dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smoluchowskiego

Górny Mokotów,Warszawa

2 500 zł42 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęci ładne funkcjonalne mieszkanie na Górnym Mokotowie, bardzo blisko Galerii Mokotów. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, samodzielnej widnej kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

6 500 zł80 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowy, w pełni wyposażony apartament w dzielnicy Mokotów, osiedle Echo Investment "nowy Mokotów" przy ul. Konstruktorskiej w Warszawie, położony na I piętrze ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Sielce,Warszawa

310 000 zł38 m² 8 157,89 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 przy ul. Czerniakowskiej na wysokości ul. Gagarina. Mieszkanie znajduje się na 5/10 piętrze bloku z lat 70 (dwie windy). W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

2 680 zł40 m² 67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Doskonałe mieszkanie dla par ale i zarówno i singla z dwoma oddzielnymi pokojami. Lokal o pow. 40 m2 w rewelacyjnej lokalizacji Na metrażu, 40 m2 znajdują się (wg obecnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Burgaska

Mokotów,Warszawa

350 000 zł46 m² 7 592 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 46,1 m2 na Mokotowie, przy ul.Burgaskiej, okolice ul.Czarnomorskiej i Sobieskiego. Blisko Doliny Służewieckiej. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 100 zł43 m² 72,09 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jeśli poszukujesz mieszkania w centrum biznesowym Mokotowa urządzonego w świetnym standardzie - ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Cybernetyki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odolańska

Mokotów,Warszawa

4 600 zł72 m² 64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe mieszkanie z ogrodem przy ul. Odolańskiej, mokotów. Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu ul. Puławska i al. Niepodległości. 200 metrów do stacji metra Racławicka. Wiele linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

1 900 zł31 m² 61 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

1 pokojowe mieszkanie przy ul. Domaniewskiej, mokotów. Bardzo dobra lokalizacja, 5 minut do stacji metra Wilanowska. Wiele lini autobusowych i tramwajowych. W okolicy ch Galeria Mokotów i ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magazynowa

Mokotów,Warszawa

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu na zamkniętym, strzeżonym osiedlu w centrum Mordoru - ul. Magazynowa/domaniewska. Metro, autobusy i tramwaje zapewniają komunikację ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

5 500 zł78 m² 70,51 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Witam. Oferuję Ekskluzywny, 3- pokojowy, dwustronny apartament o powierzchni 77,8 m2. Apartament robiony pod siebie, a nie pod wynajem. Rozkład apartamentu (widoczny na zamieszczonym planie) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiartel

Mokotów,Warszawa

2 390 zł37 m² 64,59 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bądź pierwszym najemcą po generalnym remoncie! Do wynajęcia piękne mieszkanie 2 pokojowe przy ulicy Wiartel na Mokotowie które usytuowane jest na 10/10 pięter. Lokal idealny dla singla/pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Górny Mokotów,Warszawa

9 000 zł97 m² 93 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia wyjątkowy apartament wykończony w stylu soft loft położony na 10 (ostatnim) piętrze w budynku qbik (developer Ghelamco) o powierzchni 97 m2 wraz z balkonem 19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Merliniego

Mokotów,Warszawa

1 570 000 zł144 m² 10 903 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

4 pokojowy apartament o pow. 144 m2 w prestiżowym budynku przy ul. Merliniego, przy Parku Wodnym Warszawianka. W pobliżu Park Królikarnia. Blisko ul. Puławska, odyńca - szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 700 zł44 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kompleksowo umeblowane i wyposażone dwupokojowe mieszkanie wykończone w wysokim, nowoczesnym standardzie które mieści się na 1 piętrze przy ulicy Cybernetyki. Osiedle moduo 2 :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Willowa

Mokotów,Warszawa

6 500 zł105 m² 62 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

4 pokojowe mieszkanie w kamienicy przy ul.Willowej, Mokotów. W pobliżu ul.Puławskiej i Parku Morskie Oko. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Leszczyny

Mokotów,Warszawa

11 500 zł190 m² 61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4 pokojowy apartament na Osiedlu Pod Skocznią, przy ul. Leszczyny, mokotów. Dobra lokalizacja, w okolicy ul. Idzikowskiego i ul. Puławska. Kilka linii autobusowych i tramwajowych. Szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 950 zł43 m² 69 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie w apartamentowcu przy ul.Cybernetyki, Mokotów. W pobliżu ul.Obrzeżna, Galeria Mokotów. Bardzo dobra komunikacja, liczne tramwaje i autobusy. Mieszkanie usytuowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

3 000 zł54 m² 56 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowe mieszkanie przy ul. Woronicza, mokotów. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu ul. Wołoska. Wiele linii autobusowych i tramwajowych. Szybki dojazd do stacji metra Wierzbno. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

770 000 zł53 m² 14 528,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Nowoczesny, wygodny partament 2-pokojowy o pow. 53 m2, całkowicie wyposażony w meble, w niewysokim apartamentowcu, usytuowanym w urokliwej części Starego Mokotowa w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

720 000 zł90 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Bardzo przytulne i jasne mieszkanie o powierzchni 90 m2 na parterze budynku.Atutem mieszkania jest ogródek o powierzchni 100m2. Dwie sypialnie po 13m2 każda,dwie jasne,przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionu AK Karpaty

Mokotów,Warszawa

2 300 zł48 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie w apartamentowcu przy ul.Batalionu AK "Karpaty", Mokotów. W pobliżu ul.Bartyckiej i ul.Czerniakowskiej. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 400 zł55 m² 44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowe mieszkanie przy ul. Bukowińskiej, mokotów. Bardzo dobra lokalizacja, blisko stacja metra Wilanowska. Wiele linii autobusowych i tramwajowych. Szybki dojazd do każdej dzielnicy miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

2 100 zł33 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowe mieszkanie przy ul. Madalińskiego, mokotów. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu ul. Puławska i ul. Olesińska. Wiele linii autobusowych i tramwajowych. W okolicy Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartaginy

Mokotów,Warszawa

3 045 zł56 m² 54,38 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz, świeżo wyremontowane, umeblowane bardzo nowocześnie, 3-pokojowe komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Kartaginy na 12/12 pięter z pięknym widokiem na Stegny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kąkolewska

Sadyba,Warszawa

3 500 zł90 m² 39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe mieszkanie na parterze w przedwojennej willi na Mokotowie na terenie Miasto Ogród Sadyba. Doskonała lokalizacja w zacisznej i zielonej okolicy, 150m od Jeziorka Czerniakowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

2 000 zł37 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

1 pokojowe mieszkanie przy ul. Wiktorskiej, mokotów. Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu al. Niepodległości i ul. Wołoska. Blisko stacja metra Racławicka, wiele linii autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

6 900 zł120 m² 58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

6 pokojowe mieszkanie przy ul. Racławickiej, mokotów. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu al. Niepodległości. Blisko stacja metra Racławicka. Kilka linii autobusowych. Szybki dojazd do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

10 000 zł145 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Witam Przepiękny i komfortowy apartament w stylu Angielskim na Starym Mokotowie w bliskim sąsiedztwie parku Pole Mokotowskie. Mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowy, w pełni wyposażony apartament w dzielnicy Mokotów,osiedle Echo Investment "nowy Mokotów" przy ul. Konstruktorskiej w Warszawie, położony na II piętrze ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie w genialnej lokalizacji przy Galerii Mokotów. Słoneczne, przestronne i wygodne na ulicy Cybernetyki. Lokal jest utrzymany w jasnych barwach. Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

14 000 zł240 m² 58 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia lub sprzedaży Piękne, luksusowe 5 pokojowe mieszkanie w apartamentowcu przy ul. Łowickiej z widokiem na panoramę miasta. Budynek z ekskluzywnym hallem wejściowym, portiernią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Boryszewska

Mokotów,Warszawa

4 900 zł110 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

4 pokojowe mieszkanie dwupoziomowe w domu wolnostojącym przy ul. Boryszewskiej, mokotów. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu ul. Puławska. Wiele linii autobusowych i tramwajowych. Szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

2 400 zł28 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka na Mordorze do wynajęcia Wynajmę bezpośrednio umeblowaną kawalerkę o powierzchni 28 m2 na Górnym Mokotowie, w pobliżu Galerii Mokotów, na parterze. Mieszkanie nowe, po całkowitym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne, w pełni wyposażone mieszkanie w nowym budownictwie na Mokotowie. Świetna rejonizacja, przy ulicy Bukowińskiej ( Metro Wilanowska). Dwa pokoje, 36m2: kuchnia w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

599 000 zł76 m² 7 882 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie na wysokim parterze ((od strony salonu z balkonem jest to I piętro) w bloku przy ul. Czerniakowskiej na ogrodzonym terenie z własnym parkingiem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

8 500 zł118 m² 72,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Bardzo przestronny czteropokojowy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji przy ulicy Biały Kamień. Apartament znajduje się na czwartym piętrze i składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

675 000 zł69 m² 9 776,94 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Pilnie sprzedam 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej części Mokotowa. Budynek już oddany do użytku. Patio z ogrodem i fontananami. Płac zabaw dla dzieci. Funkcjonuje recepcja. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł52 m² 67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowe mieszkanie w apartamentowcu "dom pod Zegarem" przy ul. Bukowińskiej, mokotów. Bardzo dobra lokalizacja, blisko stacja metro Wilanowska, pętla autobusowa i wiele linii tramwajowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

2 900 zł62 m² 47 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie w kamienicy w al.Niepodległości, Mokotów. Bardzo dobra komunikacja, blisko stacja metra Racławicka. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 6 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chocimska

Mokotów,Warszawa

3 700 zł86 m² 43,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 86 m2, przy ul. Chocimskiej 31 w Warszawie (mokotów). Mieszkanie w starej, stylowej kamienicy, na pierwszym piętrze z windą w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukają Państwo mieszkania w centrum biznesowym Mokotowa, wykończonego w wysokim standardzie w nowym budownictwie- ta oferta spełni Państwa oczekiwania. Do wynajęcia dwupokojowe.