dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 132 ogłoszenia

1 390 000 zł70,64 m² 19 677,24 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Okazyjna cena, mieszkanie wybudowane w stanie deweloperskim. Bez prowizji i podatku pcc 2% - Zamieszkaj w sercu biznesowego Mokotowa Odkryj miejsce, gdzie funkcjonalna nowoczesność Służewca.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł38,60 m² 17 331,61 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

!oferta dostępna wyłącznie W pepper house! 2-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym sercu Starego Mokotowa! Funkcjonalne, jasne mieszkanie idealne jako inwestycja pod wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł74 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m , położone na 1. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Powsińskiej, na Dolnym Mokotowie. Układ, który ma sens na co dzień: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł122,92 m² 56,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do wynajmu czteropokojowego przestronnego mieszkania ponad 122 mkw, idealnego dla rodzin z dziećmi lub osób ceniących spokój i komfort życia w dogodnej lokalizacji zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 430 000 zł60,10 m² 23 793,68 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Piękne, 3 pokoje w nowym budownictwie na Mokotowie. Mieszkanie położone w drugiej linii zabudowy przy ul. Komputerowej, na 7 piętrze, 62m2, z ładnym widokiem z okien na niczym nie.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł108 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament w wysokim standardzie | 3 pokoje | 108 m | duży taras z widokiem na zieleń | miejsce w garażu | budynek z recepcją Opis budynku i mieszkania Nowoczesny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 200 zł26,50 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł40 m² 92,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bezpośrednio nowoczesny, dwupokojowy apartament w świetnej lokalizacji na warszawskim Mokotowie, kilka minut spacerem od stacji Metro Wilanowska. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł90 m² 21 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 90 m, 2 piętro w 8-piętrowym apartamentowcu z windą z 2013 roku. Zamknięte osiedle z monitoringiem. Ochrona 24/7. Plac zabaw dla dzieci na.

Szczegóły ogłoszenia

3 620 zł47 m² 77,02 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmujemy wyjątkowe mieszkanie w sercu zielonego Mokotowa! Zamieszkaj w jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych części Warszawy tuż przy Placu Unii Lubelskiej, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł58,50 m² 22 051,28 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta: design i Natura na Mokotowie (0% pcc | 0% Prowizji) Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. Przestronne 3 pokoje na 3. piętrze z balkonem Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł37,77 m² 16 388,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mokotów, 2 pokoje ok 37 m2. Zakup bezpośrednio od dewelopera cena podana w ogłoszeniu podlega delikatnym negocjacjom na spotkaniu w Biurze Sprzedaży. Zakończenie budowy w I kwartale 2027.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

646 598 zł35,43 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Nowoczesna Kawalerka z Ogródkiem | Blisko Natury | 0% Prowizji Powierzchnia 35,43 m Liczba pokoi 1 Piętro Parter Rok budowy 2028 (w trakcie realizacji) Rynek Pierwotny Bez prowizji Brak pcc.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł25,22 m² 22 997,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Klimatyczne mieszkanie W kamienicy Z 1938 roku przy ul. Asfaltowej. Jasne i wysokie (3,05m) mieszkanie w przedwojennej kamienicy, usytuowanej pośród architektonicznie ujednoliconych.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł58 m² 17 068,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58 m z balkonem, usytuowane na 3. piętrze budynku z 2001 roku na Dolnym Mokotowie. Idealne miejsce dla osób ceniących spokój i zieleń,.

Szczegóły ogłoszenia

2 095 000 zł65,75 m² 31 863,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż piękny, nowo wykończony i wyposażony 3-pokojowy apartament w wysokim standardzie w atrakcyjnej cenie 2 095 000 pln. Znajduje się on w Warszawie, w dzielnicy Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł47,80 m² 17 782,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja 2 pokoje | 47,80 m | Dolny Mokotów | Bluszczańska 69 | garaż | komórka| klimatyzacja Do sprzedania jasne, funkcjonalne i bardzo ciche 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,80.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł61,42 m² 65,13 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 61,42 mkw, położone na 1. piętrze budynku z 2019 roku przy ul. Cybernetyki na Mokotowie. Mieszkanie jest dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 263 600 zł84,24 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 84,24 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 384 zł51,84 m² 30 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja na Mokotowie. Oferuję Państwu do zakupu apartament w miejscu idealnie łączącym komfort i spokój z bliskością atrakcji miasta. Prezentowany apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł54,20 m² 16 605,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje trzypokojowe mieszkanie, położone w doskonałej lokalizacji - w zielonej i spokojnej części warszawskiego Mokotowa, przy.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł29 m² 26 206,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 29 m na parterze (z prywatnym małym ogródkiem). Prestiżowa rezydencja z monitoringiem 24h i luksusowymi udogodnieniami. Układ: - sypialnia - kuchnia - łazienka - ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł31 m² 18 709,68 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 31 m, 3 piętro w 9-piętrowym bloku z windą z 1974 roku. Mieszkanie składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł70,95 m² 21 846,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Design, natura i prywatność - luksusowy apartament z ogrodem na Mokotowie. Wyjątkowa architektura wnętrz | Prywatny ogród | Bliskość Wisły | Wysoki standard wykończenia | Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

665 500 zł43,40 m² 15 334,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny Apartament 43,40 m | 2 Pokoje | Balkon 7m | 2 Piętro Mokotów Sportowy (augustówka) | Salon na Wschód | 0% pcc | Bez Prowizji Odkryj unikalny koncept urbanistyczny, gdzie dynamiczny.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł45 m² 20 866,67 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta na wyłączność! Wygodne, dobrze rozplanowane 2 pokojowe mieszkanie 45m2, w nowej inwestycji renomowanego dewelopera Effage Immobilier - Sielce - Dolny Mokotów, blisko Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 zł36 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na wynajem w prestiżowym budynku Art Deco Mokotów lokalizacja Nieruchomość położona jest przy ul. Zdziechowskiego, na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł56 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na parterze nowoczesnego budynku z 2014 roku przy ul. Bluszczańskiej na Siekierkach.

Szczegóły ogłoszenia

2 875 000 zł125 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3 pokojowy komfortowy i przestronny apartament o powierzchni 125 m2 zlokalizowany na granicy Mokotowa i Śródmieścia w Belvedere Residence tuż obok Łazienek Królewskich.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł48 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie przy Al. Niepodległości 32/34, dosłownie kilka kroków od stacji metra Wierzbno. Przestrzeń, która działa na co dzień Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł56 m² 15 446,43 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 56 m , położone na warszawskim Mokotowie. Układ pomieszczeń Obecnie mieszkanie jest w trakcie remontu i sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł30,64 m² 81,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

1 258 000 zł68 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mokotów Sadyba: ostatnie piętro, 68 m2, 2 pokoje, komórka lokatorska, miejsce parkingowe. : atuty? - bardzo dobry rozkład, podział na strefę dzienną i prywatną, - ostatnie piętro, - kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

918 734 zł36,34 m² 25 281,62 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! Bez pcc! Zakup od dewelopera! Oddane do użytku! Na sprzedaż mieszkania na nowym osiedlu położonym na Mokotowie, w atrakcyjnej lokalizacji! W bliskim sąsiedztwie Galeria Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł80,03 m² 14 869,42 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Dwustronne, przestronne mieszkanie o powierzchni 80,03 mkw., zlokalizowane w spokojnej, pełnej zieleni części Mokotowa - przy ul. Langego. To idealna propozycja dla rodziny, osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł25,80 m² 18 953,49 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

ℹ klimatyczna kawalerka z klimatyzacją - Serce Starego Mokotowa, ul. Wiktorska róg Puławskiej. Szukasz gotowej inwestycji lub idealnego startu w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł60 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem nowoczesny, luksusowo urządzony dwupokojowy apartament o powierzchni 60 m2, usytuowany na drugim piętrze 4-piętrowego budynku apartamentowego na kameralnym, strzeżonym 24h/7.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł39,36 m² 23 373,98 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne i pachnące nowością mieszkanie o powierzchni 39,36 m2 , położone na warszawskim Mokotowie. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort, gotowe rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł40 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Wyjątkowe połączenie miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł64,50 m² 21 550,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Klimatyczne mieszkanie W przedwojennej kamienicy 3 piętro | Winda | W pełni wyposażone | Gotowe do zamieszkania | Mokotów ***** inwestycja: kamienica z 1938 r. przy ul. Puławska 27 to.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł54 m² 19 814,81 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 53,57 m , położone na 7. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Cybernetyki w drugiej linii zabudowy, w samym.