dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 186 650 zł88 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Nowa inwestycja już w sprzedaży! oferty bez prowizji I podatku pcc! Mokotowska Kamienica z lat 30 stych w trakcie rewitalizacji! Oddanie III kwartał 2020! puławska/merliniego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 200 zł38 m² 58 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe 2 pokojowe mieszkania, konstruktorska, mokotów, warszawa. Salon z aneksem kuchennym, odzielony ścianą aneks sypialniany z łóżkiem ( 160cm ). Duży taras. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone w samym centrum Mordoru na Mokotowie na ulicy Cybernetyki. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym i sypialni. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

2 500 zł40 m² 63 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament o powierzchni 40 m2 wraz z miejsce postojowym w garażu podziemnym na osiedlu Green Mokotów do wynajęcia od zaraz. Apartament położony w nowym osiedlu Green.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukietowa

Mokotów,Warszawa

525 000 zł46 m² 11 413 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż: mieszkanie funkcjonalne i rozkładowe, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy na Warszawskim Mokotowie w doskonałej lokalizacji na ulicy Bukietowej 3 minuty pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 040 000 zł80 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność przedstawić na sprzedaż przestronny i jasny, apartament zlokalizowany na Mokotowie, przy ulicy Cybernetyki. Apartament składa sie z 4 pokoi (w tym 2 sypialnie, gabinet oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

627 000 zł60 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Kompaktowe 3 pokojowe mieszkanie w sercu Mokotowa gotowe do odbioru Trzypokojowy apartament położony w samym sercu Mokotowa w nowo powstającej inwestycji. Do dyspozycji mam duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ksawerów

Ksawerów,Warszawa

879 999 zł88 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Nowoczesne i stylowe dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż w atrakcyjnym apartamentowcu z własnym basenem, fitness i dwiema saunami. Niemal 100 metrowy apartament został podzielony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Służewiec

Mokotów,Warszawa

740 000 zł57 m² 12 982 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Funkcjonalne mieszkanie zaprojektowane przez architekta na nowym osiedlu na Warszawskim Mokotowie. Apartament składa się : -pokoju z aneksem kuchennym -dwóch sypialni -łazienki z wc -dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Taśmowa

Mokotów,Warszawa

789 774 zł81 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta od developera, bez prowizji I podatku pcc. Oddanie budynkow do użytku już tego roku pod koniec listopada! Powyższa oferta dotyczy czteropokojowego mieszkania o powierzchni 81,42 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Wilanowska

Ksawerów,Warszawa

999 zł12 m² 83,25 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Osoba do kontaktu: +48 730.912.312. Przedmiotem najmu jest wygodny pokój 12m2 w apartamencie 3 pok. o

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe rozkładowe mieszkanie usytuowane w dobrym punkcie komunikacyjnym Mokotowa przy ul. Czerniakowskiej, niedaleko ul. Chełmskiej. Składa się z dwóch dużych pokoi, widnej oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

494 000 zł54 m² 9 064,22 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Piękne mieszkanie na dolnym Mokotowie, przy ul. Bernardyńskiej. Czyste mieszkanie do wykończenia. Oferuję trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,45 m. kw. w atrakcyjnej części Mokotowa, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Różana

Stary Mokotów,Warszawa

7 800 zł102 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Piękny,bardzo widny, apartament znajdujący się w nowym (2018) Apartamentowcu przy ulicy Rożanej 36 (stary Mokotów) Lokal o powierzchni 102 m2 znajduje sie na 3 piętrze. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

823 500 zł61 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

539 000 zł54 m² 9 898,99 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Piękne mieszkanie na dolnym Mokotowie, przy ul. Bernardyńskiej. Czyste mieszkanie do własnej aranżacji lub do wykończenia "pod klucz" (przeczytaj do końca). Oferuję trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nabielaka

Dolny Mokotów,Warszawa

2 550 zł58 m² 44,35 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni umeblowane. Wyposażone jest m.in. w zmywarkę i lodówkę. Składa się z salonu, kuchni otwartej na salon, sypialni, łazienki i p.pokoju. Czynsz najmu 2200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Taśmowa

Mokotów,Warszawa

734 314 zł75 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, przedstawiam przestronny 3-pokojowy apartament o powierzchni 74,93 m2 zlokalizowany w Mokotowie, w rejonie Służewca. Apartament położony jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Sadyba,Warszawa

539 000 zł57 m² 9,45 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu mieszkania na pięknej Sadybie- świetna lokalizacja, łatwy dojazd do wielu dzielnic w Warszawie. Mieszkanie jest wyremontowane- bardzo ładne zaaranżowana kuchnia i łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Belgijska

Stary Mokotów,Warszawa

900 000 zł80 m² 11 320,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Stary Mokotów. Mieszkanie położone na 3 piętrze kamienicy z 1936 roku. Jasne, bardzo ciche, przestronne mieszkanie 79,5 m2 z widokiem na zadrzewiony skwer z okien kuchni, salonu oraz jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stwosza

Mokotów,Warszawa

450 000 zł34 m² 13,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Zapraszam do zakupu tego wyjątkowego 2 pokojowego mieszkania kameralnym budynku w fantastycznej lokalizacji! Do dyspozycji mieszkańców duży ogród! Klimatyczne mieszkanie w stylu kamienicowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stefana Batorego

Górny Mokotów,Warszawa

2 200 zł51 m² 43 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Bez prowizji od najemcy! super ciche, słoneczne, dużą loggia 8,2m2. Idealna lokalizacja, 5 min. od stacji metra Pole Mokotowskie i sgh oraz przystanków tramwajowych i autobusowych, 3min. klub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Różana

Stary Mokotów,Warszawa

3 900 zł47 m² 82,24 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękny,bardzo widny, apartament znajdujący się w nowym (2018) Apartamentowcu przy ulicy Rożanej 36 (stary Mokotów) Lokal o powierzchni 47.42 m2 znajduje sie na 1 piętrze. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

7 900 zł110 m² 71,82 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: znakomite położenie zapewnia dojazd na Lotnisko Chopina w 10 minut Galeria Mokotów oddalona o 3 minuty. W okolicy liczne sklepy, restauracje, prywatne kliniki medyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dolny Mokotów

Dolny Mokotów,Warszawa

650 000 zł55 m² 11 818 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Woźniakowski Nieruchomości zachęca do zakupu przestronnego mieszkania. Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,6 m2 z zaadoptowanym dodatkowym, małym pokojem na warszawskim Dolnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bełska

Mokotów,Warszawa

565 000 zł53 m² 10 600,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania 3 pokojowe, kompaktowe 53,3 metrowe mieszkanie niedaleko metra Wierzbno na 1 piętrze w 10 piętrowym bloku z lat 70-tych. Budynek zadbany, ogrodzony, monitorowany, obsługiwany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

2 300 zł60 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne, przytulne, trzypokojowe mieszkanie na bliskim dolnym Mokotowie o pow. 60m2. Mieszkanie: -jest rozkładowe, -wygodny salon z zabudowanym aneksem kuchennym wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Stegny,Warszawa

1 215 000 zł81 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartament z widokiem na centrum Warszawy. Rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie na 10 piętrze apartamentowca na Stegnach. Luksusowo urządzone (dębowy parkiet, zabudowa kuchenna hth, wyposażenie marki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Służewiec

Służewiec,Warszawa

1 650 000 zł120 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Woźniakowski Nieruchomości zachęca do zakupu dwupoziomowego apartamentu blisko galerii Mokotów. Dobra komunikacja z centrum Warszawy. Dwupoziomowy apartament, prawie 120m powierzchni. Okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Dolny Mokotów

Dolny Mokotów,Warszawa

2 360 zł61 m² 38,69 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rozkładowe mieszkanie na dolnym mokotowie - meble do uzgodnienia. Także na biuro mieszkanie: ciche i rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe 61 m2 , położone na 4 piętrze budynku. Pokój dzienny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 500 zł43 m² 58,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, piękne mieszkanie na Mokotowie do wynajęcia. Garaż podziemny.Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu 2 pokojowe mieszkanie w apartamentowcu 39m2 na Mokotowie. Cena wynajmu 2300 pln za miesiąc plus opłaty licznikowe za prąd, wodę, c.o.ścieki ( przy 1 osobie 200zł). Ładne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ludwiga van Beethovena

Mokotów,Warszawa

499 919 zł46 m² 10 980 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, zapraszam do zapoznania się z ofertą: sprzedaję przestronne 2-pokojowe mieszkanie położone na 1-piętrze 6-kondygnacyjnego budynku. Z ekspozycją na zachód z odległym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Taśmowa

Mokotów,Warszawa

700 000 zł46 m² 15 253,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości Royal City ma przyjemność zaprezentować poniższą nieruchomość na sprzedaż. .:lokalizacja:. Apartament zlokalizowany na Mokotowie przy ulicy Taśmowej. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ludwiga van Beethovena

Mokotów,Warszawa

486 748 zł45 m² 10 768,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, zapraszam do zapoznania się z ofertą: sprzedaję przestronne 2-pokojowe mieszkanie położone na 2-piętrze 6-kondygnacyjnego budynku. Z ekspozycją na południe z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Służew,Warszawa

2 700 zł56 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa, mokotów, służew, ul. Podbipięty 31. Mieszkanie o powierzchni 56m2 zlokalizowane jest na 4. piętrze 8 piętrowego bloku. Budynek wyposażony jest w windę, a do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 150 000 zł100 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przedstawiam 3 pokojowy , wykończony w angielskim, klasycznym stylu apartament w świetnym punkcie komunikacyjnym na Mokotowie. Apartament składa się z salonu z jadalnią, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Joliot-Curie

Mokotów,Warszawa

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia oferujemy ciche i jasne dwupokojowe mieszkanie przy ul. F. Joliot-Curie. Zaletą mieszkania jest świetna lokalizacja, 10 minut spacerem do stacji metra Wierzbno. Cicha, spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dolna

Mokotów,Warszawa

460 000 zł32 m² 14 465,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie 32 metry. Może być wykorzystane jako biuro.Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum dobra ekspozycja na strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem Warszawa

Górny Mokotów,Warszawa

320 000 zł17 m² 18 823,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Bezpośrednio sprzedam ładną kawalerkę w kamienicy z 1953r przy metrze Racławicka z widokiem na wspólny ogródek. Wysoki parter. Ustawny pokój. Podwójne drzwi wejściowe. Obok wyjście.