dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 190 000 zł94 m² 12 659,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Luksusowy apartament na Mokotowie (villa Marina) Lokalizacja: bliskie sąsiedztwo Metra (wilanowska i Służew) komunikacji tramwajowej i autobusowej tras rowerowych, biegowych oraz zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionu AK Bałtyk

Mokotów,Warszawa

510 000 zł50 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchoości premium Hampton Home ma przyjemność zaprezentować mieszkanie przy ul. Batalionu ak na Mokotowie. Balkon 6 m2 Wys.pom.2.75 m 1. Hall 9.19 m2 2. Salon + Kuchnia 23.35 m2 3.Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

1 700 zł28 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mokotów, studio 28m z dużym balkonem. Oferuję do wynajęcia zupełnie nowe mieszkanie na ul. Komputerowej. Budynek oddany w końcu 2020. Lokal prezentujemy z zachowaniem wszelkich zasad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cieszyńska

Mokotów,Warszawa

660 000 zł55 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Jasne, przytulne mieszkanie,w spokojnej czesci Mokotowa, ladny widok z okien na skarpe, lokalizacja, przy metrze. Do mieszkania nalezy mala piwnica i parking na zamknietym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Stegny,Warszawa

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie po remoncie na Stegnach. Niezwykle funkcjonalnie zaprojektowane, wyposażone, gotowe do wprowadzenia. Na mieszkanie 42m2 składają się: salon Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

3 800 zł64 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w przytulnym, 3 pokojowym mieszkaniu nieopodal zielonego parku. Mieszkanie znajduje się w kameralnej inwestycji, strzeżonym budynku z windą, blisko skrzyżowania z al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stary Mokotów,Warszawa

1 390 000 zł94 m² 14 787,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość w samym sercu Starego Mokotowa. Mieszkanie na 7 piętrze 8 piętrowego apartamentowca z przepięknym widokiem na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie (60m2) do wynajęcia na warszawskim Mokotowie. Mamy do dyspozycji trzy niezależne pokoje. Idealne mieszkanie dla studentów i osób ceniących przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerniakowska

Sielce,Warszawa

640 000 zł56 m² 11 469,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie na rogu Gagarina i Czerniakowskiej Nieruchomość z balkonem i piękną panoramą na centrum Warszawy. Mieszkanie na 7 piętrze w 10 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 600 zł53 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Hampton Home ma przyjemność zaproponować do wynajęcia umeblowany i wyposażony apartament na Marinie Mokotów. Osiedle z własnym jeziorkiem, placami zabaw oraz zapleczem usługowo-handlowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

915 000 zł84 m² 10 892,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronne, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie I świetnej lokalizacji wraz z pełnym wyposażeniem usytuowane przy ul. Cybernetyki. Lokalizacja W sąsiedztwie budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Langego

Mokotów,Warszawa

585 000 zł43 m² 13 604,70 zł/m²

 

Piętro:6/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje, pow. 43 m2, piwnica, pomieszczenie gospodarcze - Nowocześnie Urządzone, po remoncie - Okolice Galerii Mokotów na sprzedaż Piękne, 3-pokojowe mieszkanie w samym centrum Mokotowa 200 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowa

Służew,Warszawa

600 000 zł47 m² 12 766 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mam mieszkanie 47m2 na Służewiu (sm Służew nad Dolinką) mieszkanie na 1 piętrze w 11-sto piętrowym budynku z windą i całodobową ochroną. Budynek w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różana

Mokotów,Warszawa

580 000 zł43 m² 13 488,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Widne, słoneczne, przestronne, wysokie (2,8 m) dwupokojowe mieszkanie na Górnym Mokotowie przy ul. Różanej w kameralnej spokojnej okolicy z dużą ilości zieleni w pobliżu budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 377 817 zł114 m² 12 076,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

0% prowizji dla agencji, 0% pcc Dostępne od III kwartału 2021. Wspaniała inwestycja na Warszawskim Mokotowie w pobliżu Doliny Służewieckiej. Doskonały dojazd do centrum, najbliższy przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 400 zł87 m² 27,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestronne czteropokojowe mieszkanie przy ul. Puławskiej. Trzy niezależne pokoje, jeden przechodni, osobna widna kuchnia, łazienka z wanną, osobne wc, przedpokój. Na podłogach parkiet przykryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

660 000 zł47 m² 14 042,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Pola mokotowskie Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, zlokalizowane na obrzeżach Parku Pole Mokotowskie (ul. G.Bruna) Mieszkanie na przedostatnim IX piętrze z pięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jadźwingów

Służewiec,Warszawa

620 000 zł50 m² 12 326 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Piękne wykończone mieszkanie na Służewcu. Salon z widokiem na zieleń. Możliwość zrobienia zejścia z salonu bezpośrednio do ogródka. Mieszkanie w pełni wykończone w ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

699 900 zł54 m² 12 937,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwupokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu przy ul. Cybernetyki. Rozkładowe, dobrze doświetlone - z ekspozycją okien na południe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Sielce,Warszawa

640 000 zł56 m² 11 469,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie na 7 piętrze budynku z 1970 r. (rama h), u zbiegu ulic: czerniakowskiej i Gagarina. Rozkładowe, dwustronne (północ/ zachód), z balkonem i widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wierzbno,Warszawa

1 150 000 zł66 m² 17 424,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Jeśli szukasz klimatycznego mieszkania w kamienicy na Górnym Mokotowie, to to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Przestronne trzypokojowe mieszkanie z idealnym rozkładem i dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

584 000 zł43 m² 13 725 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bardzo jasne, słoneczne i ciche mieszkanie gotowe do wprowadzenia - pachnące nowością. Lokal w Apartamentowcu z przestrzennym, zielonym patio, świetnie napowietrzonym i pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

1 974 879 zł154 m² 12 813,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

0% prowizji 0% pcc Przestronny dwu poziomowy apartament z dwoma tarasami w kameralnym budynku wśród niskiej zabudowy na Służewie. Zielona spokojna okolica blisko Dolinka Służewiecka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bachmacka

Mokotów,Warszawa

1 799 zł50 m² 35,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukając mieszkania na wynajem z pewnością celujesz w dobrą lokalizację, szybki dojazd do miejsca pracy, jasne i przytulne wnętrze, bogatą infrastrukturę handlowo-usługową. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 400 zł68 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament bezpośrednio 100 metrów do stacji metra Wilanowska. Mieszkanie 3-pokojowe. Salon oddzielony od kuchni. Miejsce postojowe w cenie. Bardzo ciche. Salon połączony z hallem: 30m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

365 000 zł32 m² 11 587,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Hampton Home prezentuje nieruchomość na sprzedaż. Mieszkanie 1-pokojowe z widną oddzielną kuchnią znajdujące się na wysokim parterze 10-piętrowego bloku z wielkiej płyty. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 320 zł60 m² 55,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowe, przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 mkw, zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ulicy Cybernetyki. Mieszkanie usytuowane na 4. piętrze inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniardwy

Mokotów,Warszawa

420 000 zł37 m² 11 230 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2 pokoje | 37m2 | Górny Mokotów | ul. Śniardwy Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 37,4m2, składające się z pokoju dziennego, sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

335 000 zł31 m² 10 806,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1949

Mieszkanie o powierzchni 31 m2, usytuowane na 2 piętrze w Warszawie na Mokotowie. Budynek usytuowany w środku osiedla, wokół dużo zieleni, plac zabaw dla dzieci. Blisko przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 425 000 zł115 m² 12 371,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowy apartament 4 pokojowy, w którego skład wchodzi pokój dzienny, kuchnia, 3 sypialnie, spiżarnia, schowek, 2 łazienki, wc oraz ogródek. Trzy kameralne dwupiętrowe budynki otaczają tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

949 800 zł96 m² 9 893,75 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

Dzień dobry , prezentuje Państwu 2 poziomowe mieszkanie na Mokotowie przy ulicy Sobieskiego 102. Mieszkanie składa się z 5 pokoi ,kuchni, 2 łazienek , piwnicy, balkonu. Miejsce parkingowe na posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

1 417 326 zł115 m² 12 309,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

OD dewelopera bez prowizji bez podatku pcc 2% Obszerny 5-cio pokojowy apartament z możliwością wydzielenia osobnej części dla gości, nastolatka lub na biuro. Dwustronny. Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

2 390 zł56 m² 42,68 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Elegancki 2 pok apartament 55m2 w wysokim standardzie wykończenia w prestiżowym apartamentowcu przy ul. Bukowińskiej 10 na Mokotowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukietowa

Mokotów,Warszawa

899 000 zł54 m² 16 741,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Sprzedam nowoczesny Apartament 53,7m2, metro Wierzbno z miejscem postojowym, komórką lokatorską i dużym balkonem. Apartament zlokalizowany na 1 piętrze przy ul. Bukietowa 5 w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

600 000 zł46 m² 13 043,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Batorego/ Pola Mokotowskie Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie usytuowane tuż przy Parku Pole Mokotowskie w wysokim bloku, w pobliżu stacji metra i Al. Niepodległości. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

490 000 zł35 m² 13 936,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Polecam do sprzedaży atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górska

Czerniaków,Warszawa

2 800 zł51 m² 54,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie z klimatem, świeżo po remoncie, wykończone i urządzone z pasją, w nordyckim i minimalistycznym stylu. 2 oddzielne pokoje na Dolnym Mokotowie, powierzchnia 51 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Hampton Home prezentuje do wynajęcia mieszkanie na Mokotowie blisko metro Wilanowska i Metro Służew. Piękne nowe mieszkanie o powierzchni 51m2 w nowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racjonalizacji

Mokotów,Warszawa

800 000 zł71 m² 11 236 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

****firma Hampton Home ma przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość na Mokotowie***** Na sprzedaż fantastyczne mieszkanie w stanie deweloperskim z oknami skierowanymi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

3 700 zł74 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia nowe mieszkanie (74m2) z dużym tarasem (8m2) i świetnym widokiem. Mieszkanie oferuje dużą przestrzeń w bardzo dobrej części nowego osiedla. Lokal zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

493 569 zł31 m² 15 850 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

OD dewelopera bez prowizji bez podatku pcc 2% Mieszkanie typu studio z możliwością wyodrębnienia osobnej sypialni. Narożne Mieszkanie otaczają wysokie na 2,80 m. podwójne drzwi tarasowe. Choć.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij