dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 246 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Muranów,Warszawa

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Pośrednikom dziękuję. Do negocjacji/negotiable | Bardzo przestronne, wygodne mieszkanie dwupokojowe na drugim piętrze. Śródmieście Muranów, okolice Ronda Radosława. | podstawowe zalety:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gierymskiego

Mokotów,Warszawa

729 000 zł47 m² 15 510,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Podstawowe informacje 2 - pokojowe, dwustronne mieszkanie, zlokalizowane przy ulicy Gierymskiego 5. Idealne dla singla, pary, rodziny z dzieckiem lub pod wynajem. Opis nieruchomości Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Dolny Mokotów,Warszawa

1 230 000 zł68 m² 18 088,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż położone w Warszawie, w dzielnicy Dolny Mokotów, przy ulicy ul. Bobrowieckiej. Powierzchnia mieszkania wynosi 68 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobielska

Gocław,Warszawa

3 700 zł55 m² 67,27 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie na Grochowie w pobliżu Ronda Wiatraczna w pełni wyposażone z miejscem postojowym W nowym budynku z 2015r wraz z miejscem postojowym Nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

950 000 zł49 m² 19 567,50 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 2 pok. mieszkanie świeżo po remoncie o powierzchni 48,55 m2 położone przy ul. Bukowińskiej przy stacji I linii metra "metro Wilanowska" Sprzedaż bezpośrednio przez właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

546 000 zł27 m² 20 222,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 27m2, usytuowane na 2 piętrze w 7 piętrowym budynku z 1960 roku zlokalizowane na Starej Ochocie ul. Grójecka. Budynek ocieplony, zadbana klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

3 500 zł38 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły mieszkania: powierzchnia: 37,5 m . Rozkład: przestronny salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, balkon. Wykończenie: wysoki standard z dbałością o każdy detal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 540 000 zł137 m² 18 540,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy na sprzedaż duże mieszkanie, 4 pokoje, ciche z widokiem na zielone patio. Komfortowa lokalizacja, w centralnej części Miasteczka Wilanów. W okolicy liczne kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

5 900 zł74 m² 79,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wolne od 10 grudnia br. Do wynajęcia idealnie ciche, 3 pokojowe mieszkanie z tarasem na ostatnim piętrze budynku położonego w środku osiedla, przy al. Rzeczypospolitej, warszawa, wilanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 399 552 zł62 m² 22 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Dzień dobry, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania przy ul. Hlonda 8 c w Miasteczku Wilanów. Poniżej przedstawiam najważniejsze informacje o osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

980 000 zł71 m² 13 802,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania (70,38 mkw) w inwestycji dewelopera Murapol z 2015 r. przy ul. Berensona. Osiedle: kameralne osiedle w zielonym otoczeniu Białołęki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursynów,Warszawa

3 200 zł55 m² 58,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

2-pokojowe Z balkonem na Ursynowie; pokój dzienny 21 mkw wyjściem na balkon (strona wschodnia), widna kuchnia 11 mkw częściowo otwarta na pokój, sypialnia 11 mkw, łazienka 4,5 mkw z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

3 150 zł54 m² 58,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,5 m2 w kamienicy z windą przy ul. Dobrej. Kamienica aktualnie jest rewitalizowana. Rok budowy 1936. Mieszkanie po remoncie. Piętro 4/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

775 000 zł54 m² 14 351,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Opiekun oferty: aleksander Kosiński tel. Tylko w sdp Nieruchomości Nowa, niższa cena - okazja! Na sprzedaż jasne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie w doskonale skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Praskiego Pułku WP

Praga-Południe,Warszawa

784 499 zł52 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskiej Pradze-Południe. Oferujemy na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

2 400 zł38 m² 62,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do najmu dwupokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli przy ul. Górczewskiej 88a. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie zostało gruntownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł21 m² 128,57 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu studio w Śródmieściu Północnym przy ul. Bagno. Mieszkanie o powierzchni 21m2 w samym centrum miasta z panoramicznym widokiem na Pałac Kultury i Nauki, plac Defilad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

2 900 zł42 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, przytulne mieszkanie 2-pokojowe w zielonej okolicy na Woli. Doskonała lokalizacja blisko Metra i skm. Mieszkanie o metrażu 42m2 z dwoma pokojami oraz kuchnią: salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Służew,Warszawa

1 100 000 zł59 m² 18 644,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania usytuowanego na warszawskim Mokotowie. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wagów

Ursynów,Warszawa

4 200 zł76 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ul. Braci Wagów na warszawskim Ursynowie. Nieruchomość ma 76 mkw i składa się z dużego salonu z wyjściem na zabudowaną loggię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 590 000 zł65 m² 24 461,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Absolutnie unikatowe mieszkanie położone w centralnej części Miasteczka Wilanów przy ul. Sarmackiej! Cechy wyróżniające nieruchomość to: - jest to jedyny lokal na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Liwska

Targówek,Warszawa

1 000 000 zł60 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową nieruchomość, która zachwyca od pierwszego wejrzenia. Otwarta przestrzeń ze szklanymi, podświetlanymi sufitami emanuje elegancją, luksusem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Mokotów,Warszawa

789 779 zł46 m² 17 206,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,9 m , położone na parterze bloku z 1975 roku, zlokalizowane przy ul. Zwierzynieckiej w Warszawie. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowej Góry

Bemowo,Warszawa

765 000 zł43 m² 17 995,80 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokojowe mieszkanie na Bemowie, o pow. 42,5 m,2, usytuowane na 6 piętrze w 11 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie rozkładowe, po remoncie, częściowo umeblowane. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magiczna

Grodzisk,Warszawa

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 usytuowane na wysokim parterze w 3.piętrowym bloku z windą znajdujące się najlepiej lokalizacji na Zielonej Białołęce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak Ua Pl En Ru Numer oferty - 466194 Do wynajęcia od zaraz przestronne, umeblowane i klimatyzowane mieszkanie w nowoczesnym budynku, położonym na zamkniętym osiedlu przy ul. Postępu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Kabaty,Warszawa

1 790 000 zł116 m² 15 417,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego apartamentu na Warszawskim Ursynowie. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym, strzeżonym kompleksie mieszkaniowy - Osiedle Kabaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starodęby

Ursus,Warszawa

928 000 zł58 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta prywatna - dziękuję za wysztkie oferty pośredników, nie jestem zainteresowany :) Mieszkanie jest w pelni umeblowane gotowe do zamieszkania od zaraz Kluczowe atuty nieruchomości: lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

1 550 000 zł69 m² 22 463,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Oferujemy pięknie zaprojektowane, 3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie, które łączy nowoczesność, funkcjonalność i wyjątkowy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Salezego

Śródmieście,Warszawa

492 000 zł26 m² 18 923,10 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

ul. Św. Salezego, warszawa (śródmieście) Z ogromną przyjemnością oferuję Państwu przytulną, umeblowaną kawalerkę dostępną od zaraz! mieszkanie Mieszkanie po pomiarach o powierzchni 26m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Ursynów,Warszawa

3 000 zł61 m² 48,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia do wynajęcia 2 pokojowe przestronne mieszkanie w spokojnej i zielonej części Warszawy dzielnicy Ursynów Natolin. Wymarzone przytulne mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

1 390 000 zł69 m² 20 034,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

1 390 000 | sprzedaż | mieszkanie | 70m2 | 3 pokoje | warszawa | wilanów Wirtualny spacer: zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania znajdującego się w Warszawie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

800 000 zł46 m² 17 391,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

2 pokoje / 46 mkw przy Dworcu Wileńskim. nadbudowa kamienicy z 1914 roku. Urokliwe, oryginalne mieszkanie urządzone w w stylu loft; w klimacie Starej Warszawy. Pokój 15 mkw, widna kuchnia 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

529 000 zł30 m² 17 633,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na Ursynowie z ogródkiem i miejscem postojowym Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 29,08 m , położone na parterze w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

540 000 zł27 m² 19 780,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Wola | ścisłe centrum Warszawy przy skrzyżowaniu Al. Solidarności i ul. Żelaznej > 27,3 m2 | 1 pokój z aneksem kuchennym i łazienką > 2 km od Pałacu Kultury > bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejska

Śródmieście Południowe,Warszawa

4 900 zł40 m² 122,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pragnę zaprezentować Państwu wyjątkowo wykończone, dwupokojowe mieszkanie na Śródmieściu Południowym, tuż przy stacji metra Politechnika. Kluczowe informacje: adres: nowowiejska 10. Ilość pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

1 499 000 zł92 m² 16 208,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego apartamentu o powierzchni 92,48 m , położonego w sercu dzielnicy Włochy. Czteropokojowe wnętrze wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Powiśle,Warszawa

950 000 zł38 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż eleganckie, gotowe do zamieszkania dwupokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pustola

Wola,Warszawa

699 000 zł39 m² 18 146,40 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie blisko metra. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,52 m , położone na pierwszym piętrze w budynku z 1964 roku, zlokalizowane w spokojnej okolicy.