dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament przy ul. Bukowińskiej, 65m2 - kuchnia, salon, 2 sypialnie, korytarz, łazienka, oddzielna toaleta, dwa balkony. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

499 000 zł41 m² 12 170,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Hampton Home poleca do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie (41m2) znajdujące się na VI piętrze w bloku położonym w cichej i spokojnej okolicy na Mokotowie. Blok jest po całościowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Taśmowa

Mokotów,Warszawa

3 480 zł58 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak English! If you re interested, don t hesitate to contact us. - #zostańwdomu: oferujemy m.in. możliwość wideoprezentacji mieszkań oraz podpisywanie umów najmu on-line - nie pobierzemy od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Smyczkowa

Służewiec,Warszawa

398 000 zł25 m² 15 713 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Zapraszam Państwa na Mokotów - z przyjemnością zaprezentuję przesympatyczne, wykończone, gotowe do zamieszkania, mieszkanie w apartamentowcu usytuowane na 7 kondygnacji z super widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

959 000 zł76 m² 12 536 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Hampton Home nieruchomości prezentuje elegancki apartament 76,5 przy ulicy Konstruktorskiej (okolice ulic Racjonalizacji i Woronicza) na osiedlu Nowy Mokotów. Składa się z trzech sypialni:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sielce,Warszawa

649 000 zł57 m² 11 386 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Przestronne mieszkanie z 2 balkonami i miejscem parkingowym w kamienicy na Mokotowie. Wspaniała lokalizacja - Sielce, niedaleko Łazienek Królewskich i Parku Sieleckego. Szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

2 500 zł60 m² 41 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 150 zł53 m² 59 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwierzyniecka

Czerniaków,Warszawa

3 200 zł58 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

1 650 000 zł98 m² 16 836,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Firma Hampton Home ma przyjemność zaprezentować elegancki, dwupoziomowy apartament, położony na ostatnich kondygnacjach budynku w prestiżowej inwestycji Galeria Park. Bez podatku pcc 2%!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odyńca

Górny Mokotów,Warszawa

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pok mieszkanie na Mokotowie ul. Odyńca blisko Wołoskiej Racławickiej Cicha , spokojna uliczka Mieszkanie umeblowane i wyposażone , duza szafa typu Komandor. W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 990 000 zł160 m² 12 437,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż niezwykle duży penthouse na warszawskim Mokotowie. Wyjątkowy w swoim rodzaju nieruchomość. Doskonała infrastruktura, centrum biznesowe i mnóstwo zieleni. Mokotów jest najlepszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości mk Real Estate prezentuje ofertę mieszkania przy ul. Konstruktorskiej 9. Rozkład: mieszkanie o powierzchni 47m2 składa się z salonu z kuchnią w formie aneksu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

975 000 zł100 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

3-pok. z możliwością wydzielenia 4-go pokoju - Pow. 100 m2 - Idealne na biuro - Wysoki Standard! - Służewiec / Mokotów Biznesowy Na sprzedaż 3-pokojowy lokal mieszkalny zaadaptowany na lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartaginy

Dolny Mokotów,Warszawa

575 000 zł60 m² 9 631 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 59,70M2, 3pokoje, mokotów, ul.KARTAGINY (Warszawa, Mokotów, Kartaginy) Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej, okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Magazynowa

Mokotów,Warszawa

3 500 zł48 m² 73 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 48 m2 o wysokim standardzie z ogródkiem i drewnianym tarasem,. Wszystkie okna na stronę zielonego patio, ciche, wykończone w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerska

Sielce,Warszawa

620 000 zł52 m² 12 020,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie na mokotowie W nowym budownictwie Z balkonem, garażem I komórką lokatorską Na sprzedaż jasne i słoneczne mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Czerskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do wynajęcia wyjątkowego mieszkania z tarasem na Marinie Mokotów. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w budynku zlokalizowanym w enklawie apartamentowców na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

677 165 zł59 m² 11 400,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Witam, mam na sprzedaż kompaktowe, 3 pokojowe mieszkanie w nowo powstającym apartamentowcu na Służewcu na Mokotowie. Budynek jest realizowany w ramach pierwszego etapu inwestycji. Budowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Belwederska

Mokotów,Warszawa

520 000 zł48 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie 48m2 usytuowane w bardzo dobrej lokalizacji róg Belwederskiej i Dolnej, piętro 3/10. Mieszkanie trójstronne okna wychodzą na: wschód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

2 400 zł45 m² 53 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 700 zł39 m² 69 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aignera

Sielce,Warszawa

2 400 zł35 m² 68 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

2 590 zł40 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

1 600 zł28 m² 56,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna kawalerka do wynajęcia od zaraz! Składa się z pokoju 16 m2 z widokiem na podwórko, oddzielnej, widnej kuchni, łazienki wyposażonej w kabinę prysznicową oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł78 m² 44 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narbutta

Górny Mokotów,Warszawa

3 000 zł52 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w ekskluzywnej rezydencji Narbutta na Starym Mokotowie , w pobliżu Pola Mokotowskiego. Teren zamknięty, wejście przez recepcję, monitoring, karty magnetyczne. Mieszkanie bardzo ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mokotów,Warszawa

2 900 zł65 m² 44,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz nowego mieszkania w pięknej, zielonej lokalizacji to jest oferta dla Ciebie! Mieszkanie składa się z salonu (20mkw), sypialni (14 mkw) oraz gabinetu (9mkw). Zostało gruntownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Górny Mokotów,Warszawa

3 200 zł56 m² 57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne, przestronne i nowocześnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie we wspaniałej lokalizacji na Górnym Mokotowie, blisko metro i sgh: - 2 niezależne, bardzo przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

2 000 zł35 m² 57 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka (jeden pokój z odrębną kuchnią) o powierzchni 35,21 m2 usytuowana na 3 piętrze w 6-piętrowym bloku ( winda). Okna wychodzące na zachód. Przedpokój 4,66 m2,Kuchnia 8,14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naruszewicza

Górny Mokotów,Warszawa

3 950 zł47 m² 84 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, przestronny, słoneczny, funkcjonalny, komfortowy, w pełni wyposażony w wysokim standardzie, 2 pokojowy apartament (47m2) przy metrze Wierzbno. Świetna lokalizacja: wejście do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

7 000 zł160 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Okazały 4-pok. Apartament, pow. 160 m2 - Elegancki, przestronny - Super lokalizacja! Również na biuro - Mokotów, metro Wilanowska Do wynajęcia 4-pokojowy apartament o pow. ok. 160 mkw, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złoty Potok

Mokotów,Warszawa

522 000 zł34 m² 15 352,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Jeżeli szukasz kawalerki w spokojnej lokalizacji, a jednocześnie cenisz sobie sprawny dojazd do centrum miasta - mamy ofertę dla Ciebie! Świeżo wykończona kawalerka w nowo oddanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wynalazek

Górny Mokotów,Warszawa

3 400 zł44 m² 77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy, nieużywany wcześniej apartament w samym sercu Przemysłowego Służewca - biznesowego centrum stolicy w okolicach Galerii Mokotów. Znakomita lokalizacja - róg ulicy Wynalazek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gościniec

Siekierki,Warszawa

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

We speak English! If you're interested, don't hesitate to contact us. - nie pobierzemy od Ciebie prowizji na żadnym z etapów najmu lokalu. Współpraca z nami jest całkowicie bezpłatna. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 605 000 zł112 m² 14 330,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

OD dewelopera bez prowizji gotowe za rok. Kolejny etap kameralnego osiedla położonego w spokojnej enklawie na Dolnym Mokotowie w śród terenów zielonych, które stanowią 60% terenu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

2 500 zł56 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament 2 pokojowy, 56 m2, położony przy ul. Konstańcińskiej. 15 minut autobusem od centrum, zaledwie 3 minuty piechotą do szkoły brytyjskiej, i centrum handlowego Sadyba Best Mall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Dolny Mokotów,Warszawa

5 000 zł90 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, przestronny, jasny apartament usytuowany w wielokrotnie nagradzanym osiedlu 'Ażurowych okiennic' pomiędzy Wilanowem i Mokotowem. ( al. Wilanowska) Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powsińska

Sadyba,Warszawa

2 790 zł42 m² 66 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny, doświetlony i nowoczesny apartament 2-pokojowy o powierzchni 42 m2 położony na IV piętrze nowego apartamentowca z ochroną na warszawskiej Sadybie, ul Powsińska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dolna

Dolny Mokotów,Warszawa

549 000 zł57 m² 9 632 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne, ciche, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na Dolnym Mokotowie nieopodal zbiegu ulic Dolnej i Sobieskiego. Mieszkanie składa się z: -Trzech pokoi wielkości: 18, 13 i 9m2,.