dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wyścigowa

Stary Mokotów,Warszawa

2 500 zł63 m² 39,68 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane częściowo; liczba pięter: 13; winda: jest; piętro: 1; mieszkanie na osiedlu Catalina. Ładne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bruna

Stary Mokotów,Warszawa

8 800 zł123 m² 71,54 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane częściowo; liczba pięter: 7; winda: jest; piętro: 2; garaż: garaż podziemny; komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sielecka

Stary Mokotów,Warszawa

6 500 zł82 m² 79,27 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 6; winda: jest; piętro: 5; luksusowy apartament wykończony pod klucz, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Stary Mokotów,Warszawa

2 850 zł57 m² 50 zł/m²

 

Piętro:9/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 8; wolne od: 15 marzec 1 kwiecień; winda: jest; piętro: 8; garaż: miejsce parkingowe;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniwoja

Stary Mokotów,Warszawa

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; balkon: jest; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 13; winda: jest; piętro: 11; garaż: garaż podziemny;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Stary Mokotów,Warszawa

3 900 zł92 m² 42,39 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane częściowo; liczba pięter: 6; winda: jest; piętro: 4; garaż: garaż podziemny; mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyględowska

Stary Mokotów,Warszawa

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 3; winda: jest; piętro: 1; garaż: garaż podziemny; apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Melomanów

Stary Mokotów,Warszawa

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 7; winda: jest; piętro: 5; garaż: garaż podziemny; nowoczesnie i stylowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowińska

Stary Mokotów,Warszawa

4 000 zł45 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:16/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; balkon: jest; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 15; winda: jest; piętro: 15; garaż: garaż podziemny;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Puławska

Stary Mokotów,Warszawa

7 500 zł99 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: media: domofon, internet, telefon; meble: umeblowane; liczba pięter: 5; winda: jest; piętro: 1; mieszkanie nadaje się na biuro: jest; idealne mieszkanie na biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chodkiewicza

Stary Mokotów,Warszawa

2 400 zł41 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 11; winda: jest; piętro: 1; garaż: miejsce parkingowe; pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narbutta

Stary Mokotów,Warszawa

6 000 zł74 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: brak umeblowania; liczba pięter: 5; winda: jest; piętro: 4; garaż: garaż podziemny; lokal nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smyczkowa

Stary Mokotów,Warszawa

3 200 zł67 m² 47,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 2; winda: jest; piętro: 1; garaż: garaż podziemny; salon z otwarta kuchnia, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lewicka

Stary Mokotów,Warszawa

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 8; winda: jest; piętro: 5; garaż: garaż podziemny; nowoczesne 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tagore

Stary Mokotów,Warszawa

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 5; winda: jest; piętro: 1; * Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wiktorska

Stary Mokotów,Warszawa

10 500 zł140 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 7; winda: jest; piętro: 3; mieszkanie na Starym Mokotowie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiktorska

Stary Mokotów,Warszawa

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 4; winda: jest; piętro: 3; komfortowe mieszkanie z widokiem na park Dreszera. Pokoje 19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bukowińska

Stary Mokotów,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:14/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 13; winda: jest; piętro: 13; mieszkanie znajduje się na 13 piętrze, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Stary Mokotów,Warszawa

3 500 zł57 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; balkon: jest; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 5; winda: jest; piętro: 1; nowe mieszkanie, pełne umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruna

Stary Mokotów,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 8; piętro: 7; garaż: garaż podziemny; nowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Stary Mokotów,Warszawa

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: balkon: jest; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane częściowo; liczba pięter: 15; winda: jest; piętro: 3; blisko metra Świętokrzyska 2 pokoje po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Madalińskiego

Stary Mokotów,Warszawa

2 200 zł58 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane częściowo; liczba pięter: 4; piętro: 4; wielopoziomowe: jest; garaż: miejsce parkingowe; czwarte, ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orkana

Mokotów,Warszawa

8 000 zł125 m² 64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament do wynajęcia- os. Pod Skocznią Budynek ogrodzony, ochrona całodobowa. W pobliżu rezydencja ambasadora usa, park Królikarnia, szkoła angielska przy ul.Orkana, przedszkole niemieckie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowińska

Stary Mokotów,Warszawa

3 500 zł67 m² 52,24 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; balkon: jest; stan lokalu: bardzo dobry; media: domofon, internet, tv kablowa; meble: umeblowane częściowo; liczba pięter: 16; wolne od: 20 czerwca; winda:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Woronicza

Stary Mokotów,Warszawa

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:12/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 11; winda: jest; piętro: 11; nowy, strzezony budynek, mieszkanie ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

350 000 zł41 m² 8 536,59 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 41 m2 po kapitalnym remoncie 4 lata temu nowe okna, drzwi, tynki w całym mieszkaniu, od nowa zaprojektowane i wyposażone kuchnia i łazienka, duża szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

1 599 zł29 m² 55,14 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1-pokojowe wyposażone w wysokim standardzie, w pełni wyposażone i umeblowane. Prestiżowe położenie w centrum Mokotowa - w pobliżu Galerii Mokotów, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Niepodległości

Stary Mokotów,Warszawa

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 4; piętro: 2; nowoczesne, blisko stacji metra Wierzbno, blisko do przystankow autobusow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

1 360 zł22 m² 61,82 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od października duży 22 metrowy nieprzechodni umeblowany pokój z dużym 8 metrowym balkonem i widokiem na zieleń w cichej i spokojnej okolicy ulic Bluszczańska, pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opoczyńska

Stary Mokotów,Warszawa

2 100 zł58 m² 36,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się przy ul. Opoczyńskiej (stary Mokotów), w budynku z lat 50-tych, 3-5 minut od metra Pole Mokotowskie (poza tym połączenia tramwajowe i autobusowe). Powierzchnia 58,5.