dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 133 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 133 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje, 40m, bukowińska, od 1 lutego Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie. Składa się z pokoju połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia słoneczne i nowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, umeblowane i wyposażone. Doskonała lokalizacja, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kulskiego

Górny Mokotów,Warszawa

1 890 000 zł122 m² 15 492 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta specjalna Zapraszam Państwa do pięknego miejsca na Mokotowie. Apartament usytuowany w kompleksie apartamentowców na terenie Eko Parku, powstał w 2007 roku pomiędzy ul Żwirki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Granitowa

Mokotów,Warszawa

2 600 zł37 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartamentowiec firmy Ronson Development z roku 2008 roku, obiekt monitorowany i chroniony całą dobę. 2 pokojowe mieszkanie 37m2 znajduje się przy ul. Granitowej. Jest w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

2 500 zł52 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam przestronny, klasyczny, ładnie urządzony apartament przy ul. Bobrowieckiej. Apartament 52 m umeblowany, + zielony taras20 m2z piękną roślinnością (róże, wiśnia, sosna karłowata,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdrowa

Mokotów,Warszawa

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowe dwa pokoje w wysokim standardzie, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, balkon, wyposażone w niezbędne sprzęty agd (lodówko-zamrażarka, pralka), nieumeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie w wysokim standardzie: naturalny kamień, parkiet, gres. Mieszkanie położone na osiedlu Eko Park, w niedalekim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

1 950 zł26 m² 73,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Super kawalerka przy Racławickiej. Widok z mieszkania na ogródki działkowe. Lokal odświeżony (malowanie). Mieszkanie składa się z: - dużej oddzielnej widnej kuchni - salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

879 000 zł86 m² 10 220,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Apartament 86m2 + 10m2 balkonu kameralna niska zabudowa gotowe do odbioru Przestronny trzypokojowy apartament w nowo powstającej inwestycji na Mokotowie. Do dyspozycji mieszkańca mamy salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

2 600 zł62 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu przy Królikarni. Osiedle chronione, budynek z recepcją. Mieszkanie w pełni umeblowane. Salon połączony z kuchnią w pełni umeblowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 933 000 zł136 m² 14 213,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Apartament 130m2 + 22m2 balkonu kameralna niska zabudowa Przestronny pięciopokojowy apartament w nowo powstającej inwestycji na Mokotowie. Do dyspozycji mieszkańca mamy salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz atrakcyjne 2-pokoje -52 m2, na parterze z ogródkiem -20 m2, wychodzącym na podwórko w apartamentowcu przy Al. Wilanowskiej. Bardzo dobra lokalizacja. Dobra komunikacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Okrężna

Sadyba,Warszawa

5 500 zł107 m² 51,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 107-metrowy lokal biurowy zlokalizowany w eleganckim budynku , w cichej i zielonej okolicy na Mokotowie (sadyba) blisko jeziorka czerniakowskiego. Parter - idealny na biuro! Duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Górny Mokotów,Warszawa

3 200 zł48 m² 67 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, wykończone w wysokim standardzie dwupokojowe mieszkanie (48 m2) na Mokotowie w prestiżowej inwestycji Vista Mokotów czeka na swojego pierwszego najemcę. Mieszkanie jest na 4 piętrze 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

459 000 zł47 m² 9 763,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Jeśli poszukujesz wyjątkowego mieszkania niedaleko Centrum Warszawy i zależy Ci na kameralności, niskich kosztach i komforcie - ta propozycja jest dla Ciebie. W skrócie: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

529 000 zł53 m² 9 977,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Jeśli poszukujesz wyjątkowego mieszkania niedaleko Centrum Warszawy i zależy Ci na kameralności, niskich kosztach i komforcie - ta propozycja jest dla Ciebie W skrócie: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Sobieskiego

Dolny Mokotów,Warszawa

3 300 zł80 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Słoneczne, przestronne mieszkanie, na 3 pietrze w 6 piętrowym budynku. 3 duże pokoje 23mkw, 16mkw, 14mkw. Do każdego osobne wejście. Pokoje bez mebli. Podłoga parkiet. Kuchnia zabudowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

250 000 zł27 m² 9 259,26 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Rozkładowa Kawalerka przy ulicy Św. Bonifacego tuż na tyłach Sadyba Best Mall. Idealne na początek lub jako inwestycja pod wynajem, mieszkanie do remontu z dużym potencjałem aranżacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modzelewskiego

Górny Mokotów,Warszawa

1 850 zł31 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie z widną, osobną kuchnią w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Modzelewskiego( obecnie Kaczmarskiego). Mieszkanie znajduje się w odległości 500 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Sewastopolska

Mokotów,Warszawa

444 900 zł64 m² 6 951,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania nietuzinkowe, przestronne, widne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2, usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z wielkiej płyty. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

789 000 zł66 m² 11 954,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowe budownictwo. Doskonała lokalizacja. W pobliżu Galeria Mokotów, rozkładowe 3 pokoje na terenie inwestycji liczne restauracje. Apartament wykończony i gotowy do zamieszkania już we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lewicka

Górny Mokotów,Warszawa

599 000 zł67 m² 8 940 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie pierwotnie czteropokojowe, obecnie składające się z z dwóch dużych pomieszczeń (salon 25 metrów oraz sypialnia 20 metrów) oraz dużej, oddzielnej kuchni (15 metrów), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

508 000 zł40 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowy, z kuchnią, łazienką i balkonem (wychodzącym na ul. Czerską) po generalnym remoncie w 2010 roku, wykończony w wysokim standardzie - dla siebie. III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

823 284 zł76 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Prezentuję Państwu 3 pokojowe mieszkanie w kameralnym dwupiętrowym budynku na Mokotowie w inwestycji "ogrody Potoki II" Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze. Na każdym piętrze trzy lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

619 000 zł51 m² 12 137 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu , 51m2 kw, przy ul. Bukowińskiej. Mieszkanie składa się z: - 2 pokoi: 21 i 14 mkw, - kuchni 7m2, - łazienki 4m2, - korytarza 5m2, - loggii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

640 700 zł60 m² 10 590,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament - trzy pokoje zakup bez dodatkowych opłat Zamieszkaj na Mokotowie: - wysoki standard inwestycji - Drewniane panoramiczne okna - Wysokość pomieszczeń 2,75 m - Tylko cztery lokale na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

499 000 zł70 m² 7 179,86 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament położony na 3 piętrze budynku z 2000r. (z cegły) w dzielnicy Mokotów- sadyba przy ul Bonifacego. Lokal o całkowitej powierzchni użytkowej 69,5m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Magazynowa

Mokotów,Warszawa

3 500 zł73 m² 47,95 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz trzech ustawnych pokoi w nowym budownictwie na Mokotowie ta oferta jest dla Ciebie. Wysokie, przestronne z bardzo wygodnym układem mieszkanie mieści się przy ulicy Magazynowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

2 250 zł40 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyposażenie. Pokój z aneksem (meble kuchenne ikea fornir dębowy, zmywarka, lodówka z zamrażarką, płyta grzewcza) : sofa rozkładana, stół z krzesłami Sypialnia: duża szafa wnękowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

500 000 zł48 m² 10 417 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia bez prowizji! Nowe mieszkanie wysoki standard - idealne na start lub na wynajem Rozkład oferowanego lokalu: pokój dzienny + aneks kuchenny 22 m2 Pokój 13,60 m2 Łazienka 4,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Limanowskiego

Sadyba,Warszawa

540 000 zł57 m² 9 424,08 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Jeśli szukasz przestronnego 2-pokojowego mieszkania w Warszawskiej dzielnicy - Sadyba, w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym - to oferta właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rajska

Górny Mokotów,Warszawa

5 000 zł85 m² 59 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament na Mokotowie w Warszawie "osiedle Marina" ul. Rajska. 85 m2. Wykończone bardzo starannie z najwyższej jakości materiałów, sprzęt agd Siemensa, kuchnia kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

2 900 zł60 m² 48 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3 pokoje o powierzchni 60 m2 na nowoczesnym osiedlu z 2018 roku, nowe agd, nowe meble, miejsce postojowe w garażu podziemnym, balkon. Mieszkanie jeszcze nie zamieszkiwane, wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Huculska

Mokotów,Warszawa

3 001 350 zł182 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ten 5-pokojowy apartament o powierzchni całkowitej 181,9 m2, na które składają się obszerny salon z aneksem kuchennym, z wyjściem na obszerny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

339 000 zł28 m² 12 107,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze budynku z windą w dzielnicy Mokotów. Lokal o całkowitej powierzchni 28m2 składa się z: salonu z wyjściem na balkon ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

2 850 zł52 m² 54,81 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dwie sypialnie, salon oddzielnie, łazienka, korytarz. Telewizja, internet. Wszędzie blisko. Gorąco polecam! Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2 pok. mieszkanie 40m2 w nowym osiedlu Mokotowa - Cybernetyki 2 przy samym Mordorze i Galerii Mokotów. Mieszkanie z 2018 r., ciche na VI piętrze - jasne (budynek z dala od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kielecka

Mokotów,Warszawa

472 000 zł40 m² 11 949,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Do sprzedania nietuzinkowe, przestronne, widne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39.5 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku z cegły. W budynku wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Madalińskiego

Górny Mokotów,Warszawa

889 000 zł111 m² 8 009,01 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Interesująca oferta W bardzo dobrej lokalizacji na mokotowie przy ul. Madalińskiego. Funkcjonalne, rozkładowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 111 m2, znajdujące się na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bytnara Rudego

Mokotów,Warszawa

370 000 zł36 m² 10 277,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na wysokim parterze i składa się z przedpokoju, łazienki, przestronnego i widnego pokoju z aneksem kuchennym oraz sypialni. Parter w tym bloku charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Garażowa

Mokotów,Warszawa

3 300 zł52 m² 63,46 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy mieszkanie z genialnym układem o pow. 52 m2 na ostatnim piętrze w 8-piętrowym apartamentowcu na warszawskim Mokotowie z 2016 roku budownictwa, w bardzo wygodnej.