dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

831 000 zł38 m² 21 868 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Na całość osiedla składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

1 285 000 zł58 m² 22 132,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy dobrze wykończone, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem (12 m ), usytuowane na trzecim piętrze kameralnego budynku w prestiżowej lokalizacji - Galeria Top Park przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śniardwy

Mokotów,Warszawa

699 000 zł45 m² 15 430,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Ciche dwupokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia trzeciego pokoju bez utraty funkcjonalności! Mieszkanie jest zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

1 299 000 zł49 m² 26 510,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Witam Serdecznie, mam do sprzedania przepiękne mieszkanie na Mokotowie. Mieszkanie jest przearanżowane przez architekta. 3 pokoje w tym dwie sypialnie, salon z kuchnia, łazienka z wanna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Neseberska

Sadyba,Warszawa

645 000 zł46 m² 13 991,30 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie 46m2, z malym balkonem, mieszczące się na 8 pietrze budynku dwunastopiętrowego. Mieszkanie posiada odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Idzikowskiego

Mokotów,Warszawa

849 000 zł70 m² 12 043 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Mam przyjemność przedstawić Państwu 4-pokojową nieruchomość położoną na warszawskim Mokotowie, która usytuowana jest na pierwszym piętrze w budynku z 1989 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

821 893 zł38 m² 21 611,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj Nowocześnie! Mieszkania bez pcc! Bez podatku pcc, bez prowizji! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnych mieszkań w inwestycji tuż obok ul. Bokserskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Langego

Mokotów,Warszawa

663 000 zł42 m² 15 785,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2, usytuowane na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1970 roku zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Oskara Langego. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałbrzyska

Służew,Warszawa

1 350 000 zł92 m² 14 673,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy 4 pokojowe mieszkanie (z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju) do własnej aranżacji przy ul. Wałbrzyskiej na Mokotowie - Służew. Nieruchomość sprosta oczekiwaniom klientów ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnomorska

Stegny,Warszawa

742 000 zł56 m² 13 202,80 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Opiekun oferty tel. Rozkładowe 3 - pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 56,2 m2 na Stegnach. Mieszkanie wymaga remontu. Można zaaranżować przestrzeń jak się chce. Balkon ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Egejska

Stegny,Warszawa

865 000 zł50 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

<rezerwacja> piękne mieszkanie w nowym budownictwie gotowe do wprowadzenia. Bardzo dobry punkt komunikacyjny, a przy tym cicha i spokojna okolica. Mieszkanie na wysokim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sycylijska

Sadyba,Warszawa

1 140 000 zł55 m² 20 727,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Hampton Home oferuje Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 na Mokotowie. Mieszkanie jest w stanie do wprowadzenia. W salonie i sypialni położony parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

790 000 zł47 m² 16 809 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mokotów Sielce! Pomiędzy pięknymi parkami /park Sielecki, park Promenada, park Morskie Oko/ ul. Gierymskiego! Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie 47m2. Do remontu! Usytuowane na 3 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 150 zł45 m² 70,34 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia piękny i funkcjonalny apartament na warszawskim Mokotowie w inwestycji Mozaika Mokotów. Wykończony został w wysokim standardzie przy użyciu wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

3 300 zł54 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Moderm 2 rooms apartment , Bergamotki Street , Mokotów ,warsaw. Apartment complex from 2018 year, with security and cameras. Very spacious flat -54m2 with balcony 11m2. Apartment is fully furnished. Living.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wilanowska

Ksawerów,Warszawa

4 900 zł79 m² 62,03 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 79m2, piętro 4/6 z windą w budynku z 1998 r. przy Alei Wilanowskiej, mokotów Ksawerów. Znakomita propozycja dla studentów lub osób pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opoczyńska

Mokotów,Warszawa

960 000 zł48 m² 19 806,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Tylko W naszym biurze Mam przyjemność przedstawić klimatyczne i ciche mieszkanie na Starym Mokotowie, w wyjątkowym miejscu, na cichej zielonej ulicy Opoczyńskiej, obok Rakowieckiej. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pyjasa

Mokotów,Warszawa

2 090 zł32 m² 65,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka o powierzchni 32 m2. *Mieszkanie składa się z dużego pokoju z balkonem, kuchni, przedpokoju oraz łazienki, jest piwnica oraz miejsce postojowe pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Augustówka

Augustówka,Warszawa

758 000 zł58 m² 12 959,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Ciche, rozkładowe trzypokojowe mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze w budynku dwupiętrowym z 2004 roku. Mieszkanie jest znakomicie doświetlone, ponieważ posiada trójstronną ekspozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

794 501 zł45 m² 17 698,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjna cena oferta ograniczona czasowo wysoki standard wykończenia, nowoczesna architektura, tereny zielone, siłowna plenerowa, plac zabaw, blisko komunikacji i centrum, w pobliżu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

4 800 zł60 m² 80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Woronicza Qbik - miejsce dla ceniących nowoczesność i oryginalność. Wnętrze zaprojektowane z dbałością o wygodę oraz wykończone materiałami wysokiej jakości. Salon z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

870 000 zł39 m² 22 307,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie Powierzchnia mieszkania wynosi 39 m2 i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pohoskiego

Mokotów,Warszawa

1 500 000 zł75 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Hampton Home zaprasza na prezentację 3 pokojowego mieszkania składającego się z: - salon, - dwie sypialnie, - kuchnia, - łazienka z wanną i prysznicem, - osobna pralnia, - duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piekarska

Mokotów,Warszawa

1 150 000 zł42 m² 27 380,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w samym sercu Starego Miasta. Mieszkanie jest po renowacji i gotowe do zamieszkania. Duża otwarta przestrzeń łącząca salon, sypialnię i kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

707 000 zł29 m² 24 379 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

00% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Udgodnienia:winda, smart home,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mokotów,Warszawa

1 200 000 zł64 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 3-pokojowe blisko Parku Arkadia Jasne, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe w świetnej lokalizacji, blisko komunikacji miejskiej i terenów rekreacyjnych. Mieszkanie jest w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stegny,Warszawa

690 000 zł57 m² 12 105,30 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferujemy 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,1m2 przy ul Iberyjskiej na Dolnym Mokotowie -stegny Mieszkanie położone jest na 14 piętrze w 15 bloku. Budynek z 1978 roku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche mieszkanie 2-pokoje z wyjściem na duży 10m2 balkon, w chronionym apartamentowcu Nordic Mokotów, przy al. Wł. Sikorskiego 9b. W pełni umeblowane i wyposażone (pralka, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bokserska

Służew,Warszawa

680 000 zł43 m² 15 814 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Warszawski Mokotów graniczy bezpośrednio ze Śródmieściem, co znacząco wpływa na jego atrakcyjność. Uznawany za centrum biznesowe stolicy, słynie z wysoko rozwiniętej infrastruktury handlowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnomorska

Stegny,Warszawa

742 000 zł56 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Posiadamy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na Mokotowie Mieszkanie o powierzchni 56,20 m Parter w 12-piętrowym bloku z 1972 roku. Balkon, piwnica, zewnętrzne miejsce parkingowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

1 790 000 zł105 m² 17 047,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Witam. Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. W skład mieszkania wchodzi: jasna kuchnia otwarta na jadalnie i salon, 3 nieprzechodnie pokoje, garderoba, 2 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

670 000 zł29 m² 23 103 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sonaty

Służew,Warszawa

820 000 zł46 m² 17 903,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

R e Z E R W A C J A - R E Z E R W A C J A - R E Z E R W A C J A nowa wyjątkowa oferta wyłącznie W biurze adampolski -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

834 000 zł49 m² 16 985,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,1 m2 na Starym Mokotowie. W skład nieruchomości wchodzą: - salon, - sypialnia, - kuchnia, - łazienka, - korytarz. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konduktorska

Sielce,Warszawa

5 600 zł125 m² 44,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 5 pokojowe mieszkanie o pow. 125,2 m2, usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy, zlokalizowane w dzielnicy Mokotów - Sielce. Doskonała lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowoursynowska

Mokotów,Warszawa

848 900 zł55 m² 15 434,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy atrakcyjne 2 pok. mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie składa się z: - salonu z balkonem - sypialni - garderoby - kuchni - łazienki Dodatkowo: - piwnica 2,5 m2 Budynek w dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Langego

Mokotów,Warszawa

1 270 000 zł80 m² 15 869 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Około 15 min od metra, stan surowy, 4 pokoje z oddzielną kuchnią, toaletą, łazienką, balkonem, a także piwnicą Ciche, ustawne i dobrze skomunikowane mieszkanie w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Racjonalizacji

Służew,Warszawa

6 000 zł70 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- - - polska wersja poniżej - - - Modern, bright, air-conditioned apartment finished with a high quality materials located in fenced, 24/7 secured and monitored compound Mokosfera on Racjonalizacji 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tyniecka

Mokotów,Warszawa

6 000 zł118 m² 50,85 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

| apartament 3 pokojowy w Rezydencji Admirał w klimacie Starego Mokotowa. Budynek z 2000 roku, ogrodzony, strzeżony, z eleganckimi klatkami schodowymi. Do lokalu przynależą i są.