dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 133 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 133 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Urle

Mokotów,Warszawa

370 000 zł52 m² 7 115,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwustronne, rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie z loggią. Mieszkanie znajduje się w czteropiętrowym bloku, na najwyższym piętrze. Budynek mieści się na spokojnym osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

659 000 zł64 m² 10 340,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Jeśli poszukujesz wyjątkowego mieszkania niedaleko Centrum Warszawy i zależy Ci na kameralności, niskich kosztach i komforcie - ta propozycja jest dla Ciebie. W skrócie: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bielawska

Mokotów,Warszawa

1 250 000 zł115 m² 10 869,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Apartament po remoncie w cichym miejscu Mokotowa , dużo zieleni, bardzo dobry punkt komunikacyjny , oś. zamknięte, ochrona. Rozkładowe trzy pokoje z 30 metrowym tarasem od strony południowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

5 300 zł131 m² 40,56 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy 5 pokojowy, klimatyzowany apartament z dwoma tarasami z pięknym widokiem na wschody i zachody słońca. Z okien wszystkich pomieszczeń rozpościera się piękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Merliniego

Mokotów,Warszawa

6 000 zł159 m² 37,66 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Wspaniałe 4 pokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji na Mokotowie. Rezydencja Merliniego - apartamentowiec o podwyższonym standardzie z reprezentacyjną recepcją. Apartament składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

5 300 zł131 m² 40,56 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,03 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Niezwykle jasne, słoneczne, ciche i przestronne 2 pokojowe mieszkanie na Mokotowie w zielonej okolicy Toru Wyścigów Konnych Służewiec. Spokojna, cicha i zielona okolica. Wokół mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konstruktorska

Służewiec,Warszawa

2 799 zł52 m² 53,31 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kontakt do osoby odpowiedzialnej za ofertę: +48 730.912.312. Elegancki 2 pok. apartament (52,5m2) z 2015 r. tuż przy biznes parku Mokotów i Galerii Mokotów. Mieszkanie w nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie składa się z sypialni, salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju, łazienki i dużego balkonu. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym i komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

1 430 000 zł94 m² 15 212,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Luksusowy apartament na parterze mokotów luxury apartament in mokotow at ground floor Prezentujemy na sprzedaż apartament składający się z 3 pokoi: salonu z aneksem kuchennym (40m2), 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

6 300 zł80 m² 78,75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przytulny apartament na wynajem na mokotowie cosy apartment for rent on mokotów Agencja nieruchomości eurovilla prezentuje Państwu przytulny 4 pokojowy apartament na Mokotowie na osiedlu Nowy Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

5 500 zł140 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

4-pokojowy apartament umeblowany i wyposażony (agd, rtv). Duży balkon (9 m2). Garaż podziemny, cena 5500 pln plus opłaty licznikowe. * treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łukowa

Mokotów,Warszawa

2 060 zł49 m² 42,04 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o łącznej powierzchni 49 mkw, w bloku na Służewcu nad Dolinką. Mieszkanie posiada 2 umeblowane oddzielne pokoje (o powierzchni 21 mkw i 11 mkw) , w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 900 zł62 m² 46,77 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: nowoczesne mieszkanie o powierzchni 62m2, składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju, pomieszczenia gospodarczego/garderoby, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

526 000 zł54 m² 9 813 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia bez prowizji! Nowe mieszkanie wysoki standard - idealne na start lub na wynajem Rozkład oferowanego lokalu: pokój dzienny + aneks kuchenny 23 m2 Pokój 12,6 m2 Łazienka 4,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

100 m od metra Wilanowska Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Bukowińskiej na 13 piętrze. Mieszkanie w idealnym stanie. Wyposażone w tv, zmywarka, pralka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

3 800 zł78 m² 48,72 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo ciche, słoneczne i ciepłe mieszkanie w nowym kompleksie strzeżonym. Kompletnie wyposażone, wykończone w wysokim standardzie. Podłogi: kuchnia i przedpokój - gres polerowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe, pow. 53 m2 - Nowoczesne i funkcjonalne, w wysokim standardzie - ul. Bukowińska, metro Wilanowska Do wynajęcia 2-pokojowe, słoneczne mieszkanie w apartamentowcu z 2016 r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

2 750 zł47 m² 58,51 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie nowe - wysoki standard wykończenia - w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania - jasne, z ekspozycją zachodnią - doskonała lokalizacja na Mokotowie w pobliżu ulic Woronicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Fantastyczne mieszkanie przy ulicy Obrzeżnej w samym sercu Centrum Biznesowego Mokotowa. Świetny standard oraz układ i genialna lokalizacja przy Galerii to główne atuty mieszkania. Dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Ksawerów,Warszawa

2 599 zł53 m² 49,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Cena z czynszem, nowy apartamentowiec z widokiem na zieleń. Atrakcyjne nowocześnie wykończone i umeblowane mieszkanie 2 pok. 53m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

653 700 zł80 m² 8 171,25 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przestronne 4 pokojowe mieszkanie w sercu Mokotowa Czteropokojowe mieszkanie położone w samym sercu Mokotowa w nowo powstającej inwestycji. Do dyspozycji mam duży salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

5 400 zł92 m² 58,95 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament o powierzchni 91,6m2 na osiedlu Marina Mokotów Apartament usytuowany jest na siódmym, ostatnim piętrze nowoczesnego apartamentowca. Składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

258 000 zł29 m² 8 820,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kup kawalerkę nie płacąc prowizji! ul. Kłobucka 6. Cesja.Główne atuty nieruchomości: bez wykończeń do indywidualnej aranżacji prestiżowy budynek bliskość obiektów rekreacyjnych Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

590 000 zł63 m² 9 365,08 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stary mokotów- 3 pokojowe mieszkanie z niezależną kuchnią i balkonem O powierzchni 63mkw Idealna propozycja zarówno dla rodziny, jak i dla biznesu. Mieszkanie na Starym Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

274 200 zł27 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nieruchomość zlokalizowana nieopodal Galerii Mokotów.Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica wysoki standard wykończeń bliskość obiektów rekreacyjnych Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

895 000 zł94 m² 9 521,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Stan deweloperski - prawie nieograniczona możliwość aranżacji rozkładu pomieszczeń - duże okna - kamienica przy parku Kamienica z 1936r, wymienione piony wod-kan., gazowy, klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konstruktorska

Służewiec,Warszawa

2 799 zł47 m² 59,55 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2 pok. mieszkanie 47m2 - wysoki standard wykończenia - w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania - jasne, z ekspozycją zachodnią - doskonała lokalizacja na Mokotowie w pobliżu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

4 600 zł93 m² 49,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajecia przestronne, piękne mieszkanie 93m2 przy alei Wilanowskiej. Mieszkanie posiada salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, dwie łazienki, garderobę przy wejściu oraz taras/ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kaczmarskiego

Mokotów,Warszawa

4 450 zł80 m² 55,63 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny i doskonale wyposażony apartament w doskonałej lokalizacji przy Kaczmarskiego ( od strony Rzymowskiego). Doskonałe połączenie z Mokotowskim Centrum Biznesu - Cybernetyki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Limanowskiego

Mokotów,Warszawa

750 000 zł99 m² 7 575,76 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Apartament dwupoziomowy, czteropokojowy na Dolnym Mokotowie przy ul. Limanowskiego Mieszkanie w dzielnicy Mokotów to nie tylko azyl w centrum miasta, ale i wiele szans na rozwój. Jest tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Stegny,Warszawa

1 200 000 zł139 m² 8 651,77 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Pokaźny, 5-pokojowy apartament o powierzchni 138,6 m2 z tarasem 6,3 m2. Zlokalizowany na Dolnym Mokotowie na 11. piętrze w 12-piętrowym budynku Królewski Trakt z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przejazd

Mokotów,Warszawa

4 500 zł111 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjnie wykończony i umeblowany apartament o powierzchni 111 mkw na wygodnym i prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Mieszkanie składa się z: - salonu (28mkw), - 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

3 400 zł54 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, eleganckie 2-pokojowe mieszkanie w nowym apartamentowcu na Mokotowie, przy ul. Woronicza w Warszawie. Apartamentowiec monitorowany całodobowo z ochroną, eleganckim lobby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Limanowskiego

Mokotów,Warszawa

7 000 zł125 m² 56 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronny 125m2, pięknie wykończony apartament na strzeżonym osiedlu przy ul. Limanowskiego, dosłownie naprzeciwko szkół francuskiej i angielskiej. W pobliżu jest shopping.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śródziemnomorska

Mokotów,Warszawa

3 900 zł84 m² 46,71 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Nowy, bardzo atrakcyjny i komfortowy 4-pokojowy apartament, nowocześnie umeblowany. Nieruchomość składa się z pomieszczeń: salon 18,5 m.kw, kuchnia otwarta na salon 11 m.kw, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

2 980 zł53 m² 56,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz ustawne, komfortowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 53 m2 położone na granicy Mokotowa i Śródmieścia przy ulicy Kazimierzowskiej. Mieszkanie w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 300 zł48 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: mieszkanie o powierzchni 48m2 składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni, łazienki przedpokoju i balkonu standard: mieszkanie jest nowe (dotąd nie zamieszkałe),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł57 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: apartament składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni z garderobą, łazienki oraz dużego tarasu wychodzącego na zieleń. Standard: apartament wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

608 000 zł57 m² 10 704,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Widne, przestronne, doskonale zlokalizowane dwupokojowe mieszkanie 56,8 m2 przy ul. Wiktorskiej. Usytuowanie budynku sprawią, że jest świetnie skomunikowane. Blisko przystanki: autobusowe, tramwajowe, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: mieszkanie o powierzchni 54m2 składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni, łazienki przedpokoju. Standard: mieszkanie znajduje się na 11 piętrze W nowym.