dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stegny

Stegny,Warszawa

340 000 zł43 m² 7 906,98 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone na 4 piętrze budynku w dzielnicy Mokotów (stegny). Lokal o całkowitej powierzchni ok 43m2 składa się z: dwóch osobnych pokoi (16m2 i 9 m2), widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pejzażowa

Górny Mokotów,Warszawa

2 000 zł35 m² 57 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne mieszkanie w budynku z 2005 r przy ul. Pejzażowej. Zaletą mieszkania jest położenie przy stacji metra Wilanowska. Mieszkanie o powierzchni 35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Świetne, w pełni umeblowane i wyposażone, bardzo jasne mieszkanie dwupokojowe w cichej, spokojnej i zielonej okolicy, bardzo blisko metra Racławicka. Mieszkanie do wynajęcia od 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Górny Mokotów,Warszawa

3 000 zł58 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie w sercu Mokotowa, na osiedlu Ekopark, inwestycja Suita. Wysoki standard wykończenia. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane. Salon: duża, rozkładana kanapa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

779 890 zł82 m² 9 490,02 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Expander Advisors Sp. z o.o - niezależne biuro sprzedaży mieszkań z rynku pierwotnego. Prezentuje Państwu prestiżowy, projekt który został zrealizowany z myślą o tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

695 000 zł58 m² 11 982,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowoczesny, luksusowy i niezwykle dbale i gustownie wykończony apartament 58 m2 w nowym apartamentowcu na Mokotowie - ulica Woronicza - 5 minut od Galerii Mokotów. Apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potoki

Mokotów,Warszawa

879 630 zł81 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Niezaprzeczalnym atutem mieszkań jest ich kameralny charakter - każdy budynek to jedno wejście, jedna klatka schodowa i trzy lub maksymalnie cztery mieszkania na piętrze. Obszerne pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olimpijska

Wyględów,Warszawa

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam atrakcyjne, 2-pokojowe, umeblowane mieszkanie składające się z pokoju dziennego z jadalną, jednej sypialni, kuchni, holu i łazienki, usytuowane w kameralnym 6-lokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Śniardwy

Mokotów,Warszawa

285 000 zł32 m² 8 796 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Oferujemy mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji- mokotów, w pobliżu Galerii Mokotów i zagłębia biurowego a także wielu uczelni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potoki

Mokotów,Warszawa

1 392 500 zł130 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmska

Sadyba,Warszawa

4 000 zł75 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Fantastyczne mieszkanie na Mokotowie, w prestiżowej lokalizacji przy Łazienkach Królewskich. Dobry punkt komunikacyjny, świetny standard oraz układ i własny ogródek to główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

739 000 zł73 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Jeśli poszukujesz wyjątkowego mieszkania niedaleko Centrum Warszawy i zależy Ci na kameralności, niskich kosztach i komforcie - ta propozycja jest dla Ciebie. W skrócie: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, al. Wilanowska

Dolny Mokotów,Warszawa

2 800 zł51 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super atrakcyjne 2-pokoje, na parterze z ogródkiem 20 m2, wychodzącym na podwórko w apartamentowcu przy Al.Wilanowskiej. Bardzo dobra lokalizacja ,dobra komunikacja- trzy przystanki autobusowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potoki

Mokotów,Warszawa

845 500 zł74 m² 11 399,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bergamotki

Mokotów,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Fantastyczne mieszkanie na Mokotowie, w świetnej lokalizacji obok Metra Wilanowska. Dobry punkt komunikacyjny, wspaniała zielona okolica, miejsce parkingowe oraz balkon to główne atuty mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

3 200 zł58 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie do wynajmu na Mokotowie. Świetna lokalizacja, metro, tramwaj, pełna infrastruktura wokół: sklepy, restauracje, szkoły etc. Osiedle o podwyższonym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

610 000 zł67 m² 9 104,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze czteropiętrowego budynku na ulicy Madalińskiego. Mieszkanie w swojej pierwotnej wersji było czteropokojowe, obecnie składa się z dwóch dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powsińska

Mokotów,Warszawa

2 400 zł54 m² 44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Cena 2400 pln zawiera wliczony czynsz administracyjny / Dwa pokoje z aneksem kuchennym z loggią, łazienką i korytarzem o łącznej pow. 54m2 przy ul. Powsińskiej na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wynalazek

Służewiec,Warszawa

874 000 zł72 m² 12 139 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedaży nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 72 m2, położone na 2 piętrze w 6- piętrowym apartamentowcu Luxor Residences przy ul. Wynalazek. Składa się z kuchni połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 172 570 zł156 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

498 000 zł66 m² 7 545 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio! Nowe Mieszkanie 3 pokoje idealne dla Rodziny Lokalizacja Doskonała Komunikacja: w pobliżu 2 stacje metra: 1) metro służew 2) metro wilanowska oraz liczne autobusy Blisko Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Granitowa

Służewiec,Warszawa

2 600 zł37 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartamentowiec firmy Ronson Development z roku 2008 roku, obiekt monitorowany i chroniony całą dobę. 2 pokojowe mieszkanie 37m2 znajduje się przy ul. Granitowej. Jest w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

682 250 zł61 m² 11 189,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miączyńska

Górny Mokotów,Warszawa

2 500 zł35 m² 71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

do wynajęcia mieszkania zlokalizowane w kameralnym 6 lokalowym budynku w willowej części Górnego Mokotowa, przy ul. Miączyńskiej. Mieszkanie ma powierzchnię 35 m, składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potoki

Mokotów,Warszawa

2 310 850 zł204 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

2 500 zł55 m² 45 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie na warszawskiej Sadybie. Mieszkanie składa się z: - pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz z wyjściem na loggie, - sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Dolny Mokotów,Warszawa

2 500 zł52 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam przestronny, klasyczny, ładnie urządzony apartament przy ul. Bobrowieckiej. Apartament 52 m umeblowany, + zielony taras20 m2z piękną roślinnością (róże, wiśnia, sosna karłowata,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piekałkiewicza

Mokotów,Warszawa

1 800 zł54 m² 33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na ul. Piekałkiewicza blisko skrzyżowania ul. Witosa i ul. Czerniakowskiej. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe zewnętrzne w cenie najmu. Dwa osobne pokoje z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okrężna

Sadyba,Warszawa

2 500 zł91 m² 27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Cena 2500 pln zawiera wliczony czynsz administracyjny / Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 91m2 składa się z salonu połączonego z widną kuchnią, tarasu, sypialni, łazienki z wanną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potoki

Mokotów,Warszawa

1 221 400 zł114 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

509 000 zł55 m² 9 254,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone na parterze apartamentowca w dzielnicy Mokotów (osiedle Bartycka). Lokal o całkowitej powierzchni ok 55 m2 składa się z: salonu z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

3 200 zł58 m² 55 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od 1 stycznia 2019, bardzo ładnew Warszawie - Mokotów / Sadyba Budynek z 2013 roku, 2 windy w budynku, monitoring. Rozmiar: 58m2 Duży salon z bardzo ładną otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miączyńska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: mieszkanie ma 35 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki z prysznicem. Posiada również duży taras. Standard: miejsce idealne dla młodej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

720 000 zł62 m² 11 701,60 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

[Tylko w naszym biurze] Do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie z ogromnymi 6-metrowymi oknami oraz klubem fitness na terenie osiedla. Rozkład: mieszkanie o powierzchni 61,53m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w biurowym centrum Mokotowa. Bardzo dobra komunikacja z lotniskiem Chopina, galerią Mokotów itp. Lokal składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - 2 sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Sikorskiego

Stegny,Warszawa

4 000 zł94 m² 42,78 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Fantastyczne mieszkanie na Mokotowie, w świetnej lokalizacji obok ośrodka Stegny Warszawa. Dobry punkt komunikacyjny, świetny standard oraz układ i balkon to główne atuty mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyględowska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł49 m² 65,31 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Fantastyczne mieszkanie na Mokotowie, w dobrej lokalizacji w pobliżu przystanków tramwajowych. Świetny standard oraz układ i duży ogródek to główne atuty mieszkania. Dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 197 980 zł80 m² 15 050 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Luksusowy apartament 2-pokojowy o pow. 80 m2 w prestiżowej lokalizacji. Inwestycja zrealizowana i oddana do użytkowania na Mokotowie. Rezydencja zlokalizowana jest przy ul. Puławskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

2 900 zł39 m² 74,36 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulny apartament na Mokotowie, przy ulicy Gen. Władysława Sikorskiego, w świetnej lokalizacji w pobliżu przystanków autobusowych oraz Metra Wilanowska. Świetny standard oraz układ, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potoki

Mokotów,Warszawa

2 315 250 zł205 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

3 900 zł85 m² 45,88 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Dom z 1936 r. z cegły, położony jest przy ul. Puławskiej (cofnięty od ulicy), pomiędzy Różaną a Dąbrowskiego. Mieszkanie na II piętrze w budynku 5 kondygnacyjnym z windą.