dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

759 000 zł82 m² 9 256 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Zapraszam na Mokotów - rejon Służew - dawna Rzymowskiego aktualnie Gintrowskiego - okolice Mordoru, catalliny, oraz Uniwersytetu Warszawskiego - lokalizacja świetna do mieszkania i pod wynajem. Na 87.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

569 000 zł45 m² 12 644 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam Państwa na Mokotów w okolicę Al Sikorskiego i Al Wilanowskiej Wygodny, elegancki mały apartament w Rezydencji " Zielony Mokotów " Świetna inwestycja, wykończona wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowa

Mokotów,Warszawa

659 263 zł90 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Bezpośrednio od dewelopera! 0% prowizji! 0% podatku pcc! Zlokalizowana w dzielnicy Mokotów - na terenie warszawskiego Służewca składa się z dwóch 7-piętrowych budynków z dużymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ryżowa

Mokotów,Warszawa

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie z oddzielnymi 2 pokojami, niezależna kuchnia o powierzchni 50 m2 na zamkniętym osiedlu z dużym balkonem. Świetna lokalizacja, 2 minuty pieszo do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Madalińskiego

Górny Mokotów,Warszawa

490 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 2 pokoje 47m na Mokotowie za 490 tys.zł. Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, budynek zadbany z 1955r - cegła. Rozkładowe, dwustronne, 2 pokoje 16 i 14m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

2 699 zł37 m² 72,95 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie, w nowo wybudowanym apartamentowcu przy ul. Konstruktorskiej na Mokotowie. Lokal wykończony w wysokim standardzie, w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipskiego

Górny Mokotów,Warszawa

514 000 zł38 m² 13 598 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Przedstawiamy Państwu mieszkanie na Górnym Mokotowie, w idealnej, pod względem komunikacyjnym, lokalizacji - bliskość stacji metra Racławicka, ze znakomitym dojazdem do Śródmieścia oraz innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 600 zł56 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, urządzone w wysokim standardzie, dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Mokotowie. Mieszkanie nowocześnie urządzone, odświeżone, z balkonem. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czarnomorska

Sadyba,Warszawa

370 000 zł42 m² 8 706 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedstawiamy Państwu mieszkanie na Mokotowie, przy ul. Katalońskiej. Dobre połączenie komunikacyjne- 200 m do pętli autobusowej. W pobliżu Dolinka Służewiecka, przedszkole, szkoła oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Garażowa

Mokotów,Warszawa

642 000 zł54 m² 11 889 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszam na Górny Mokotów - mieszkanie w zespole nowych apartamentowców z 2016 roku pomiędzy Wołoską Woronicza. Usytuowane na 2 piętrze w budynku 6 piętrowym z oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magazynowa

Mokotów,Warszawa

642 600 zł54 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne mieszkanie na Mokotowie Składa się z dwóch, zamykanych pokoi, dużej, widnej kuchni oraz dużej, mającej ok. 6,4 m2 przeszklonej loggi. Istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powsińska

Mokotów,Warszawa

335 000 zł38 m² 8 769,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie usytuowane w pobliżu Galerii Sadyba Best Mol. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Okna mieszkania wychodzą na stronę wschodnią, jest mały balkon. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowa

Mokotów,Warszawa

483 051 zł59 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

999 900 zł95 m² 10 525 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszam Państwa na Aleję Wilanowską - 3 pokojowy apartament w ekskluzywnym budynku z 2008 r, ogrodzonym i strzeżonym. Salon w połączeniu z aneksem kuchennym, elegancka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

3 999 zł50 m² 79,98 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie w genialnej lokalizacji. Wygodny dojazd do Centrum oraz Lotniska Chopina na Mokotowie. Słoneczne, przestronne i wygodne na ulicy Konstruktorska. Lokal jest utrzymany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowa

Mokotów,Warszawa

469 686 zł59 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Króżańska

Górny Mokotów,Warszawa

430 000 zł44 m² 9 773 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Polecamy! Przedstawiamy Państwu mieszkanie na atrakcyjnym Starym Mokotowie. Bardzo dobre połączenie komunikacyjne z każdą dzielnicą Warszawy, szybki dojazd do Centrum. Zaledwie 5 minut do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowa

Mokotów,Warszawa

468 563 zł61 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

708 000 zł87 m² 8 138 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przestronne mieszkanie na Mokotowie W pełni wyposażona kuchnia z piekarnikiem, indukcyjną płytą grzewczą, wyciągiem, zabudowaną lodówką z zamrażarką i zmywarką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maklakiewicza

Górny Mokotów,Warszawa

2 200 zł70 m² 31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

w2077/duże Mieszkanie 2 pokojowe z osobną,widna kuchnią. Położone na parterze w niskim ,ogrodzonym budynku. Mieszkanie umeblowane. Pokoje - 20 M2 zejście do ogrodu, drugi pokój 25m 2 Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowa

Mokotów,Warszawa

480 684 zł59 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

825 000 zł78 m² 10 577 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszam Państwa na Mokotów - ulica Bukowińska, zespół apartamentowców, mieszkanie na 9 piętrze z pięknym widokiem na Warszawę. Aktualnie po kapitalnym remoncie, zaprojektowane przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cieszyńska

Ksawerów,Warszawa

599 000 zł58 m² 10 328 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie. Bardzo dobry punkt komunikacyjny- zaledwie 100 metrów od stacji metra Wilanowska, 15 minut od centrum miasta. Bliskość Mordoru. 17-piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

3 600 zł95 m² 37,89 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne, przestronne i wygodne mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Bardzo przestrzenny, salon z dużą ilością przeszkleń i widnym aneksem kuchennym 50 m2, drugi pokój 14 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 790 zł53 m² 52,64 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 53m2- położone na górnym Mokotowie u zbiegu Al. Wilanowskiej, puławskiej i Al. Niepodległości. 150m do stacji Metra Wilanowska, przystanki autobusowe, polski- bus, tramwaje, dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 999 zł57 m² 52,61 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowocześnie urządzony, sześćdziesięcio metrowy apartament zlokalizowany na Mokotowie przy ulicy Bukowińskiej. Apartament jest jasny, cichy i przestronny. Kompletnie umeblowany i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

430 000 zł45 m² 9 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Proponujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m 2 w kamienicy z 1955 roku położonej w samym sercu Starego Mokotowa - metro Racławicka w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odolańska

Mokotów,Warszawa

4 600 zł72 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3-pokoowe, pow. 70 m2 - Prywatny parking! Z ogródkiem! - Luksusowe! po remoncie - Metro Racławicka, stary Mokotów Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 72 m2, w kamienicy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 000 zł36 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zadbane 2 pokoje z aneksem kuchennym, łazienką z wanną o pow. 36m2 przy ul. Bytnara na Mokotowie - 10 minut pieszo do Metra Wierzbno lub Racławicka, blisko do Centrum Biznesowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

530 000 zł50 m² 10 707,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja na pograniczu Starego Mokotowa i Śródmieścia w sąsiedztwie Pl. Unii Lubelskiej. Lokal o pow. 50 m2 na którą składa się pokój dzienny z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

4 700 zł87 m² 54,02 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament na osiedlu Eko Park. Mieszkanie jest wykonane z najwyższej jakości materiałów w oparciu o projekt architekta wnętrz. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

920 000 zł68 m² 13 529,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Luksusowo wyposażony apartament w kameralnej, willowej inwestycji Ogrody Potoki realizowanej przez Rogowski Development, w odległości 1000m od stacji metra Wilanowska. Każda willa posiada jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Górny Mokotów,Warszawa

619 000 zł56 m² 10 956 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie po generalnym remoncie w kamienicy przy metrze Wilanowska. Mieszkanie składa się z: - pokój dzienny z aneksem kuchennym (widok na ul. Puławską, strona wschodnia), 20.15m2 - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Melomanów

Mokotów,Warszawa

3 800 zł80 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia funkcjonalne, duże 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Melomanów. Dojazd do centrum komunikacją miejska zajmuje 15 minut. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, umeblowane i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pejzażowa

Górny Mokotów,Warszawa

552 000 zł49 m² 11 265 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam Państwa na Mokotów - stacja Metro Wilanowska Nowa oferta to: oryginalny, nietuzinkowy, nowoczesny, elegancki, dwupokojowy apartament, zlokalizowany w zespole apartamentowców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mozarta

Mokotów,Warszawa

2 800 zł58 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia - pow. 58 m2 - Piękny widok na zieleń. Plac zabaw - Mokotów, metro Służew, dolinka Służewiecka Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

3 990 zł107 m² 37,29 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piekne mieszkanie wykończone i umeblowane w najwyższym standardzie. Przestronny salon z wyjściem na taras, 2 sypialnie, łazienka, garderoba. miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 700 zł56 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje, 56 m2 - Przytulne, zadbane i funkcjonalne - Idealne dla pary/rodziny - Metro Wilanowska / Bukowińska / Pejzażowa / Cieszyńska Do wynajęcia dwupokojowe, słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

2 550 zł40 m² 63,75 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jeśli szukają Państwo dwupokojowego mieszkania w biurowej części Mokotowa - ta oferta spełni Państwa oczekiwania. Komfortowe, wykończone i wyposażone w nowe urządzenia i meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

789 087 zł89 m² 8 833,39 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny apartament o powierzchni 89,33 m2 w kameralnym budynku apartamentowym w świetnej lokalizacji przy ul. Bukowińskiej. Mamy przyjemność zaoferować Państwu ten komfortowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 55 m2 usytuowane na Mokotowie przy ulicy Biały Kamień. Bardzo prestiżowa lokalizacja osiedle Eko-Park. Mieszkanie składa się z dwóch.