dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Dolny Mokotów,Warszawa

6 690 zł78 m² 86,32 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 77,5 m2, 3 pokoje, ul. Bobrowiecka, mokotów - nigdy wcześniej nie wynajmowany opis mieszkania: apartament 77,5 m2 jest bardzo przytulny, jasny i wygodny do mieszkania. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

2 000 zł28 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, jasne mieszkanie znajdujące się na Warszawskim Mokotowie - 100 m od Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Lokal ma 27,5 mkw i idealnie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerniakowska

Sielce,Warszawa

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu mieszkanie 1 pokojowe z osobną kuchnią z oknem, mokotów Sielce. Mieszkanie idealne dla 1 lub 2 osób maksymalnie, najem okazjonalny. Mieszkanie czyste, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Służewiec,Warszawa

715 000 zł53 m² 13 414,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szukasz 1go mieszkania, ale myślisz przy tym "przyszłościowo"? Zależy Ci na szybkim dojeździe do pracy na co dzień, spokojnej i zielonej okolicy wyposażonej w liczne sklepy i placówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

840 000 zł39 m² 21 374,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,3m2, usytuowane na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku apartamentowym z 2023 roku zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bluszczańskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Czerniakowska

Sielce,Warszawa

1 229 032 zł88 m² 13 966,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1956

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w kamienicy z końca lat 50-tych na dolnym Mokotowie, ul. Czerniakowska. Budynek: budynek znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

4 200 zł50 m² 84,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*Do wynajęcia wyjątkowo jasne, świeżo odnowione, komfortowe mieszkanie 2 pokojowe w wyjątkowym budynku przy ul. Bobrowieckiej 10. Mieszkanie wcześniej nie wynajmowane, dopiero co odświeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

1 425 000 zł71 m² 20 161,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania w bardzo dobrze zlokalizowanej części Warszawa Mokotów. Zakup w cenie promocyjnej bez prowizji. Zakup bez prowizji wyłącznie dla Klientów indywidualnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

1 100 000 zł59 m² 18 758,50 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecam wygodne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,64 m2 w doskonałej lokalizacji na Mokotowie. Mieszkanie z widokiem na panoramę Warszawy, położone na ostatnim 11.piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

1 034 109 zł54 m² 19 083 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzy nowoczesne budynki oferujące 224 mieszkania o zróżnicowanych metrażach. Usytuowana w mieszkaniowej części dzielnicy inwestycja to idealne miejsce dla wszystkich ceniących komfort oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sielce,Warszawa

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 44 m2, piętro 3/3 bez windy, w budynku z 1953r. przy ul. Stępińskiej, mokotów Sielce. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 3 000zl + 800 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chocimska

Stary Mokotów,Warszawa

4 900 zł60 m² 81,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy apartament Morskie Oko o powierzchni 60 metrów kwadratowych, zlokalizowany w centrum Starego Mokotowa. Jest to idealna nieruchomość dla osób poszukujących komfortowego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Boryszewska

Mokotów,Warszawa

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

60 M2 | 2 pok | garaż | mokotów Na wynajem klimatyczne, przestronne, pięknie urządzone mieszkanie o powierzchni 60 m2 z balkonem, windą , klimatyzacją i dodatkowo płatnym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Służewiec,Warszawa

8 000 zł110 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament z przestronnym tarasem oraz możliwością skorzystania z 2 miejsc postojowych w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskiej, położony na warszawskim Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

1 430 000 zł73 m² 19 688,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania w bardzo dobrze zlokalizowanej części Warszawa Mokotów. Zakup bez prowizji wyłącznie dla Klientów indywidualnych z możliwością uzyskania kredytu hipotecznego lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

773 892 zł38 m² 20 143 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podchorążych

Mokotów,Warszawa

10 000 zł151 m² 66,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Apartament w budynku chronionym z recepcją w sąsiedztwie Łazienek Królewskich.W budynku 1 miejsce garażowe. W holu znajduje się garderoba oraz wc dla gości,Salon ok 40m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

4 500 zł49 m² 91,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie na wynajem na Mokotowie. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ulicy Bluszczańskiej na nowym, eleganckim osiedlu wśród zieleni. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

801 158 zł37 m² 21 473 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa micro-dzielnica zaprojektowana dla tych, którzy poszukują najlepszego życia w sercu wielkiego miasta. Wybudowana w miejscu dawanych zakładów Unitry, czerpie inspirację ze swojego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

846 000 zł47 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1947

Marzysz o klimatycznym mieszkaniu w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy? To 2-pokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy projektu Ludwika Tokara jest gotowe, by stać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

1 294 000 zł66 m² 19 606,10 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

7 000 zł96 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Niepodległości 124 to kameralny, nowoczesny budynek mieszkalno - usługowy usytuowany w południowej części miasta. Posiada 8 kondygnacji naziemnych i oferuje atrakcyjną powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bełska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronna i wygodna kawalerka w doskonałej lokalizacji na Mokotowie. Okna mieszkania wychodzą na ciche, ogrodzone podwórko, co zapewnia spokój i prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Mokotów,Warszawa

630 000 zł25 m² 24 725,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy, zlokalizowane tuż przy wejściu do stacji metra Racławicka - zaledwie 20-30 metrów! Ta kawalerka o powierzchni 24,46 m (25,48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

2 750 zł37 m² 74,32 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mokotów sadyba / stegny - ul. Bonifacego / sobieskiego - lux 2 pokoje 38 m2. Wolne od 1 grudnia, możliwość wcześniejszego obejrzenia i rezerwacji. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

885 000 zł56 m² 15 804 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Mam do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 56 m składające się z przestronnego pokoju dziennego, dwóch przytulnych sypialni, oddzielnej kuchni, toalety oraz łazienki. Widok z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

7 500 zł105 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W pełni wyposażony, przestronny 3-pokojowy apartament o powierzchni 105 m , położony w prestiżowej inwestycji "woronicza Park" na Mokotowie. Mieszkanie oferuje wyjątkowy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

1 451 000 zł71 m² 20 497,20 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

4 332 000 zł180 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Apartament Z widokiem na zieleń, 180,5 M2, 4 pokoje, aleja wilanowska budynek: nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu w kompleksie Park Wilanowski II. Bardzo prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

18 000 zł180 m² 99,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartłomieja

Mokotów,Warszawa

1 575 000 zł70 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Lokal: - powierzchnia - 70,06 m2 - piętro - 1 z 4 - stan deweloperski - cena: 1 575 000 pln + 50 000 pln garaż Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

669 000 zł36 m² 18 414,50 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

669 000 zł I Sprzedaż mieszkanie 36,33 m2 I 4 piętro I Warszawa Mokotów I ul. Czerniakowska / Al. Polski Walczącej Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie przy Al. Polski Walczącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

615 000 zł38 m² 16 356,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszam na prezentację dwupokojowego mieszkania na Mokotowie, ul. Modzelewskiego, w sąsiedztwie metra Wierzbno. Nieruchomość doskonała dla młodych klientów na pierwsze mieszkanie lub jako zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

709 000 zł40 m² 17 725 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Serdecznie zapraszam do zakupu mieszkania dwupokojowego na Mokotowie w cichej i spokojnej okolicy. Na terenie osiedla znajduje się cała infrastruktura, m. in.: szkoła, przedszkole, sklepy, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dolna

Mokotów,Warszawa

5 500 zł72 m² 76,39 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie trzypokojowe na Dolnym Mokotowie. Mokotów jest wypełniony zielenią, a bliskość Łazienek Królewskich i terenów rekreacyjnych (np. centrum sportowe Warszawianka) stwarza przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

1 810 000 zł92 m² 19 646,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Stary Mokotów,Warszawa

1 100 000 zł68 m² 16 176,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Stary Mokotów, 3 pokoje w kamienicy, metro Stary Mokotów - kamienica z 1956r, cegła, 67,5 m2, piętro2/5, nowoczesna winda. Podwórko ławki, zieleń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

3 200 zł40 m² 79,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie w przedwojennej j kamienicy, w doskonałej lokalizacji - okolice Metro Racławicka Opis Mieszkanie wysokie, 2 oddzielne pokoje, częściowo umeblowane - stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 303 000 zł67 m² 19 508,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 148 000 zł48 m² 24 082,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferuję wysokie (3m) mieszkanie zlokalizowane na czwartym piętrze od cichej strony osiedla Green Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 47,5 m wyróżnia się wysokim standardem wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwierzyniecka

Mokotów,Warszawa

3 700 zł55 m² 67,49 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem urocze mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Zwierzynieckiej 8d na czerniakowie oferta na wyłączność Mieszkanie prezentuje agent. Powierzchnia: 54,82 m2 Piętro: 3 (z windą!) Nieruchomość składa.