dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bełdan

Mokotów,Warszawa

475 000 zł48 m² 9 895,83 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż! Słoneczne mieszkanie o ekspozycji zachodniej- 3 pokojowe z oddzielną kuchnią, balkonem i piwnicą. Tuż obok Wydziału Zarządzania uw oraz Uczelni Łazarskiego. Ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Służew,Warszawa

595 000 zł38 m² 15 657,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli cenisz komfort, elegancje i szukasz wygodnego, niedużego mieszkania w naprawdę wysokim standardzie, to ta oferta jest dla Ciebie. Świetne dwupokojowe mieszkanie w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaukaska

Stegny,Warszawa

359 000 zł42 m² 8 507,11 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zakup tylko za gotówkę Jeśli szukasz rozkładowego, cichego mieszkania w ładnej i zielonej okolicy to zapraszam Cię na obejrzenie na żywo mieszkania przy Kaukaskiej 7 :) Z pewnością Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żenczykowskiego

Siekierki,Warszawa

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta aktualna od maja 2018 r. Mieszkanie typu studio ma 51 m.kw. (na dole) plus duża antresola. Czynsz 2.400 plus czynsz eksploatacyjny ok. 400 złotych. Piętro drugie bez windy. Miejsce garażowe przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

3 600 zł80 m² 45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia w budynku z 2009 roku. W pobliżu tereny rekreacyjne. Osiedle zamknięte, monitorowane i strzeżone, z systemem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bergamotki

Mokotów,Warszawa

4 400 zł73 m² 60,27 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow. 73m2, piętro 6/6 w budynku z windą z 2019r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Bergamotki, mokotów. Doskonały punkt komunikacyjny. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

3 499 zł105 m² 33,32 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy , przestronny apartament na zamkniętym strzeżonym osiedlu Woronicza Park (cichy park z dziesiątkami egzotycznych roślin ,kortem tenisowym ,ścieżkami spacerowymi,placem zabaw ).Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 100 zł44 m² 70,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 44m2, piętro 7/3, 2019r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Cybernetyki, mokotów Bardzo blisko do Galerii Mokotów. Budynek w głębi osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Dolna

Mokotów,Warszawa

3 700 zł110 m² 33,64 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 4 pokojowe Mokotów ul. Dolna 21b, rozkładowe. $ pokoje oddzielne, kuchnia z Jadalnią i 2 oknami, łazienka z wanną i wc, osobne wc, garderoba, b. duży przedpokój. Wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

3 600 zł53 m² 67,92 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 53 m2, piętro 2/7, 2018 r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Zdziechowskiego, mokotów. Bardzo dobra lokalizacja, blisko metra oraz linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadźwingów

Mokotów,Warszawa

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 47m2 piętro 2/7. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Jadżwingów, mokotów. Bardzo dobra komunikacja miejska, blisko do Galerii Mokotów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stegny

Stegny,Warszawa

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie trzypokojowe na Dolnym Mokotowie w rejonie Stegien o powierzchni 53m2 za 2000 zł. Lokal w dobrym stanie technicznym,gotowy do zamieszkania. Rozkład funkcjonalny dwustronny, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

6 500 zł80 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m2 na 3 piętrze ( z 4) budynku z 2007 r. przy ul. Żaryna na Starym Mokotowie. Doskonała lokalizacja na Starym Mokotowie, tuż przy parku Pola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tyniecka

Mokotów,Warszawa

680 000 zł52 m² 13 076,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Do sprzedania rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie z widną kuchnią w przedwojennej kamienicy z 1933r. na Górnym Mokotowie. Doskonała propozycja dla osób ceniących życie w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lewicka

Mokotów,Warszawa

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka o powierzchni 35 m2 na 1 piętrze ( z 4) w budynku z 2005 r. przy ul. Lewickiej na Starym Mokotowie. Doskonała lokalizacja w cichej i spokojnej części Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe 58 m2, piętro 7/7, 2010 rok. Mieszkanie znajduje się w pobliżu Pól Mokotowskich na ulicy Pory. Mieszkanie jest w pełni klimatyzowane. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwicka

Mokotów,Warszawa

489 000 zł46 m² 10 600,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Tylko u nas: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,13 m2, usytuowane na 3. piętrze kamienicy z 1953 roku (bez windy) przy ulicy Iwickiej, mokotów. Rozkładowe, wysokie na 290 cm mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Idealne dla singla dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 36m2, piętro 6/8, 2017r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Konstruktorskiej, mokotów-Służewiec. Bardzo blisko do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olesińska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł94 m² 37,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentuję do wynajęcia 3 pokojowe, dwustronne mieszkanie w znakomitej lokalizacji na Górnym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze 3-piętrowej kamienicy z lat 30-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszyńska

Mokotów,Warszawa

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 50m2, piętro 4/6, 2019r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Cieszyńskiej, mokotów. W bardzo bliskiej odległości stacja metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Sikorskiego

Stegny,Warszawa

520 000 zł40 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 na 2 piętrze ( z 5) w apartamentowcu z 2020 r. na Mokotowie (stegny) Mieszkanie w stanie deweloperskim, do własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

6 000 zł114 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

4-pokojowy apartament o powierzchni 114 m2 na 1 piętrze ( z 6) budynku z 2004 r przy ul Żaryna na Starym Mokotowie. Doskonała lokalizacja na zielonym Starym Mokotowie, na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niegocińska

Mokotów,Warszawa

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 37m2, piętro 1/5, 2013r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Niegocińskiej, mokotów. Składa się z pokoju połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konduktorska

Mokotów,Warszawa

451 000 zł29 m² 15 340,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Prezentujemy Państwu kawalerkę w wysokim standardzie w zrewitalizowanej kamienicy na Mkotowie.Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

3 950 zł75 m² 52,67 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3-pokojowe do wynajęcia, o powierzchni 75 m2, piętro 6/7, blok z 2008 roku na strzeżonym osiedlu Marina Mokotów z parkiem, pełnym zapleczem usługowo-handlowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 850 zł60 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 60m2, piętro 1/6, 2010r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Obrzeżnej, mokotów, na osiedlu Hubertus. Bardzo blisko przystanków autobusowych linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Niepodległości

Wierzbno,Warszawa

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mokotów Wierzbno, al. Niepodległości 67 / róg Woronicza. Idealna komunikacja, blok tuż przy metrze Wierzbno. Do sgh 3 minuty metrem. Mieszkanie 38 m2, dwa niezależne pokoje 16 i 10 m2, ciemna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

2 700 zł49 m² 55,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe mieszkanie o powierzchni 49m2, piętro 1/5, 2018 r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Bartyckiej na Mokotowie w bardzo dobrej lokalizacji: * bezpośrednio pod blokiem (2 min).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

569 999 zł52 m² 10 961,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal znajduje się w doskonale skomunikowanej części Warszawy. W 2 - 3 minuty można dojść do tramwajów, autobusów, oraz stacji metra Pole Mokotowskie. Dojazd do samego centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czerniaków,Warszawa

665 000 zł68 m² 9 779,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Bardzo wygodne mieszkanie o łącznej powierzchni 68 m2 zlokalizowane przy Ul. Dolnej 30 na Mokotowie. W bliskim sąsiedztwie wielu zielonych miejsc na mapie Warszawy m.in. Parku im. gen. Gustawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mokotów,Warszawa

580 000 zł57 m² 10 193,30 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Przestronny, jasny apartament przy ulicy Wołoskiej na Mokotowie, niedaleko stacji metra racławicka. Mieszkanie mieści się na 13 piętrze, 15-piętrowego bloku z 1974 roku. Kuchnia i pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

5 000 zł90 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowy apartament o powierzchni 90 m2 na 3 piętrze ( z 4) budynku z 2009 r przy ul. Karola Chodkiewicza na Starym Mokotowie. Doskonała lokalizacja na zielonym Starym Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sielecka

Mokotów,Warszawa

1 000 000 zł81 m² 12 274 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaoferować Państwu rozkładowe, komfortowe, 81,5 metrowe mieszkanie w prestiżowym apartamentowcu "apartamenty Sielecka" w samym sercu Mokotowa. Apartamentowiec z 2008 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

836 000 zł72 m² 11 611,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym w apartamentowcu Luxor Residences, dostępne od ręki. Mieszkanie własnościowe z Kw. Szczegóły Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

1 900 zł67 m² 28,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jasne oraz ciche mieszkanie na wynajem o powierzchni 67 m2 usytuowane się na drugim piętrze w dwupiętrowej kamienicy z 1928 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

499 000 zł49 m² 10 225,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Jeśli szukasz idealnego mieszkania, lokalu pod inwestycję lub z możliwością zamieszkania - ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,8 m2 znajduję się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

2 650 zł58 m² 46 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na 4. piętrze apartamentowca przy Bobrowieckiej. Budynek z roku 2007, osiedle zamknięte, zielone, z ochroną. W odległości 2 minut od klatki Żabka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Augustówka

Mokotów,Warszawa

590 000 zł50 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stylowe mieszkanie dwupokojowe w prestiżowej lokalizacji. Przytulna nieruchomość usytuowana w cichej i spokojnej okolicy, świetnie skomunikowanej z resztą miasta! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śródziemnomorska

Mokotów,Warszawa

3 900 zł71 m² 55,05 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, oferuję do wynajmu apartament, urządzony przez architekta w stylu minimalistycznym, z najwyższej jakości materiałów. W całym mieszkaniu dębowy parkiet, okap kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

2 180 zł43 m² 50,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 43m2, piętro 9/10, 1977r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Orzyckiej, mokotów. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi (20m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

619 000 zł56 m² 11 053,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Nieruchomość znajduje się w znakomitej lokalizacji na Mokotowie przy ul.Sobieskiego, ciche 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 7 piętrze 10-piętrowego budynku. Mieszkanie jasne.