dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 137 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 137 ogłoszeń

Rynek pierwotny

882 400 zł36,97 m² 23 868 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,97 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł103 m² 66,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Hampton Home oferuje na wynajem przestronny apartament o wielkości 103 m2 z dwiema sypialniami. Mieszkanie znajduje się na drugim, ostatnim piętrze w apartamentowcu o niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 895 600 zł67,70 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferujemy do sprzedaży apartament 2 pokojowy o pow. 67,82 m na osiedlu Marina Mokotów przy ul. Łagodnej na parterze w 3 piętrowym apartamentowcu z 2006 roku , w zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 999 zł121,60 m² 32 894,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Eurovilla prezentuje wyjątkowy apartament na sprzedaż na Mokotowie o powierzchni 121,60 m2 z widokiem na Park Łazienkowski. 4 pokoje, 2 łazienki. Mieszkanie położone jest w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

870 000 zł50 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie o powierzchni 50 m w apartamentowcu. Lokal znajduje się w uroczym osiedlu w stylu japońskim; sakura. Znajdziesz tu 2 pokoje, które są umeblowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł125 m² 68 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 125m2, 2 sypialnie, duży taras, zamknięte osiedle, basen, mokotów budynek: apartamenty Przy Królikarni to komfortowe osiedle mieszkaniowe z 1999 roku położone u zbiegu alei.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł80 m² 58,75 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia! Tylko 150m do metra! 3 pokoje | 2 łazienki | garderoba | duży balkon | garaż podziemny Komfortowe 3 - pokojowe mieszkanie w samym sercu Starego Mokotowa - tuż przy Metrze Racławicka.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł52 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament klasy premium o powierzchni 52m z imponującym tarasem o wielkości 26 m , zlokalizowany na Mokotowie Sielcach. Lokalizacja Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

5 999 zł80 m² 74,99 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz miejsca, gdzie po pracy naprawdę odpoczniesz, a jednocześnie w kilka minut dotrzesz do centrum- ta oferta jest dla Ciebie. To mieszkanie łączy trzy rzeczy, które rzadko.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł30 m² 95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia jasne mieszkanie znajdujące się przy ul. Dywizjonu 'ak Jeleń' - małej uliczce, przecinającej się z ulicą Bluszczańską, na Mokotowie. Lokal o powierzchni ok 30 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł80,30 m² 14 819,43 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty Michał Cenecki tel.   Podstawowe informacje: lokal mieszkalny w pełni przygotowany do adaptacji, charakteryzujący się dobrym stanem wizualnym i technicznym. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł119,08 m² 31 911,32 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować przestronny apartament na sprzedaż na Nowej Marinie Mokotów przy ul. Białej Floty 4. Apartament ma 119.08 m2 i ogródek 172.94 m2 oraz dwa tarasy w wielkości.

Szczegóły ogłoszenia

732 640 zł30,40 m² 24 100 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Wałbrzyskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze (3 kondygnacja), nad lokalami usługowymi. Rok budowy: 2026 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł104 m² 20 096,15 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Słoneczne mieszkanie dwupoziomowe | 3 balkony | 2 miejsca postojowe Na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania dwupoziomowe mieszkanie na warszawskich Stegnach. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł48,49 m² 16 910,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie 48,49 m - Mokotów (służew), ul. Bartłomieja Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z 1975 roku.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł116 m² 18 879,31 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Marina Mokotów | 136 m | 4 pokoje | 2 łazienki | balkon | garaż | premium lifestyle Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie położone na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów- jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 097 zł37,42 m² 21 354,81 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania od dewelopera (bez podatku pcc) dwupokojowy apartament o powierzchni 37,42 m2 na warszawskim Mokotowie, w pobliżu Galerii Mokotów. Apartament składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł48 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Warszawa, mokotów, wyględów - ul. Jana Maklakiewicza - 48 m2 / 3 pokoje / Balkon / Piwnica / Panorama na Warszawę we speak english cena do negocjacji! Doskonałe zarówno dla rodziny, jak też.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł100 m² 95 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy apartament na osiedlu Eko-Park obok Pola Mokotowskiego english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę najmu komfortowego apartamentu. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł48,72 m² 20 525,45 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwa pokoje | 48.72 m2 | loggia | Moko Botanika [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI]Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 387 106 zł88,74 m² 26 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie W prestiżowej inwestycji - jaśminowy mokotów. Ekologiczne budownictwo | Nagradzana inwestycja | Doskonała lokalizacja | Zielona okolica | Idealne dla rodzin Sprzedaż na.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł38 m² 17 105,26 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Ekstremalnie ciche, wszystkie okna od słonecznego, zielonego podwórka. Najbliższa stacja Metra Wierzbno 3 min spacerem. Rampa wjazdowa dla wózków od strony podwórka. 2 pokoje, kuchnia oddzielona małą.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł47 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe z balkonem w bloku po remoncie. Ocieplenie i wymienione instalacje. Grunty uregulowane. Do mieszkania przynależy piwnica 3 m2 i miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł45,50 m² 87,91 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 1 czerwca 2026r. Do wynajęcia nietuzinkowy dwupokojowy apartament ze 100 m2 tarasem do wyłącznego użytkowania usytuowany na ostatnim 7 piętrze. Do lokalu przynależy miejsce parkingowe wraz.

Szczegóły ogłoszenia

905 475 zł43,51 m² 20 810,73 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,51 mkw. w znakomitej lokalizacji w sąsiedztwie Galerii Westfield Mokotów. Apartament jest sprzedawany w stanie deweloperskim, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

888 000 zł58 m² 15 310,34 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Warszawa Mokotów, sielce ul. Chełmska - 3 pokoje / 58 m2 / + balkon + winda + piwnica we speak english Zapraszamy Państwa do zakupu 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 58 m2, położonego na 3.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł125,70 m² 95,47 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy ten dwustronny, luksusowy i cichy 3-pokojowy apartament na wynajem w prestiżowej i reprezentacyjnej części Mokotowa, w otoczeniu ambasad, placówek rządowych, łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською Opis mieszkaniajasne i funkcjonalne mieszkanie o klasycznym układzie, w pełni umeblowane i gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 000 zł112,70 m² 31 499,56 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Prezentujemy Państwu eleganckie, gotowe do wprowadzenia mieszkanie na sprzedaż w znakomicie usytuowanym apartamentowcu Puławska 111a w prestiżowej lokalizacji Starego Mokotowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł92,14 m² 18 450,18 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przy zakupie tej nieruchomości "Nowoczesne mieszkanie 92 m na Stegnach - parter z wyjściem na balkon 10m2 | Mokotów, ul. Pory Nieruchomość, która łączy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 389 400 zł72,60 m² 19 137,74 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, gotowe do odbioru 3 pokoje, 72,6 m2 z dużą strefą dzienną 24,6 m2 i wygodnym układem dwóch sypialni. Niedaleko Galerii Westfield - od renomowanego dewelopera. Dwustronne, jasne wnętrza,.

Szczegóły ogłoszenia

3 060 000 zł235,50 m² 12 993,63 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1996

Dwupoziomowy apartament o powierzchni 235 m - 7 pokoi Mokotów Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o imponującej powierzchni 235 m , położone przy cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 532 090 zł50,90 m² 30 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wygoda I prestiż Jeśli obejrzysz ten budynek, to stwierdzisz, że jego największą wadą jest to, że .nie ma wad. Jest piękny, funkcjonalnie zaprojektowany i znajduje się w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 369 762 zł69,45 m² 19 723 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam okazję zainteresować Państwa nietuzinkowym mieszkaniem. Lokal znajduje się w prestiżowym przedsięwzięciu Modern Mokotów. Zalety: elegancki i supernowoczesny apartament w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

3 168 331 zł141,33 m² 22 417,97 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, termin realizacji: II-III kwartał 2025 r. Budynek apartamentowy B1, lokal: b1_18, 2 x loggia: 13,40 m + 9,4 m, zestawienie oferowanych apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł39,71 m² 13 321,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Opis ; Na sprzedaż kameralne mieszkanie usytuowane na drugim piętrze na zamkniętym osiedlu w spokojnej części Wawra. W całym budynku znajduje się tylko 5 mieszkań ,co czyni inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł95 m² 50,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia część środkowego segmentu (parter i pierwsze piętro) o łącznej powierzchni 95 m, w malowniczej i spokojnej części Sadyby, przy ul. Sobolewskiej. Dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł60 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

НА русском ниже Na wynajem przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m , położone na wysokim parterze w budynku mieszkalnym, w jednej z bardzo wygodnych.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł197 m² 16 243,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1936

Wysokie sufity | Dwupoziomowe | Panoramiczny widok | Doskonała lokalizacja | Funkcjonalny rozkład | Naturalne światło Hampton Home oferuje na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie zajmujące.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł36 m² 97,22 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m , idealne dla singla lub pary, zlokalizowane w nowoczesnym budynku przy ulicy Domaniewskiej. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 327 262 zł72,03 m² 18 426,52 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 72 m2 podzielone na 3 niezależne minikawalerki. Wyjątkowa lokalizacja vis-à-vis Galerii Mokotów. Nowoczesne osiedle wykończone w wysokim standardzie.