dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

482 568 zł60 m² 8 024,08 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania Nowoczesne mieszkanie na Mokotowie. Dodatkowe atuty: - funkcjonalny rozkład. - duży balkon. Budynek: inwestycja położona w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Budynek będzie miał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

370 000 zł47 m² 7 872 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania na spokojnym osiedlu ? W spokojnej i cichej okolicy ? A jednocześnie blisko centrum ? Świetnie Trafiłeś/aś do sprzedania jest mieszkanie o powierzchni 47 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o pow. 50m2 składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i korytarza. W pełni umeblowane i wyposażone. Nowe okna pcv. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od już jeszcze nie zamieszkały nowy 2-pokojowy apartament o powierzchni 47 m2 przy ul. Złoty Potok Mieszkanie jest zupełnie nowe, w pełni wyposażone w nowoczesne agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rzymowskiego

Służewiec,Warszawa

629 990 zł76 m² 8 235 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowy apartament na służewcu* 3pok.76M2*DWA BALKONY* MIEJSCE GARAŻOWE! Do sprzedania bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 76,50 m2 zlokalizowane na Mokotowie-Służewcu,blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękny, nowoczesny 2 pokojowy apartament (powierzchnia 42 m2) o wysokim standardzie wykończenia znajdujący się przy ulicy Obrzeżnej na Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 6/8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

4 600 zł72 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękny apartament Z ogródkiem, 200 m od stacji metra Racławicka. Mieszkanie 72m2 zawiera: salon 26 m2 gabinet 12 m2 sypialnia 9 m2 garderoba 6 m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odolańska

Mokotów,Warszawa

4 500 zł72 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio luksusowe mieszkanie z przynależnym ogrodem. Wysoki standard! Nieruchomość położona jest na Mokotowie przy ul. Odolańskiej 34. W sąsiedztwie budynku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

900 000 zł94 m² 9 574 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie położone jest na kameralnym osiedlu z duży, wewnętrznym parkiem, terenem rekreacyjnym z boiskiem i placem zabaw. Położenie mieszkania posiada wiele atutów - cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam. Oferuję do wynajęcia od 1 marca 2018 roku, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47 m2 wraz z balkonem przy ul. Konstruktorskiej 9. Mieszkanie zlokalizowane na 5 piętrze, w pełnie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pok n nowy apartament o pow. 47m2 w nowoczesnym apartamentowcu przy ulicy Kłobuckiej. Apartament jest pięknie urządzony i składa się z: salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

368 000 zł62 m² 5 935,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Widne mieszkanie idealne na biuro Można je ciekawie zaaranżować, gdyż wszystkie ścianki są działowe. Lokal jest podłużny, ale też rozkładowy, dzięki temu, że do lokalu są dwa osobne wejścia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierzowska

Górny Mokotów,Warszawa

435 000 zł39 m² 11 154 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Mieszkanie w znakomitym punkcie na Starym Mokotowie, w kamienicy odbudowanej tuż po wojnie. Kilka lat temu budynek przeszedł całkowity remont; wymieniono wszystkie instalacje, budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

2 950 zł63 m² 46,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Witam. Oferuję mieszkanie w sąsiedztwie Łazienek Królewskich na ul. Gagarina. W wysokim standardzie, rozkładowe, duże, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2, usytuowane na Dolnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pohoskiego

Mokotów,Warszawa

3 300 zł59 m² 55,93 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam. Do wynajęcia mieszkanie 59m2 w budynku z 2017 roku. Dwa pokoje, kuchnia oddzielnie, łazienka i garderoba. Mieszkanie jest kompletnie umeblowane. Kuchnia z lodówką, kuchenką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 500 zł43 m² 81,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam. Oferuję nowe, dwupokojowy apartament o powierzchni 43 m2 z dwoma tarasami (18 m2). Bardzo wysoki standard. Galeria Park Top to nowoczesny zespół apartamentowy, który charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stwosza

Mokotów,Warszawa

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam Oferuję mieszkanie 42 m2 do wynajęcia od lutego, w pełni wyposażone. Mieszkanie zadbane, nowoczesne i bardzo komfortowe. Dodatkowo miejsce garażowe i komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 999 zł56 m² 53,55 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam. DO wynajęcia 2 niezależne pokoje + oddzielna widna kuchnia wykończone W bardzo dobrym standardzie przy pomocy architekta wnętrz mieszkanie znajduje sie na 1 pietrze W 6 kondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 900 zł60 m² 65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajmu: nowoczesny, urzadzony z najwyzszej jakosci materialow , w niezwykle dobrym guście, apartament w nowej inwestycji Osiedla Hubertus, na modnym Mokotowie. Jasne, sloneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 250 zł60 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam. Oferuję 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2, na 2 piętrze w budynku 8-piętrowym z 2009 roku, 2 windy na klatce. Osiedle ogrodzone, strzeżone, monitoring, videodomofon. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

399 000 zł49 m² 8 176 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Klimatyczne mieszkanie na Mokotowie Układ pomieszczeń bardzo funkcjonalny. Salon 16,5 m, sypialnia 9 m, gabinet/garderoba 6 m, kuchnia widna 6 m, korytarz/holl 6,5 m, łazienka 3 m, toaleta 1m, piwnica 1,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam. Nowy apartament w atrakcyjnej części Mokotowa, na Sadybie Ul. Konstancińska. Budynek usytuowany frontem do parku im.Stanisława Dygata, z pięknymi dużymi tarasami i widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

615 000 zł65 m² 9 461,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferuję Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie ul. Kazimierzowska. Lokal na ostatnim 3 piętrze w 3 piętrowej kamienicy z 1950r. Mieszkanie o pow. 64,5m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Mokotów

Mokotów,Warszawa

270 000 zł28 m² 9 643 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania Kawalerka o powierzchni 28m2. W skład mieszkania wchodzi pokój, łazienka oraz kuchnia.Zapraszam do Kontaktu Antoni Gosa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Sadyba

Sadyba,Warszawa

270 000 zł28 m² 9 643 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Asfaltowa

Mokotów,Warszawa

990 000 zł110 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie dwupoziomowe na Górnym Mokotowie Mieszkanie składa się z 5 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz drugiego wc, holu i garderoby. Pierwszy poziom to duża sypialnia 20m2, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

450 000 zł52 m² 8 653,85 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 2 pokoje, 52m2 Mokotów bez prowizji! Piękne mieszkanie w idealnym stanie w pełnie urządzone w nowoczesnym stylu. Nie wymaga żadnego wkładu finansowego. W 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

450 000 zł38 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przestronne mieszkanie na osiedlu "mozaika Mokotów" 37,5 m2, przedpokój, pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka; komfortowo i funkcjonalnie urządzone, z klimatyzacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

1 150 000 zł122 m² 9 426,23 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Prezentujemy Państwu 4 pokojowe mieszkanie na Mokotowie ul Egejska. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 7 piętrowym budynku z 2008 roku. Powierzchnia mieszkalna 121.90 m2 - Idealny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

675 000 zł52 m² 12 980,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Nowoczesne mieszkanie w apartamentowcu na Mokotowie Wejście bezpośrednio do salonu przez strefę z szafą wnękową (na buty i okrycia), otwarte przejście z salonu do kuchni. Zamykana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

360 000 zł42 m² 8 571 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji ) piękny apartament 2 - pok Z tarasem W świetnej lokalizacji Bardzo ładny rozkład - okna wychodzą na zachód Nowoczesny budynek o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sadyba

Sadyba,Warszawa

390 000 zł48 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z 3 oddzielnymi pokojami ? W dobrym i cichym miejscu? Świetnie Trafiłeś/aś do sprzedania jest mieszkanie o powierzchni 48m2. W skład mieszkania wchodzą 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Neseberska

Mokotów,Warszawa

405 000 zł46 m² 8 747,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Komfortowe mieszkanie na Mokotowie Składa się z czterech odrębnych pomieszczeń oraz przedpokoju: 1. Sypialnia 10,14 m2 2. Duży pokój 19,13m2 3. Kuchnia 7,58m2 4. Łazienka 3, 35m2 oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

390 000 zł48 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

555 000 zł73 m² 7 602,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro sprzedaży telefon: sprzedam mieszkanie, które łączy w sobie funkcjonalność, ciszę i spokój zielonej okolicy.Mieszkanie na nowoczesnym osiedlu z niską zabudową. Wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

1 499 470 zł138 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie Prezentowane mieszkanie znajduje się na 6 piętrze budynku przy ulicy Wielickiej. Ma prawie 140m2 powierzchni całkowitej. Składa się na nią salon wraz z częściowo połączoną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

1 390 000 zł88 m² 15 757,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Dwupoziomowy apartament Qbik Lofts Powierzchnia mieszkania-88,21 m2 Powierzchnia balkonu-8,04 m2 Pomieszczenia: 1. Kuchnia drzwi i zabudowa kuchenna lakierowana, kolor biały, mechanizmy Blum, intivo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jazgarzewska

Mokotów,Warszawa

10 000 zł136 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament w Rezydencji Maltańskiej bardzo wysoki standard wykończenia części wspólnych,siłownia ,sauna dla mieszkańców.Budynek położony wśród zieleni.Wolny od 1 lutego. Ładny rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

499 000 zł47 m² 10 617 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2 pokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie Mieszkanie obecnie wynajmowane. Dwa duże pokoje (16m2 i 14m2). Oddzielna kuchnia, którą można połączyć z salonem w formie aneksu ewentualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 45 m 2 składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, części sypialnianej oraz łazienki. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rzymowskiego

Służewiec,Warszawa

629 999 zł76 m² 8 235 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij