dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

3 950 000 zł228 m² 17 324,60 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Wyjątkowy apartament na sprzedaż na mokotowie A unique apartment for sale in mokotow Prezentujemy Państwu niezwykły, unikatowy apartament położony na Mokotowie w pobliżu metra Wilanowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

687 000 zł87 m² 7 896,55 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie położone na zamkniętym i strzeżonym osiedlu Woronicza-Park w dzielnicy Mokotów. Rozkład pomieszczeń: salon połączony z jadalnią i aneksem kuchennym o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górska

Mokotów,Warszawa

599 000 zł52 m² 11 519,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż 2-sypialniane pokoje z pokojem dziennym i aneksem kuchennym w spokojnej części Mokotowa na Sielcach. Mieszkanie znajduje się na wysokości półpiętra, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny lux apartament wykończony w podwyższonym standardzie w apartamentowcu z 2009 r. przy ul. Cybernetyki róg Postępu. Apartament w preferowanej lokalizacji Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

1 490 000 zł179 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:11/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Apartament na sprzedaż wilanów apartment for sale in wilanów Na sprzedaż przestronny apartament (178m2) przy ul. Sobieskiego w budynku z całodobową ochroną, recepcją i strefą fitness.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pląsy

Służew,Warszawa

3 100 zł85 m² 36,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem na ursynowie apartment for rent in ursynów Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament 3 pokojowy na kameralnym osiedlu przy ul. Pląsy na Ursynowie w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wyścigowa

Służew,Warszawa

2 700 zł61 m² 44 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia duże, przestronne, umeblowane mieszkanie dwupokojowe, urządzone w prostym, nowoczesnym stylu. Mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

9 900 zł116 m² 85,34 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyjątkowy 3 pokojowy apartament loft na wynajem - mokotów A unique 3 rooms loft apartment for rent - mokotów Agencja nieruchomości eurovilla prezentuje Państwu piękny 3 pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

1 750 000 zł190 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Agencja Nieruchomości eurovilla prezentuje Państwu: luksusowy apartament na 3 kondygnacji /ostatniej/ w eleganckim budynku usytuowany w doskonałej lokalizacji osiedla Park Wilanowski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

490 000 zł48 m² 10 103 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa inwestycja na Mokotowie wysoka Jakość w Atrakcyjnej cenie! * Najlepszy Deweloper! * Bez prowizji! * Bez podatku pcc! Standard premium: * całodobowa ochrona i monitoring *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

356 782 zł35 m² 10 276 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferta developera bez prowizji. Bez pcc Kawalerka 34.72 z ogródkiem 20,56 w tym taras 8.92. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi po nad 55 m2. Mieści się na parterze 6 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Melomanów

Mokotów,Warszawa

2 200 zł61 m² 36,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie o pow 60m2 z oddzielną kuchnią na Czerniakowie ul. Melomanów. Mieszkanie na czwartym piętrze w budynku bez windy, umeblowane. Przy wejściu hol z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

310 000 zł26 m² 11 702,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Pokój z kuchnią 26m2w doskonałej lokalizacji-ul.Madalińskiego. Budynek z cegły z windą. Mieszkanie jednostronne -płd/wsch,wysokie. Do generalnego remontu. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tagore

Mokotów,Warszawa

1 700 zł33 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie zlokalizowane na Starym Mokotowie na ul. Tagore. Pokój z osobną, windą kuchnią. Kuchnia umeblowana z lodówką, kuchenką, pralką i zmywarką. Pokój pusty. W przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Płyćwiańska

Mokotów,Warszawa

10 000 zł160 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajmu na mokotowie apartment to rent in mokotów Luksusowy apartament w doskonałej lokalizacji, w kameralnym budynku, w prestiżowej części Mokotowa (pod skocznią),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magazynowa

Wierzbno,Warszawa

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jeżeli szukasz 2 ustawnych pokoi, w naprawdę wysokim standardzie w nowym budownictwie na Mokotowie ta oferta jest dla Ciebie. Wysokie, przestronne z bardzo wygodnym układem mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia na Mokotowie Apartment for rent in Mokotow Eurovilla prezentuje do wynajęcia nowe mieszkanie usytuowane na Mokotwie przy ul. Obrzeżnej. W nowej inwestycji z elegancką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 900 zł44 m² 65,91 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie do wynajęcia - mokotów/ul. Cybernetyki new flat for rent mokotów Nowe mieszkanie do wynajęcia przy ul. Cybernetyki. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, całkowicie umeblowane. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odolańska

Stary Mokotów,Warszawa

595 000 zł56 m² 10 692 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Stary Mokotów! Jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy! Piękne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie niecałe 56m2. Do każdego pokoju i kuchni wejście bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dolny Mokotów

Mokotów,Warszawa

539 000 zł59 m² 9 136 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

1 150 000 zł78 m² 14 743,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament na sprzedaż na mokotowie Oferuję na sprzedaż apartament na Mokotowie w bardzo dobrej lokalizacji. Rozkład: ekskluzywne mieszkanie zaprojektowane przez architekta wnętrz, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

5 900 zł90 m² 65,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Eleganckie i świetnie położone mieszkanie na wynajem W apartamentowcu - 300 M od metra! Agencja nieruchomości eurovilla prezentuje Państwu piękne mieszkanie na wynajem Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

11 000 zł185 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament na wynajem Mokotów Luksusowy apartament 185 m2, czteropokojowy z ogrodem zimowym o pow.około 40m2. Lokalizacja: mokotów, osiedle Park Wilanowski, blisko Miasteczka Wilanów Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Idzikowskiego

Mokotów,Warszawa

900 000 zł71 m² 12 676,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż na sadybie Agencja Nieruchomości eurovilla prezentuje Państwu: mieszkanie z niepowtarzalnym ogródkiem o powierzchni 398 m2 na sprzedaż, znajdujący się na Sadybie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wróbla

Mokotów,Warszawa

11 000 zł159 m² 69,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Apartament na wynajem mokotów! Do wynajęcia luksusowe mieszkanie w nowym apartamentowcu w willowej części Mokotowa. Obecnie mieszkanie przerobione jest na eleganckie biuro w którym może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

4 600 zł96 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowy apartament na ul. Biały Kamień. Składa się z dużego salonu, kuchni, dwóch pokoi (sypialni), dwóch łazienek i dwóch balkonów Pełne wyposażenie. Do dyspozycji miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

4 500 zł62 m² 73,15 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: mieszkanie o powierzchni 61m2 składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania należy ogród o powierzchni 190m2. Standard:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

649 000 zł51 m² 12 725,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż na mokotowie ul. Cybernetyki A unique apartment for sale in mokotów Agencja Nieruchomości eurovilla prezentuje Państwu: luksusowe mieszkanie na 4 kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 550 zł44 m² 57,95 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w sąsiedztwie Galerii Mokotów oraz Centrum Biznesowego.1 miejsce parkingowe w garażu podziemnym .Dodatkowo płatny prąd. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sielecka

Mokotów,Warszawa

470 000 zł47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie 2 pokojowe, w dobrym, spokojnym miejscu - między ul. Chełmską, a Gagarina. Budynek z cegły, po remoncie, zadbany, nowe elewacje!, klatka schodowa też wyremontowana, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Willowa

Mokotów,Warszawa

6 000 zł106 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

biuro w klimatycznej kamienicy na Starym Mokotowie nieopodal parku Morskie Oko (3 minuty spacerem). Biuro znajduje się w sąsiedztwie Ambasad oraz Placu Unii Lubelskiej. Biuro jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

765 000 zł64 m² 11 953 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam Państwa na w okolicę Metra Wilanowska - bardzo eleganckie 2 pokoje w budynku z 2010 roku, nie zamieszkałe, wolne do wejścia od zaraz. Na 64 m2 mamy świetnie rozplanowane: =.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gotarda

Służew,Warszawa

465 000 zł57 m² 8 158 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie trzypokojowe do remontu ok. ulicy Jadżwingów nie całe 57m2. rozkładowe, wolne. Usytuowane na 10 piętrze w budynku 10-piętrowym dwie nowe windy. Sam budynek z 1972 roku po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

11 000 zł153 m² 71,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament do wynajęcia na osiedlu marina mokotów. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękny i przestronny apartament 4 pokoje 153m2 zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

675 000 zł52 m² 13 000,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Proponuję apatrtament luksusowo urządzony w cichej i spokojnej , zielonej strony osiedla z fantastycznym widokiem na zieleń. Każdy z 3 klimatyzowanych pokoi ma niezależne wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

950 000 zł86 m² 11 087,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż na mokotowie A unique 3 room apartment for sale on mokotów Agencja nieruchomości eurovilla prezentuje Państwu niezwykle, przytulne mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: mieszkanie o powierzchni 43m2 składa się z salonu, widnej kuchni z jadalnią, łazienki z prysznicem, przedpokoju, sypialni i balkonu. Standard: wysoki. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sułkowicka

Mokotów,Warszawa

1 924 650 zł128 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Apartament położony na Trakcie Królewskim w odległości 3 km od Ronda de Gaulle'a. Budynek, projektowany pod inspiracją paryskim hotelem Ritz, stoi w najbliższym otoczeniu przedstawicielstw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

1 175 000 zł168 m² 6 994,05 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Apartament na sprzedaż na prestiżowym osiedlu apartment for sale in premium estate Mamy przyjemność zaprezentować Państwu elegancki apartament położony w budynku przy ul. Sobieskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

1 299 000 zł84 m² 15 464,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Apartament do sprzedaży na mokotowie! apartment for sale in mokotow! Wyjątkowe, w pełni wyposażone trzypokojowe mieszkanie na Mokotowie. Cichy i przestronny apartament urządzony w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rozkład: przyjemna kawalerka z wydzieloną częścią sypialnianą. Kuchnia w całości wyposażona (piekarnik, zmywarka, lodówka, płyta grzewcza), łazienka (wanna, pralka), duża garderoba.