dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 100 zł59 m² 52,54 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia atrakcyjny 2-pokojowy apartament na Mokotowie przy ul. Obrzeżna 5. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elsnera

Mokotów,Warszawa

2 648 zł50 m² 52,96 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie (50 m2) o wysokim standardzie usytuowane przy ul. Elsnera na 5 piętrze. Budynek położony jest bezpośrednio przy parku Służew nad dolinką przy potoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

960 000 zł78 m² 12 307,70 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Komfortowy apartament 3-pokojowy o pow. 78 m2 przy Metrze Wilanowska. Apartament składa się z: salonu z aneksem kuchennym Sypialni z garderobą Gabinetu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miączyńska

Mokotów,Warszawa

549 000 zł55 m² 9 981,82 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne mieszkanie na Mokotowie Składa się z przestronnego salonu dziennego (18 m2) z wyjściem na dużą loggie, sypialni (15 m2), małego pokoju (6m2), kuchni (7 m2), dużej łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

299 000 zł32 m² 9 251 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie w nowej inwestycji, w kameralnym budynku w niedalekiej odległości od Galerii mokotów i ul. Domaniewskiej. Powierzchnia całkowita mieszkania 32,31 m2. Jest to kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wierzbno

Mokotów,Warszawa

686 902 zł58 m² 11 880 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie lubisz tracić czasu na dojazdy do pracy? Denerwują Cię korki? Świetnym rozwiązaniem jest metro! Kupując apartament w tej inwestycji dojście do metra zajmie Ci 3 minuty. W chwili obecnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malczewskiego

Górny Mokotów,Warszawa

573 000 zł50 m² 11 460 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Zapraszam Państwa na Górny Mokotów Mieszkanie po kapitalnym remoncie , urządzone w nowoczesnym stylu o bardzo funkcjonalnym rozkładzie. Przestronny salon z aneksem kuchennym ok 20m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

590 000 zł56 m² 10 535,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie na Mokotowie Układ mieszkania: - powierzchnia: 56 mkw - pomieszczenia: salon połączony z kuchnią, 2 sypialnie, łazienka 6 mkw, korytarz + garderoba z oknem Elementy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Melsztyńska

Mokotów,Warszawa

2 850 zł53 m² 53,77 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie przy ul. Melsztyńskiej, między Narbutta i Madalińskiego. Ulokowane na 8 piętrze z 10. Mieszkanie rozkładowe, ekspozycja płd/pn, bardzo widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 689 800 zł120 m² 14 082 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

4 pokojowy apartament w świetnym rozkładzie położony na Starym Mokotowie. Taras 17 m2. Wysokość pomieszczeń - 3m. Klimatyzacja. Stan deweloperski - możliwość własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

514 800 zł61 m² 8 409,02 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: przytulne trzypokojowe mieszkanie z balkonem od strony wschodniej w bloku w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Okna wychodzące na wschód i zachód. Dodatkowe atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

399 000 zł45 m² 8 817,68 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie w stanie deweloperskim Lokal z ogródkiem, sypialnia i pokój z aneksem kuchennym, ciemna łazienka, korytarz. Dodatkowo sprzedam miejsce postojowe w cenie 30,000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia rewelacyjny 2 pokojowy apartament w apartamentowcu z grudnia 2017 roku, zlokalizowanym w nowo oddanej części osiedla Central Park przy ulicy Jurajskiej/ Pieskowa Skała. Nowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł68 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Bukowińska 24a. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

2 399 zł45 m² 53,31 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie wykończone aktualnie odnowione 2 pok. mieszkanie 45m2 w wysokiej klasy apartamentowcu przy ul. Bukowińskiej 22 , tuż przy samym wejściu do metra Wilanowska. Mieszkanie na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Limanowskiego

Mokotów,Warszawa

2 250 zł51 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje, pow. 51 m2 - Idealne na biuro! - Dolny Mokotów, blisko ch Sadyba Best Mall - ul. Powsińska Do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, usytuowane na Dolnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podchorążych

Mokotów,Warszawa

8 500 zł165 m² 51,52 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz przestronny apartament o powierzchni 165 m2, wykończony w wysokim standardzie. Do mieszkania przynależy duży taras, z którego rozpościera się spektakularny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

493 800 zł61 m² 8 065,99 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: przytulne trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Okna wychodzące na zachód i wschód Dodatkowe atuty: - funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wierzbno

Mokotów,Warszawa

666 792 zł62 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bielawska

Górny Mokotów,Warszawa

320 000 zł36 m² 8 889 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przy królikarni*2pok.36M2*DO REMONTU! Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36 m2 na Górnym Mokotowie w okolicy ulicy Puławskiej i Bieawskiej Położone na jedenastym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 250 zł60 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia atrakcyjny 2-pokojowy apartament na Mokotowie przy ul. Obrzeżna 5a Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia atrakcyjny nowy 2-pokojowy apartament na Mokotowie przy ul. Obrzeżna 1f.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia atrakcyjny 2-pokojowy apartament na Mokotowie przy al. Bluszczańskiej 68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

3 800 zł65 m² 58,46 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia atrakcyjny 3-pokojowy apartament na Mokotowie przy ul. Puławskiej 111a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jurajska

Mokotów,Warszawa

2 950 zł42 m² 70,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia atrakcyjny nowy 2-pokojowy apartament na Mokotowie przy ul. Jurajska 4 Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 43 mkw w apartamentowcu przy ul. Konstruktorskiej na Mokotowie. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnomorska

Sadyba,Warszawa

510 000 zł60 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferta dla Klienta potrzebującego mieszkania do wprowadzenia w dobrym miejscu.! Zapraszam Państwa tym razem na Sadybę - 3 pokoje 56 na 1 pietrze w budynku z windą. Kapitalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament 50 m2 , ochrona, wysoki standard , wyposażony w sprzęt agd i rtv. 2 pokoje , w tym salon z aneksem kuchennym-23 m2 , sypialnia-16 m2, łazienka -8 m2 , loggia. W ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

418 200 zł51 m² 8 169,56 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: przytulne dwupokojowe mieszkanie na piątym piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Okna wychodzące na zachód i wschód Dodatkowe atuty: - funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pohoskiego

Mokotów,Warszawa

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia atrakcyjny nowy 2-pokojowy apartament na Mokotowie przy ul. Pohoskiego 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Huculska

Mokotów,Warszawa

1 027 520 zł79 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ten 2-pokojowy apartament o powierzchni całkowitej 79,04 m2, na który składają się obszerny salon z aneksem kuchennym ( 33,30 m2 ) z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Sikorskiego

Służew,Warszawa

620 000 zł70 m² 8 857 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszam Państwa na Mokotów w rejonie Toru Łyżwiarskiego Stegny. Kompleks apartamentowców - miejsce świetne, wokół tereny zielone. MIeszkanei na trzecim pięrtrze, w budynkuz 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 059 000 zł180 m² 5 883,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Sobieskiego - apartament 180 m2 + taras 52 m2 + fitness: basen, jacuzzi, sauna, siłownia, korty tenisowe - super cena Oferujemy na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 180 m2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

1 190 000 zł85 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

luksusowe 3-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na górnym Mokotowie. W bliskiej odległości metro pole mokotowskie, przystanek tramwajowy i autobusowy. W pobliżu park Pola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie typu studio. Kawalerka w pełni umeblowana i wyposażona z dużym balkonem. Kuchnia otwarta. Łazienka z kabiną prysznicową i pralką. Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piwarskiego

Mokotów,Warszawa

2 800 zł47 m² 60,09 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ciche, nowe, 3 pokojowe (nieprzechodnie) mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia znajdujące się na warszawskim Mokotowie przy ulicy Piwarskiego. W okolicy bardzo dużo zieleni:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

278 000 zł31 m² 8 964,85 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: przytulna kawalerka z ogródkiem na wysokim parterze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Okna wychodzące na zachód. Dodatkowe atuty: - funkcjonalny rozkład. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na 7 piętrze w Rezydencji na skarpie (bukowińska 10). ciche i spokojne, w bloku o wysokim standardzie na małym, ogrodzonym i strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śródziemnomorska

Stegny,Warszawa

930 000 zł102 m² 9 118 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Stegny, ul.Śródziemnomorska, czteropokojowy apartament o wysokim standardzie, na całodobowo strzeżonym i monitorowanym osiedlu. Wystawa okien w trzech kierunkach-południowy wschód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

390 000 zł48 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szukasz mieszkania dla swojej rodziny? A może czegoś świetnie nadającego się pod inwestycje ?!dobrze Trafiłeś/aś! Do sprzedania jest mieszkanie o powierzchni 48m2: -3 sypialnie - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

3 600 zł76 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz duże, przestronne mieszkanie na czwartym piętrze w apartamentowcu przy ul. Chełmskiej. Osiedle jest strzeżone, zamknięte, z całodobową ochroną. Na podwórku dwa place.