dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barcelońska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł31 m² 96,77 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Mokotów ul. Barcelońska Do wynajęcia wygodne, spokojne mieszkanie 31 m2 na Mokotowie, na parterze. Mieszkanie jest słoneczne, ciepłe, świeżo po remoncie, w cichej okolicy, pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Sielce,Warszawa

750 000 zł47 m² 15 822,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Jurija Gagarina - w kameralnej, powojennej kamienicy. Atuty: kamienica z cegły swa balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Śródziemnomorska

Mokotów,Warszawa

1 800 000 zł83 m² 21 686,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Oferuję na sprzedaż - bezpośrednio - przestronne mieszkanie o powierzchni 83 m w Warszawie na Mokotowie. Nieruchomość znajduje się na siódmym piętrze w ładnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Stegny,Warszawa

637 400 zł42 m² 14 997,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Przestronne mieszkanie na zielonych Stegnach. Dzień dobry, prezentuje lokal w bloku gdzie dominuje niska zabudowa. W okolicy dużo zieleni i miejsc parkingowych. Lokal na dwie strony bloku ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sandomierska

Stary Mokotów,Warszawa

2 250 zł27 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie | Mokotów | pl. Unii Lubelskiej Umeblowanie do uzgodnienia Oferujemy do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone w jednej z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

2 097 450 zł93 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament 3 pokoje, 93,22 m + ogród 101 m , Mokotów ul. Domaniewska 47a, central House Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 93,22 m z prywatnym ogrodem (101.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lubaszki

Mokotów,Warszawa

1 135 000 zł49 m² 23 022,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, doskonale doświetlone mieszkanie o powierzchni niecałe 50 m , zlokalizowane na ostatnim - 6. piętrze budynku z 2018 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

985 000 zł50 m² 19 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, dwustronnego mieszkania o powierzchni 50 m , położonego przy ul. Jurija Gagarina na Mokotowie, w kameralnej kamienicy z cegły. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sielecka

Sielce,Warszawa

15 000 zł184 m² 81,52 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny, dwupoziomowy penthouse o powierzchni 184 m , położony na 7. (ostatnim) piętrze eleganckiego apartamentowca z 2007 roku w zielonej części Sielc na Dolnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

780 000 zł39 m² 19 837,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne, gotowe do wprowadzenia 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie ul. Komputerowa 7a Mamy przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie idealne dla singla, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stegny,Warszawa

599 000 zł42 m² 14 261,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Są miejsca, które od razu przyciągają atmosferą spokoju i harmonii. Takie, w których od razu czujesz, że możesz zostać na dłużej. Właśnie takie jest to mieszkanie na Mokotowie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

840 000 zł50 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe, zadbane do wprowadzenia na Mokotowie Cegła, 1950r, kamienica Ciche -okna od zielonego podwórka Ekspozycja północ-południe Wysokość 2,80 m Mieszkanie 50 m, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sielecka

Mokotów,Warszawa

950 000 zł65 m² 14 573 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Polecamy jasne, ciche 4 pokojowe na Sielcach, mokotów Do własnej aranżacji Niski kameralny budynek z 1972r, rama H Ekspozycja wschodnia, południowo-zachodnia Loggia 7 m Ogródek 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

985 000 zł50 m² 19 692,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

To wnętrze ma charakter kamienicy, światło, proporcje i atmosferę, której nie da się odtworzyć w nowym budownictwie. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w ceglanej kamienicy, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Domaniewska

Wierzbno,Warszawa

12 000 zł94 m² 127,66 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl, eng, ua, ru Oferujemy na wynajem elegancki apartament w prestiżowej inwestycji Central House przy ul. Domaniewskiej na warszawskim Mokotowie. Lokalizacja zapewnia idealne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wołoska

Służewiec,Warszawa

4 000 zł40 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru pl Do wynajęcia nowe mieszkanie | Wołoska | Mokotów | przy Westfield Mokotów Do wynajęcia nowe, funkcjonalne mieszkanie położone w nowoczesnym budynku przy ul. Wołoskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

5 500 zł68 m² 80,88 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru pl Do wynajęcia przestronne 4-pokojowe mieszkanie | Mokotów | Konstruktorska Na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

399 000 zł20 m² 19 950 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania komfortowa kawalerka o powierzchni 20 m2 w atrakcyjnej lokalizacji na Dolnym Mokotowie przy ulicy Czerniakowskiej. Idealna propozycja na start. Doskonała zarówno do nabycia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

3 870 zł60 m² 64,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie w sercu Warszawy na Starym Mokotowie blisko Galerii Handlowych i parku Pole Mokotowskie. Wyjątkowa lokalizacja! Do wynajęcia przyjazne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dywizjonu AK Jeleń

Mokotów,Warszawa

3 900 zł49 m² 79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru Piękny 2-pokojowy apartament na Wiślanym Mokotowie Do wynajęcia nowoczesny apartament o powierzchni 49,24 m , zlokalizowany na prestiżowym, strzeżonym osiedlu Wiślany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 050 000 zł39 m² 26 992,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie z niepowtarzalnym widokiem na Tor Wyścigów Konnych Służewiec. Nieruchomość Oferowana nieruchomość to mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Aignera

Mokotów,Warszawa

2 890 zł40 m² 72,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Mokotów, ul. Aignera | 40 m | z ogródkiem | wifi | najem dla firmy (vat) Chętnie na kilka miesięcy. Do wynajęcia komfortowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Piaseczyńska

Mokotów,Warszawa

4 302 540 zł127 m² 33 825 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową okazję zakupu apartamentu o metrażu 127,20 m2 w prestiżowej inwestycji Oaza Mokotów - kameralnym kompleksie przy ul. Piaseczyńskiej 41 na Mokotowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elsnera

Służewiec,Warszawa

679 000 zł48 m² 14 294,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko u Nas - mamy klucze Ustawne 2 pokojowe mieszkanie do remontu przy samej Dolince Służewieckiej. Unikalna i zielona lokalizacja. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stępińska

Mokotów,Warszawa

1 566 800 zł55 m² 28 482,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Avenue Estate prezentuje na sprzedaż mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy z początku XX wieku o wyjątkowej charakterystyce oraz wysokości. Kamienica odrestaurowana według najnowszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Stary Mokotów,Warszawa

3 600 zł43 m² 84,23 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne i funkcjonalne 2- pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni ok. 42,74 m , położone w doskonałej lokalizacji przy Alei Niepodległości 143, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Magazynowa

Ksawerów,Warszawa

5 350 zł61 m² 87,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 61m2, parter/8 z windą, w budynku z 2016r. przy ul. Magazynowej, mokotów Ksawerów. Idealne dla rodziny lub pary, także dla osób pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

450 000 zł22 m² 20 930,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka na Starym Mokotowie przy ul. Dąbrowskiego. Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 21,5m2, usytuowane na 2 piętrze w solidnym budynku z cegły z lat 50-tych. Dogodna lokalizacja-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Mokotów,Warszawa

6 000 zł68 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eleganckie 3-pokojowe mieszkanie z tarasem przy ul. Sobieskiego Mokotów, inwestycja Mangalia Do wynajęcia stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 70 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

820 000 zł57 m² 14 310 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Mokotowie Budynek z 1974 r zadbany, po termoizolacji, 2 nowe windy Ekspozycja północno-zachodnia Balkon 4,5 m, widok na zieleń Duża piwnica 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

662 000 zł35 m² 18 914,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, nigdy niezamieszkałe 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem o powierzchni 25 m , położone na parterze kameralnej inwestycji Aura Mokotów przy ul. Bluszczańskiej 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pillatich

Mokotów,Warszawa

799 000 zł56 m² 14 396,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie położone w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powsińska

Mokotów,Warszawa

998 792 zł56 m² 17 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026