dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 245 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Swarzewska

Stare Bielany,Warszawa

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czynsz administracyjny w cenie najmu! Blisko do metra Słodowiec i Stare Bielany. Całkowicie rozkładowe mieszkanie w segmencie na Starych Bielanach. Niezależne wejście Z klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł30 m² 126,67 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po kapitalnym remoncie czeka na pierwszego lokatora! wszystko nowe! balkon! komórka lokatorska obok mieszkania! klimatyzacja! Mieszkanie 2-pokojowe wykończone i urządzone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mikołajska

Stare Włochy,Warszawa

2 900 zł38 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Miesięczny koszt najmu wynosi 3200 zł, dodatkowo czynsz administracyjny w kwocie 450 zł. Przestronne, jasne mieszkanie 1 pokojowe ze swoistym klimatem w dzielnicy Stare Włochy z wydzielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Mroczna

Wola,Warszawa

4 800 zł70 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne trzy pokoje w budynku z 2007 roku, z pięknym widokiem z balkonu. * salon połączony z kuchnią (z oknem), * dwie sypialnie, * duża łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

4 700 zł42 m² 113,17 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W cenie najmu tzw. Czynsz administracyjny! W cenie najmu miejsce postojowe W garażu podziemnym! Atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie 2 pokoje z dużym balkonem w świetnej lokalizacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Muranów,Warszawa

5 945 zł104 m² 57,22 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta: 22.04.2025 Atrakcyjne mieszkanie (lokal biurowy) o pow. 104 m2 składająca się z Open Space + 2 pokoje (sale konferencyjne) + łazienka/wc, dwa pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włościańska

Sady Żoliborskie,Warszawa

1 039 000 zł58 m² 17 913,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Findsquare ma przyjemność zaprosić do zapoznania się z nową, wyjątkową ofertą! Zachęcamy do obejrzenia materiału wideo oraz wirtualnego spaceru, które pozwolą Państwu jeszcze lepiej poznać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Budki Szczęśliwickie

Włochy,Warszawa

1 495 000 zł68 m² 21 985,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania przy ul. Budki Szczęśliwickie w Warszawie. Mieszkanie o powierzchni 68 m znajduje się na ostatnim, czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Agawy

Wola,Warszawa

790 000 zł36 m² 21 643,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

: świeżo wyremontowane i gustownie wykończone w wysokim standardzie mieszkanie, 500 m od stacji Metro Młynów : Elegancko urządzone z dbałością o szczegóły. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

5 500 zł85 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzy pokojowe mieszkanie na Ursusie o powierzchni 85 m2, znajdujące się na 2 piętrze w bloku z windą na zamkniętym osiedlu. Układ pomieszczeń: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Nowa Praga,Warszawa

882 750 zł48 m² 18 479,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zadzwoń i umów się na prezentacje już Dziś! Marek Nowe mieszkanie na sprzedaż na Pradze Północ Jagiellońska 45a Marzysz o przestronnym mieszkaniu w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

5 300 zł60 m² 88,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl|ua|eng|ru Mieszkanie zostało doposażone w dodatkowe meble. Nowoczesne mieszkanie usytuowane na wysokim piętrze W prestiżowej inwestycji bohema Dwie sypialnie | Taras| Klimatyzacja |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bełdan

Mokotów,Warszawa

725 000 zł48 m² 15 231,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Bełdan. Mieszkanie Prezentowane mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wschodu Słońca

Włochy,Warszawa

1 820 000 zł102 m² 17 887 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 101,74 m , położone w spokojnej dzielnicy Warszawa-Włochy. Idealne dla rodzin szukających ciszy, zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smolna

Powiśle,Warszawa

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W centrum przy ulicy Smolnej komfortowe mieszkanie dla sigla lub pary na skarpie wiślanej z widokiem panoramicznym na Powiśle Mieszkanie: studio - open space: pokój z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odkryta

Nowodworska,Warszawa

675 000 zł59 m² 11 460 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Jeśli szukacie jasnego, przestronnego, wygodnego mieszkania na bezpiecznym osiedlu wśród zieleni to ta Alternatywa jest dla Was Dzwoń 500*444*474 Czeka na Państwa gotowe do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wronia

Wola,Warszawa

880 000 zł57 m² 15 520,30 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania w al. Solidarności. Grunty uregulowane- możliwość zakupu mieszkania w ramach kredytu. Oferta sprawdzi się jako mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

640 000 zł46 m² 13 976,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedam 45.79 metrowe mieszkanie, 2 pokoje z aneksem kuchennym oraz balkonem o powierzchni 4 m2. Położone na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą, oddanym do użytku w 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

3 400 zł44 m² 76,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa Gocław / Jana Nowaka-Jeziorańskiego 15 / 2 pokojowe mieszkanie na wynajem / mieszkanie przy Promenadzie / mieszkanie na wynajem na Gocławiu / mieszkanie z komórką i garażem /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Krasiczyńska

Targówek,Warszawa

450 000 zł27 m² 17 407,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować kawalerkę po remoncie, mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym monitorowanym bloku bez windy. Prężnie działająca spółdzielnia, bardzo dbająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Uniwersytecka

Stara Ochota,Warszawa

4 700 zł65 m² 72,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio piękne, 4 pokojowe mieszkanie w kamienicy z 1928 r usytuowanej w najbardziej docenianej części Starej Ochoty- kolonii Lubeckiego. Kamienica położona jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Ursynów,Warszawa

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy przestronne, umeblowane mieszkanie o powierzchni 41 m , zlokalizowane na nowoczesnym, strzeżonym osiedlu Lake Park na Ursynowie. Osiedle z 2016 roku, z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bemowo,Warszawa

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe, czyste i umeblowane na 9 piętrze. Posiada balkon, oddzielną kuchnię i łazienkę z wc. Wyposażony jest w pralkę, lodówkę, kuchenkę gazową. Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Służewiec,Warszawa

1 025 000 zł47 m² 21 958 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedania niezwykle atrakcyjne, starannie wykończone 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Bokserskiej w dzielnicy Mokotów. Mieszkanie usytuowane jest w nowopowstałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Śródmieście,Warszawa

875 000 zł49 m² 17 773,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Rewelacyjne mieszkanie w doskonałej lokalizacji i cenie. Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w czteropiętrowej kamienicy z cegły z lat pięćdziesiątych na Śródmiejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

1 349 000 zł66 m² 20 439,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie położone na drugim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu z 2015 roku w samym centrum Miasteczka przy ul. Klimczaka. Pomimo bliskości licznych usług i restauracji mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

689 000 zł28 m² 24 607,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Po remoncie - na Żoliborzu w sąsiedztwie Sadów Żoliborskich. Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 28 m , 5 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1971 roku -warszawa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolfkego

Bemowo Lotnisko,Warszawa

640 000 zł50 m² 12 774,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Oferta sprzedaży mieszkania Zamieszkaj w komfortowym, przestronnym mieszkaniu o powierzchni 50 m , które oferuje niezwykły potencjał aranżacyjny. Dzięki funkcjonalnemu układowi istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipie

Muranów,Warszawa

2 900 zł34 m² 85,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka 34 m - Wola / Muranów, ul. Nowolipie 14a Na wynajem stylowa kawalerka o powierzchni 34 m , zlokalizowana przy ul. Nowolipie 14a, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 900 zł32 m² 90,63 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem atrakcyjna kawalerka na warszawskim "mordorze" (ul. Cybernetyki). Mieszkanie ma 32 m2 i składa się z: zabudowanej części kuchennej z lodówko-zamrażarką, płytą indukcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kielecka

Mokotów,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną garderobą w kameralnej wyremontowanej kamienicy na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie odświeżone w pełni wyposażone do wprowadzenia od zaraz. Prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 275 000 zł59 m² 21 493,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie Lokalizacja: doskonała: z dostępem do placów zabaw, stref rekreacyjnych, boiska do koszykówki oraz sklepu w budynku. W bliskiej odległości przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dolomitowa

Stara Miłosna,Warszawa

2 550 zł59 m² 43,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2, położone na pierwszym piętrze w kameralnym budynku szeregowym, zlokalizowanym w samym centrum Starej Miłosnej. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kompanii AK Goplana

Ursus,Warszawa

3 400 zł41 m² 82,93 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0% prowizji! Oferta tylko w naszym biurze! In English please read below! Do wynajęcia nowe, przytulne, dopiero co wykończone mieszkanie, nigdy niezamieszkałe składające się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barbary

Śródmieście Północne,Warszawa

6 440 zł68 m² 94,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Promocja! -50% Opłaty za korzystanie z lokalu w pierwszym miesiącu najmu Bez prowizji oraz ukrytych kosztów! Bądź pierwszym Najemcą! Mieszkanie znajduje się w zrewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Francuska

Praga-Południe,Warszawa

3 600 zł55 m² 65,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe, pow. 55 m2 - eleganckie, klimatyczne, z duszą! - Apartament na Saskiej Kępie Oferujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Praga Południe na Saskiej Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

685 000 zł39 m² 17 564,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w świetnej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Ochota,Warszawa

808 500 zł49 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować państwu mieszkanie na Warszawskiej Ochocie (rakowcu). Do zamieszkania albo jako forma inwestycji. Układ 49m , 3 pokoje, przedpokój, osobna łazienka i kuchnia Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mokotów,Warszawa

987 000 zł55 m² 17 978,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskim Mokotowie. To wyjątkowe mieszkanie oferuje idealne połączenie komfortu i lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

3 500 zł45 m² 77,09 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, praga-Południe, ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 52 Metraż: 45,4 m2 Piętro: 0/6 Rok budowy: 2017 Stan prawny: odrębna własność z kw Cena: 3500zł / m-c.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Saska Kępa,Warszawa

2 900 zł36 m² 81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Saska Kępa. Międzynarodowa 43. Wysokie 1 pokojowe mieszkanie z balkonem w niskim budynku z cegły. Mieszkanie po remoncie, świetnie zaaranżowane (aktualnie brak mebla do spania - kanapa,.