dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

579 000 zł37 m² 15 606,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w niskim blokuz zlokalizowane w bardzo dobrej lokalizacji Warszawy, dzielnica Mokotów. W odległości do 5min pieszo: galeria Westfield Mokotów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śródziemnomorska

Stegny,Warszawa

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o pow. ok 60 mkw na Stegnach przy ul. Śródziemnomorskiej i Bonifacego do wynajęcia od zaraz dla 2 lub 3 osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Wyględów,Warszawa

849 000 zł56 m² 15 133,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56.10 m przy ul. Etiudy Rewolucyjnej 15/17 na Mokotowie ( osiedle Wyględów). Lokal położony na trzecim piętrze w zadbanym, 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Belwederska

Dolny Mokotów,Warszawa

715 000 zł48 m² 14 989,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3-pokojowe mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym - Mokotów, ul. Belwederska Prezentowana nieruchomość to funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,7 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Iwicka

Sielce,Warszawa

18 500 zł143 m² 129,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu przytulny, minimalistyczny apartament - loft na wynajem w kameralnej inwestycji o podwyższonym standardzie Iwicka Residence - w pobliżu Łazienek Królewskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piaseczyńska

Mokotów,Warszawa

3 939 935 zł127 m² 30 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentujemy unikalną okazję zakupu ostatnich apartamentów w prestiżowej inwestycji Oaza Mokotów. To kameralne miejsce stworzone z myślą o najbardziej wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

4 800 zł63 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mokotów/ ul. Kłobucka / 3 pokoje / 63 m2 / balkon / garaż Na wynajem trzypokojowe mieszkanie położone na Mokotowie w pobliżu Galerii Mokotów i lotniska Chopina. Mieszkanie Komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Irysowa

Mokotów,Warszawa

905 000 zł58 m² 15 711,80 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokojowe mieszkanie 58m2 z dużym potencjałem, mokotów Na sprzedaż: jasne i przestronne, mieszkanie na warszawskim Mokotowie w świetnej lokalizacji. Bardzo dobrze skomunikowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Mokotów,Warszawa

9 400 zł96 m² 97,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Apartament 3 pokoje 96 m Mokotów Eko Park taras na dachu Do wynajęcia elegancki, przestronny apartament o powierzchni 96 m , położony na 3. ostatnim piętrze w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barcelońska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł31 m² 80,91 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalna i bardzo estetyczna kawalerka z osobną kuchnią, po generalnym remoncie, urządzona w nowoczesnym, spójnym stylu. Mieszkanie składa się z: jasnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

1 122 125 zł53 m² 20 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe, jasne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,46 m , położone na czwartym (ostatnim) piętrze nowoczesnego budynku z windą, na prestiżowym osiedlu Ażurowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

740 000 zł64 m² 11 562,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku zlokalizowane na Mokotowie przy ulicy Egejskiej. W skład mieszkania wchodzą: - salon 16m2 (z wyjściem na balkon), -3 sypialnie (11m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

435 000 zł22 m² 20 232,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Stan prawny gruntu uregulowany, możliwy kredyt. Kawalerka na Starym Mokotowie przy ul. Dąbrowskiego. Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 21,5 m znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 21 Pułku Piechoty Dzieci Warszawy

Mokotów,Warszawa

960 000 zł62 m² 15 360 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Posiadamy w ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na Gocławiu. Cicha i zielona okolica oraz niska zabudowa to niewątpliwe atuty tej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stary Mokotów,Warszawa

10 450 zł146 m² 71,58 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 4 pokoje, 146 m , Stary Mokotów jasny apartament z balkonem i garażem Do wynajęcia wyjątkowy, jasny i przestronny apartament o powierzchni 146 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

3 000 zł28 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu kawalerkę w stanie idealnym - po remoncie generalnym, po którym jeszcze nie była użytkowana. Mieszkanie ma 28 m2 plus balkon i piwnicę. Lokal przeszedł w 2025r remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Stary Mokotów,Warszawa

5 000 zł64 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wysokie wnętrza | Kamienica z lat 30. | stary Mokotów | Balkon | Cisza i zieleń Stylowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na 2. piętrze w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Granitowa

Mokotów,Warszawa

4 600 zł75 m² 61,33 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia elegancki, gustownie urządzony 3 pokojowy apartament o pow. 75m2, znajdujące się na 2 piętrze w 6 piętrowym apartamentowcu z 2008 roku przy ul. Granitowej 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Wierzbno,Warszawa

700 000 zł46 m² 15 350,90 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Poszukujesz mieszkania, które możesz zaaranżować całkowicie według własnego pomysłu? Oferta przy ul. Puławskiej łączy prestiżową lokalizację z dowolną aranżacją wnętrz. Dlaczego to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wielicka

Ksawerów,Warszawa

7 000 zł117 m² 59,83 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie na warszawskim mokotowie Świetnie skomunikowane | Osiedle z basenem i siłownią | W okolicy park | Miejsce postojowe w garażu ***** rozkład pomieszczeń: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Marzycieli

Siekierki,Warszawa

3 500 zł42 m² 83,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis Jeśli szukasz mieszkania na wynajem dla siebie lub we dwoje, gdzie po pracy naprawdę można złapać oddech, to adres przy ul. Marzycieli 6 będzie strzałem w dziesiątkę. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bryły

Ksawerów,Warszawa

550 000 zł31 m² 17 776,30 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Opiekun oferty tel. Oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 31 m2 na Mokotowie, idealne dla inwestora, singla lub pary "na start".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartycka

Siekierki,Warszawa

1 390 000 zł64 m² 21 882,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny apartament wykończony Z dbałością O detale Bliskość terenów zielonych | Doskonała komunikacja | Funkcjonalny rozkład | Inwestycja z 2019 roku ***** rozkład pomieszczeń: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białego Dębu

Mokotów,Warszawa

2 387 106 zł89 m² 26 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronny, czteropokojowy apartament o powierzchni 88,74 mkw., położony w prestiżowej inwestycji Jaśminowy Mokotów - etap VI, w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

945 000 zł51 m² 18 529,40 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem. Mokotów - ul. Cybernetyki. Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez stresu i kompromisów? To miejsce zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piaseczyńska

Mokotów,Warszawa

2 813 881 zł88 m² 32 158,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament W prestiżowej inwestycji oaza mokotów Oaza Mokotów to jedna z najbardziej prestiżowych inwestycji na warszawskim Mokotowie - idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sewastopolska

Mokotów,Warszawa

625 000 zł42 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z lat 70-tyc zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Okolica zielona, duże przestrzenie między blokami, zabudowa czteropiętrowa. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

2 350 000 zł100 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowy apartament Z ogrodem Wysoki standard | Ogród | Prestiżowa lokalizacja | Materiały klasy premium ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z jadalnią z dużymi przeszkleniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Mokotów,Warszawa

1 430 000 zł71 m² 20 140,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Digital Broker oferuje na sprzedaż mieszkanie 71 m2, na warszawskim Mokotowie w apartamentowcu przy ul. Konstruktorksiej Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, jest wykończone w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

650 000 zł38 m² 17 105,30 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Z przyjemnością prezentuję dwupokojwe, ciche mieszkanie o powierzchni 38 mkw. Do mieszkania przynależy duży balkon o powierzchni ok.5 mkw. Mieszkanie jest w stanie do kapitalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rajska

Marina Mokotów,Warszawa

2 250 000 zł118 m² 19 067,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 118 m2, zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Apartament jest umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chocimska

Mokotów,Warszawa

800 000 zł48 m² 16 642,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Są to 2 pokoje z oddzielną, dużą, widną kuchnią. Kuchnia 7,52 m2. Mieszkanie położone w doskonałym miejscu, centrum miasta przy Placu Unii. Plac Unii Lubelskiej oddziela dzielnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

4 500 zł52 m² 86,54 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe | Mokotów | Świetna lokalizacja Na wynajem eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy Mokotowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

3 500 000 zł206 m² 16 990,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1999

Super oferta! Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładne, klimatyczne mieszkanie zlokalizowane w kameralnym apartamentowcu (tylko 12 lokali w budynku) na Ochocie/ pogranicze Mokotowa. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

950 000 zł54 m² 17 625,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy w naszej ofercie 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,9 m , położone na IV piętrze w budynku na warszawskim Mokotowie. Opis mieszkania: 3 pokoje, 2 przedpokoje, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Domaniewska

Ksawerów,Warszawa

550 000 zł31 m² 17 741,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Rezerwacja Na sprzedaż ustawna kawalerka o powierzchni 31 m , położona przy ul. Domaniewskiej 13/15, w biznesowej części Mokotów. Mieszkanie znajduje się w budynku z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Aleja Wilanowska

Stegny,Warszawa

7 950 zł126 m² 62,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament (126,3 m ) w prestiżowej lokalizacji Mokotowa Stegny Al. Wilanowska Biuro Nieruchomości Mościcki ma przyjemność zaprezentować na wynajem apartament o powierzchni 126.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sadyba,Warszawa

930 000 zł52 m² 17 748,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Oferta specjalna! Sadyba | 2 pokoje | po generalnym remoncie Alpha Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 52,4 m2 znajdujące się w zielonej części Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Czerniaków,Warszawa

690 000 zł43 m² 16 046,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Wyremontowane przestronne mieszkanie na 7 piętrze z widokiem na Gocław. W niewielkiej odległości autobusy, a trochę dalej tramwaj, dobrze skomunikowane z centrum Warszawy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

884 000 zł59 m² 14 983 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2, położone na parterze w zadbanym, 10-piętrowym budynku. Lokal został zaprojektowany w standardzie premium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

799 000 zł53 m² 14 987,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

799 000 zł I Sprzedaż I Mieszkanie 3 pokoje 53,31 m2 I Warszawa I Mokotów ul. Modzelewskiego Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 9 piętrze w budynku.