dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 245 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

4 199 zł40 m² 104,97 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We peak pl, ua, ru, eng Do wynajęcia eleganckie mieszkanie 40 m w prestiżowej inwestycji Art Deco - ul. Siedmiogrodzka położone w kameralnym budynku o wysokim standardzie, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

1 199 000 zł49 m² 24 469,40 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 49 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bemowo,Warszawa

2 900 zł55 m² 52,35 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, zadbane, przytulne mieszkanie przy ulicy Pełczyńskiego 20 na Bemowie. Gotowe do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w budynku z 2002 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

3 290 zł36 m² 91,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament dwupokojowy na Wilanowie na Osiedlu z siłownią, strefą kibica, oraz strefa rekreacyjną na świeżym powietrzu tylko dla mieszkańców. Duży, słoneczny taras 18 mkw, z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Banderii

Wola,Warszawa

1 100 000 zł53 m² 20 754,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane przy ul. Banderii 4 na warszawskiej Woli. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejezdna

Białołęka,Warszawa

790 000 zł55 m² 14 455,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,65 mkw., położone na 1. piętrze w kameralnym budynku z windą przy ul. Przejezdnej 10 - osiedle Aura Garden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Komorska

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna Kawalerka z Widokiem na Zieleń Praga-Południe, ul. Komorska. Mościcki Nieruchomości oferuje do wynajmu wyremontowane, jasne, ciche i świetnie skomunikowanego mieszkania w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł55 m² 89,09 zł/m²

 

Piętro:10/28

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia elegancki apartament o powierzchni 55 m , położony na 10. piętrze prestiżowego budynku Babka Tower z recepcją. Mieszkanie ciche, doskonale doświetlone, z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Promyka

Żoliborz,Warszawa

510 000 zł35 m² 14 571,40 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35m2, położone na 12. piętrze w 17-piętrowym budynku z lat 70. na warszawskim Żoliborzu, przy ul. Promyka - w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohdanowicza

Ochota,Warszawa

6 200 zł105 m² 59,05 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do Wynajęcia - Ochota, ul. Bohdanowicza O Mieszkaniu: odświeżony apartament gotowy do wynajmu. Możliwość dostosowania wyposażenia do indywidualnych preferencji aby zapewnić przyszłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

2 700 zł40 m² 68,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Saska Kępa, ul. Brazylijska, 2 osobne pokoje, osobna kuchnia z oknem, w łazience kabina prysznicowa; po remoncie, balkon, II piętro bez windy. link do filmu: ciche, rozkładowe 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

2 700 zł27 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie z antresolą przy ul. Wąwozowej, niedaleko Lasu Kabackiego, o powierzchni 30 mkw. Lokal znajduje się na piątym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

999 900 zł64 m² 15 589,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Batalionów Chłopskich w Warszawie. Dokładny adres: ul. Batalionów Chłopskich 76, bemowo. Możliwość przerobienia na 3 pokoje Doskonała lokalizacja! -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienna

Wola,Warszawa

4 900 zł56 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia wyjątkowe, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie położone w prestiżowej części Warszawy - na Woli, przy ul. Siennej, w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda onz, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Muranów,Warszawa

5 900 zł128 m² 46,09 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwo wyjątkowy apartament Z panoramą warszawy do wynajęcia Na wynajem przestronny, elegancki apartament o powierzchni 128 m, położony na 6 piętrze prestiżowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Toruńska

Targówek,Warszawa

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nie pobieramy prowizji od najemcy adres: ul. Toruńska 58 2-pokojowe mieszkanie, po remoncie, o metrażu 43 m2. Mieszkanie znajduje się na ostatnim, 3 piętrze (bez windy, bardzo wygodne schody!).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

1 000 000 zł62 m² 16 129 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przestronne, widne, ciche 62 m potencjał 3 pokoi Mieszkanie znajduje się przy ul. Górczewskiej. W pobliżu metro lazurowa, urząd Dzielnicy Bemowo: infrastruktura: w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

865 000 zł40 m² 21 501,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie Mieszkanie o powierzchni: 40.23 m2 znajduje się na parterze i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiślna

Żerań,Warszawa

1 249 000 zł83 m² 15 048,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i bardzo dobrze zaprojektowanego mieszkania, stworzonego z myślą o wygodzie codziennego życia rodzinnego. Przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Włochy,Warszawa

2 399 000 zł122 m² 19 716 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Przestronny apartament o powierzchni 121 m2 w kameralnej zabudowie, 3 pokoje, balkon, duży garaż Lokalizacja: al. Wilanowska 206, na Mokotowie obszar Ksawerów, w odległości: 12 min pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 499 000 zł69 m² 21 819,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam Państwu świetne mieszkanie na Górnym Mokotowie, osiedle Krzemowe ul. Cybernetyki. Atrakcyjne mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku znajdującym się na strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eng & ru below Lokalizacja: ul. Rem Bielińska 24a Powierzchnia mieszkania: 43 m + balkon 4m2 + komórka 3m2 Nowoczesne mieszkanie dostępne od już. Metro: brudno 4min. pieszo Na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

1 485 000 zł94 m² 15 797,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Podstawowe informacje: apartament o powierzchni 94 m2, położony na 6 piętrze w budynku wybudowanym w 2007 roku, z recepcją oraz ochroną. Zalety nieruchomości: dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Warszawa

Gocławek,Warszawa

660 000 zł37 m² 17 837,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Apartament na Gocławiu po remoncie Przedstawiamy wyjątkową ofertę apartamentu usytuowanego w najbardziej prestiżowej części Gocławia, zaledwie kilka kroków od malowniczego Parku i w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

5 800 zł64 m² 91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam! Osiedle XIX dzielnica! Wysoki standard! Zdjęcia nie oddają w pełni atrakcyjności mieszkania! Warto obejrzeć na żywo! Do wynajęcia bardzo ładne,ciche (okna na patio) 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odyńca

Mokotów,Warszawa

999 000 zł43 m² 23 232,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Mam przyjemność zaprezentować Państwu eleganckie 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone przy ul. Odyńca, w pięknej modernistycznej kamienicy z 1934 roku, usytuowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bergamotki

Stegny,Warszawa

4 300 zł48 m² 89,58 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru pl Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z loggią | Mokotów (stegny) Do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w zielonej.