dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 133 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 133 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

585 000 zł59 m² 9 982,94 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszam na prezentacje ,dwupokojowego apartamentu na warszawskim Mokotowie w prestiżowym osiedlu concepthouse. Nieruchomość Dwupokojowy apartament składa się z : - jasnego , przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malawskiego

Mokotów,Warszawa

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na ul. Malawskiego , blisko ul. Woronicza. Dwa osobne pokoje ( do salonu nie ma drzwi ) z osobną, widną kuchnią. Z salonu wejście do kolejnego widnego pomieszczenia , do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Dolny Mokotów,Warszawa

3 800 zł78 m² 49 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ciche, słoneczne i ciepłe mieszkanie w nowym kompleksie strzeżonym. Świeżo po remoncie. Kompletnie wyposażone, wykończone w wysokim standardzie. Podłogi: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tagore

Mokotów,Warszawa

1 700 zł33 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie zlokalizowane na Starym Mokotowie na ul. Tagore. Pokój z osobną, windą kuchnią. Kuchnia umeblowana z lodówką, kuchenką, pralką i zmywarką. Pokój pusty. W przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

2 650 zł40 m² 66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W/4355 Całkowicie wyposażone w wysokim standardzie mieszkanie w centrum biznesu na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Strzeżone osiedle, wejścia zabezpieczone chipami. 5 min spacerem od Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

1 105 000 zł102 m² 10 833 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Bardzo ładne, ciche i przestrzenne mieszkanie 102 m2 na osiedlu woronicza park, na 11 piętrze z unikatowymi widokami na całą panoramę Warszawy otoczone wyłącznie loggiami o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

380 000 zł36 m² 10 555,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Warszawa Mokotów ul. Racławicka, 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2, po generalnym remoncie do własnej aranżacji. Mieszkanie idealne na wynajem, na potrzeby małej firmy lub małej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 048 512 zł122 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Termin realizacji: IV kw. 2017r. Opis: - nowoczesna architektura i elegancka forma, - bezpośrednia okolica Łazienek Królewskich, parku Akcji "burza" i Kopca Powstania Warszawskiego, - sadyba Best.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

885 000 zł86 m² 10 338,80 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Czteropokojowe, wykończone w wysokim standardzie, gotowe do wprowadzenia mieszkanie z garażem podziemnym w strzeżonym apartamentowcu z 2009 r. Doskonałe położenie - Służewiec, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Górny Mokotów,Warszawa

3 000 zł45 m² 67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament o powierzchni 45 m2 na Białym Kamieniu na osiedlu Ekopark (apartamentowiec Cameratta). W pełni umeblowany apartament jest po remoncie i składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

815 000 zł94 m² 8 670 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zjawiskowy Apartament z antresola i tarasem Apartament gotowy do odbioru! w wysoki standard doskonałej cenie tylko teraz 8.700zł m2! Doskonały rozklad - możliwość dowolnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pejzażowa

Ksawerów,Warszawa

2 200 zł33 m² 67 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W/4362 Mieszkanie znajduje się w budynku o podwyższonym standardzie (jest bezpłatny basen i fitness dla mieszkańców) w bardzo dobrej lokalizacji tuż nad Skarpą Wiślaną (3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Górny Mokotów,Warszawa

2 300 zł45 m² 51 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Biznesowego Mokotowa, ul. Cybernetyki. Mieszkanie o powierzchni 45 m składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niegocińska

Mokotów,Warszawa

1 700 zł46 m² 37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne cenowo dwupokojowe mieszkanie z oddzielnymi pokojami i oddzielną kuchnią. Ulica Niegocińska blisko Al. Lotników. Mieszkanie odmalowane. Umeblowane i wyposażone z lodówką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Polski Walczącej

Dolny Mokotów,Warszawa

930 000 zł78 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zapraszam Państwa na Dolny Mokotów - świetna lokalizacja - Blisko do Łazienek Królewskich a w okolicach piękne tereny zielone, ścieżki rowerowe idealne trasy na wycieczki nad Wisłę. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

350 000 zł30 m² 11 667 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Rewelacyjne położenie ,5min.do metra Racławicka,kawalerka o powierzchni 30 m2,wnęka przy pokoju dziennym sprawiająca wrażenie oddzielnej sypialni,oddzielna kuchnia,łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 700 zł46 m² 59 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowe mieszkanie w nowym bloku na ul. Obrzeżnej z garażem ( w cenie najmu ). Dwa pokoje, kuchnia otwarta na salon + sypialnia + łazienka z wc. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

5 000 zł133 m² 37,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkład: apartament o powierzchni 133,2 m2 składa się z przestronnego salonu połączonego z częścią jadalnianą oraz piękną widną kuchnią, dwóch sypialni, łazienki (wanna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Modzelewskiego

Górny Mokotów,Warszawa

4 450 zł80 m² 56 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe (rok budowy 2013), słoneczne (okna na południowy zachód), ciche, nowocześnie i w bardzo wysokim standardzie wykończone, umeblowane i kompletnie wyposażone. Kuchnia półotwarta, salon +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

3 700 zł65 m² 57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe 3 pokojowe mieszkanie , 3 niezależne zamykane pokojowe ( klucz ) , oddzielna kuchnia, łazienka z prysznicem i toaletą , toaleta. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i umeblowane (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

4 700 zł111 m² 42,34 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Prezentujemy na wynajem funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie wykończone w luksusowym standardzie, w doskonałej lokalizacji na strzeżonym osiedlu Marina Mokotów na Mokotowie. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Górny Mokotów,Warszawa

3 200 zł48 m² 67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia Atrakcyjny Apartament w prestiżowej inwestycji galeria top park przy ul. Obrzeżnej. Mieszkanie o powierzchni 48 m2, składa się z salonu, aneksu kuchennego, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiśniowa

Mokotów,Warszawa

520 000 zł39 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Opis Ten dizajnerski luksusowy apartament znajduje w kamienicy w pobliżu sgh (stacja Metra Pole Mokotowskie). Wspaniały punkt komunikacyjny: metro, tramwaje, autobusy. Wszędzie blisko! Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

2 500 zł55 m² 45 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie na warszawskiej Sadybie. Mieszkanie składa się z: - pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz z wyjściem na loggie, - sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Górny Mokotów,Warszawa

2 850 zł52 m² 55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia elegancki, nowoczesny apartament apartament o powierzchni 52 m przy ul Obrzeżnej.położony w zamkniętym, całodobowo strzeżonym osiedlu HUBERTUS Apartament składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Merliniego

Górny Mokotów,Warszawa

7 500 zł113 m² 66 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament dla pierwszego Najemcy! Nowoczesny, luksusowy apartament w nowej inwestycji villa classica - na górnym Mokotowie k/ pływalni Warszawianka ul. Merliniego. Salon -zabudowa meblowa stała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkład: mieszkanie o powierzchni 80 m2 składa się z 2 sypialni standard: wysoki. Budynek apartamentowy powstał w 2013 roku. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Górny Mokotów,Warszawa

2 500 zł38 m² 66 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w budynku o podwyższonym standardzie z pełną infrastrukturą handlowo-usługową w pobliżu, w bardzo dobrej lokalizacji (3 minuty do stacji Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

315 000 zł36 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Metraż: 36m2 Cena: 315.000 zł Lokalizacja: Okolice Jeziora Czerniakowskiego Jeśli szukasz przytulnego mieszkania z pięknym widokiem na rezerwat przyrody to ta oferta jest dla Ciebie! Do sprzedania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narbutta

Górny Mokotów,Warszawa

6 000 zł93 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament do wynajęcia, zlokalizowany w "rezydencja Narbutta". Cała rezydencja jest monitorowana ( dwie portiernie). Teren zamknięty z wewnętrznym patio. Apartament jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Szwoleżerów

Górny Mokotów,Warszawa

3 455 zł90 m² 38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne dwupoziomowe mieszkanie ujazdów/powiśle/śródmieście ul. Szwoleżerów, obok najpiękniejszego parku stolicy - Łazienek. Spokojna zielona dzielnica ambasad. W niewielkiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

9 500 zł95 m² 100,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament o artystycznym charakterze tuż przy Polach Mokotowskich rozkład: mieszkanie składa się z dużej przestrzeni przeznaczonej do życia podzielonej aneks kuchenny, jadalnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

399 000 zł37 m² 10 668,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie położone na Mokotowie,przy ul. Czerniakowskiej, na 2 piętrze, w budynku z dwoma windami, świeżo po remoncie, wymieniono wszystkie piony wodno-kanalizacyjne i grzejniki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Służew,Warszawa

2 600 zł43 m² 60 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulny i komfortowy dwupokojowy apartament, nowocześnie umeblowany i z pełnym wyposażeniem. Nowe luksusowe osiedle, przy ulicy Cybernetyki, położone w biznesowym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

3 100 zł47 m² 66 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie na Starym Mokotowie, ul. Wiktorska! Mieszkanie jest nowocześnie urządzone, 2 pokoje, 47m2. Bardzo dobra lokalizacja - 3 minuty od metra Racławicka, dobry dojazd do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tawerny

Mokotów,Warszawa

8 000 zł160 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Wyjątkowy wykończony w wysokim standardzie apartament położony wśród zieleni na osiedlu Marina Mokotów. Posiada przestronny salon z jadalnią, ogród zimowy, taras. 3 sypialnie , główna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

765 000 zł64 m² 11 953,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przestronnne i jasne mieszkanie przy zbiegu ulic Puławskiej i al. Wilanowskiej. Budynek przy ulicy Pulawskiej, ale okna i balkon mieszkania umiejscowione z drugiej strony, przez co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gierymskiego

Mokotów,Warszawa

425 000 zł47 m² 9 042,55 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Negrin ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie o pow. 47m2 na Dolnym Mokotowie przy ul. Aleksandra Gierymskiego. Mieszkanie wyremontowane. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

380 828 zł39 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchoości premium Negrin ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w inwestycji Krzemowe Osiede przy ul. Cybernetyki. Stan deweloperski. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38,86m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy metrze Wilanowska. Dwa pokoje, sypialnia i pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym. Łazienka z prysznicem. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czerska

Dolny Mokotów,Warszawa

2 700 zł64 m² 42 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe (62 m kw.) z oddzielną kuchnią, garderobą i balkonem na strzeżonym, zamkniętym osiedlu przy ul. Czerskiej. Mieszkanie w pełni wyposażone.