dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Mokotów,Warszawa

495 000 zł48 m² 10 220,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentowana nieruchomość to niemal 49-metrowe mieszkanie, które w obecnym układzie składa się z: - 16-metrowego pokoju dziennego - 2 osobnych sypialni o powierzchniach odpowiednio: 10 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Baboszewska

Mokotów,Warszawa

469 000 zł35 m² 13 419,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Prezentowana nieruchomość to standardowy rozkład kawalerki na Mokotowie w budynku z cegły, która w obecnym układzie składa się z: - niemal 20-metrowego pokoju dziennego z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dąbrowskiego

Stary Mokotów,Warszawa

376 144 zł31 m² 12 133,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Świetnie zlokalizowana nieruchomość pod inwestycję dla inwestora. Budynek mieści się w spokojnej, zielonej ale dobrze skomunikowanej okolicy niedaleko metra. Mieszkanie jest usytuowane od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Garażowa

Mokotów,Warszawa

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na Mokotowie o powierzchni 43m2. Położone jest w bloku mieszkalnym, oddanym do użytku w 2016 roku. Lokal umiejscowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

535 099 zł38 m² 14 081,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie tuż po remoncie. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania. Kuchnia wyposażona w meble ikea, lodówkę, zmywarkę i kuchnię z piekarnikiem. Kuchnia jest ślepa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

425 000 zł37 m² 11 618,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie w okolicy skrzyżowania woronicza/al. Niepodległości w niskiej zabudowie. Obecny plan jest wyłącznie poglądowy i może się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Turecka

Sielce,Warszawa

1 450 000 zł156 m² 9 306,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż wyjątkowe, niezwykle jasne i przestronne, 5 pokojowe mieszkanie na poddaszu (4 piętro bez windy) w kamienicy z 1953 roku na ulicy Tureckiej, na Dolnym Mokotowie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z wydzieloną sypialnią zlokalizowana na Mokotowie w okolicy Galerii Mokotów. Mieszkanie jest świeżo wyremontowane, bardzo jasne, usytuowane na ostatnim piętrze. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Studencka

Mokotów,Warszawa

589 000 zł59 m² 9 983,05 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Oferuję na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie 59m2 z widokiem na Warszawę na Mokotowie. Mieszkanie zlokalizowane jest przy stacji Metra Służew (dojazd do centrum zajmuje 10 minut),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

499 000 zł47 m² 10 685,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ciche i rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Orzyckiej w budynku z 1967 roku, który przeszedł odnowienie oraz wymianę instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

720 000 zł57 m² 12 587,40 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Hampton Home prezentuje mieszkanie na sprzedaż. Trzypokojowe, przestronne i bardzo funkcjonalnie urządzone mieszkanie na Mokotowie w Warszawie (na wysokości Chełmskiej) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Sadyba

Sadyba,Warszawa

599 000 zł61 m² 9 792,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe. Nieruchomość zlokalizowana jest na warszawskim Mokotowie, na przepięknym zazielenionym osiedlu przy ul. S. Pyjasa (wcześniej Bartoszka) na Sadybie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Woronicza

Wierzbno,Warszawa

5 200 zł117 m² 44,52 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia przestronne, 4 pokojowe mieszkanie - 3 sypialnie o pow. 14.6,13.6 oraz 12.6 m2, salon 27 m2 częściowo połączony z kuchnią 10 m2 plus spiżarnia 3 m2. Ponadto garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

550 000 zł44 m² 12 554,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Już gotowe mieszkanie do sprzedaży *** topowa lokalizacja *** świetna inwestycja na przyszłość *** super układ mieszkania *** Wyśmienite 2 pokojowe mieszkanie w kapitalnej lokalizacji przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 800 zł58 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wygodne dwupokojowe mieszkanie ( salon połączony z widna kuchnią) na .osiedlu Marina. Sypialnia z dużymi szafami, oddzielna garderoba, balkon z ogrodem zimowym, garaż podziemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

630 000 zł49 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecamy ciche, jasne 3 pokojowe na Mokotowie Ekspozycja północny-zachód i północny wschód Usytuowanym w otoczeniu dwóch przepięknych Warszawskich parków na Powiślu (ul. Czerniakowska /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

759 000 zł52 m² 14 568,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Prezentuję do sprzedaży klimatyczne mieszkanie w przedwojennej kamienicy na Starym Mokotowie. W kamienicy wymieniono piony wod/kan i co. Wyremontowana jest również klatka schodowa. Ta 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białej Koniczyny

Mokotów,Warszawa

2 711 632 zł154 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Kupujesz od dewelopera - nie płacisz podatku pcc i prowizji. Szukasz komfortu, ciszy i zieleni wokół Twojego mieszkania? Ten apartament czeka na Ciebie!. - znajduje się u podnóża Skarpy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naruszewicza

Mokotów,Warszawa

5 700 000 zł303 m² 18 811,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż piękny, przestronny penthouse, znajdujący się na ostatnim piętrze luksusowej Rezydencji Naruszewicza, której wnętrza projektował Maciej Zień. Lokal jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

499 000 zł47 m² 10 617 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 47M2, 2 pokoje, mokotów, ul.ORZYCKA (Warszawa, Mokotów, Orzycka) Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tawerny

Mokotów,Warszawa

7 500 zł110 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem trzypokojowy apartament na Marinie Mokotów. W pełni wyposażony i urządzony. Dostępny od zaraz. Atuty nieruchomości: * Apartamentowa część Mariny Mokotów - ul. Tawerny * Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kwiatowa

Górny Mokotów,Warszawa

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Stary Mokotów ul. Kwiatowa. Do czynszu najmu dochodzi tylko oplata za media okolo 300 zł Przytulna kawalerka z widną kuchnią. Mieszkanie po remoncie, wszystko nowe. Wyposażone w podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

550 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***** Biuro nieruchomości Hampton Home ma przyjemność zaprezentować przytulne, 3 pokojowe mieszkanie.***** Mieszkanie znajduje się w otulinie parku Stanisława Dygata, nieopodal centrum handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Maklakiewicza

Mokotów,Warszawa

410 000 zł28 m² 14 642,90 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka w doskonałej lokalizacji na Górnym Mokotowie. Mieszkanie z widokiem na zieleń, obok bloku ogrodzony plac zabaw, fitness, sklepy. Lokal idealnie nadaje się dla młodych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

620 000 zł63 m² 9 841,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, łazienka + ubikacja oddzielnie. Jest też piwnica z oddzielnym pomieszczeniem na rowery. Blok 4 piętrowy, mieszkanie 2 piętro (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

699 000 zł57 m² 12 263,20 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie do remontu na piętrze 15 z 15. Mieszkanie o powierzchni 57 m na które składają się: - salon z wyjściem na balkon - 2 sypialnie - widna kuchnia - przedpokój - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

520 000 zł38 m² 13 684,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Szanowni Państwo, prezentuje mieszkanie w kamienicy na Starym Mokotowie w najbliższej odległości do Metra Racławicka ( 5 min spacerem) mieszkanie znajduje się w kamienicy po pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bełdan

Mokotów,Warszawa

579 000 zł49 m² 11 816 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 49M2, 3 pokoje, mokotów, ul.BEŁDAN (Warszawa, Mokotów, Bełdan) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Batalionu AK Karpaty

Mokotów,Warszawa

1 026 000 zł76 m² 13 508,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

English below Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie z dużym 102m2 ogródkiem. Nieruchomość znajduje się przy ulicy Batalionu ak "karpaty", na osiedlu 4-piętrowych bloków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

2 074 275 zł119 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szukasz komfortu, ciszy i zieleni wokół Twojego mieszkania? Ten apartament czeka na Ciebie! - znajduje się u podnóża Skarpy Wiślanej - niska, kameralna zabudowa (tylko dwa piętra) - tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niegocińska

Służewiec,Warszawa

490 000 zł49 m² 9 921,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! Mam Państwu do zaprezentowania funkcjonalne, trzy-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Mokotowa, w pobliżu Galerii Mokotów oraz biurowców na słynnym Mordorze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

499 000 zł47 m² 10 685,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Świetne, dwupokojowe mieszkanie w idealnej lokalizacji. Bardzo dobre połączenia komunikacyjne z innymi częściami Warszawy (autobus, tramwaj, metro). Dookoła dużo zieleni. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nałęczowska

Sadyba,Warszawa

685 000 zł67 m² 10 208,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie na sprzedaż, warszawa, mokotów, sadyba, 67,1 m2, 3 pok., usytuowane na 2 piętrze w budynku 4-piętrowym wybudowanym w roku 1992, na terenie częściowo ogrodzonym z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naruszewicza

Mokotów,Warszawa

749 000 zł48 m² 15 604,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim, niedawno oddanej do użytku inwestycji przy stacji metra Wierzbno. Możliwość połączenia salonu i kuchni. W załączeniu kilka zdjęć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

3 300 zł45 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

**english version below** Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe 2 pokojowe mieszkanie w standardzie premium w budynku z recepcją 24h oraz miejscem W garażu podziemnym. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

920 000 zł70 m² 13 142,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Marina Mokotów. 70m2. Zielona, spokojna, zamknięta pod szlabanami okolica. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

661 000 zł49 m² 13 489,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Szybki termin odbioru Dwu pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Mokotowa w nowo powstającej inwestycji. Do dyspozycji mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Stary Mokotów,Warszawa

498 000 zł42 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie - dwupokojowe 41,5 m, na 3 piętrze z z10 z ekspozycją wschodnio południową. Na podłodze parkiet. Do mieszkania przypisana jest piwnica ok 2 m2. Obecnie mieszkanie było wynajmowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

2 175 000 zł87 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa 3 pokojowy apartament na Mokotowie. Apartament składa się z 3 pokoi, salonu, kuchni i 2ch łazienek oraz przestronnego tarasu od strony zachodniej o pow. ok. 27m2. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Woronicza

Służewiec,Warszawa

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Nowocześnie urządzone nowe 2 pok. mieszkanie 45m2 na Mokotowie przy ul. Woronicza 33C w apartamentowcu z 2018 r. Budynek w przyjemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 670 000 zł114 m² 14 649,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Apartament 114m2 położone w nowej oddanej prestiżowej inwestycji na warszawskim Mokotowie. Dotarcia do metra zajmie nam około 10min, natomiast autobusu około 3min Na powierzchni 114m2 odnajdziemy.