dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

368 074 zł30 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam małe dwupokojowe mieszkanie. Warszawa Mokotów. Budynek położony przy ul. Racławickiej bardzo blisko metra ( 3 minuty spacerem). Mieszkanie jest na ostatnim czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

590 000 zł53 m² 11 132,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży przedstawiam 4 pokojowe mieszkanie przy ulicy Bryły na Górnym Mokotowie bezpośrednio przy ul Domaniewskiej - Mordorze a jednocześnie niedaleko zielonych terenów Królikarni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

420 000 zł37 m² 11 320,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Piękny widok na Warszawę, bliskość terenów zielonych i doskonała komunikacja. Do sprzedaży przytulne, słoneczne mieszkanie dwupokojowe z pięknym widokiem na miasto. Dwa odrębne pokoje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iwicka

Mokotów,Warszawa

734 000 zł61 m² 11 993,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Całkowicie przebudowane, doskonale skomunikowane, dużo zieleni, pełna infrastruktura, grube ściany. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem, pokoju, sypialni z osobną garderobą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powsińska

Sadyba,Warszawa

3 999 zł75 m² 53,32 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Duże, przestrzenne 3 pok. 75m2 w prestiżowym apartamentowcu z 2008 r. przy ul. Powsińskiej róg Idzikowskiego przy malowniczym zielonym kanałku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

2 000 zł35 m² 56,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja Tandem Home iq wynajmie 2 pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Odyńca 71. Apartament o powierzchni 35,4m2, znajduję się na wysokim 4 z 5 pięter w budynku bez windy. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

2 900 zł69 m² 42,03 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokoje 69m na Mokotowie za 2900 pln oraz czynsz do administracji 800 pln. Najemca pokrywa koszty zużycia prądu. Mieszkanie dwustronne, funkcjonalne, ładne - część dzienna:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

1 280 000 zł98 m² 12 994,90 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu zamkniętym, przy ulicy Bukowińskiej 12. Osiedle z ochroną fizyczną, 200 m od stacji metra Wilanowska. Okna pcv, na podłodze bardzo dobrej jakości parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

570 000 zł59 m² 9 661,02 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Polecamy ciche, jasne, o klasycznym rozkładzie 3 pokojowe na Mokotowie 5 minut pieszo do metra Wilanowska Do własnej aranżacji i według własnego gustu Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

5 900 zł140 m² 42,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 4 pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę miasta. Na cele mieszkalne lub biurowe. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju dziennego połączonego z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stegny

Stegny,Warszawa

570 000 zł57 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 57m, 3 pokoje na Mokotowie za 570 000 pln. Mieszkanie w stanie bardzo dobrym, w dobrej lokalizacji - Stegny, pełna infrastruktura, dużo terenów zielonych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

3 199 zł68 m² 47,04 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Eleganckie, nowoczesne 3 pok. 68m2 (+ dwa balkony!) w bardzo dobrym standardzie w apartamentowcu z 2007r. przy ul. Bukowińskiej, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chocimska

Mokotów,Warszawa

2 650 zł65 m² 40,89 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa nieruchomość na Mokotowie poszukuje pierwszego najemcy. Mieszkanie o wyjątkowym klimaciegłówne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum piekny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

2 600 zł53 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Po remoncie, 3 pokoje, umeblowane, jasne i przytulne. Znakomita lokalizacja blisko metra, piękny widok z 10 piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

733 000 zł64 m² 11 382 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Jeżeli szukasz trzech ustawnych pokoi, w naprawdę dobrym standardzie na Mokotowie, to ta oferta jest dla Ciebie. Świetne, rozkładowe mieszkanie trzypokojowe, z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

710 000 zł55 m² 12 827,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 55,35 m2 na Warszawskim Mokotowie przy ul. Konstruktorskiej 9a. Całodzienna ochrona. Klimatyzacja w mieszkaniu. Mieszkanie kupione przeze mnie 2 lata temu w stanie deweloperskim (rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jadźwingów

Mokotów,Warszawa

620 000 zł57 m² 10 940,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania w Warszawie w Warszawie, w dzielnicy Mokotów, przy ulicy Jadźwingów. . Powierzchnia nieruchomości wynosi 57 m2 i usytuowane jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyględowska

Mokotów,Warszawa

1 228 000 zł79 m² 15 625,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Apartament z pięknym widokiem na park zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warowna

Mokotów,Warszawa

16 000 zł231 m² 69,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Na wynajem apartament 2-poziomowy o powierzchni 230,94m2, w cenie komórka i dwa miejsca postojowe. Nieruchomość na III piętrze z tarasem i ogrodem na dachu 80m2. Salon ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

2 799 zł78 m² 35,88 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Ładne 4 pok. mieszkanie 78m2 o bardzo dobrym rozkładzie pomieszczeń: 3 sypialnie, dwie łazienki oraz 2 balkony + duży salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wynalazek

Górny Mokotów,Warszawa

2 890 zł49 m² 59 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luxor residence - ul. Wynalazek Apartament 2-pokojowy nowy i nieużywany, umeblowany w pełni - gotowy do wprowadzenia i zamieszkania. Apartament w pobliżu centrum biznesowego, galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narbutta

Górny Mokotów,Warszawa

3 200 zł52 m² 62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w ekskluzywnej rezydencji Narbutta na Starym Mokotowie , w pobliżu Pola Mokotowskiego .Teren zamknięty, wejście przez recepcję, monitoring, karty magnetyczne. Mieszkanie bardzo ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Dolny Mokotów,Warszawa

3 450 zł78 m² 44 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ciche, słoneczne i ciepłe mieszkanie w nowym kompleksie strzeżonym. Świeżo po remoncie. Kompletnie wyposażone, wykończone w wysokim standardzie. Podłogi: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Orzycka

Służewiec,Warszawa

520 000 zł51 m² 10 196 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 51M2, 3 pokoje, mokotów, ul.ORZYCKA (Warszawa, Mokotów, Orzycka) Na sprzedaż: Mieszkanie znajduje się bezpiecznej okolicy w bardzo dobrej lokalizacji na warszawskim Mokotowie na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Służewiec,Warszawa

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Kameralnie położony 2 pok. apartament 40m2 w osiedlu Galeria top Park tuż przy zbiegu ulic Obrzeżnej i Cybernetyki (4-5 min spacerkiem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróbla

Służew,Warszawa

6 000 zł156 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo dobrze i efektownie wykończone mieszkanie ( kosztowne umeblowanie i wyposażenie łazienek i kuchni, włoska stolarka). Salon ok. 50m2, 2 sypialnie: 30, każda z szafami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

7 000 zł112 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Tylko w loco! Luksusowy apartament na cichym prestiżowym osiedlu na Mokotowie. Pierwszy raz na wynajem. Wykończony z najwyższą starannością z wyczuciem estetyki i dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

3 200 zł70 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w apartamentowcu w pełni umeblowane i wyposażone.Składa się z przestronnego salonu połączonego z kuchnią z wyjściem na wyjątkową kameralną loggie ok 14 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wynalazek

Górny Mokotów,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy klimatyzowany apartament w Centrum Biznesowego Mokotowa przy ul. Wynalazek Powierzchnia apartamentu wynosi 50 m - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - przestronna łazienka - duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żaryna

Górny Mokotów,Warszawa

6 500 zł92 m² 71 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na osiedlu Eko-Park, tuż przy parku Pole Mokotowskie, ul. Żaryna. Otoczone zielenią z pięknie zagospodarowanym ogrodem, rzeką i wodospadem na posesji. Salon z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sielecka

Dolny Mokotów,Warszawa

4 200 zł84 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Przestronny. nowoczesny Apartament w doskonałej lokalizacji dolnego Mokotowa ul. Sielecka. Budynek z 2008r, z całodobową recepcją, oraz parkingiem podziemnym. Apartament został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warowna

Mokotów,Warszawa

4 200 000 zł231 m² 18 181,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2006

Na zakup apartament 2-poziomowy o powierzchni 230,94m2, w cenie komórka i dwa miejsca postojowe. Nieruchomość na III piętrze z tarasem i ogrodem na dachu 80m2. Salon ma wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Wyględów,Warszawa

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w przestrzennym apartamencie z dużą loggią od strony patio na kameralnym osiedlu, sąsiadującym bezpośrednio z parkiem Pole Mokotowskie. Idealne miejsce by, w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnomorska

Stegny,Warszawa

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mokotów Stegny - ul. Czarnomorska - ok. Sikorskiego i Sw. Bonifacego - atrakcyjne po remoncie, sterylnie czyste mieszkanie zlokalizowane na 5/10 pietrze. Powierzchnia ok.48m , duży oszklony balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lubaszki

Mokotów,Warszawa

485 000 zł40 m² 12 186 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Posiadamy w ofercie nowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Powierzchnia 40 m2, dwupokojowe na drugim pietrze w pięciopiętrowym apartamentowcu. Mieszkanie składa się z: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia Soft Loft na Mokotowie o powierzchni 65m2 z tarasem o powierzchni 33,5 m2. Nieruchomość zlokalizowana w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu - obok budynku znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Gierymskiego

Mokotów,Warszawa

620 000 zł48 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Polecamy ciche, jasne 5 pokojowe na Mokotowie blisko Łazienek Królewskich Po kapitalnym remoncie w 2019 r Mieszkanie wykończone w oparciu o detale Ekspozycja północ/południe/zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

4 850 zł90 m² 53,89 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament o wysokim standardzie do wynajęcia na Starym Mokotowie, w pobliżu wielu ambasad, w doskonałej willowej dzielnicy w Warszawie. Powierzchnia całkowita - ok 90 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowiecka

Górny Mokotów,Warszawa

3 200 zł62 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cichy apartament 200metrów od metra Pole Mokotowskie w prestiżowym budynku Casa Verde,przy ul. Rakowieckiej. apartament wykończony i umeblowany w 2011 roku w wysokim standardzie. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malawskiego

Mokotów,Warszawa

2 300 zł39 m² 59 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Od zaraz gotowe i w pełni wyposażone mieszkanie przy ulicy Malawskiego 1. Na łączną powierzchnię składa się salon z balkonem(widok na ciche podwórko), aneks kuchenny wyposażony w nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iberyjska

Stegny,Warszawa

571 000 zł57 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 57,10M2 , 3 pokoje, mokotów, ul. Iberyjska (warszawa, mokotów, iberyjska) Na sprzedaż: przytulne i klimatyczne mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia znajdujące się na.