dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

8 500 zł168 m² 50,60 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Apartment for rent in wilanów! apartament na wynajem W wilanowie! Elegancki apartament położony w budynku przy ul.Sobieskiego w Wilanowie. Do mieszkania przynależą 2 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

520 000 zł40 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Czy poszukujesz dwupokojowego mieszkania (40 m2) z klimatyzacją w nowym apartamentowcu na Mokotowie, przy ul. Konstruktorskiej w Warszawie. Mieszkanie jest urządzone w neoklasycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nicejska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł60 m² 42 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie zlokalizowane na Stegnach na ul. Nicejskiej bliżej ul. Śródziemnomorskiej. Trzy osobne pokoje z osobną, widną kuchnią. Mieszkanie umeblowane z lodówką, kuchenką, pralką. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

929 750 zł74 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zakupu przestronnego apartamentu zlokalizowanego w sercu Mokotowa przy Parku Promenada! Enklawa w sercu Warszawy - elegancki, kameralny budynek z fizyczną ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

1 530 000 zł117 m² 13 076,90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż na mokotowie Oferuję do sprzedaży mieszkanie na Mokotowie Górnym na osiedlu zamkniętym Eko Park z całodobową ochroną tuż przy Polach Mokotowskich. Mieszkanie jest 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

4 000 zł91 m² 43,96 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ciche mieszkanie/apartament blisko dzielnicy biznesowej na Mokotowie (mordoru :) ale w oddzielnym kompleksie. Perfekcyjne dla firm lub osób prywatnych. Wynajmowane dotąd 10 lat i jestem chwalony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

2 200 zł70 m² 31 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Posiadam do wynajęcia mieszkanie z 3 oddzielnymi pokojami o powierzchni 70 m2, niezależna dużą kuchnią. Lokal bez mebli. Świetna lokalizacja, sielce, blok przy ogródkach działkowych, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

525 000 zł57 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchoości premium Negrin ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, ul. Racławicka przy Puławskiej i Dolnej. Blisko do wszelkich udogodnień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

653 000 zł56 m² 11 613 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1957

Luksusowy Apartament w kamienicy, w świetnej lokalizacji! Apartament znajduje się odnowionej kamienicy (nowa, stylowa elewacja) w pobliżu Łazienek Królewskich. Apartament został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zupełnie nowy, komfortowy i w pełni wyposażony apartament przy ul. Bernardyńskiej na Dolnym Mokotowie. Dwa pokoje, jasne wnętrze świetna oferta dla pary lub singla. Rozkład: salon z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bacha

Służew,Warszawa

399 000 zł46 m² 8 673,91 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią przy metrze Służew na Mokotowie Ustawne, rozkładowe dwa oddzielne pokoje o metrażach 20 i 11 m2, większy pokój z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pejzażowa

Ksawerów,Warszawa

3 399 zł65 m² 52,29 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kontakt do osoby odpowiedzialnej za ofertę: +48 730.912.312. Atrakcyjne, zadbane 3 pok. mieszkanie 65m2 przy ul. Pejzażowej - osiedle Bukowińska z pięknym malowniczym widokiem na zieloną rozległą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niegocińska

Mokotów,Warszawa

1 700 zł46 m² 37 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne cenowo dwupokojowe mieszkanie z oddzielnymi pokojami i oddzielną kuchnią. Ulica Niegocińska blisko Al. Lotników. Mieszkanie odmalowane. Umeblowane i wyposażone z lodówką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

920 000 zł81 m² 11 358 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe, eleganckie mieszkanie na sprzedaż na mokotowie - ul. Postępu A unique apartment for sale in mokotów Agencja Nieruchomości eurovilla prezentuje Państwu: bardzo elegancko wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Designersko zaaranżowany przez projektanta, niepowtarzalna estetyka w Twoim nowym mieszkaniu. Ciekawe rozwiązania, wysoka jakość materiałów i wyposażenia. Jasne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sandomierska

Mokotów,Warszawa

598 000 zł60 m² 9 900,66 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***kamienica****wysokie***do remontu*** Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60,4 m2 w cichej i ekskluzywnej części Starego Mokotowa w kamienicy z lat 30-tych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

396 624 zł50 m² 7 990,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wygodne dwupokojowe mieszkanie, w otoczeniu zieleni. Bardzo dobrze skomunikowane z Centrum. Do placu Trzech Krzyży, galerii Mokotów, czy do Śródmieścia dostaniemy się bezpośrednim autobusem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Fantastyczne mieszkanie świeżo oddane od rąk dewelopera na nowym osiedlu przy ul. Cybernetyki, w świetnej lokalizacji obok Galerii Mokotów w pobliżu Metra Wilanowska. Genialny układ, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bergamotki

Mokotów,Warszawa

785 000 zł72 m² 10 976 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Green mokotów lokalizacja Nieruchomość mieści się na Mokotowie przy ul.Bergamotki. Prężnie rozwijające się, nowe osiedle. Zdecydowanym udogodnieniem dla osób poruszających się komunikacją jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

459 000 zł55 m² 8 345,45 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Idealne dla rodziny lub pod wynajem. Mieszkanie zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy, niedaleko Jeziorka Czerniakowskiego (jedynie 700m!) oraz galerii Sadyba Best Mall (1km), doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

1 700 zł28 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od lutego 2019 r. mieszkanie jednopokojowe, położone przy ulicy Racławickiej, w Centrum Mokotowa, niedaleko (ok 200 m) od skrzyżowania z ul.Puławską. Mieszkanie mieści się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

7 500 zł140 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestronny, elegancki apartament w dogodnej komunikacyjnie lokalizacji. Apartament po generalnym remoncie. Apartament składa się z salonu, kuchni z jadalnią, 3 sypialni, 2 łazienek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tagore

Mokotów,Warszawa

1 700 zł33 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie zlokalizowane na Starym Mokotowie na ul. Tagore. Pokój z osobną, windą kuchnią. Kuchnia umeblowana z lodówką, kuchenką, pralką i zmywarką. Pokój pusty. W przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belwederska

Mokotów,Warszawa

485 000 zł44 m² 11 022,70 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Negrin ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Belwederskiej. Mieszkanie powierzchni 44,4 m2 składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grażyny

Mokotów,Warszawa

597 000 zł55 m² 10 854,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nietuzinkowe, przestronne, widne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2, usytuowane na drugim piętrze w pięciopiętrowej odnowionej kamienicy na Starym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

7 000 zł90 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia Apartament 3 pokojowy o powierzchni 90 m2 usytuowany na Mokotowie przy ulicy Żaryna w prestiżowej inwestycji eko park. Apartament wykończony w bardzo wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malawskiego

Mokotów,Warszawa

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na ul. Malawskiego , blisko ul. Woronicza. Dwa osobne pokoje ( do salonu nie ma drzwi ) z osobną, widną kuchnią. Z salonu wejście do kolejnego widnego pomieszczenia , do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowe, przestronne 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Obrzeżnej - osiedle Hubertus na warszawskim Mokotowie. Lokal znajduję się na 5/5 pięter na zamkniętym, strzeżonym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

810 452 zł54 m² 14 977 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta z rynku pierwotnego, ani podatku pcc. Apartament w wyjątkowej lokalizacji na skraju zabytkowego parku Morskie Oko, w bezpośrednim sąsiedztwie Łazienek Królewskich. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

5 000 zł60 m² 82,64 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowe mieszkanie w apartamentowcu przy Al.Wilanowskiej 214. W skład nieruchomości wchodzą salon połączony z kuchnią, dwie sypialnie, garderoba, łazienka, pralnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

479 000 zł47 m² 10 191,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz 3 pokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji to ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Mieszkanie o powierzchni 47m2 usytuowane jest na ul. Gintrowskiego, blisko tzw. "Mordoru".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W/4365 Dwupokojowe mieszkanie o pow. 50 m2 znajdujące się na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu "realia" na Mokotowie. Doskonała lokalizacja: stacja Metra Wilanowska 300 m, dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piwarskiego

Mokotów,Warszawa

409 000 zł46 m² 8 877,79 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Do zaoferowania mam mieszkanie przy ul. Piwarskiego. Mieszkanie na 5 piętrze z 10 składa się z: - salonu (16 m. kw.); - 2 pokoi, mogących pełnić funkcję sypialni lub pokoju dziecięcego (10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

850 000 zł80 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy apartament na wynajem mokotów - przy torze wyścigów konnych - widok I zieleń! A unique apartment for rent - mokotów Słoneczne, z pięknym widokiem na Tor Wyścigów Konnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wilanowska

Ksawerów,Warszawa

660 000 zł66 m² 9 963,77 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Ksawerów - bardzo blisko Galerii Mokotów i kompleksu biurowo-biznesowego na Służewcu. Strzeżone osiedle. Okna dwustronne -kuchnia, salon - Wschód, sypialnie - Zachód. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

3 500 zł89 m² 39 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W/4381 Apartament na warszawskim Mokotowie, świeżo wyremontowany. Apartament jest bardzo przestronny, ładny, jasny i cichy. Do apartamentu przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym.