dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górny Mokotów

Górny Mokotów,Warszawa

9 850 zł124 m² 79,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu 4-pokojowy apartament z dwoma łazienkami i tarasem w przedwojennej kamienicy na Starym Mokotowie. Klimatyczny a jednocześnie ponadczasowy wystrój mieszkania nawiązuje do do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, al. Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2001

Ofertą sprzedaży jest elegancki, słoneczny apartament na Mokotowie. Mieszkanie o łącznej powierzchni 70 m2 składa się z kuchni 8,59 m2 z oknem otwartej na salon 29,6 m2, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dolina Służewiecka

Mokotów,Warszawa

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje, pow. 42 m2 - Nowiutkie! W pełni wyposażone i umeblowane - Dolny Mokotów, nowe osiedle Fort Służew Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w nowym budynku apartamentowym na Dolnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Solińska

Mokotów,Warszawa

4 200 zł90 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Exclusive, spacious 2 bedroom/1 bath apartment located in between huge and perfect for jogging - Pole Mokotowskie Park - and Mokotow Business Parks ( Wiśniowy, sound Garden, al.Jerozolimskie St., Marynarska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magazynowa

Górny Mokotów,Warszawa

3 500 zł59 m² 59 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy bardzo ładne mieszkanie 3 pokojowe położone w apartamentowcu o wysokim standardzie, z placem zabaw i wewnętrznym patio. Składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bytnara Rudego

Wierzbno,Warszawa

539 000 zł36 m² 14 972,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

36 m2 loft gotowy do wprowadzenia! Nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy Mokotów, w części Wierzbno, w odległości 4.3km od centrum miasta (w linii prostej). Budynek powstał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pohoskiego

Górny Mokotów,Warszawa

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w nowej, prestiżowej lokalizacji przy ul. Pohoskiego Nowocześnie wykończone, nowe, duży pokój z aneksem kuchennym i balkonem, sypialnia, przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białej Koniczyny

Mokotów,Warszawa

570 000 zł50 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem przy ul. Białej Koniczyny na Mokotowie. Pełna własność gruntu. Mieszkanie w stanie deweloperskim z przykładowym projektem aranżacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stegny,Warszawa

2 500 zł64 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajmu funkcjonelne, jasne, zadbane trzypokojowe mieszkanie o powierzcni 64 m2, na Dolnym Mokotowie, na zielonym i bezpiecznym osiedlu Stegny, na ul. Sardyńskiej. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dostępne od zaraz dwupokojowe mieszkanie o pow. 38 m2 na Mokotowie przy ul. Puławskiej. Usytuowane na 6 piętrze w wysokim budynku z dwiema windami. zielonej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Joliot-Curie

Mokotów,Warszawa

499 900 zł48 m² 10 328,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

2 pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy stacji metra Wierzbno. Mieszkanie położone na pierwszym pietrze w niskim budynku odsuniętym od głównych ulic w otoczeniu zieleni. Lokal dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 700 zł41 m² 65,85 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne, nowoczesne dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie. Umiejscowione w nowy budynku przy ulicy Cybernetyki. Lokal nowy, zadbany i bardzo dobrze przygotowany do wynajmu. Doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Mokotów,Warszawa

107 000 €37 m² 2 884,10 €/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż ustawna i widna kawalerka w bardzo dobrej lokalizacji, do Galerii Mokotów 5 min. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

4 500 zł104 m² 43,27 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Apartamentowiec zlokalizowany jest w dzielnicy Mokotów na Służewcu Przemysłowym w odległości 10 minut jazdy samochodem od portu lotniczego im. Fryderyka Chopina, 5 minut jazdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

570 000 zł57 m² 10 017,60 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Przestronny, jasny apartament przy ulicy Wołoskiej na Mokotowie, niedaleko stacji metra racławicka. Mieszkanie mieści się na 13 piętrze, 15-piętrowego bloku z 1974 roku. Kuchnia i pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Augustówka

Sadyba,Warszawa

520 000 zł42 m² 12 381 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie na warszawskiej Sadybie idealne dla studenta, pary, małżeństwa z dzieckiem. Okolica jest cicha, spokojna i pełna zieleni, dzięki czemu w łatwy i wygodny sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

499 000 zł55 m² 9 122,49 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta specjalna dla klientów biura brik Nieruchomości Przy zakupie mieszkania gratis! 10% rabat * na zakupy w sieci Leroy Merlin i kilka dodatkowych korzyści. * szczegóły w regulaminach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wynalazek

Górny Mokotów,Warszawa

2 900 zł48 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świeżo wykończone w nowoczesnym standardzie, nowe, widne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe 47m2, z dużym balkonem, położone przy ulicy wynalazek/cybernetyki. Budynek apartamentowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Górny Mokotów,Warszawa

2 100 zł64 m² 33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy przestronne mieszkanie zlokalizowane przy Pl. Unii Lubelskiej w sąsiedztwie silver screen, ul. Puławska. Mieszkanie posiada powierzchnię 64,5 m i składa się z : - widnej, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

678 610 zł66 m² 10 282 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Expander Advisors Sp. z o.o - jako największy pośrednik finansowy w kraju oraz niezależne biuro sprzedaży mieszkań z rynku pierwotnego oferuje Państwu inwestycje znajdującą się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

468 000 zł36 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Agencje zapraszam tylko Z konkretnym klientem, proszę doliczyć do ceny swoją prowizję. Nie wyrażam zgody na publikację ani promowanie ogłoszenie w Internecie (zgadzam się wyłącznie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korsykańska

Stegny,Warszawa

319 000 zł31 m² 10 290,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży 1 - pokojowego mieszkania na Mokotowie - Stegnach, w 10 piętrowym budynku, na 9 piętrze przy ulicy Korsykańskiej. Kawalerka ma powierzchnię 31m2 i bardzo dogodny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

9 000 zł96 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartment for rent in mokotów mieszkanie do wynajęcia na mokotowie Do wynajęcia wyjątkowy, czteropokojowy apartament przy ul. Biały Kamień na Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 3- ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

1 900 zł34 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, 2 pokojowe mieszkanie (34 m2). Mieszkanie usytuowane jest przy ulicy Kłobuckiej w Warszawie, na pograniczu Mokotowa i Ursynowa. Idealne dla osób pracujących w tzw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kłobucka

Służew,Warszawa

575 000 zł65 m² 8 846,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie na Warszawskim Służewcu. Mieszkanie posiada bardzo dobrze rozplanowane pomieszczenia: widny salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienkę oraz oddzielne wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem przytulne mieszkanie 2-pokojowe 37m2 na Starym Mokotowie przy ul. Dąbrowskiego 75a na 1 piętrze. Widok na zielony skwer. Mieszkanie składa się salonu połączonego z aneksem kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

420 000 zł39 m² 10 796,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Super lokalizacja! Funkcjonalne, jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,9 m2 w bloku z lat 60-tych, położonym w świetnej lokalizacji na Górnym Mokotowie w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Podchorążych

Dolny Mokotów,Warszawa

2 980 000 zł164 m² 18 170,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Bardzo ładne apartament w nie powtarzalnym miejscu Warszawy z pięknym widokiem na korony drzew Łazienek Królewskich. Kameralny budynek z recepcją tyko 21 lokali. Apartament 164 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Limanowskiego

Mokotów,Warszawa

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Duża kawalerka do wynajmu przy Sadyba Best mallgłówne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolicanieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Służewiec

Mokotów,Warszawa

484 679 zł44 m² 11 063 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2% Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa wyróżniająca się atrakcyjną architekturą. Zlokalizowana w dzielnicy Mokotów - na terenie warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Górny Mokotów,Warszawa

3 750 zł75 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny apartament na Mokotowie, ul. Obrzeżna, w bliskiej odległości od Galerii Mokotów. Apartament składa się z salonu, oddzielnej, widnej kuchni, 2 sypialni, 2 łazienek i dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

690 377 zł55 m² 12 588,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy piękne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem (79,18m2) o powierzchni 54,84 m2, położone na 1 piętrze. Mieszkanie jest jasne i świetnie doświetlone. Posiada przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śródziemnomorska

Mokotów,Warszawa

3 800 zł84 m² 45,51 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Nowy, bardzo atrakcyjny i komfortowy 4-pokojowy apartament, nowocześnie umeblowany. Nieruchomość składa się z pomieszczeń: salon 18,5 m.kw, kuchnia otwarta na salon 11 m.kw, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

925 000 zł93 m² 9 962,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta bezpośrednia! okazja! Apartament o powierzchni 93 m2 składa się dwóch sypialni, kuchni połączonej z przestronnym salonem, dwóch łazienek, garderoby i hallu. Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magazynowa

Górny Mokotów,Warszawa

3 650 zł60 m² 61 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, komfortowe, nowe 3-pokojowe mieszkanie na 5 piętrze nowego osiedla Dom Development przy ul. Magazynowej, niedaleko Galerii Mokotów i Mordoru. Mieszkanie o powierzchni 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rolna

Górny Mokotów,Warszawa

2 990 zł48 m² 62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulny, słoneczny, wykończony w wysokim standardzie, całkowicie umeblowany, dwupokojowy apartament o powierzchni 48 m położony na ostatnim piętrze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Mokotów,Warszawa

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: nowy, dwupokojowy apartament położony obok biznesowego Mokotowa. Lokal usytuowany na 5 piętrze z 5 w nowym budynku z 2019 roku. Apartament jest ustawny i funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wielicka

Górny Mokotów,Warszawa

4 200 zł78 m² 54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Urządzone mieszkanie w apartamentowcu "przy królikarni". ul. Wielicka. Całodobowa ochrona, monitoring, portiernia- to niewątpliwe zalety mieszkania w takim prestiżowym miejscu. Teren osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 094 456 zł94 m² 11 697,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy piękne 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami o powierzchni 93,56 m2, położone na 5 piętrze. Mieszkanie jest jasne i świetnie doświetlone. Posiada przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Górny Mokotów,Warszawa

2 900 zł59 m² 49 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 59m ul. Obrzeżna w pełni wyposażone i umeblowane w bardzo dobrym standardzie Do dyspozycji Najemcy miejsce parkingowe+ komórka lokatorska. Wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

4 300 zł73 m² 58,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz trzech pokoi, w naprawdę wysokim standardzie w nowym budownictwie na Mokotowie ta oferta jest dla Ciebie. Przestronne z bardzo wygodnym układem mieszkanie mieści się przy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij