dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

625 000 zł64 m² 9 743 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie w znakomitym punkcie, na Górnym Mokotowie w wysokim bloku wybudowanym w 1970 roku w technologii rama h, usytuowanym 10 minut piechotą od stacji metra Racławicka. Największym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne mieszkanie na Sadybie, 58m z 14m tarasem. Ciche i słoneczne usytuowane na 4 ostatnim piętrze na strzeżonym, zamkniętym osiedlu Budimexu. Okna wychodzą na korony drzew. Nowe budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

3 100 zł85 m² 36 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w nowym apartamentowcu z 2010 roku z komórką lokatorską garażem ( garaż płatny dodatkowo 200 pln ).Trzy osobne pokoje z oddzielną, widną kuchnią. Osobno łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

3 700 zł68 m² 54,41 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia w pełni wyposażony wygodny, nowoczesny i jasny apartament, w prestiżowej lokalizacji, na zamkniętym osiedlu z całodobową ochroną. Dobra komunikacja, bliskość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

4 000 zł47 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ekskluzywny apartament w samym sercu starego Mokotowa przy ulicy Kazimierzowskiej 46/48 w budynku Klimt House. Mieszkanie ma 47m i jest na piątym - przedostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

478 331 zł59 m² 8 050 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z gwarancją bezpieczeństwa Bez Prowizji, bez Podatku pcc. Dane nieruchomości: miejscowość: warszawa Dzielnica: mokotów Numer mieszkania: a.2.6.05 Metraż: 59,42 m2 Piętro: 1/7 Liczba pokoi: 3 Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chocimska

Stary Mokotów,Warszawa

790 000 zł44 m² 17 808,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowy apartament (44,36 m 2 ) na Starym Mokotowie, ul. Chocimska. Apartament świeżo wykończony (kilka miesięcy temu) i niezamieszkany. Zaprojektowany według projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Goplańska

Mokotów,Warszawa

7 500 zł100 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Witam Serdecznie. Oferuję Apartament o wysokim standardzie, robiony pod siebie,a nie pod wynajem w nowoczesnym budynku w której jest tylko 8 mieszkań. Do apartamentu przynależą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowe, przestronne studio w prestiżowym apartamentowcu na Starym Mokotowie przy ul. Łowickiej. Okna mieszkania wychodzą na południowy-zachód. Całe wnętrze jest nowoczesne, funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowosielecka

Sielce,Warszawa

2 000 zł33 m² 61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękna, słoneczna i przestronna kawalerka na dolnym Mokotowie z dużą kuchnią i łazienką. Pokój wyposażony w dużą rozkładaną kanapę narożną, szafę, stolik kawowy, fotele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Belgijska

Mokotów,Warszawa

975 000 zł80 m² 12 264,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Poszukujesz mieszkania W centrum - to nieruchomość dla ciebie Mieszkanie na sprzedaż ul. Belgijska. Oferta przedstawia wizualizacje kuchni z salonem i łazienki. Jeśli poszukujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chełmska

Dolny Mokotów,Warszawa

579 000 zł58 m² 9 983 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Dwustronne mieszkanie na 2 piętrze (winda), w budynku z 2007 roku na Chełmskiej 9. Osiedle zamknięte, chronione, domofon, winda, wewnętrzne patio. Na dziedzińcu dwa place zabaw dla dzieci,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Augustówka

Mokotów,Warszawa

328 860 zł41 m² 8 098 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowe mieszkania na Mokotowie, zaledwie 1,5 km czyli 4 min jazdy od centrum handlowego Sadyba Best Mall oraz 4 min od Pałacu w Wilanowie. Do Jeziorka Czerniakowskiego tylko 1 km a do ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

2 950 zł42 m² 70,24 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Śliczny nowy apartament w nowym budynku na Mokotowie. Wysoki standard wykończenia. Jasne i przytulne wnętrze znajduje się przy ulicy Konstruktorskiej. Idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

622 720 zł78 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Atrakcyjne mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy skrzyżowaniu ul. Cybernetyki i Obrzeżnej. Oferowane mieszkanie składa się z: - salonu połączonego z aneksem kuchennym; - komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe, nowocześnie urządzone mieszkanie przy Al. Niepodległości na Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze. Mieszkanie jest świeżo po remoncie. Do lokalu przynależy duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Steinhausa

Mokotów,Warszawa

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w nowszym bloku z garażem ( garaż nieobowiązkowy płatny dodatkowo z 200 pln ) zlokalizowane na ul. Steinhausa blisko Al. Wilanowskiej. Garaż naziemny, zamykany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniardwy

Mokotów,Warszawa

279 000 zł32 m² 8 611 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Oferujemy mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji- mokotów, w pobliżu Galerii Mokotów i zagłębia biurowego a także wielu uczelni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Śniardwy

Mokotów,Warszawa

279 000 zł32 m² 8 611 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

445 000 zł52 m² 8 513,49 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Trzypokojowe mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym w znakomitej lokalizacji tuż przy skrzyżowaniu al. Wilanowskiej z ul. Jacka Kaczmarskiego. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niewielka

Siekierki,Warszawa

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem, warszawa, mokotów, siekierki, 2 pokoje 48m2, usytuowane na parterze w budynku 4-piętrowym wybudowanym w roku 2000. Cena wynajmu wynosi 2.100 zł. Oferujemy 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

2 750 zł54 m² 50,93 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie ciche,słoneczne z widokiem na zieleń ( od strony południowej ) w strzeżonym apartamentowcu Apartamenty przy Królikarni- w budynku jest basen i siłownia dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pory

Stegny,Warszawa

639 900 zł69 m² 9 240,43 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Bardzo ładne, duże ustawne mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Lokal usytuowany na 5 piętrze w 12 piętrowym budynku z 2003 r.Teren zamknięty z ochroną i monitoringiem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe kompletnie wykończone, nowoczesne i przytulne mieszkanie, na piątym piętrze w dziewięciopiętrowym apartamentowcu w Warszawie na Mokotowie przy ul. Cybernetyki 2. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

700 000 zł68 m² 10 294,10 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Piękne studio ( jednopokojowe z aneksem kuchennym ) na 14 piętrze, przestronne, bardzo widne - okno na cała ścianę, od podłogi do sufitu: - duży wygodny hall z wielką szafą, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy dwupokojowy, nowocześnie urządzony apartament na Mokotowie przy ul. Woronicza. Osiedle Qbik, zamknięte z recepcją, całodobową ochroną i monitoringiem. Do dyspozycji mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

735 000 zł75 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Idealny apartament dla rodziny z jednym lub dwójką dzieci na osiedlu "mozaika Mokotów" Layetana. Wykończony w wysokim standardzie. Mieszkanie wykończone z dbałością o jakość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

1 090 000 zł92 m² 11 899,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Wyjątkowy apartament o powierzchni 91,6m2 przy ul. Rajskiej na Mokotowie. Apartament usytuowany jest na siódmym, ostatnim piętrze nowoczesnego apartamentowca. Składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Bukowińskiej. Rezydencja Pod Orłem. Blisko: metro Wilanowska. Mieszkanie w pełni urządzone i umeblowane, do zamieszkania od zaraz. 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

500 000 zł64 m² 7 751,94 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Czteropokojowe mieszkanie ( plan przy zdjęciach ), w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym z ładnym widokiem na panoramę Warszawy. Mieszkanie z dużym potencjałem, przestronne. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Do Fortu

Mokotów,Warszawa

4 000 zł77 m² 51,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Luksusowy apartament na mokotowskiej Marinie przy ul. Racławickiej, otoczony zielenią, w oazie spokoju i intymności. 3 pokoje w 77 m2, olbrzymi taras, oddzielna w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w nowym bloku z 2014 roku na ul. Św. Bonifacego na Sadybie. Dwa pokoje, kuchnia otwarta na salon plus sypialnia plus łazienka z wc. Mieszkanie umeblowane z lodówką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szaramowicza

Mokotów,Warszawa

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ładne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w okolicy Galerii Mokotów. Cicha okolica, na ulicy znajduję się przedszkole, szpital, kameralna restauracja. Wystrój- polska klasyka, przeważa drewno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

6 750 zł145 m² 47 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowy apartament na Mokotowie przy ul Wielickiej w Warszawie. Prestiżowe osiedle "przy Królikarni" położone jest w pięknej części Górnego Mokotowa u zbiegu alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grupy AK Północ

Mokotów,Warszawa

3 600 zł82 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie: parkiet dębowy, granitowe blaty, gresy, drewniana kuchnia, szafy przesuwne, alarm, rolety antywłamaniowe na zamkniętym osiedlu strzeżonym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cypryjska

Stegny,Warszawa

8 000 zł200 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia apartament położony w kameralnym budynku na Stegnach z całodobową ochroną, w hallu budynku- portiernia. Mieszkanie o pow. 200 m2- składa się z 4 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

700 000 zł68 m² 10 294,10 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

"Rezydencja pod Orłem" Do sprzedaży piękne, przestronne studio na 14 piętrze! Mieszkanie przestronne, bardzo widne - okno na całą ścianę, od podłogi do sufitu. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

674 016 zł70 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Gotowy do odbioru Apartament 3-pokojowy o pow. 70 m2, usytuowany na V piętrze. W ofercie posiadamy mieszkania o pow. od 28 m2 do 158 m2. Świetna komunikacja do śródmieścia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wielicka

Ksawerów,Warszawa

2 499 zł47 m² 53,17 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za kontakt: +48 730.912.312. Ładne, w nowoczesnym apartamentowcu 2 pok. 46,5m2 na Mokotowie przy stacji metra Wilanowska (do metra 5min. spacerem, do tramwaju 3 min.). Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 52 m2 położone przy Placu Unii Lubelskiej na Starym Mokotowie. W skład mieszkania wchodzi: salon, półotwarta kuchnia, sypialnia oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bełdan

Mokotów,Warszawa

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponuję trzypokojowe ( 48 m2 ) , rozkładowe mieszkanie na zielonym Służewcu .Składającego się z jasnego salonu z wyjściem na balkon, dwóch sypialni łazienki ,oraz jasnej widnej kuchni.