawa

679 000 zł89 m² 7 667,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Okazja! zakup tylko za gotówkę! Mamy do zaoferowania piękne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 88,55m2, położone na drugim piętrze w bloku z2009 roku, przy ulicy Geodezyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

711 405 zł27 m² 26 835,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Zapraszam Państwo do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania położonego w sercu Warszawy. Opis Mieszkanie jest częścią inwestycji prowadzonej przez Nordic House Deweloper na ul. Pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

597 700 zł45 m² 13 238,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie | Białołęka | Mieszkanie na Białołęce | Ciche mieszkanie | Mieszkanie na Sprzedaż | Sprzedaż mieszkania na Białołęce | 2 pokoje Białołęka | Warszawa Białołęka Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Bielany,Warszawa

485 000 zł25 m² 19 560 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] księga wieczysta pełna własność grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: bielany / blisko Metro / ul. Samuela Bogumiła Lindego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Szczęśliwice,Warszawa

690 000 zł34 m² 20 011,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość usytuowaną na Starej Ochocie, w bliskiej odległości do Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Parku Pięciu Sióstr. Lokalizacja: 200.