dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyględowska

Wyględów,Warszawa

810 000 zł55 m² 14 727,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku z 2004 roku na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów (mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marzanny

Mokotów,Warszawa

619 000 zł38 m² 16 375,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2 Pokojowe| Balkon | 37,8 m2| Cicha i Spokojna Okolica |doskonale skomunikowane| Łatwy Dojazd Do Centrum| Przystanki Tramwajowe i Autobusowe | Nieodpłatne Miejsca Parkingowe| Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marsylska

Mokotów,Warszawa

2 999 zł31 m² 96,74 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz wygodnych i w pełni wyposażonych 2 pokoi na Mokotowie? Najlepiej po remoncie? Mamy coś dla Ciebie. Mieszkanie wolne od 1 lutego 2023 r. Najem okazjonalny bez zwierzątek domowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gagarina

Stary Mokotów,Warszawa

390 000 zł20 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ciekawe mieszkanie, z ogromnym potencjałem, w dobrej cenie w świetnej lokalizacji - przy samych Łazienkach Królewskich- ul. Jurija Gagarina i Belwederska *fantastyczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

3 650 zł67 m² 54,48 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu umeblowane mieszkanie 3-pokojowe z miejscem postojowym blisko metra wilanowska dla studentów lub rodziny. Mieszkanie położone n a 4 piętrze 6-piętrowego budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

5 200 zł58 m² 89,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 58 m2 zlokalizowana na 2 piętrze w 3-piętrowym apartamentowcu na prestiżowym osiedlu Eko Park przy ul. Biały Kamień na Mokotowie. Po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stary Mokotów,Warszawa

789 000 zł47 m² 16 787,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Piękne, bardzo jasne i wysokie mieszkanie w przedwojennej kamienicy położonej w cichej części Starego Mokotowa. Z okien roztacza się widok na zieleń. Do dyspozycji mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powsińska

Sadyba,Warszawa

650 000 zł47 m² 13 750,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do oglądania. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w Warszawie (sadyba). Lokal o powierzchni 47,27m2 + piwnica. Lokal nadaje się do zamieszkania. Posiada 3 pokoje, osobną widną kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Potoki

Stegny,Warszawa

7 500 zł75 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below. Mamy przyjemność zaoferować Państwu do wynajęcia jasny, niezwykle przestronny, wykończony w wysokim standardzie oraz w pełni wyposażony 2-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górska

Mokotów,Warszawa

520 000 zł35 m² 14 985,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Duża i funkcjonalna kawalerka w samym sercu warszawskiego Dolnego Mokotowa, o powierzchni całkowitej 35 mkw, z fajnym balkonem ok. 4m2, na który jest wyjście z salonu. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

569 000 zł57 m² 9 982,46 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania w cichym i spokojnym miejscu? Chcesz mieszkania w parkowej i dobrze skomunikowanej okolicy? a może. Chcesz uciec przed inflacją i kupić mieszkanie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

1 840 000 zł82 m² 22 502,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Inwestycja Eko Park przy ulicy Chodkiewicza znajduje się w najbardziej prestiżowej części Mokotowa. Doskonale zlokalizowana o niepowtarzalnym charakterze, idealnie komponuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bryły

Ksawerów,Warszawa

347 000 zł27 m² 12 967 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Zarezerwowane Zapraszam na #mokotów - #ksawerów! Jestem wyłącznym opiekunem bardzo dobrej oferty - niewielkiej, ale bardzo plastycznej kawalerki z możliwością wydzielenia osobnej sypialni! #.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powsińska

Sadyba,Warszawa

5 000 zł75 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Duże, przestrzenne 3 pok. 75m2 w prestiżowym apartamentowcu z 2008 r. przy ul. Powsińskiej róg Idzikowskiego przy malowniczym zielonym kanałku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Neseberska

Stegny,Warszawa

700 000 zł70 m² 10 214,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Opis nieruchomości: dla kogo: mieszkanie dla Rodziny z dzieckiem lub dla Pary ceniącej spokój, przestrzeń, chcącej mieszkać z dala od zgiełku ulic, a zarazem w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rejsu

Mokotów,Warszawa

1 495 000 zł77 m² 19 415,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na zamkniętym osiedlu kameralnych apartamentowców Mariny Mokotów. Doskonały adres na mapie Mokotowa. Blisko zarówno do Galerii Mokotów i biznesowego centrum na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konduktorska

Mokotów,Warszawa

499 000 zł36 m² 13 899,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,9 m2 zlokalizowane na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Konduktorskiej na Mokotowie. Mieszkanie środkowe, ciepłe, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sielce,Warszawa

520 000 zł35 m² 14 857,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Wysokie i jasne mieszkanie z balkonem w starej części Mokotowa (sielce) blisko Łazienek Królewskich. Zadbany budynek z cegły położony jest w cichej i zielonej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rejtana

Mokotów,Warszawa

585 000 zł46 m² 12 759 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 45.85 metrowe, rozkładowe, z pięknym widokiem na Warszawę, mieszkanie położone na Starym Mokotowie, dzielnica Mokotów, ul. Tadeusza Rejtana. Status mieszkania: spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

719 900 zł52 m² 13 978,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Idealne do zamieszkania, 3 pokojowe mieszkanie w super lokalizacji na Mokotowie - ul. Bokserska, w niedalekiej odległości od Galerii Mokotów. Jeśli szukasz nieruchomości, do której można się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

4 200 zł40 m² 105 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 mkw na Mokotowie przy ul. Obrzeżnej. Lokal znajduje się na 1. piętrze 7-piętrowego apartamentowca. Blok jest monitorowany, osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem odświeżone dwupokojowe mieszkanie, bardzo blisko metra Wilanowska. W skład mieszkania wchodzi: aneks kuchenny wraz z meblami w zabudowie oraz wyposażeniem (kuchenka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Limanowskiego

Mokotów,Warszawa

14 000 zł164 m² 85 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestronny apartament z balkonem tuż przy Szkole Brytyjskiej przy ul. Limanowskiego na Dolnym Mokotowie Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, bezpośrednio przy Szkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Opoczyńska

Mokotów,Warszawa

575 000 zł36 m² 15 972,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Kawalerka o pow.35,84m2 na IV piętrze, w przedwojennej kamienicy z 1938r (z windą), w sercu STAREGO MOKOTOWA, blisko METRA POLE MOKOTOWSKIE. Dla Miłośników Kamienic- topowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

699 000 zł43 m² 16 106 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Luksusowe apt na dolnym mokotowie Najwyższej klasy apartamentowiec w tej części Mokotowa - to miejsce, które ma do zaoferowania szereg pożądanych możliwości: otwarte przestrzenie, ekologiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

790 000 zł61 m² 12 950,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

*wyłącznie U nas* Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, jasnego mieszkania wykończonego w dobrym standardzie. Funkcjonalna nieruchomość znajduje się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu przy Orle, ul. Bukowińska Lokalizacja/ budynek: blisko Galerii Mokotów oraz kompleksu biurowego. Bardzo blisko węzeł komunikacyjny (autobusy, tramwaje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

859 000 zł60 m² 14 379 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

*** umowa przedwstępna*** Słoneczne, klimatyzowane, dwupokojowe mieszkanie z ogromnym tarasem, balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym, usytuowane na 7 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

4 300 zł70 m² 61,43 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Metro Wilanowska 3 pok i oddz. kuchnia_2006 r. z garażem - dobra cena! Atrakcyjne zadbane mieszkanie 3 pok. 70m2 przy Al. Wilanowskiej w odległości 4 min pieszo od przystanku metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

485 000 zł28 m² 17 321,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 28 m , 1 piętro w kamienicy z windą - Warszawa, mokotów. Kamienica z lat 50-tych. Mieszkanie jest po remoncie wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Studencka

Służew,Warszawa

1 300 zł12 m² 108,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu 1 osobny pokój w cichym mieszkaniu 3-pokojowym blisko metra Służew. Do dyspozycji najemcy 1 pokój umeblowany o pow. ~12 m/kw wyposażony w: - nowoczesną rozkładaną sofę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

610 000 zł59 m² 10 374,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Trzypokojowe mieszkanie przy Czerniakowskiej na Dolnym Mokotowie. Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze 10-piętrowego budynku z lat siedemdziesiątych. W skład mieszkania o pow. 58,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

699 000 zł51 m² 13 705,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe w kamienicy na Mokotowie Kamienica z 1956 r, cegła Ekspozycja zachodnia Mieszkanie składa się : Salonu ( 18 m) Sypialni (11 m) Kuchni (6 m) Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katalońska

Mokotów,Warszawa

579 000 zł56 m² 10 302,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Prezentowane mieszkanie o powierzchni 56,2 m2 składa się z: - salonu z wyjściem na balkon (2 m2), - dwóch sypialni, - łazienki, - wc, - przedpokoju. Dwustronna ekspozycja mieszkania sprawia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

936 000 zł67 m² 13 970,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nabielaka

Mokotów,Warszawa

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 38 mkw, łazienka i kuchnia po generalnym remoncie. Pokój z balkonem o powierzchni 18 mkw , kuchnia widna 12 mkw, łazienka z prysznicem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Portofino

Mokotów,Warszawa

470 000 zł43 m² 10 930,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Prezentowane mieszkanie znajduje się w cichej i zielonej okolicy. Na powierzchnię 43 m2 składają się: - pokój dzienny z balkonem francuskim, - sypialnia, - kuchnia, - łazienka, - wc, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bartycka

Czerniaków,Warszawa

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok., pow. 48 m2 - Jasne, wygodne, funkcjonalne - garaż W cenie! - Cicha Okolica - Mokotów, czerniaków, siekierki Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, funkcjonalne i wygodne, praktycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

4 300 zł70 m² 61,43 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Stegny,Warszawa

990 000 zł79 m² 12 587,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szanowni Państwo, oferta wyłącznie w naszym biurze. W chwili obecnej są wydawane lokale. Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji "osiedle Wilanowska" drogą cesji. - 4 pokoje - Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

450 000 zł37 m² 12 162,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Expander ma przyjemność prezentować ofertę 37 m2 lokalu mieszkalnego przy ul. Bruna w Warszawie (pole Mokotowskie, metro Pole Mokotowskie) We are pleased to present an apartment next to Metro Pole.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij