dowolna

Mieszkania Warszawa Osiedle Okęcie

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Okęcie

Okęcie,Warszawa

435 000 zł58 m² 7 458,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: przytulne trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w kameralnym bloku w Warszawie, w dzielnicy Okęcie. Okna wychodzące na zachód i południowy zachód. Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Okęcie

Okęcie,Warszawa

448 481 zł58 m² 7 690 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: przytulne trzypokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w kameralnym bloku w Warszawie, w dzielnicy Okęcie. Okna wychodzące na południowy wschód i południowy zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Okęcie

Okęcie,Warszawa

395 573 zł51 m² 7 689,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: przytulne dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze w kameralnym bloku w Warszawie, w dzielnicy Okęcie. Okna wychodzące na północ i wschód. Dodatkowe atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Okęcie

Okęcie,Warszawa

395 574 zł51 m² 7 690 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

0% prowizji, 0% pcc, sprzedaż bezpośrednio od dewelopera, sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w kameralnej inwestycji na warszawskich Włochach - blisko Ochoty. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Okęcie

Okęcie,Warszawa

395 574 zł51 m² 7 690 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Okęcie

Okęcie,Warszawa

395 574 zł51 m² 7 690 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Okęcie

Okęcie,Warszawa

315 500 zł39 m² 8 100,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesna I kameralna inwestycja - Inwestycja znajduje się w kameralnej okolicy zdominowanej przez zabudowę jednorodzinną. - zaledwie 17 lokali mieszkalnych zapewnia ciszę oraz spokój. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Okęcie

Okęcie,Warszawa

707 900 zł86 m² 8 274,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Okęcie

Okęcie,Warszawa

311 500 zł38 m² 8 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Okęcie

Okęcie,Warszawa

395 574 zł51 m² 7 690 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Okęcie

Okęcie,Warszawa

636 900 zł79 m² 8 017,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Okęcie

Okęcie,Warszawa

308 500 zł39 m² 7 920,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Okęcie

Okęcie,Warszawa

512 900 zł65 m² 7 950,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Okęcie

Okęcie,Warszawa

452 800 zł61 m² 7 375,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Okęcie

Okęcie,Warszawa

489 900 zł62 m² 7 849,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Okęcie

Okęcie,Warszawa

762 500 zł94 m² 8 127,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Okęcie

Okęcie,Warszawa

363 000 zł46 m² 7 841,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Okęcie

Okęcie,Warszawa

510 800 zł65 m² 7 918,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pilchowicka

Okęcie,Warszawa

3 000 zł100 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, w kameralnym budynku z 2007r na pograniczu Ochoty- okęcie i Włoch. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Okęcie

Okęcie,Warszawa

530 000 zł78 m² 6 756,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Okęcie

Okęcie,Warszawa

457 900 zł57 m² 8 047,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Okęcie

Okęcie,Warszawa

395 574 zł51 m² 7 690 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Okęcie

Okęcie,Warszawa

395 574 zł51 m² 7 690 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Okęcie,Warszawa

395 574 zł51 m² 7 690,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Okęcie,Warszawa

395 574 zł51 m² 7 690,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Okęcie

Okęcie,Warszawa

395 573 zł51 m² 7 689,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament 2 pokojowy w stanie deweloperskim w kameralnej 4 piętrowej inwestycji, która będzie oddana do użytkowania do czerwca 2017 roku. Doskonale zaplanowany rozkład pomieszczeń. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowicza

Okęcie,Warszawa

950 000 zł101 m² 9 405,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

UL. Słowicza, na granicy włoch I ochoty W cichej lokalizacji! Mieszkanie 101 m2, trzy pokoje na parterze w kamienicy z 1954 r. Materiał - czerwona cegła. Wymienione okna, grzejniki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Okęcie

Okęcie,Warszawa

466 056 zł58 m² 7 989,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w kameralnym bloku w Warszawie, w dzielnicy Okęcie. Okna wychodzące na północ, wschód i zachód. Dodatkowe atuty: - funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Dwudziestolatków

Jadwisin,Warszawa

430 000 zł52 m² 8 206,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecam 3 pokoje w odnowionym budynku dla dynamicznej rodziny! Do sprzedania mieszkanie 52 m2, w cichej okolicy na osiedlu Jadwisin na Ochocie - idealne dla rodziny z starszym dzieckiem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Okęcie

Okęcie,Warszawa

313 362 zł38 m² 8 290 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Okęcie

Okęcie,Warszawa

2 500 zł100 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie w cichej okolicy o niskiej zabudowie w niewielkim apartamentowcu zbudowanym w 2007 roku, wśród willi na ochocie/okęcie. Całkowita powierzchnia to 100 m2. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Dwudziestolatków

Okęcie,Warszawa

469 000 zł64 m² 7 374,21 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Funkcjonalne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie na wysokim parterze w czteropiętrowym budynku z 1996r. Salon połączony z aneksem kuchennym. Kuchnia widna z oknem, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Dwudziestolatków

Jadwisin,Warszawa

375 000 zł48 m² 7 731,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie na II piętrze w budynku czteropiętrowym na Osiedlu Jadwisin. Z przedpokoju wchodzi się do wszystkich pomieszczeń. Podłogi we wszystkich pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Okęcie

Okęcie,Warszawa

466 056 zł58 m² 7 989,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radarowa

Okęcie,Warszawa

484 500 zł45 m² 10 766,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Radarowa, 2-pokojowe W wysokim standardzie - balkon 12 m2! Mieszkanie na pograniczu Włoch i Ochoty, na strzeżonym i zamkniętym osiedlu z 2000 r. Osiedle bardzo zadbane, systematycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Okęcie

Okęcie,Warszawa

442 724 zł58 m² 7 589,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tańskiego

Okęcie,Warszawa

349 000 zł42 m² 8 211,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Tańskiego, okolice ul. Sasanki I hynka - mieszkanie po generalnym remoncie Oferujemy Państwu piękne, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o pow. 42,5 m2. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowicza

Okęcie,Warszawa

950 000 zł101 m² 9 405,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radarowa

Okęcie,Warszawa

484 500 zł45 m² 10 766,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 17 Stycznia

Okęcie,Warszawa

449 000 zł75 m² 5 986,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Bezpieczne, cicho i kameralnie, choć tuż przy lotnisku Chopina! Oferta aktualna - aktualizacja 19 stycznia 2017r. Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 75m2. Okna na trzy strony, widok na zieleń (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilchowicka

Okęcie,Warszawa

2 600 zł100 m² 26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij