dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Ksawerów,Warszawa

480 000 zł36 m² 13 296,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Seredcznie zapraszam do zakupu mieszkania w świetnym punkcie komunikacyjnym. Gotowe do zamieszkania, słoneczne i umeblowane. Do dyspozycji: * Widna, oddzielna kuchnia z jadalnią. * pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przejazd

Mokotów,Warszawa

6 000 zł117 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość o powierzchni 117 m 2 położona na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Osiedle strzeżone z rozwiniętą infrastrukturą. Apartament składa się z kuchni wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Mokotów,Warszawa

978 999 zł91 m² 10 760,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Powrót do sprzedaży. Gotowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Ostatnie dostępne w budynku. Odbierz klucze już dziś. Idealne dla rodziny. Panoramiczne okna. Duże, ustawne sypialnie. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

1 728 100 zł79 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja: prestiżowe położenie w centrum Mokotowa - w apartamentowcu przy ul. Chodkiewicza na osiedlu Eko Park na Górnym Mokotowie. Lokalizacja uznawana jest za jedno z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tagore

Mokotów,Warszawa

2 600 zł51 m² 50,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: mieszkanie położone na Mokotowie przy ul. Tagore, doskonała komunikacja miejska. W odległości 700 m stacja metra Racławicka, 300 m tramwaje przy ul. Wołoskiej. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja/ budynek: położenie budynku doskonałe - w najbliższej okolicy pełna infrastruktura. Pola Mokotowskie tuż obok. Cisza, spokój i bezpieczeństwo, mnóstwo zieleni. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Asfaltowa

Mokotów,Warszawa

2 900 zł34 m² 85,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: mieszkanie położone na Starym Mokotowie, w urokliwej okolicy. Doskonała komunikacja miejska, dosłownie 3 minuty pieszo do stacji metra Pole Mokotowskie, przystanek tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maklakiewicza

Mokotów,Warszawa

599 000 zł48 m² 12 376 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferuję do sprzedaży ciche i przytulne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,4 m2 na ul. Maklakiewicza Mieszkanie mieści się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku z 2 windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

8 800 zł130 m² 68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę wynajmu nieruchomości na warszawskim Mokotowie. Obiektem który mamy przyjemność Państwu przedstawić jest parter w przepięknej willi z 1929 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cypryjska

Mokotów,Warszawa

850 000 zł74 m² 11 486,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż nietuzinkowe mieszkanie o powierzchni 74 m2 na spokojnym osiedlu. We speak english, do not hesitate to contact us! Informacje o mieszkaniu: mieszkanie w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Belwederska

Mokotów,Warszawa

599 000 zł46 m² 12 993,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować fantastyczną nieruchomość zlokalizowaną na jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic w stolicy. Ul. Belwederska tuż obok Łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

579 000 zł56 m² 10 317,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przytulne, trzypokojowe mieszkanie na Mokotowie, o powierzchni 56 m . W skład mieszkania wchodzą: - trzy oddzielne pokoje - łazienka - oddzielna kuchnia z oknem - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

731 500 zł66 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Polecamy komfortowy apartament o powierzchni 66,50 m2 na Mokotowie w Warszawie. Przestrzenny lokal, wykończony materiałami wysokiej jakości, mieści się w nowym bloku z 2008 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

750 000 zł66 m² 11 363,60 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym. Lokal o powierzchni 66m2 znajduje się na 3 piętrze 4-piętrowego bloku monolitowego z 1965 roku. Elewacja budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 050 000 zł72 m² 14 583,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do zaoferowania 3-pokojowe przestronne wykończone mieszkanie w nowym budownictwie niedaleko Galerii Mokotów. Jeśli zainteresowała Cię ta oferta to zapraszam poniz ej do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mokotów,Warszawa

650 000 zł47 m² 13 713,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojową nieruchomość na zielonym Mokotowie, idealną pod inwestycje na wynajem. Nieruchomość zlokalizowana jest w samym sercu zielonego Mokotowa, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powsińska

Sadyba,Warszawa

789 000 zł56 m² 13 991,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż, położone w Warszawie, w dzielnicy Mokotów - Sadyba, przy ulicy Powsińskiej. Powierzchnia apartamentu wynosi 56 m2. Usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warneńska

Mokotów,Warszawa

499 000 zł43 m² 11 604,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43mkw, świeżo po remoncie znajdujące się na drugim piętrze w bloku z 1972 roku, położone przy ulicy Warneńskiej 4 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

239 000 zł41 m² 5 829,27 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie tbs 2 pokoje 41m n a Mokotowie - ces ja partycypacji i prawa do najmu za 239 000 pln. Jest to lokal z zasobów Towarzystwa Budownictwa Społecznego nie jest to sprzedaż mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Akermańska

Mokotów,Warszawa

399 000 zł42 m² 9,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

> szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji Z bardzo szybkim dojazdem do centrum, wilanowa, ursynowa lub pragi? Rozważ zakup tego 2 pokojowego mieszkania na zielonych stegnach na mokotowie! cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 700 zł56 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie: warszawa Mokotów, służew ul. Cybernetyki Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 w pełni umeblowane w apartamentowcu przy ul. Cybernetyki 13 W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

580 000 zł43 m² 13 551,40 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym. Lokal o powierzchni 43 m2 znajduje się na 10 piętrze 11-piętrowego apartamentowca z 2005 roku. Budynek utrzymywany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podbipięty

Służew,Warszawa

3 400 zł70 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70m2 przy ul. Podbipięty na warszawskim Służewie. Usytuowane na 2-gim piętrze w 3-piętrowym bloku wybudowanym w 1992r. Na lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stwosza

Mokotów,Warszawa

480 000 zł34 m² 14 117,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Bezczynszowe Mieszkanie 34m2 z ogrodem Mieszkanie własnościowe z Księgą Wieczystą zlokalizowane na Górnym Mokotowie przy ul. Wita Stwosza. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mikołajczyka

Mokotów,Warszawa

855 000 zł81 m² 10 555,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż jasne i przestronne czteropokojowe mieszkanie na warszawskim Gocławiu. Mieszkanie gotowe do zamieszkania nie wymaga wkłady finansowego. Mieszkanie 4 pokojowe, jasne i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podbipięty

Mokotów,Warszawa

664 000 zł59 m² 11 273,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż doskonale skomunikowane i w spokojnej okolicy mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Stacja Metro Służew znajduje się kilkadziesiąt metrów od mieszkania, autobusy i w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Belwederska

Sielce,Warszawa

2 950 zł48 m² 61,46 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 przy ul. Belwederskiej na Mokotowie. Usytuowane na 8. piętrze w 10-piętrowym bloku na Osiedlu Sielce. Na lokal składają się: >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korczyńska

Sadyba,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem, pow. 50 m2 - 3 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia - Idealne dla rodziny, osób pracujących - Sadyba, dolny Mokotów Przytulne i wygodne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 50 m2 przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

698 000 zł44 m² 15 856,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania! Rozkładowe, jasne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na pierwszym piętrze w kamienicy na warszawskim Mokotowie. Nieruchomość po generalnym remoncie, usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

610 000 zł42 m² 14 489,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferuję do sprzedaży nieruchomość do własnej aranżacji usytuowana na Górny Mokotowie tuż obok Metra Pole Mokotowskie oraz sgh. Lokalizacja: 4 min pieszo do Metra Pole Mokotowskie/ 5 min pieszo do sgh/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

660 000 zł39 m² 16 923,10 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Ustawne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w świetnym punkcie na Mokotowie. Pod ręką pętla autobusowa, stacja metra Wilanowska oraz przystanek tramwajowy. Mieszkanie o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śniardwy

Mokotów,Warszawa

698 000 zł46 m² 15 173 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie na Warszawskim Mokotowie przy ul. Śniardwy. Lokal o powierzchni 46m2 znajduje się na 10 piętrze,11-piętrowego bloku z 1978.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

1 159 000 zł78 m² 14 859 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferuję na sprzedaż czteropokojowe przestronne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Mariana Zdziechowskiego 8, w zielonej okolicy biznesowego centrum Mokotowa. Apartament o powierzchni 78.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warneńska

Mokotów,Warszawa

499 000 zł53 m² 9 397,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie z potencjałem dla Inwestorów. Zakup tylko za gotówkę! Zadzwoń, umów się na prezentację i podejmij szybko decyzję zanim kolejna oferta zniknie z rynku. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kielecka

Górny Mokotów,Warszawa

2 900 zł44 m² 65,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcie 2 pokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy przy ul. Kieleckiej. Po generalnym remoncie. 3m wysokość. 2 pokoje, wyposażone i umeblowane. Mieszkanie i kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje, pow. 51 m2 - Funkcjonalne, jasne i Nowoczesne - Mokotów, ul. Puławska, metro służew do wynajęcia przestronne i wygodne, 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie, usytuowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konduktorska

Mokotów,Warszawa

1 400 000 zł108 m² 12 963 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Ładny apartament 4-pokojowy. Budynek w całości z cegły, rok budowy 1996. Recepcja całodobowa, ochrona, monitoring. Powierzchnia: 108 m2 - na jednym poziomie. Księga wieczysta, uregulowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnomorska

Mokotów,Warszawa

580 000 zł54 m² 10 740,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Dzień dobry, do zaoferowania mamy mieszkanie przy ulicy Czarnomorskiej. To doskonały punkt komunikacyjny (okolica Canal +, lodowiska Stegny, tereny zielone). Mieszkanie składa się z 3 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

970 000 zł87 m² 11 149,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 4- pokojowe na Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze, jest w stanie deweloperskim, jego powierzchnia to 87m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piaseczyńska

Mokotów,Warszawa

749 000 zł47 m² 15 936,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe w przedwojennej kamienicy na Mokotowie Rok budowy 1936, cegła Ekspozycja południowo wschodnia Wysokość 3 m Okna od podwórka Kamienica przeszła gruntowny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bobrowiecka

Sielce,Warszawa

848 975 zł59 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

możliwość powrócenia do stanu pierwotnego przestronne 2 pokoje. Zapraszam do zapoznania Z ofertą apartamentu na dolnym mokotowie! Apartament działa w systemie najmu krótkoterminowego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij